Ačkoli se zapojili do tuctu složitých akcí od pobřeží k pobřeží i v zahraničí, vyčlenili Bílé klobouky zdroje a personál na pronásledování, dopadení a uvěznění liberálních soudců Deep State za podvracení ústavy, dokumentu, který nesmazatelným inkoustem napsali Otcové zakladatelé. Dne 19. března vyšetřovatelé amerického námořnictva JAG zatkli na základě obvinění z velezrady soudkyni amerického okresního soudu Sharon Colemanovou ze Severního obvodu státu Illinois, a to v návaznosti na její rozhodnutí, které de facto umožňuje nelegálním přistěhovalcům, včetně zločinců, vlastnit střelné zbraně na území USA.

Nařízení Colemanové je reakcí na obvinění Heriberta Carbajal-Florese, který byl v zemi nelegálně, když byl 1. června 2020 přistižen s pistolí v chicagské čtvrti Little Village. Carbajal-Flores byl obviněn podle hlavy 18 trestního zákoníku USA, která zakazuje nelegálním cizincům vlastnit nebo držet střelné zbraně a střelivo.

Colemanová, jmenovaná Obamou, označila hlavu 18 za zastaralý zákon, který diskriminuje “Američany bez dokladů”, a uvedla, že nevidí rozdíl mezi osobami narozenými ve Spojených státech, naturalizovanými občany a “jižními sousedy”, kteří riskují život a zdraví, aby překročili Rio Grande a získali azyl a prosperitu, která je v Mexiku nedosažitelná, ale ve Spojených státech dostupná.

“Pokud může vlastnit střelnou zbraň osoba narozená v Chicagu, pak ji může vlastnit i pan Carbajal-Flores,” řekla Colemanová a zřejmě zapomněla, že Illinois má jedny z nejpřísnějších zákonů o zbraních v zemi a každoročně svévolně zamítne 30 % žádostí o skryté nošení zbraně.

“Soud konstatuje, že Carbajal-Floresův trestní rejstřík, který neobsahuje žádné nesprávné použití zbraně, stejně jako nenásilné okolnosti jeho zatčení nepodporují závěr, že představuje takové riziko pro veřejnou bezpečnost, že mu nelze důvěřovat, že bude zbraň používat zodpovědně, a že by měl být zbaven svého práva na nošení zbraně v sebeobraně podle druhého dodatku,” napsala Colemanová v osmistránkovém shrnutí.

JAG s jejím rozhodnutím ostře nesouhlasil.

“Další liberální soudce ohýbající zákony tak, aby vyhovovaly programu Deep State, admirála Crandalla nepřekvapil. Viděl to už dříve, znovu a znovu. Nezbývá než čekat, až tito Deep State ukáží svou pravou tvář, abychom s nimi mohli zatočit, a podle admirála se soudkyně Colemanová dopustila zrady,” uvedl zdroj z JAG pro Real Raw News.

Vyšetřovatelé JAG podle něj dorazili do sídla Colemanové v úterý ráno a zadrželi ji, když se belhala od vchodových dveří ke svému autu na příjezdové cestě. Ukázali jí vojenský zatykač a řekli jí, že má dvě možnosti: pokojně se vzdát, nebo klást odpor.

“A nám by příliš nevadilo, kdybyste se zatčení bránila,” řekl jí údajně vyšetřovatel.

Colemanová vytáhla z kabelky plechovku pepřového spreje, ale vyšetřovatel ji chytil za zápěstí, prudce jí ho zkroutil a bleskově jí podrazil nohy, takže se v slzách skácela na chodník.

“Jmenoval mě Barack Obama. Co vám dává tu pravomoc?” řekla.

“Vaše zločiny proti Americe,” odpověděl vyšetřovatel.

Nasadili Colemanové pouta a doprovodili ji k vozidlu.

“Bude mít možnost se obhájit. To mají všichni,” řekl náš zdroj. “Ale bude se muset zodpovídat z toho, co udělala. Vyčistit tu zatracenou bažinu je obtížný úkol, ale jdeme dál a s těmihle malými soudci musíme zacházet ne jinak než s Merrickem Garlandem, jehož soud se koná v pátek,” dodal náš zdroj na závěr.

https://tadesco.org/jag-zatyka-soudkyni-ktera-miluje-ilegalni-cizince-a-hluboky-stat/