Ze všech stran přicházejí četné zprávy o tom, že válka o ovládnutí planety Země, která doslova zuří již tisíce let, se chýlí ke konci. Bitva o Ukrajinu bude budoucími historiky vnímána jako poslední vzdor satanské chazarské mafie (ChM), která plánovala přeměnit celou planetu v obří zvířecí farmu, jíž by vládla.

Jakmile bude lidstvo osvobozeno, začne masivní kampaň za uskutečnění nesmrtelnosti na této zemi, slibují zdroje z Bílých klobouků. Bude také ukončena karanténa na planetě Zemi a pozemskému životu bude umožněno kolonizovat vesmír. Ve srovnání s tím prý bude kambrická exploze (kdy se náhle objevil mnohobuněčný život) vypadat jako petarda.

Temná strana se tomu snaží zabránit zabitím 90 % lidstva a zničit velkou část přírody. Jinými slovy, plánují ekologickou i genocidní vraždu. Příkladem je snaha o přeměnu světového automobilového parku na takzvané „ekologické“ elektromotory. K tomu je třeba vykopat 227 tun zeminy pro JEDNU baterii.

Naproti tomu bychom mohli používat domácí solární panely k přeměně vody na vodík a pohánět tak automobily, které produkují jako odpad pouze vodní páru. To by samozřejmě zbavilo chazarskou mafii centralizované kontroly nad energií, a tím i nad světovou ekonomikou. Snaží se nás všechny zabít dřív, než na takové věci přijdeme, proto ta probíhající válka.

Podívejme se nyní na současný stav boje za osvobození lidstva. Zde byl podle zdrojů MI6 a německých zpravodajských služeb největším posunem minulého týdne anglo-německý mírový návrh, který byl minulý týden předložen Rusku. Návrh vyzývá k návratu k hranicím Německa před rokem 1914. Navrhuje také použít řeku Dněpr jako faktickou hranici mezi východní a západní Evropou.

Toto byla odpověď ruské FSB na tento návrh:

„Ruský prezident Vladimír Putin má v úmyslu rozdělit EU na dvě části, sjednotit slovanské národy a ukončit činnost NATO. To bylo Spojenými státy využito jako útočná, nikoliv mírová síla.

VIDEO

Francie a Německo by to měly podpořit, jinak nedostanou dodávky plynu.“

Jinými slovy, Rusové chtějí obnovit Jugoslávii a vyřadit Bulharsko z NATO.

Podle zdroje FSB nabídla chazarská mafie Rusku také návrh na kapitulaci. ChM tvrdí, že chtějí přestěhovat šest milionů Židů z Izraele a vrátit se do své skutečné vlasti Chazarska, tedy na Ukrajinu, uvádí zdroj. Slibují vytvořit nárazníkovou zónu mezi Evropou a Ruskem, která by nepatřila OSN. Proto vyhánějí šest milionů Ukrajinců z jejich domovů do Evropy a Ruska. Mimochodem, z nějakého důvodu se už více než sto let mluví o „šesti milionech Židů“ (možná by někdo z našich čtenářů mohl vysvětlit proč).

VIDEO

Zde je vyjádření MI6 k této záležitosti: „Přesídlení Chazarů? Na Zemi pro ně není místo. Izrael a Mossad jsou zde v konečném důsledku zodpovědní – nikdo jiný.“

Izraelská vláda mezitím vykazuje známky toho, že se tamní Židé konečně probouzejí a uvědomují si, že byli zotročeni chazarskými satanisty. Proto jejich vláda odmítá dodávat zbraně na Ukrajinu nebo sankcionovat Rusko.

Ruská FSB a její západní spojenci z Bílých klobouků se shodují, že Chazary (ty, kteří nebudou popraveni za válečné zločiny) bude třeba převychovat a vychovat generaci, která již nebude praktikovat lidské oběti, sexuální zvrácenost atd.

Abychom pochopili, proč už nikdy nesmí být ChM dovoleno mít zemi mimo kontrolu mezinárodního práva a norem, prozkoumejme jen zlomek nedávných důkazů o jejich pokračujícím pokusu nás všechny vyvraždit.

Tady například noviny černé na bílém píší, že Bill Gates hodlá zahájit „depopulaci prostřednictvím povinného očkování“, protože to bude „nejekologičtější řešení“. Tento článek byl z internetu vymazán a již jej nelze nalézt.

Nadace Billa a Belindy Gatesových založila Institut Billa a Melindy Gatesových pro kontrolu populace a poté začala financovat výrobu vakcín.

Lidstvo by se také mělo probudit kvůli podvodu s PCR, tvrdí zdroje z Mossadu. „Nejde o test PCR, ale o to, co je ve špičce tamponu, který obsahuje mRna a patogen HIV.“

Zrovna minulý týden došlo k pokusu o zabití velkého množství Číňanů pomocí masového „testování PCR“, ale Asijské tajné společnosti tomu zabránily.

VIDEO

Číňané nyní také ničí věže s 5G vysílači.  VIDEO

ChM však pokračuje dál a dál, a proto „Pfizer společně s Acuitasem připravují dalších 10 produktů genové terapie,“ říká zdroj z Mossadu a dodává: „Musíme ty démony zkratovat.“

Minulý měsíc byl náhle propuštěn generální ředitel jedné z největších německých zdravotních pojišťoven poté, co zveřejnil údaje naznačující, že německé zdravotnické orgány výrazně podhodnocují hlášení o poškozeních způsobených vakcínou proti COVID-19.

Zatímco jste se věnovali Rusku a Ukrajině, vláda Spojeného království v tichosti zveřejnila údaje potvrzující, že trojnásobně očkovaní lidé jsou jen několik týdnů od vzniku syndromu získaného selhání imunity (AIDS).

Proto se národy světa spojují proti ChM a jejich falešné Bidenově administrativě.

Zde je například společné prohlášení Íránu a Ruska:

Máme společný postoj k prosazování „řádu založeného na zásadách“, který chtějí naši západní partneři v čele se Spojenými státy nahradit mezinárodním právem. Tento řád založený na pravidlech je ztělesněním nespravedlnosti a dvojích standardů. Odhalená fakta poukazují na obrovský rozsah nezákonných aktivit USA v oblasti rozšiřování jejich vojenských biolaboratoří po celém světě.

Putin nyní tvrdí, že se experimentovalo s kmeny, které nejsou ničím jiným než koronavirem. Ruské ministerstvo obrany rovněž odhalilo, že jedním z kurátorů programu byla Joanna Wintrolová, styčná důstojnice americké Agentury pro snižování obranných hrozeb na velvyslanectví USA v Kyjevě.

Není divu, že čínská vláda také veřejně obviňuje USA ze závažného porušování lidských práv.

Falešná Bidenova administrativa, která zoufale touží po penězích na přežití, se snaží lézt Číně do zadku. Podle oficiální tiskové agentury Xinhua:

Prezident Biden právě zopakoval, že USA neusilují o novou studenou válku s Čínou, o změnu čínského systému ani o oživení spojenectví proti Číně a že USA nepodporují „nezávislost Tchaj-wanu“ ani nemají v úmyslu usilovat o konflikt s Čínou, uvedl Xi.

Liu Xinová, známá čínská moderátork, odpověděla na včerejší čínsko-americké rozhovory jednou větou.

Rusové nebyli tak zdvořilí, protože jejich letectvo nakreslilo na obloze nad Krymem obří penis a namířilo ho na Ukrajinu. (Vzpomínáte si na incident s Evergreenem v Suezském průplavu?)

Vychutnejte si také pád babylonské věže v ruském stylu. Pěkný vzkaz zaslaný satanistické cabal ChM.

VIDEO

Tento rozsáhlý požár v distribučním centru společnosti Walmart zřejmě navazuje na požár Babylonské věže v Rusku.

VIDEO

ChM se zase zoufale snaží udržet u moci lavinou blábolů. Zdroj z CIA tvrdí, že „99 % záběrů, které ukazují západní média o válce na Ukrajině, jsou podvrhy. Používají vymyšlené herce, falešné scénáře, počítačovou grafiku a nenávistné projevy proti Putinovi a Rusům“. Zde je další vůz s falešnými mrtvými oběťmi na Ukrajině. Jejda, jeden z mrtvých si dává pauzu na cigaretu. Opět přistiženi.

VIDEO

Video s Brandenem, který přechází za Zelenským, jen ukazuje, co všechno se dá udělat s počítačovou grafikou (CGI). Celé je to iluze.

Co není iluze, je středověká divokost, která se šíří po částech Ukrajiny, jež jsou stále pod kontrolou ChM. Například dívky jsou nyní přivazovány ke stromům a bity.

VIDEO

„Žádný dnes žijící státník neví o genocidě ChM v Rusku pod rouškou bolševické revoluce,“ poznamenává zdroj z MI6. „ChM je hlavní příčinou veškerého světového terorismu a nic ani nikdo nebyl mimo jejich menu. Existuje obrovské množství forenzních důkazů pokrývajících masové vraždy, z nichž mnozí zastávali vysoké funkce. To, co musíte začít chápat, je tajná občanská světová válka, protože takové spolky jako Výbor 300 a mnoho dalších vymírají a zanechávají po sobě vír,“ poznamenává MI6 a varuje: „Jste v přímém konfliktu s nejnebezpečnějšími lidmi možná v dějinách lidstva.“

Zde je příklad, kdy moderátor ukrajinské televize 24 (vlastněné oligarchou Achmetovem) Fahruddin Šarfmal vyzývá ke genocidě ruských dětí slovy: „Abyste zničili národ, musíte zničit především děti.“ Podle zdrojů FSB byl zadržen ruskými speciálními jednotkami.

VIDEO

Zatčení tohoto šiřitele nenávisti je součástí celosvětového protiútoku a odhalení KM. Proto Britney Spearsová odhalila satanistické zneužívání, kterému byla vystavena v rukou svých iluminátských manipulátorů během své 13leté poručnické péče, včetně odporných sexuálních rituálů, týdenních transfuzí krve a lékařských experimentů MK-ultra.

To je také důvod, proč „Zaměstnanci společnosti Disney, soudce jsou mezi 108 zatčenými při zátahu na obchodníky s lidmi a predátory.“ ODKAZ

To je také důvod, proč se manžel viceprezidentky Harrisové Doug Emhoff jako první ze čtyř představitelů, pokud vezmeme Harrisovou, prezidenta Joea Bidena a první dámu Jill Bidenovou, tak Doug Emhoff je z nich první, který se nakazil virem CCP (kód pro zatčení). ODKAZ

Závažné poruchy vidíme i u nejvyšších představitelů falešné Bidenovy administrativy. Avatar Nancy Pelosiová v poslední době blábolí nesmysly. „Tři různé kontakty mi řekly, že Pelosiová je stoprocentní konstrukt umělé inteligence. Není opilá, ale její programování je nefunkční,“ poznamenává zdroj ze CIA.

VIDEO

Zdroj ze zednářské lóže P3 tvrdí, že celá falešná Bidenova administrativa je divadlo, které má probudit spící ovce.

Generál Christopher Miller, vojenský tajemník a šéf prozatímní vojenské vlády Spojených států, potvrzuje, že volby v USA 3. listopadu 2020 vyhrál ve všech 50ti státech prezident Donald Trump.

Deep state se je pokusil zfalšovat a média informovala, že je vyhrál Joe Biden. ALE!!! Oficiální volební lístky byly opatřeny elektronickým vodoznakem, o čemž padělatelé nevěděli. Takže každý hlas odevzdaný pro prezidenta Trumpa byl zaznamenán na kvantovém počítači a osud každého hlasovacího lístku je znám. Vojenská aliance, která stojí za prezidentem Trumpem, se rozhodla lidem ukázat, jak hluboce jsou všechny vládní instituce zkorumpované, a od té doby sledujeme film, který má skutečně za cíl otevřít nám oči a probudit nás, aby se to už nikdy neopakovalo.

Takže 20. ledna 2021. ve 12:00 v poledne převzala Spojené státy vojenská vláda v čele s vojenským ministrem generálem Christopherem Millerem a vrchním velitelem – zákonně zvoleným prezidentem Donaldem Trumpem.

Roli falešného Joe Bidena hrají tři herci… Také celý jeho „štáb“ tvoří herci vybraní týmem prezidenta Trumpa. Všichni jeho ministři jsou herci, jejichž jednání nemá žádnou právní hodnotu. Včetně tohoto falešného vojenského ministra, který navštěvuje Bulharsko a vyvolává takový rozruch – Lloyda Austina.

Všichni tito herci mluví a dělají to, co jim prezident Trump a vojenský tým Bílých klobouků nařídí. Celé toto představení je o probouzení lidí a o spoustě práce v zákulisí. Bílý dům, Kapitol a všechny federální budovy ve Washingtonu jsou od 20. ledna 2021 prázdné a zavřené. Tito lidé tam nikdy nevkročili, ani nemají přístup do Pentagonu! Jsou to HERCI ! Rusko a Spojené státy byly dosud ve všech válkách spojenci. Všechno je to jen propaganda posledních zbytků globalismu. Nová globální aliance Bílých klobouků ovládá situaci na celé planetě. Brzy bude po všem! Už za několik dní!

Známkou toho, že se skutečně jedná o změnu na Zemi, a nikoliv pouze o politickou situaci, je také skutečnost, že teploty na obou pólech jsou nyní o neuvěřitelných 40 stupňů vyšší než obvykle.

Zde se k tomu vyjádřil tajný zdroj z vesmírného programu:

Antarktida a Arktida se nyní zahřívají, protože magnetický tok na planetě se vymkl kontrole. Planetární „temní vládci“ způsobují příliš velký ohřev ionosféry. Oba póly se nyní pohybují velmi rychle. Severní magnetický pól se přesouvá na Sibiř. Dojde kvůli tomu ke klimatickým katastrofám.

Jednou z největších nestabilit v nadcházejících letech budou klimatické katastrofy, které postihnou mnoho národů, pokud Aliance nepřevezme plnou kontrolu nad těmito mimozemskými vesmírnými zbraněmi. Záplavy, sníh a sucha, kterých jsme svědky po celém světě, jsou jen začátkem. Jsme v poslední válce o kontrolu nad planetou.“

Konečně tento týden přinášíme další materiály týkající se projektu Bluebeam.

VIDEO , VIDEO

Určitě vplouváme do neprobádaného území.

Přeložila tereza | Zdroj benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/jarni-rovnodennost-znamena-zlom-v-boji-za-osvobozeni-zeme-roli-falesneho-joe-bidena-hraji-tri-herci/


„Proč Izrael nedá U/krajině zbraně? Zelenskyj kritizuje Kneset

https://tadesco.org/proc-izrael-neda-ukrajine-zbrane-zelenskyj-kritizuje-kneset/


Vojenský analytik Jakov Kedmi: Přichází poslední rozhodující bitva

https://tadesco.org/vojensky-analytik-jakov-kedmi-prichazi-posledni-rozhodujici-bitva/

Ruské sankce a embargo ropy způsobí do měsíce největší světovou krizi dodávek

https://tadesco.org/ruske-sankce-a-embargo-ropy-zpusobi-do-mesice-nejvetsi-svetovou-krizi-dodavek/


Čo skrývajú ukrajinské biolaboratóriá sponzorované USA?

https://sk.news-front.info/2022/03/22/co-skryvaju-ukrajinske-biolaboratoria-sponzorovane-usa/