Minulý týden sbor generálního prokurátora soudce amerického námořnictva popravil úředníka WHO, který tajně vstoupil do Spojených států, aby projednal uzákonění nového úkrytu a očkovacích mandátů s hanebným týmem rychlé reakce CDC, uvedly zdroje GITMO pro Real Raw News.

Oběšení Dr. Chickwe Ihekweazu se uskutečnilo 3. února, o den později, před kádrem vojenských dozorčích  důstojníků a dvěma nejmenovanými konzervativními politiky, kteří předchozího dne dorazili na Guantánamo. Jak je pro řízení GITMO typické, viceadmirál Darse E. Crandall dohlížel na skon Dr. Ihekweazu a zdálo se být stoicky bez emocí, když se dva poslanci v hummeru zastavili u paty šibenice a odtáhli nekajícného Chickweho kopajícího a křičícího z vozidla. Ihekweazuova kakofonie klamných protestů odrážela pocity desítek dalších despotických Deep Staterů.

“Nemůžu uvěřit, že se to děje.” Jsem lékař a svůj život jsem zasvětil medicíně a léčitelství. Jak může někdo z vás dopustit, aby se mi to stalo?” řekl Ihekweazu, když ho průvodci nasměrovali k mělkým schodům vedoucím k oprátce.

“Čas na hádky je dávno pryč,” řekl admirál Crandall.

Na plošině popravčí navlékl Ihekweazuovi smyčku kolem krku a zkontroloval napjatost. Spokojeně ustoupil a jeho ruka se zastavila kousek od tlačítka, které by po stisknutí ukončilo Ihekweazuův život.

“Máte právo na závěrečné prohlášení,” řekl admirál odsouzenci. “Nech mě žít,” zakřičel Ihekweazu. „Slibuji vám, že i když mě zabijete, mandáty nezastavíte. Mandáty jsou nutné. Znič mě a další mě budou nahrazovat. Nemůžete udělat nic, nikdo z vás nemůže zastavit nevyhnutelné,“ pokračoval a znělo to náhle sebejistě.

V obličeji admirála se objevil hněv. “Jediné, co je nevyhnutelné, je tohle!”

Na admirálův rozkaz popravčí stiskl tlačítko, které otevřelo dveře pod Ihekweazuovýma nohama. Zločinný doktor před pádem spolkl poslední doušek vzduchu. Jeho tělo sebou křečovitě škublo, když ho provaz škrtil a dusil.

O čtyři minuty později byl prohlášen za mrtvého.

Náš zdroj uvedl, že JAG poslal video z Ihekweazuovy popravy do ústředí WHO v Ženevě.

„Naše poselství je jasné: Každý z  WHO v USA bude zatčen a souzen. Pokud chcete kázat mandáty a smrtící tzv. vakcíny s vražedným jedem, odejděte jinam. Spojené státy jsou pro WHO uzavřené, pokud jde o nás.”

https://realrawnews.com/2024/02/jag-hangs-who-despot/