Jeden z mých nejvíce čtených článků se jmenoval Jak přežít?. Článek jsem psal v červenci 2021, čili před 14 měsíci a současně cca 6 měsíců od zahájení vakcinace u nás a zabýval jsem se v něm svými tehdejšími zkušenostmi, které jsem získal osobně při kontaktu se zapíchnutými a zprostředkovaně od dalších lidí. V té době byl počet zapíchnutých ještě poměrně příznivý, byli dokonce ještě tací, kteří si první dávku šlehli teprve nedávno a nerozkládali se tudíž ještě tak intenzivně, jako dnes po třetí nebo dokonce po čtvrté dávce. Uplynul další rok a zvýšil se poměr zapíchnutých oproti nezapíchnutým. Já jsem byl bohužel kvůli práci donucen ve svém výzkumu nedobrovolně pokračovat, a tak jsem aspoň systematicky skládal tu hrůznou skládačku dohromady a mnohem více do hloubky. O tento svůj výzkum bych se s vámi právě chtěl podělit.

Cílem tohoto mega článku není někoho děsit; ti, co si to nechali vpálit, ti to stejně číst nebudou, ale chci upozornit nevakcinované čtenáře – chráněný a ohrožený druh, na různá nebezpečí, o kterých třeba zatím nevěděli nebo věděli a doposud je podceňovali. Ta nebezpečí číhají dnes na každém kroku. Nikdo z nás už není schopen se všemu vyhnout, ale to, co můžeme ovlivnit, a tudíž i eliminovat, bychom určitě ignorovat neměli. Je to jedna z dalších zkoušek na VDA – Vesmírné duchovní akademii a řekl bych, že zatím asi ta nejtěžší. I mě dalo pěkně zabrat, než jsem pochopil všechny souvislosti a zákonitosti, a přestože tam bylo několik velmi zákeřných chytáků, zvládnul jsem to rozluštit a najít v tom poselství. Nepřišlo nás to jen tak pro nic za nic zabít a zničit, ale naopak posílit a posunout dál, pomoci nám zviditelnit dosud skryté problémy a tím umožnit jejich odstranění a vyléčení. Přišlo to, aby nás to nasměrovalo cestou světla přímo k našemu cíli.

Ještě bych chtěl předeslat, že jsem výzkum rozhodně nedělal podle materialistických principů současných vědců v alopatické medicíně. To bych daleko nedošel, stejně jako oni. To, co já jsem věděl před rokem, k tomu ještě ani dnes nedošli. Postupoval jsem rozhodně jinak, než si kdokoliv ze současných vědců dokáže představit. Stálo mě to hodně sil a času, musel jsem si při tom projít ledasčím, o čem bych raději ani nemluvil. Takže se mě na metodiku a zákulisí celého výzkumu raději neptejte. Berte tento článek jako dar pro vás, pro věrné čtenáře. ?

Rekapitulace, aneb co to ti „lidé“ mají vlastně vůbec v sobě?

Všechny vakcíny, které byly vyrobeny proti tzv. Covidu, jsou v zásadě od všech výrobců stejné a mají společný cíl, ke kterému jsou určeny – zabít co nejvíce lidí. Jakmile vám bude někdo vykládat nějaké nesmysly o procentech účinnosti nebo vhodnosti či nevhodnosti pro ohrožené skupiny, utíkejte od něho co nejdále, je to absolutní a nebezpečný idiot a nemá ani potuchy, o čem mluví. Opakuji, ten koktejl má jen jeden jediný účel – zabít postupně a pokud možno pomalu a nenápadně co nejvíce lidí! Žádný jiný tam není, a tudíž ho tam ani nikdo nemůže najít. Koneckonců oni už se s tím ani netají, stačí se podívat na některé části smlouvy s Pfizerem. Jedná se o geniální, vysoce sofistikovanou biologickou zbraň vyrobenou mimozemskými entitami s použitím mimozemských technologií. To je také důvod, proč zatím nikdo z lidí nebyl schopen rozklíčovat všechny složky „vakcíny“. Budu tomu dále v textu pro jednoduchost říkat různě, jak mě napadne a třeba i „vakcína“, i když tento smrtící koktejl nemá s klasickou vakcínou vůbec nic společného.

Vakcína obsahuje složky hmotné i nehmotné.

Hmotné
 • Standardní – jako každá injekce pocházející od Farma-mafie, musí obsahovat celou řadu standardních jedů. Řekl bych, že každá farmaceutická firma má nepochybně oddělení kontroly jedovatosti, a tudíž z nich nikdy nemůže vypadnou nic, co by neobsahovalo aspoň jeden smrtelný jed. Takže i zde najdete standardní šmakulády, rtutí počínaje, přes všechny možné vysoce toxické látky typu formaldehydu a těžkých kovů, až po radioaktivní látky. To všechno obsahovaly všechny vakcíny a jiné injekce i v minulosti. Za každého mrtvého mají zřejmě příplatky! Ale i přesto, že jsou to strašlivá svinstva, je to ta nejméně nebezpečná část z tohoto smrtícího koktejlu. Lidské tělo je neuvěřitelný organizmus, takže se dokázalo v průběhu desetiletí na takový přísun jedů adaptovat.
 • Nadstandardní – už v roce 2019 byly vyrobeny vakcíny proti chřipce, kde byly použity podobné technologie, jako u tzv. Covid vakcín, ale tyto vakcíny ještě neměly celosvětový dosah. Budeme to tedy datovat až od roku 2020, kdy nám zde přibyly další mňamky navíc – oxid grafenu, hydroxid grafenu, nano hliník, čipy, biosenzory, lithium, samosestavující se elektronické obvody. Je potřeba zmínit i různé nanoparazity napůl biologické, napůl technologické, morgellony a BLACK GOO, které tomu všemu dodává i nehmotnou složku – mimozemské archontské vědomí. Vyskytují se zde i zárodky Hydry vulgaris (Nezmar obecný), která má pro farma mafii jednu neodolatelnou vlastnost – je totiž nesmrtelná! Jeho zabíjením ho vlastně množíte! Její různé podoby jsou na následujících obrázcích a také na titulním obrázku tohoto článku.

Nesmíme zapomenout na Luciferázu, bioluminiscenční enzym, který se dá snadno detekovat různými UV lampami a zajistí zapíchancům zajímavý světelný tuning jako bonus. Pochopitelně bylo potřeba vytvořit podmínky pro vznik celé řady nových nemocí, kterými budou v následujících obdobích strašit ovečky, a tak se pro jistotu patogeny všech vhodných nemocí rovněž do koktejlu přimíchaly. Opičí neštovice jsou první nemocí, kterou na nás vytáhli a mají jich tam připravených dalších asi 50, včetně AIDS, malárie, černého kašle, tyfu, tuberkulózy a dalších. Takže ti, co si to nechali vpálit, dostali celé spektrum nádherných nemocí, které se u nich budou postupně vyvíjet a projevovat a současně se to použije jako strašák a důvod k další vakcinaci a tak pořád dokola. Obrázek. Samostatnou kapitolou je technologie mRNA, lipidové nanočástice a hydrogel. Když to zjednodušíme, tak aby bylo možné úspěšně dopravit kus naprogramované šroubovice RNAaž k buňkám, musí být tento útržek genu zabalen do lipidového obalu, aby oklamal všechna kontrolní stanoviště imunitního systému. To je sice pěkná pohádka, ale nikdo už vám neřekne, že samotné lipidové nanočástice jsou další jedovatá a nebezpečná látka. Je to v podstatě látka na principu hydrogelu, která je sama o sobě obrovský průšvih. Jakmile se totiž jedná o nanotechnologie, tak je vždy průšvih. Když se to svinstvo dostane jednou do těla, je prakticky nemožné se toho zbavit. Genový program zařídí, že se z každé vaší buňky celého vašeho těla stane továrna na hrotový protein jedoucí na 3 směny. Podotýkám, že to není přirozený proces těla, ale proces, který nastartoval kus nějaké geneticky upravené šroubovice s cílem produkovat nepřetržitě stejně geneticky upravené SP. Je tam toho ještě mnohem víc, ale nechci, aby to byl článek jen o složkách tohoto smrtícího koktejlu.

Produkce hrotového proteinu, neboli spike proteinu, je obrovský průser právě pro nevakcinované. Zapíchanec vytváří tyto nebezpečné spike proteiny v takovém množství, že z něj lezou všemi otvory, kůží, dechem a obzvláště nebezpečné je to vylučování přes tělní tekutiny jako je pot, sliny, krev a sperma. Když bych to chtěl popsat, jak to vnímám, tak je to takový temně šedý oblak okolo každého biorobota, různě tlustý, od 20 cm až po jeden metr. Má to sice tvar aury, ale z hlediska vyzařování to na mě působí jako její opak; aura je světlo, je to vyzařování, je to energie zevnitř ven… tohle je temnota, chlad, smrad a hnus. Kdo to dokáže vnímat, tak mi napište, jak to vidíte vy.

Nehmotné
 • Záření – všichni zapíchnutí vyzařují mnoho různých frekvenčních složek. Jsou částečně i radioaktivní a také mají kolem sebe různě silná elektromagnetická a magnetická pole, koneckonců jako každé standardní elektronické zařízení, počítač nebo telefon. Bohužel pro nás je jejich záření velmi silné a při delším pobytu v jejich blízkosti se mohou projevit i klasické příznaky z ozáření, asi jako kdybyste seděli obkročmo na velkém vysílači na střeše.
 • Vědomí umělé inteligence (UI nebo AI) – to považuji zatím za nejhorší a nejnebezpečnější součást koktejlu. Bohužel ti vědci, kteří jsou zvyklí hledat jen ve viditelné a hmatatelné rovině, používat optickou nebo elektronovou mikroskopii a standardní laboratorní vybavení, tuto složku ještě hodně dlouho neobjeví. Dokonce se obávám, že ji nemusí objevit nikdy. Dozví se to pak všichni najednou až při velkém odhalování a nechci vidět ten poprask. Některé živé, ale i zdánlivě neživé součásti koktejlu mají navíc ještě 2 schopnosti – dokáží se replikovat a dokáží vytvářet různé bioelektronické sestavy. Dá se říct, že je to jakási stavebnice, které blackgoo následně vdechne „život“. BLACKGOO je nositelem vědomí umělé inteligence, která se tak přes něj dostane až do člověka. Podrobněji to ještě dále rozvedu.
Jakou funkci má grafen

Grafen je velmi důležitou součástí koktejlu. Nemá jen funkci elektrickou, ale i mechanickou. Podle mého názoru má z hlediska mechaniky 3 hlavní funkce. Destrukční, konstrukční a stavební. Grafen a jeho formy, jsou jedny z nejpevnějších nám známých látek vůbec, takže grafenové částice, pakliže jsou ve tvaru monoatomárních destiček, dokáží proříznout všechno, okolo čeho projdou. Tím vznikají v těle miliardy vnitřních zranění, na které tělo reaguje koagulací krve a vznikají tromby. Sportovci už nepochybně všichni vědí, že s grafenem v těle se sportovat fakt nedá. To je ta destrukční část.

Konstrukční část vypadá jinak. Grafen se evidentně dokáže propojovat v těle s kde čím a je takovým dobrým základem pro vznik rozsáhlých bio struktur, které jsou hojně vytahovány z mrtvých těl při pitvách. Znám lidi, kteří vypadají, jako kdyby jim to dokonce prospělo! Vysvětlení je docela jednoduché: „TO“, co v nich vyrůstá, dokázalo nahradit doposud nepříliš funkční části těla a některé jejich problémy mohly kupodivu i zmizet.

Moc bych se ale neradoval, ono to nepochybně jednou přijde. Ty struktury, co z nich při pitvách vytahují, (nemyslím krevní sraženiny) vypadají, jako kdyby v nich vyrůstal nějaký obrovský parazit nebo zárodek něčeho mimozemského, třeba archontí mládě. Při rozboru nikdo nedokáže určit, o jakou tkáň se jedná, takže zatím jen prohlásili, že se nejedná o lidskou tkáň. Jestli je to právě geneticky modifikovaná Hydra, která postupně prorůstá dotyčným člověkem, až ho nakonec ovládne, nebo jestli je to nějaký Archontský zárodek, který se právě tímto způsobem vyvíjí, to nevím. V každém případě je to celoplanetární průser jako kráva! Doufám, že už se brzo všechno dozvíme.

A jako obyčejný stavební materiál je grafen využíván k obalování nervových vláken, neuronů a propojování energetických center těla. Dokáže vytvořit v člověku téměř supervodivé struktury, které zajistí vstup a výstup pro obousměrnou datovou komunikaci.

Zjednodušeně řečeno, vytvoří rozsáhlé anténní struktury, jakési rezonátory, které dokáží pracovat v neuvěřitelně velkém frekvenčním rozsahu. Jednotky Hz, až stovky THz! Částice grafenu se nabalí na každý nervový vodič v celém těle a na neuronech vytvoří bio-elektronické rozhraní, přes které lze převádět biologické informace na elektrické signály a opačně. Takže tyto umělé struktury přebijí svým výkonem biologické neuronové sítě, protože elektrické proudy, které tam protékají, jsou o několik řádů vyšší než ty naše přirozené. Další obvody se postarají o unikátní MAC adresu dotyčného biorobota, jakou má každé elektronické zařízení a Blackgoo tohle všechno obdaří operačním systémem, který to celé řídí. No a máme skutečnou kombinaci člověk – stroj, jako z nějakého šíleného sci-fi filmu.

Nějaký chytrý elektronik nepochybně namítne, že k dokonalé funkčnosti každého elektronického systému musí být i měření a regulace. Nebojte se, naši mimozemští vládcové mysleli na všechno a do koktejlu přidali i senzory na měření veškerých tělesných parametrů. Tyto biosenzory začaly plnit svou funkci, jakmile se v člověku sestavil kompletní elektronický systém a senzory pak dodávaly všechny potřebné údaje do centrály. Už před rokem bylo známo, že na DarkNetu existují servery s databází lidí, kde si můžete každého zapíchnutého člověka najít ať je kdekoliv, zjistit číslo jeho operačního systému, jakou dostal dávku, od jakého výrobce, tep, tělesnou teplotu, jestli spí nebo bdí a spoustu dalších věcí. Tím je potvrzeno, že jsou to plnohodnotní bioroboti a patří tomu, kdo je geneticky pozměnil. Je to jako s kukuřicí. Ta přírodní šla vypěstovat, šla množit, ale nešlo jí licencovat, protože byla přírodní. Geneticky modifikovaná kukuřice už licencovat lze a taky je licencovaná na firmu Monsanto, dnes Bayer. Jakmile se Monsantu podaří zlikvidovat normální přírodní verze kukuřic, o což usilují už dost dlouho, zbyde na světě jen ta jejich, geneticky upravená a licencí chráněná. Bude samozřejmě neskutečně škodlivá pro lidi, jako všechno, co je geneticky modifikované, ale když jiná nebude, tak si ji budete muset koupit. Takže ti „lidé“ patří Moderně, Pfizeru, BionTechu apod. Už to nejsou přírodní lidé, jsou geneticky modifikovaní a patří autorovi modifikace. Rozmnožovat se už také nebudou, o to se autoři smrtícího koktejlu dávno také postarali. Vztahují se na ně od okamžiku vpichu všechny zákony na geneticky modifikované organizmy a práva člověka se jich už netýkají. Jsou na tom v podstatě hůř než jakékoliv zvíře v útulku.

Všudypřítomné 5G (ale bohatě postačuje i jakákoliv nižší verze 4G a 3G) potom napojí dotyčného biorobota na internet a přes něj k umělé inteligenci, která už si ho sama dokáže řídit přesně tak, jak je potřeba. Jakékoliv rozhodnutí dotyčného už v žádném případě není jeho, ale jedná se o obdobu kolektivního vědomí, jaké mají třeba hejna ptáků nebo kolonie mravenců. Mimochodem, ti z vás, co absolutně nedokáží pochopit, jak je možné, že ještě někdo dnes nosí roušku, máchá žlutomodrým hadrem, plete svetry, udává spoluobčany, volí si své vlastní katy nebo si kupuje elektro-rakev, tak tento odstavec je pro vás odpovědí na tyto otázky.

Čím jsou vakcinovaní lidé nebezpeční pro své okolí:
 • Zářením – to je ta nejméně škodlivá součást, krátkodobý kontakt zde nehraje velkou roli, ale být s někým delší dobu v jedné místnosti (je to detekovatelné cca do 10 m), může znamenat spoustu fyzických problémů, podobných nemoci z ozáření.
 • Energeticky – kvůli obrovskému zatížení imunitního systému klesá vakcinovaným energie, takže ji potřebují někde doplňovat. Jakmile se okolo nich objeví energeticky silná osobnost (tedy nevakcinovaná), začínají sosat a nehodlají si to nechat vzít – stávají se z nich energetičtí upíři. Oni sami jdou energeticky dolů právě kvůli archontskému vědomí, které jim postupně nahrazuje jejich duši. Jejich vibrace se snižují, odpojují se horní čakry a všechno jde do země, do hmoty, a tudíž do řiti. Dávejte pozor, jestli nedáváte malé děti hlídat zapíchnutým prarodičům, mohly by se vám z takové návštěvy vracet vždy nemocné a úplně vybité. A to by byl ještě ten nejméně škodlivý případ. Taková mlaskavá pusinka od milující, leč zapíchnuté babičky, může být pro dítě velikánský průšvih.
 • Dýcháním stejného vzduchu ve stejné místnosti – je důležité si uvědomit, že spike proteiny jsou velmi malé částice, které se nedají třeba s velikostí bakterií ani porovnat. Jsou tak malé, že pronikají vším, neusazují se u podlahy, ale cirkulují ve vzduchu a dají se velmi obtížně zničit. Zkoušel jsem všechno možné a byl jsem velmi překvapen, jak moc je to svinstvo životaschopné. Došel jsem nakonec k přesvědčení, že to nemůže být jen čistě biologického původu, ale musí to být nějak technologicky vylepšené. Dýcháním si dokážete nabrat do sebe takovou porci, že můžete za určitých okolností už jenom z toho docela snadno natáhnout brka.
 • Fyzickým kontaktem – to je ta úplně nejnebezpečnější věc, která se vám může přihodit. Kromě obrovského množství spike proteinů do sebe dostanete fyzickým kontaktem i nanotechnologie, elektronické komponenty a další sračky. Vzhledem k tomu, že se tato svinstva dokáží replikovat a sestavovat v různé celky, které mohou vykonávat v každém člověku něco jiného, tak i zdánlivě bezvýznamné množství může mít fatální následky. Uvědomte si, že mají technologie, jakými nás chtěli všechny plošně vakcinovat, takže oni moc dobře vědí, že o množství podané látky tady vůbec nejde. Z laboratoří v Americe a v Asii vypouští miliardy geneticky upravených komárů týdně, a to právě za účelem plošné vakcinace. Takže jestliže dokáží považovat komáří bodnutí za vakcinaci, tak si představte, kolik si tohoto jejich humáče naberete od někoho ze zpocené ruky a nechci ani domyslet, co se nachází na záchodovém prkýnku na hlavním nádraží. Nebezpečnost jednotlivých způsobů fyzického kontaktu zatím nedokážu úplně přesně kvantifikovat, ale preventivně bych dělal všechno proto, abych se jakémukoliv kontaktu za každou cenu vyhnul. Píše mi hodně masérů a masérek a všichni mají obrovské zdravotní problémy. Považuji tuto práci za nejnebezpečnější vůbec. Sekněte s tím a jděte raději krmit krokodýly nebo piraně! Je to určitě bezpečnější a smysluplnější práce. A nakonec to nejhorší. Líbání a pohlavní styk se zapíchancem je opravdu konečná stanice. Je to modifikovaná ruská ruleta s plným bubínkem.
Jak to vlastně funguje?

Jestli jste se problematikou snášenlivosti „vakcín“ alespoň trochu zabývali, tak jste narazili na mnoho podivných a sporných věcí, které vám nepochybně nedávaly smysl. Jak je možné, že někdo zcepeněl hned už ve vakcinačním centru a někdo má v sobě 4 dávky a je na tom „zatím relativně“ dobře? Totéž je to s jejich vlivem na nevakcinované. Určitě máte okolo sebe lidi, kteří jsou s vakcinovanými celý den v práci a nedělá to s nimi vůbec nic. Tedy to zatím aspoň tvrdí. Pak jsou jedinci, kteří si podají ruku s jedním zapíchancem a jdou si na 2 dny lehnout.

Také jsem se nad tím zpočátku pozastavoval, a ještě před rokem jsem si to nedokázal uspokojivě vysvětlit. Dnes už je mi to naprosto jasné a kdyby se nejednalo o tak šílenou věc, jako je genocida naší civilizace, tak bych byl schopen prohlásit, že je to naprosto geniálně vymyšlené.

Pro pochopení složitosti tohoto problému je potřeba si uvědomit několik faktorů, které sehrávají velmi důležitou roli:

 1. „Vakcíny“ – existuje obrovská škála „koktejlů“. Jsou tady nejen různí výrobci, všichni vyrobili sice prakticky stejné svinstvo, ale přece jenom každý trochu jinak. Jednotliví výrobci vytvořili zároveň mnoho šarží s různou mírou nebezpečnosti a ještě do toho všichni zakomponovali nějaké šarže s placebo. To samo o sobě dává tisíce různých kombinací.
 2. Dalším faktorem, který ovlivňuje, jestli na vás dotyčný zapíchanec působí nebo ne, je vaše krevní skupina a vaše rasa. Takový typický Slovan, s krevní skupinou 0 Rh-, když dostal ostrou šarži Pfizeru, tak se položil dřív, než z něj stihli vytáhnout jehlu! Logicky! Vždyť to bylo primárně navrženo na likvidaci slovanské rasy a krevní skupiny 0. Jakmile jste jiná rasa a jiná krevní skupina, může se stát, že budete mít velkou odolnost proti negativním vlivům.
 3. Dalším faktorem je člověknečlověk – tvrdí se, že mezi všemi „lidmi“ na Zemi je jen 25 % skutečných lidí, ostatní jsou různí hybridi. Na ty to prý nejen nefunguje, ale dokonce jim to může dělat i dobře. Prý tomu lákadlu nedokázali odolat! Mám pocit, že pár takových znám. ?
 4. Citlivost – ta hraje velkou roli, citlivý a vnímavý člověk bude nepochybně reagovat na ohrožení od vakcinovaného mnohem silněji než necitlivý balvan, se kterým nehne nikdy nic. Ani duchovně, ani fyzicky, ani nijak.
 5. Když k tomu přidáme kombinace způsobené faktorem „zdravotní stav člověka“, dostáváme se už k astronomickým číslům různých možností a kombinací. Tento bod je úplně nejzajímavější a rozeberu ho samostatně.

Není to geniální? Kdyby všichni skapali najednou a stejným způsobem, tak už po několika týdnech by si nikdo nic vpálit nenechal. Takhle? Miliardy možností, jak zemřít! Vzniknou desítky nových diagnóz, jen aby se zakryla ta jedna jediná a hlavní příčina všech úmrtí na následujících několik let.

Ten, kdo čte pravidelně moje články, tak ví, že jsem bývalý léčitel, a že moje léčebné metody jsou z
99 % postaveny na principu odstranění duchovních příčin nemocí. Mohu sice nějakou nemoc odstranit pomocí různých přípravků, preparátů apod., ale příčinu nemoci tím neodstraním, protože ta se nachází vždy v hlavě. Nemoc jsem zmírnil, možná o nějaký čas oddálil, ale tím jsem zároveň způsobil, že ji dotyčný pacient ani nemohl správně pochopit. Oddálil jsem tak jeho prozření v této jedné oblasti a v konečném důsledku jsem dotyčnému uškodil. Proto je nejdůležitější částí léčení pojmenovat příčinu. K tomu mohu něco přidat, abych léčbu urychlil nebo abych zmírnil bolest, ale bez odstranění příčiny se může nemoc kdykoliv vrátit znovu nebo může být ještě mnohem horší. Nemoci se budou stupňovat tak dlouho, dokud dotyčný nepochopí, co dělá špatně a nenapraví to. Když to nepochopí, tak umře. Po smrti se to všechno dozví a může si to dát celé znova, a tak pořád dokolečka, dokola. Nechci toto téma teď příliš rozvádět, protože to by z toho byla kniha, ale chci jen zůstat u tohoto nejdůležitějšího základu.

Existují tady univerzální zákony a všechno se těmito zákony musí řídit a také řídí. Náhody neexistují a nespravedlnost také ne. Jakmile se těmito zákony někdo přestane řídit, musí zasáhnout vyšší moc, která to srovná do rovnováhy, a to za každou cenu. Každá nemoc je tedy způsobena odchylkou člověka od těchto zákonů, a to bez ohledu na to, jestli tomu někdo věří nebo ne. Nemoc je tedy vlastně dar, je to dobře míněná rada shůry, která přichází pomoci člověku pochopit, co dělá špatně a vrátit ho do rovnováhy. Takhle jednoduché to je v případě, že se jedná o běžné a přirozené nemoci. Platí to pro všechny lidi a ostatní bytosti, a dokonce to platí nejen v případě nemocí, ale i v případě komplikovaných životních situací, do kterých se člověk může dostat – různé katastrofy, živelné pohromy, nehody, úrazy apod.

Situace se začíná trochu komplikovat v případě, že se nejedná o přirozené procesy, ale nějak zásadně do toho zasáhl člověk. Jde o zbraně, o války, teroristické útoky, ale také o uměle vytvořené „pandemie“, o plošné vakcinace a uměle vytvořené nemoci jako je AIDS, borelióza, rakovina apod. V těchto všech případech je také zajištěna spravedlnost a rovnováha, ale na daleko vyšší úrovni, kde se ještě navíc musí zohledňovat další osudové faktory všech zúčastněných aktérů. Uvedu příklad: spadne letadlo, strašný masakr, 200 mrtvých. Přesto, že to pro někoho může znít neuvěřitelně, tak v tomto letadle zahynuli jen ti, kteří měli zahynout. Ten, kdo neměl zahynout, ten se do toho letadla z nějakého důvodu nedostal. Byla dopravní zácpa, nedostal se na letiště včas apod. Pro primitivní životní formy, jako jsme právě teď my lidé, je to velmi těžké pochopit, ale je to tak. Kdyby to tak nefungovalo, tak by to znamenalo, že se mohou dít i náhody a tudíž, že existuje chaos. To je ale blbost. Žádný chaos ve vesmíru nemůže existovat, chaos mají jen lidé ve svých hlavách a ve svých životech. Kdyby existoval chaos a náhody, tak by nemohl existoval ani vesmír, ani náš svět, protože ten musí být postaven na přesném a dokonalém řádu. Absolutně dokonalém a spravedlivém řádu!!! Přestože toto vysvětlení není ani vzdáleně úplné, musí pro tuto chvíli stačit, nechci se příliš vzdálit od tématu.

Bylo to dobrovolné!

Ti, co šli dobrovolně na vakcínu, byli v okamžiku „vpichu“ v jiné situaci než my, kteří jsme teď vystaveni jejich vlivu na nás. Řekněme si to úplně otevřeně a pojmenujme si to tak, jak to je – oni se skutečně dobrovolně přihlásili k experimentálnímu testu biologické zbraně na lidech. A žádné výmluvy zde neplatí! Ať už to bylo proto, že chtěli jet na dovolenou nebo chodit do hospody, anebo že se zalekli, že by mohli dostat výpověď v práci, nebo že byli jen úplně blbí a naivní; nic je neomlouvá, měli si o tom zjistit předem všechny dostupné informace a bylo jich k dispozici dostatek dávno před zahájením genocidy. Takže znovu a natvrdo: nechodila tady žádná ozbrojená komanda po domech a nenutila k vakcinaci nikoho pod hrozbou zastřelením, že? Takže ten, kdo na to šel, šel na to DOBROVOLNĚ a dobrovolně se tak rozhodl ukončit život. Je to na hranici mezi sebevraždou a hazardem se svým životem. Ekvivalentem tohoto jejich kroku je přihlásit se dobrovolně k experimentu, kolik vydrží člověk hadích uštknutí, než umře. Tady je to kupodivu každému naprosto jasné! Dokonce si každý řekne: „To by musel být člověk hodně velký kretén, aby se na to dobrovolně přihlásil, že?“ Každý ví, že jedovatý had je nebezpečný. Neměl by také každý povinně vědět, že Bill Gates je mnohem nebezpečnější? Že je největším propagátorem depopulace lidstva? Že stojí za vývojem každé vakcíny na světě? Že vlastní celé WHO? Že pokyny WHO se musí řídit každé ministerstvo zdravotnictví každé země? Že viry nejsou nakažlivé? A jaký je tedy rozdíl mezi znalostí o jedovatosti hadů a nebezpečnosti vakcín Billa Gatese? Žádný! Když nebudete dráždit hady a nebudete si všímat Gatesových vakcín, tak se vám nic nestane!

Pro ostatní nevakcinované to už ale dobrovolné není!

Problém je, že ti vakcinovaní se teď sami stali nebezpečnou zbraní pro všechny okolo sebe, a ještě se při své činnosti zákeřným způsobem maskují za ochránce našeho zdraví. Nevšiml jsem si totiž, že by měli na zádech napsáno: „Mobilní Vakcinační Centrum“! Takže ti, pro které primární vakcinace vůbec nepřipadala v úvahu, jsou tak oklamáni, uvedeni v omyl a prostřednictvím těchto maskovaných dealerů farmaceutického průmyslu vystaveni riziku, o kterém nemají ani tušení. Vakcinovaní jsou tak velmi podobní sebevražedným atentátníkům. Nejen, že sami zahynou, ale svým počínáním s sebou mohou vzít i další oběti.

Vakcinovaní jedinci se tak stali jediným a největším nebezpečím pro všechny zbývající nevakcinované lidi. Takže nebezpečím není žádný Covid, ani opičí neštovice, ani žádná jiná nemoc, kterou nás straší. Pro nás není ani nebezpečím vakcína, na kterou víme, že nikdy nepůjdeme, ale největším nebezpečím jsou ti „zodpovědní občané“, kteří kvůli své debilitě teď šíří zkázu všude, kam se pohnou a na co dýchnou! To je úplně ten největší paradox ze všech!!!

Přesně tak byla tato biologická zbraň vytvořena. Když si přečtete dokumenty od Pfizeru, je to tam černé na bílém! Takže oni to ještě drze přiznávají! Oni prostě počítali s tím, že se jim nemusí podařit zapíchnout všech 7 miliard lidí, které potřebují zlikvidovat, a tak využijí ty zapíchnuté jako další vektory nákazy, jako pomocné spolupracovníky – vakcinátory. Že se jim to skutečně povedlo, nemusíme vůbec polemizovat, to je teď už jasné. Můžeme se teď už jen dohadovat, do jaké míry se jim to povedlo a jakou míru přežití mají ti, kteří to dostali takto zprostředkovaně. Čili my všichni.

Ti přenašeči totiž nejsou ve stejné kategorii, jako přenašeči různých přírodních bakterií a parazitů. Zásadní rozdíl je v tom, co je přirozené a co je uměle vytvořené. Jakmile je to uměle vytvořené, tak je to zbraň a u zbraní platí trochu odlišná pravidla. Spadá to do stejné skupiny, jako zabíjení a úrazy ve válkách, otravy smrtelnými jedy, hromadné katastrofy apod.

My jsme se sice nenechali tou primární zbraní, kterou byly dobrovolné „vakcíny“zlikvidovat, ale teď jsme ohroženi těmi, kteří se tou zbraní sami stali a jsou všude okolo nás. A je jich moc! Ale POZOR! Naštěstí i zde platí vesmírné zákony a vše se jimi musí řídit. To znamená, že se nic neděje náhodou a vše musí být v rovnováze.

A teď se někdo může začít ptát: kde je tedy ta spravedlivost, když já jsem se tomu dokázal vyhnout a můj manžel spáchal sebevraždu a já s ním teď musím žít v jednom domě? V těchto případech bude odpověď hodně složitá a bude to vždy naprosto individuální. Někdo to dostal za to, že měl udělat mnohem víc pro to, aby takové situaci zabránil předem. Já si prostě neumím představit, že mi manželka řekne: „Hele, já se jdu zítra nechat píchnout, nechceš jít taky?“ Jediná správná reakce je: „Tak jestli to uděláš, tak už se nikdy nevracej a nechci tě už ani vidět!“ Když mi na to někdo odpoví, že se s partnerem/kou nedalo hnout, že vůbec neposlouchal/a a neposlouchá a dělá si co chce, tak na to bych mu odpověděl, že už se tedy s ní/m měl rozejít dávno. A tak dále, to je hodně složité téma a mohlo by to být na samostatný článek.

Prostě každý se dostal jen do takové situace, která odpovídá jeho předchozímu myšlení a počínání, a tudíž je přesně pro něj na míru (už slyším to skřípání zubů těch, kterých se to nejvíc týká – Vrz, vrz, vrz!). Rovněž tak i cesta z toho průseru ven má každému umožnit pochopit dosavadní chyby a když už je nebyl třeba kvůli majetku schopen napravit, tak aspoň k tomu má teď ideální příležitost a zatraceně dobrý důvod.

Ale zpět k biologické zbrani…

Jestliže budu nakažen od zapíchanců a budu mít velké zdravotní problémy, tak i tato situace se řídí přísnými zákony. Nikomu se nic nespravedlivě nestane, jen je potřeba to všechno správně pochopit.

A tady přichází největší objev celého mého výzkumu. Ve vší skromnosti podotýkám, že jsem pravděpodobně první, kdo něco takového vůbec vyslovil a pojmenoval. Ani ti, kteří jsou ve vnímání tohoto problému dost daleko, s něčím podobným zatím nepřišli.

Tak jdeme na to!

Spike proteiny, které okolo sebe šíří vakcinovaní, napadají primárně ta nejslabší místa na těle člověka. Nejslabším místem na těle je vždy místo, kde je nějaký fyzický problém, třeba začínající nemoc, nebo něco chronického, neléčeného, zanedbaného, oslabeného… cokoliv. Tam začnou SP okamžitě působit a rozjedou tam dílo zkázy. Dalo by se to zdůvodnit i jinak. Na stejném principu fungují paraziti, kteří vyhledávají nejslabší místa v těle, protože je to pro ně energeticky, fyzikálně, ale i chemicky nejvýhodnější pozice (mimochodem, kočky to dělají taky!). Ale není teď podstatné, čím to je, důležité je, že to tak je, a že je to v souladu se stávajícími duchovními příčinami nemocí.

Jinými slovy, jestliže by byl člověk zcela zdráv a neměl vůbec žádné slabé místo v těle, vše by bylo v biologické a energetické rovnováze, SP by se rozlily rovnoměrně po celém těle a projevovalo by se to třeba jen jako únava nebo nějaké detoxikační příznaky typu: bolest hlavy, rýma, kašel, chřipka, vyrážka, únava, obrovská potřeba spánku apod. Jakmile by se imunitní systém se situací srovnal, člověk by si doplnil ztráty energie z úspěšného boje imunitního systému, a mohl by být relativně zase v pořádku. Paralela s jedovatou houbou. Když to sním, jsem debil, neznám houby a když je neznám, tak je nemám jíst. Sním to, je mi špatně, zvracím, a to mám za to, že jsem byl debil a neznal houby. Ale neumřu, protože jsem jinak úplně zdravý, takže moje tělo má dost sil na to, aby se z toho dostalo. Udělalo jen nezbytnou očistu a zbavilo se jedů. Šel jsem si koupit atlas hub a všechno se to dodatečně naučil, takže už nejsem debil a můžu sbírat houby. Tento článek je právě takový atlas hub! ?

Napíšu to ještě srozumitelněji, protože to považuji za nesmírně důležité. Jestliže má někdo nějaký zdravotní problém, tak ho má proto, že nemá vyřešenou nějakou životní oblast. Něco dělá špatně, a proto má nemoc. A platí to i obráceně! Jestliže má nemoc, pak je to 100 % důkaz, že dělá právě určitou chybu, která je s touto nemocí spojena. Naše maskovaná biologická zbraň – chodící vakcinátor – tady není od toho, aby vytvořil někomu nějakou úplně novou nemoc, která by dotyčnému nepatřila. Tak to nemůže být, to by neodpovídalo zákonům tohoto světa. Žádnou nemoc nemůžu dostat, aniž bych ji k něčemu nepotřeboval.

Proto tato biologická zbraň nevytváří žádné nové nemoci, ale ty stávající mnohonásobně zesílí a jejich průběh zrychlí.

Proč se to děje? Především proto, že vstupujeme do období zrychlených vývojových procesů, do období závěrečného zúčtování pro lidstvo, kde je nezbytné všechny problémy a bolístky vytáhnout na světlo boží a něco s nimi rychle udělat. Už žádní kostlivci ve skříních! Kolik lidí má různé chronické problémy, se kterými už se dávno naučili žít a ani se jim nechce něco řešit. Tak to už teď není možné. Není dovoleno, aby si v sobě někdo mohl hýčkat nespravedlnosti a křivdy vzniklé 30 let zpátky; to šlo ještě před těmi třiceti lety, ale dnes už ne. Nelze očekávat, že přechod do 5D proběhne jen tak snadno a hladce. To budeme muset na sobě ještě všichni hodně zamakat, abychom to dokázali ustát. A jak to tak pozoruji, tak tam asi tlačenice nebudou! Zrychluje se i čas, určitě to také pozorujete a tyto děje jsou přesně v souladu s těmito procesy. Takže se žádná nová nemoc nikomu nespravedlivě neobjeví, ale ta jeho, kterou má kvůli nějakému svému nevyřešenému problému, se „jen“ zhorší, aby ji mohl rychleji pochopit, a tudíž rychleji vyřešit. A jestli to někdo nevyřešil do teď, když měl ještě na všechno relativně spoustu času, tak se s tím musí vypořádat zatraceně rychle, protože mu u zadku tiká budík a z nástupiště ujíždí poslední vlak. Když vím, že mám před sebou 2 týdny života, tak bych řekl, že je to skutečná léčitelská výzva a málokdo dokáže najít v takové situaci psychický klid na to, aby začal studovat zdravou životosprávu a učil se, co mu přišla nějaká nemoc sdělit. Konec časů této civilizace nebude pro každého a pořád probíhá selekce. Testy, roušky, vakcíny, to všechno byla ještě legrace, to bylo tak zjevné, průhledné a triviální, že na to mohl naletět jen blb. Ale teď to začíná být hodně komplikované a postupujeme v nárocích Vesmírné duchovní akademie velmi strmě nahoru. Už tady ani není oddělené zkouškové období od běžného semestru a zkoušky v podstatě probíhají neustále.

No a tato biologická zbraň přišla právě tento proces vykonat a dát každému možnost, aby si začal všímat i těch drobností, které do teď nebral moc vážně. Funkce spike proteinů (SP) můžeme přirovnat ke komárům. Ti jsou tady také z nějakého důvodu a jsou přesně řízeni v tom, co mají dělat a komu. Přechod do 5D je velmi unikátní záležitost. Je to v podstatě transformace do jiné dimenze bez přechodné smrti a znovuzrození. Stane se to poprvé, co lidstvo takhle hromadně zažije něco podobného. Něco za něco! Jestli si někdo chce ušetřit jednu inkarnaci, jak říkáme my latiníci – vmasení, tak na to musí být připraven a musí být ve stavu, aby přechod z uhlíkové platformy 3D na křemíkovou v 5D byl schopen zvládnout. To znamená, žádné nemoci těla, žádné nemoci duše, plná intuice, pokora, spravedlnost, láska a tradááá do 5D! A vo vo vo tom to je.

Spike proteiny dokáží z nějakého relativně srandovního zánětu udělat rychle rostoucí rakovinu a dotyčný, když na to správně a včas nezareaguje, může jít do kopru hodně rychle. Četl jsem v celosvětových statistikách, že přibyly zejména 2 hlavní příčiny všech úmrtí:

 1. Syndrom náhlého úmrtí“ (Sudden death Syndrome, SDS), to je taková vtipná a legrační diagnóza, která má zakrýt vakcínu jako hlavní příčinu většiny úmrtí a tím i co nejdéle zatloukat skutečný účel této biologické zbraně. Touto diagnózou se nám felčaři a šarlatáni vyloženě smějí do xichtu! To je tak absurdní divadlo, že nevím, jestli se mám smát, brečet nebo jít odstřelit prvního debila v bílém plášti, abych mu předvedl, jak vypadá nefalšovaný syndrom náhlého úmrtí!
 2. Pak je druhá příčina a tou je tak zvaná „rychle rostoucí rakovina“ (Rapidly Growing Cancer, RGC). A to je právě přesně ten případ, kdy dotyčný ani nemusel být píchnutý, ale měl třeba nějaký nevyřešený problém a velká dávka SP, případně nezvládnuté večerní vzplanutí nad zapíchnutou manželkou, masáž od zapíchnutého maséra, plavání v bazénu, kde se předtím macerovalo 150 píchlých seniorů; prostě cokoliv životu nebezpečného, mohlo dokonat dílo zkázy. Nádor se může zvětšovat tak rychle, že ten, kdo nemá ani potuchy, co to vůbec rakovina je, jaké jsou její příčiny, co se s tím dá dělat, jak se to dá rychle léčit, … nemá v podstatě šanci během tak krátké doby natolik změnit myšlení, aby tomu dokázal čelit, sorry jako! A tímto způsobem vlastně probíhá nepřetržité oddělování zrna od plev, těch hloupých od těch chytrých.

Pak je tady ještě druhý pohled na věc. Někdo by mohl říct, OK, když jsem tedy zcela zdráv a nic mi není, nic mi ani nedělá být v přítomnosti vakcinovaných, tak můžu všechno, nemusím si dávat na nic pozor a nic se mi nestane. To ale není pravda, protože je to zbraň, záměrně vytvořená k zabíjení. Takže je to stejné, jako kdyby si někdo hrál neustále s nabitou zbraní. Nebo doslova: dráždil hada bosou nohou! Je třeba mít v sobě pokoru a respekt a vážit si jak svého života, tak i svého zdraví. Zahrávat si se životem, navzdory znalosti o nějakém nebezpečí, už se nazývá hazard, a to může být jedna z forem, jak dotyčného jednou pro vždy a naposledy poučit, že s některými věcmi si zkrátka zahrávat nesmí.

Už jenom skutečnost, že se vám dostal tento článek do rukou, může mít zásadní dopad na váš život. Můžete si díky tomu uvědomit nebezpečí, ve kterém se nacházíte a dostáváte tak jedinečnou šanci něco zásadního změnit. Třeba vykopnout konečně vakcinovaného manžela z baráku, protože už se s ním stejně nedočkáte žádné dlouhé budoucnosti. Nebo se naopak odstěhovat od celé zpitomělé rodiny zapíchanců a třeba najdete nový smysl života při svíčkách na chatě bez elektřiny a bez splachovacího záchodu.

Jiný důsledek přečtení tohoto textu zase může být takový, že jestliže žijete v nebezpečí a ani po přečtení nebudete ochotni na svém životě nic změnit, pak to může být právě spouštěč určité události nebo nemoci, která vás k nějakému rozhodnutí donutí tak jako tak. Toto je bohužel taková jediná nevýhoda a funkce ryzí Pravdy s velkým P. Jakmile jí někde uslyšíte, nebo si jí přečtete a nebude se jí řídit, bude ta výchovná lekce mít u vás mnohem horší průběh než v případě, kdyby se k vám ta Pravda vůbec nedostala.

Jak se projevuje zasažení člověka spike proteiny?

Podotýkám, že se pořád bavíme o příznacích nevakcinovaného jedince, který je natolik chytrý, že ví, že souložit se zapíchnutými nemůže, ale není zas až tak chytrý, aby věděl o všech ostatních nebezpečích.

Takže jak se to projevuje? Různě! Hodně různě, skoro bych řekl jakkoliv. Ale to jste asi nechtěli slyšet!? ? Podařilo se mi při svém výzkumu nasbírat tolik příznaků, že se to nedá vůbec pořádně roztřídit. A v tom je právě ta zákeřnost, protože bez perfektní znalosti fungování vlastního těla, bez dobré zdravotní kondice, se dá příčina jen velmi těžko odhalit. Když budete mít 6 hlavních nemocí a 4 vedlejší, tak asi těžko poznáte, že zhoršení té třetí hlavní nemoci bylo způsobeno podáním ruky se zapíchnutý spolužákem na 65. srazu základky!

Ale i přes obtížnost tohoto tématu se pokusím vyjmenovat aspoň některé hlavní projevy.

A:

Když jste zdraví a máte plně funkční imunitní systém, pak všechny příznaky po jednorázovém zasažení SP odpovídají situaci, kdy se vaše tělo potkalo s cizorodými látkami a imunitní systém se dal do práce. Probíhá detoxikace veškerými možnými cestami a je s tím spojená únava. Zajímavé je, že u někoho se to nemusí projevit hned, ale třeba až druhý den.

Hlava – klasickým příznakem budou všechny možné problémy s hlavou. Bolesti hlavy, migrény, stovky malých pracovitých permoníčků, tepání na spáncích, bolest vlasů, píchání v uších, zhoršení zraku apod.

Horní cesty dýchací – ty mohou být zasaženy hned po expozici, a nebo se to může projevit až po několika dnech, jako důsledek detoxikace – rýma, suchý kašel, takové to šimrání v krku, kdy si člověk musí pořád odkašlávat, svědění v nose, škrábání v krku… později i zahlenění dutin opět jako důsledek detoxikace, detoxikační chřipka, oteklý čípek v krku, zvětšené mandle …

Plíce – zrychlené dýchání, bolest na plicích, snížení kapacity plic… a není to Covid!!! ?

Kůže – nekontrolované svědění na celém těle, zvláště v noci je to velmi zajímavý druh sportu, kdy se vám nepřetržitě střídají protilehlé body na těle, takže drbání je něco jako Power jóga nebo Zumba.

Lymfatický systém – přes lymfatický systém probíhá detoxikace téměř vždy, takže obecně zvětšené uzliny, na krku vždy jako první… tady je toho spousta, nemá cenu jít až tak do hloubky.

Srdce – arytmie, tachykardie, bolesti na hrudi..

Krev – krev bude po zásahu vždy hustší, takže bude problém s prokrvováním periférií, studené nohy, ruce, špatné okysličení tkání bude mít zase celou řadu dalších důsledků…

… a cokoliv dalšího, jako třeba horečka, zhoršené vidění, záškuby svalstva, vyrážka na obličeji, ale také třeba zvracení, průjem, křeče, a tak.

A následně:

Po první detoxikační fázi vždy přechází problémy na orgány, přes které se tělní tekutiny jako je krev, lymfa a moč filtrují, takže ledviny, játra, močový měchýř, při déle trvajících problémech i pohlavní orgány.

A vše, co jsem uvedl, mohly být důsledky jen jedné jednorázové expozice! Třeba na nějaké větší pracovní akci, přítomnost na velké několikadenní konferenci, kde je několik set lidí a vyskytují se tam všechny nebezpečné faktory najednou, dědečkova oslava 80 tých narozenin nebo třeba jeden den s vakcinovanými kolegy v kanceláři…

B:

Když nejste zdraví, ale máte jen nějakou svoji jednu nemoc, o které víte, nějak ji řešíte, ale jinak jste v zásadě funkční a máte i funkční imunitní systém.

Pak se vám nepochybně objeví všechno to, co jsem popsal v bodě A) a to ve větší míře, než kdybyste byli zdraví úplně. To je naprosto jasné a logické a nemůže to být jinak. A ještě k tomu navíc se vám s vysokou pravděpodobností zhorší právě ta vaše nemoc. Můžete tu vaši nemoc dokonce považovat za jakýsi indikátor, do jaké míry jste byli zasaženi a podle toho se zařídit při aplikaci přípravků.

Když si to uvedeme na konkrétním příkladu, tak máte například v nepořádku ledviny, protože řešíte složité vztahy v rodině (to má dnes kde kdo, že?). Řešíte to dlouhodobě, takže tam máte i šutráky, tupé tlaky na ledvině patří ke každodenní romantice vašich večerů, a protože se problém týká vašeho manžela, tak je to vždy levá ledvina… No a teď jste pozvaná na nějakou zajímavou párty, kterou pořádá váš kamarád a vy tam chcete jít, protože toho máte doma už plné zuby. Jste na akci jak utržená ze řetězu, jedou panáky, pak pusy, tykačky, prostě parádní jízda! Návrat domů je jako studená sprcha, kdes byla, když to neumíš, tak nechlastej… a podobné komplimenty. Už to samo o sobě by bylo nejen na ledvinovou koliku, ale ještě i na žlučník, takže když se k tomu přidá pořádná porce SP, tak už jedete s modrými majáky vstříc krásným zítřkům!

Doteď jsem psal o variantě, při které dotyčný člověk žije zdravým životním stylem a jedná se jen o nárazové akce, ze kterých se pak dokáže zase postupně dostat. Vysledoval jsem, že po takovém masivním zásahu se dát zase opětovně do úplně plné kondice, trvá tak 2-3 týdny, podle míry zasažení. A to za předpokladu, že vím přesně, co mám dělat, abych to maximálně urychlil. Neumím si představit, že je někdo něčemu podobnému vystaven denně a dokáže u toho ještě nějak normálně fungovat. To jsou právě ty skutečnosti, které mě ještě před rokem mátly, ale které dnes už chápu.

C:

Když nejste zdraví, máte celou řadu nemocí a nemáte tudíž ani funkční imunitní systém.

Tak takové lidi také znám, i když je jich hodně málo. Takto nemocní lidé se většinou na vaxxinaci těšili, takže jsou zapíchnutí, a tudíž tento článek už není pro ně. Ale jsou i tací, kteří se tomu dokázali nějakým omylem vyhnout nebo jim to dokonce doktor nedoporučil kvůli nějakým zdravotním příčinám. Pro takové lidi je vystavení vlivu SP velmi nebezpečné. Jakákoliv jejich nemoc může nabrat na dynamice v horizontu dní a může to vzít velmi rychlý spád. Navíc u takového člověka budou felčaři jásat, protože mu hned napíšou do papírů, že nebyl vaxxinovaný a proto umřel!

Co s tím?

To je dobrá otázka! Ale je na ni bohužel velmi málo jasných odpovědí.

Teď napíšu jedno takové sci-fi řešení, které by bylo úplně nejlepší. Problém je, že se asi najde hodně málo těch, kteří by to byli schopni udělat nebo kteří to dokonce tak 2 roky dělali.

Izolace od okolního světa – Mít dost peněz, abych nemusel ani pracovat, ani šetřit. Byl bych doma na svém statku, pěstoval bych si svou bio zeleninu, byl bych téměř soběstačný, měl bych svoji vodu, do proklaté civilizace bych jezdil jen občas na nákup, nebo bych si tam někoho poslal, ale nakupoval bych hlavně u místních farmářů. Celý svět by mi ležel u pr…le a počkal bych si, až se to celé svalí a zhroutí a až se všichni dozví, že jsou v háji. Pak ti největší ochránci otrockých nařízení, ti papíroví bojovníci za ohleduplnost, ti, kteří si mysleli, jak jsou chytří a uvědomělí, půjdou psát domů závěti a na ulici se jen těžko objeví. U každého by se hned potom sešel hlouček těch, kteří si velmi dobře pamatují, jak je to hovado vyhazovalo z obchodu kvůli náhubku. Pro ně už pomalu tyto přízraky ani neexistují, mají to prakticky za pár, skončili neslavně na smetišti dějin, jako parodie na člověka. Byli to takoví zástupci rodu Homo Debilus.

Po pádu systému se nepochybně objeví MED BEDS, tak bych se nechal zkontrolovat, abych zjistil, jestli jsem se tomu opravdu dokázal vyhnout nebo ne.

Tak to byla hezká pohádka a teď si řekneme ve stručnosti, co nám všem ostatním zbývá za řešení. Rozdělím to na fyzický kontakt a ostatní.

Vyhnout se tělesnému fyzickému kontaktu – Opravdu to myslím vážně, je potřeba se tomu vyhnout za každou cenu! Nikdo na světě vám teď neřekne, jak moc je to nebezpečné. Je možné, že to trochu přeceňuji, pak to berme jako bezpečnostní rezervu. A jestli to přeceňuji, tak ale určitě ne o moc. A navíc by to byla ta lepší varianta. Ale je dost možné, dokonce se obávám, že i více pravděpodobné, že to spíš podceňuji a pak jsou někteří ve velkém maléru.

I za cenu, že se někdo urazí, já už prostě nikomu cizímu ruku podávat nebudu!!! O ostatních fyzických kontaktech se mi ani psát nechce. Jestliže moje práce stojí a padá na fyzickém kontaktu se zapíchnutými, a nejde se tomu vyhnout, ihned opustit a začít dělat něco jiného. Cokoliv! A když si to mohu dovolit, tak třeba i nic. Do této kategorie patří i dávat si pozor na restaurace, kde se pracuje s jídlem rukama, pití na různých akcích ze stejných sklenic, ale také osahávání tyčí v dopravních prostředcích a následné šťourání v nose, ale i jinde, strkání prstů do pusy, oblíbené okusování záděr v průběhu celého dne, sedání na prkýnko na veřejných toaletách, koupání se ve veřejných bazénech apod.

Vše ostatní – člověk, který si nemůže dovolit žít v izolaci, jako jsem uvedl výše, protože by prostě umřel hlady, je dostatečně chytrý a opatrný, aby se vyhnul každému fyzickému kontaktu, kde je to vůbec možné, ale nedokáže se vyhnout všem ostatním formám. Patří sem pobyt se zapíchnutými v jednom prostoru, například je to případ dětí, které chodí do školy, je to případ těch, kteří pracují na stejném pracovišti se zabodanci, jsou to nákupy ve velkých supermarketech, jízda v dopravních prostředcích apod.

Sem patří i celá naše rodina. Naše práce bohužel nejde dělat jinak než být se zapíchanci v jednom uzavřeném prostoru po mnoho hodin. Nejen dýchat SP, ale být i ozařován ze všech stran, energeticky vysáván, napadán různými přilepenými temnými entitami, kterých mají zapíchanci na sobě celá hejna! Ale patří sem i deprimující fakt, jak vám tito lidé před očima degradují, jak smrdí, jak se zhoršují jejich nemoci, jak jim slábne paměť, jak jim jde fyzická kondice do háje, jak jim hrubne hlas, jak ztrácí hudební sluch, jak se zpomaluje myšlení, jak jim kolabuje smysl pro humor, no prostě hrůza! Lidi, které znáte mnoho let a pořád byli skvělí, měli energii, sršeli vtipem a teď se na ně díváte a duše už není doma. Už je to někdo jiný, vy víte, čím to je, vy víte, že to nemá perspektivu, ale nemůžete jim to říct, a tak se na tu apokalypsu jen díváte a říkáte si: „Proboha, to je ale šílená doba!“ Jenže aby mohlo vzniknout něco nového, tak musí nejdřív to staré zaniknout. Tohle je právě ta stinná stránka této probíhající transformace.

Léčba a prevence

Když už jsme tedy vystaveni všem těmto účinkům a vlivům, a nedá se tomu nijak vyhnout, musíme udělat vše proto, abychom to dokázali zdravotně a fyzicky ustát.

Jakmile se vám objeví nějaká nemoc, nepodceňujte to a nemyslete si, že jste hypochondr. Musíte udělat vše proto, aby se vám to nerozeběhlo do té míry, abyste to zvládli a stihli vyřešit včas. Rychle rostoucí rakoviny jsou skutečné, to není žádný vtip, jen jejich příčina je zcela jiná, než šarlatáni v bílých pláštích tvrdí. Rozhodně se vyhněte jakémukoliv zdravotnickému zařízení, protože to jsou právě ti, kteří se stali vykonavateli této hrůzy, která se teď odehrává všude okolo nás, ale hlavně ještě odehrávat bude. Najděte si nějakého schopného léčitele, ideálně vlastnícího diagnostický frekvenční přístroj typu Diacom a něco se sebou začněte dělat.

Když se vám nerozjede žádná nemoc, ale budete mít všechny možné, ale i nemožné příznaky, které jsem popsal výše, pak je to s největší pravděpodobností detoxikace organizmu po získání nadměrné dávky SP.

Nechci tady úplně detailně vyjmenovávat všechny možné vitamíny, minerály a další přípravky, které by měl člověk v dnešní šílené době pravidelně konzumovat. Ono je to taky hodně o penězích a jsou lidé, kteří se sotva uživí, natož aby si pořídili každý měsíc sadu přípravků za 5.000,-. Bohužel je to tak.

Vyjmenuji tedy aspoň nějaký základ, který se mi osvědčil a který považuji za účinný právě v těchto případech.

Záření

Jako ochrana proti záření se mi osvědčily nejvíc 4 věci: šungit, zinek, jód a slovanské symboly. Vše, patřičně předimenzované, funguje tak skvěle, že to zmírní následky až o 80 %. To je velmi vysoké číslo a s tím už se dá žít. Ze šungitu mám všechno možné – ochranu telefonu, masivní přívěsek na krk, obrovskou pyramidu pod židlí. Ideální by byla i šungitová čepice, ale to bych už mohl být pro někoho za úchyla.

Zinek by měl být povinnou součástí jídelníčku současnosti tak jako tak, jen je dobré si umět správně vybrat značku, aby do sebe člověk nenaládoval kromě zinku i celou Mendělejevovu tabulku. Totéž je to i s jódem, nejlepší řešení je užívat Kelp, jako zdroj přírodního jódu.

Slovanské symboly – vím o jejich účinnosti už dlouho, ale kdybych to nezkusil na vlastní kůži, nikdy bych neuvěřil, jak silné to může být. Pro každého to bude zřejmě jiný symbol, který pro něj bude vhodný; je nezbytné s tím trochu laborovat a vyzkoušet toho víc. Já jsem se našel v Nebeském kříži, který jsem si nechal v masivní formě vyrobit a jeho účinky a dosah je už v oblasti zázraků. Obrázek.

Spike proteiny

Dobrá zpráva je, že to lze detoxikovat. Špatná zpráva je, že hodně blbě. Představte si tu nejúpornější věc, které je velmi těžké se zbavit a vynásobte si to 5x.

Jenom pro ilustraci, jak moc je to úporné: z místnosti to lze odstranit velmi silným generátorem ozónu. A opět, jestli vám vyjde výpočtem, že danou místnost o nějakých rozměrem máte ozónovat
30 minut, tak si tam dejte 3h a mohlo by to jakž takž stačit. Pro jistotu bych to ještě 3x zopakoval.

Totéž platí i u člověka, jestli máte dobrou imunitu, jste zvyklí jíst zdravě, převážně zásaditou stavu, nevíte a z minulého století už si ani nepamatujete, jak chutná BigMac, ani CocaCola Zero, ani Kentucky Gold Wrapper Box, tak jste na dobré cestě to zvládnout.

Pochopitelně za pomoci kompletní sady vitaminů, minerálů, NAC, občas peroxidu vodíku v kombinaci s DMSO a když to ještě střihnete suraminovým a badyánovým čajem a k tomu přidáte pravidelné pití mladého ječmene, zeleninových šťáv a konzumaci chlorelly, tak to s největší pravděpodobností přežijete. ?

Nepíšu tady nic nového, jestli si dnes někdo myslí, že je možné žít zdravě bez všech těchto věcí, tak zaspal asi tak 100 let. Vzhledem ke kontaminaci půdy a kyselému prostředí, obsahuje naše běžná strava tak málo živin, že se MUSÍ organizmu dodávat navíc. Kdo tvrdí, že to nepotřebuje, je idiot.

Z vyjmenovaných přípravků bych chtěl zvlášť vypíchnout NAC, neboli N-Acetyl Cysteine. Tento antioxidant slouží k tomu, aby vydráždil vaše tělo k produkci vašeho vlastního Glutathionu (C10H17N3O6S), který je nezbytný v boji proti SP. Mladí lidé, kteří mají hladinu Glutathionu přirozeně vysokou, jsou také přirozeně odolnější proti škodlivým vlivům SP. Ale i u nich může po masivním zásahu SP hladina Glutathionu rychle klesnout, a pak jsou na tom stejně blbě, jako my starší. Glutathion lze užívat i přímo v tabletách, ale účinnost takto dodaného Glutathionu je asi tak 5x nižší, než když si ho tělo vyrobí samo.

Na druhé místo bych posadil suraminový čaj, vyrobený z extraktu z borového jehličí. My používáme extrakt z mladých smrkových výhonků, a je to ještě chuťově lepší varianta k borovému jehličí. Když se do suraminového čaje přidá badyán, účinek se tím jen zesílí. Při pravidelné konzumaci suraminu je potřeba dávat pozor na zatížení ledvin. Opět je to individuální, ale jakmile začnou tlaky na ledvinách, tak vysadit. Mám vypozorované, že 3 týdny je max a pak by měla být stejně dlouhá pauza.

Závěr

Neberte žádné informace z tohoto článku jako dogma. Je to velmi živé téma a lze na tom experimentovat do zblbnutí; tedy alespoň v rámci daných mantinelů. Důležité je, že víme jistě, že se to dá detoxikovat, že se dá i velmi silný útok přežít, a že ke všemu, co na to funguje, máme zatím neomezený přístup. Nijak zásadně se to neliší od normální zdravé, zásadité a vyvážené stravy, na které bychom měli všichni ujíždět tak jako tak. Pak už stačí v případě nějakého většího zásahu SP přidat pár přípravků navíc a zahájit detoxikační klidný režim s dostatkem čisté, pokud možno pramenité vody, dokud se s těmi jedy tělo samo nevypořádá.

A co se týká duchovního poslání? Jestliže se vám objeví nějaká nemoc, tak si pamatujte, že vás nepřišla zabít, ale posunout vás dál na duchovní úrovni. Přišla vám ukázat cestu, po které musíte kráčet, abyste pochopili její význam a poslání. Jestli je to lehká nemoc, buďte vděční a pokorní a radujte se, že je jen lehká. Znamená to zároveň, že jestli tohle zvládnete, nic horšího se vám nestane. Jestliže bude těžká, opět buďte vděční a pokorní a uvědomte si, že nemoc je přesně tak těžká a přinese přesně tolik bolesti, kolik potřebujete k pochopení vaší nespravedlnosti, které se právě dopouštíte a kvůli které právě tolik bolesti způsobujete jiným. Nedostanete ani gram bolesti navíc, než nezbytně potřebujete. A ty spike proteiny? Ty z toho neobviňujte, jsou jen součástí očistného procesu, kterým si lidstvo musí projít, aby se vymanilo ze stávajícího marazmu, do kterého jsme se dostali naší tupostí, hloupostí, leností a liberalizmem. Dobře nám tak! Jsme na tom mnohem hůř, než byla Atlantida v dobách, kdy byla spláchnuta do moře. Zřejmě kvůli nám museli NAHOŘE zmírnit pravidla pro apokalypsu, jinak bychom byli víc ve vodě než na suchu. Myslím si, že Sodoma Gomora byl slaboučký erotický odvar proti tomu, co se dnes považuje ještě za normální. Být to na mě, tak jsem to spláchnul hned, jak se začali lidi v lednu 2021 stavět do fronty na vakcínky. Takže je vlastně klika, že to splachovadlo, které běžně používám, až takové možnosti nemá! ?

Zdroj: https://kresadlo.com/jak-prezit-ii/