Hollywoodský herec Jim Caviezel varoval, že CIA provozuje největší pedofilní kruh na světě a mnoho z nejmocnějších osobností světa jsou jeho členy.

Caviezel, který ztvárnil roli Ježíše v epickém díle Umučení Krista od režiséra Mela Gibsona, strávil posledních několik let v úzke spoluprací s Operation Underground Railroad, kterou založil Tim Ballard a osobně byl svědkem toho nejlepšího, ale i nejhoršího z lidstva na tomto světě.

Proto se nyní Caviezel rozhodl zasvětit svůj život odhalování zločinů globalistické elity a chce probudit co největší počet lidí k pravdě, i když si uvědomuje, že lidé, kteří upozorňují na pedofilii elit, obvykle umřou dříve, než přijde jejich čas.

Než se do toho pustíme, přihlaste se k odběru novinek, pokud jste to ještě neudělali, a připojte se ke komunitě VIP Novin pro získání exkluzivního a necenzurovaného obsahu.

Caviezel se tento týden připojil ke Stevu Bannonovi ve War Room a přesně vysvětlil, jak velký je sexuální obchod s dětmi a adrenochromem.

 

Mezinárodní podnik této velikosti nemůže fungovat s podporou na vysoké úrovni a podle Caviezela mu agenti CIA, se kterými spolupracoval na několika celovečerních filmech z Hollywoodu, potvrdili, že tito elitní pedofilové mají pod kontrolou největší zpravodajské agentury v USA.

Minulý týden nám Mel Gibson řekl, že žije ve strachu o svůj život poté, co slíbil, že odhalí elitní pedofilní kruh fungující v srdci hollywoodského systému. Podle Gibsona se ho hollywoodské elity již pokusily diskreditovat, umlčet a zničit jeho kariéru – to vše bez úspěchu, protože my lidé víme, že mluví pravdu.

Gibson právě zveřejnil nové video, ve kterém nám dává vědět, že je stále naživu a je stále rozhodnutý ukončit obchodování s dětmi.

Jak říká Gibson, informovanost je vším. Připojte se ke komunitě VIP Novin a pomozte nám pokračovat v odhalování zločinů globalistické elity.

Hollywood a mainstreamová média jsou odhodlána rozdrtit jakoukoli formu odporu proti globalistické elitě, a to včetně jejich špinavého tajemství obchodování s dětmi.

Jim Caviezel vysvětlil, proč se mainstreamová média spolupodílejí na zakrývání toho, co nazývá „adrenochromové impérium“. Podle něj se mainstreamová média snaží přesvědčit důvěřivé masy, že nejde o nic jiného než o konspirační teorii.

Podle Caviezela nemají hlavní zpravodajské agentury zájem na zastavení zkaženého obchodu s dětmi – protože ho využívají k ovládání světa a získávání obrovských zisků.

Caviezel také poslal zprávu mainstreamovým médiím a morálně zkorumpovaným ověřovatelům faktů, kteří zasvětili své životy zakrývání zločinů globalistické elity výměnou za výplatu.

Mainstreamová média jsou nepřítelem lidu. Hollywood je nepřítel lidu. Všechny jsou o kontrole a psychologické válce, ne o zprávách a zábavě. A studia jako Walt Disney nám jsou trnem v oku již desítky let.