Sbor soudce generálního advokáta amerického námořnictva ve středu vydal zatykač na bývalého viceprezidenta Michaela Pence, řekl zdroj z JAGu agentuře Real Raw News.

Vydání znamená podruhé, co vojenské úřady „White Hat“ využily pravomocí udělených zákonem o povstání z roku 1807 k pronásledování přeběhlického republikána. Jak se psalo loni v květnu, Pence se stal terčem mezinárodního vojenského pátrání poté, co JAG získala důkazy o jeho zrádcovských snahách; Pence a Deep State spolupracovali na potvrzení ukradených voleb. Strávil měsíc ukrýváním, kličkoval po světě v pronajatém tryskáči, ale nakonec byl zajat, když ho americké speciální jednotky přistihly v hotelu ve Virginii, aniž by o tom věděl. Tehdy se vyhnul vojenskému stíhání tím, že slíbil, že se Trumpovi omluví, vzdal se budoucích politických ambicí a souhlasil, že podepíše písemné přiznání, v němž uvede své spoluspiklence z Deep State. Pence však zřejmě tento slib nedodržel a stáhl se, teprve nedávno se znovu vrátil na politickou scénu.

„Neměl jsem žádné právo zvrátit volby,“ řekl Pence začátkem měsíce konzervativní Federalistické společnosti. „Prezidentský úřad náleží americkému lidu a pouze americkému lidu. A upřímně řečeno, neexistuje žádná myšlenka neameričtější než tato představa, jakou by si mohl kterýkoli člověk zvolit za amerického prezidenta. Donald Trump se mýlil a jeho činy poškozují demokracii. Joseph Biden je prezidentem Spojených států.“

Nyní se Pence vrací ke svým starým trikům, pracuje po boku hráčů z Deep State ve snaze zabránit Trumpovi, aby převzal své právoplatné místo v Oválné pracovně nebo vstoupil do primárek v roce 2024.

Počátkem tohoto měsíce, jak řekl náš zdroj, povečeřeli Pence, Pelosiová a Chuck Schumer v nóbl restauraci v D.C. Jejich téma rozhovoru: Jak dále očernit Trumpa a zmařit jeho úsilí o obnovení americké prosperity pro lid.

„Pence měl několik schůzek s těmito aktéry v lednu a únoru, a přestože to není zločin, je zločinem přijmout finanční kompenzaci výměnou za rozvrácení americké ústavy a spáchání velezrady. JAG má nyní důkazy Pence získal miliony dolarů výměnou za pomlouvání Trumpa každému, kdo je ochoten naslouchat. Minule Pence v podstatě dostal propustku, protože Trump měl pro něj slabost v srdci. To už ale neplatí. Pence bude postaven před soud a bude se zodpovídat vojenské komisi za své činy,“ řekl náš zdroj.

Nechtěl však říct, jak a kdy americká armáda zatykač prosadí.

„Bude to brzy. Raději jednáme podle těchto obvinění, jen když můžeme toto téma izolovat. Právě teď je Pence, podobně jako Anthony Fauci, hluboce zakořeněn v záležitostech Deep State a má jejich ochranu. Nikdy není sám, vždy je obklopen doprovodem a dokonce se vyhýbá spánku u sebe doma, protože, jak jsem si jistý, ví, že si pro něj jdeme. Vždycky ale uklouznou a tehdy se na ně vrhneme. Je to jen otázka času,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/02/jag-issues-arrest-warrant-for-re-arrest-of-michael-pence/