Konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou nebude mít žádný dopad na snahu americké armády domáhat se spravedlnosti proti příslušníkům Deep States, kteří pohrdali ústavou a po desetiletí vedli jiný typ války proti bohabojným a zákonům dbalým občanům Spojených států, řekl ve čtvrtek ráno kontradmirál Darse E. Crandall podřízeným na schůzi sboru soudců advokátů.

Naplánoval také dlouho očekávaný vojenský tribunál Melindy Ann Frenchové, která byla 17. ledna zatčena za účast na zločinech obchodování s dětmi a očkování svého zesnulého manžela, přestože proti němu svědčila na základě dohody o podmíněné imunitě.

Zdroj z JAGu, který se zúčastnil brífinku kontradmirála Crandalla, řekl agentuře Real Raw News, že vojenský tribunál se bude konat 2. března a bude zahrnovat nejméně 6 svědků ochotných dosvědčit, že Frenchová se na Gatesových zločinech podílela více než ojediněle nebo okrajově. I když náš zdroj nechtěl jmenovat svědky ani diskutovat o konkrétních důkazech, řekl, že závažnost svědectví jasně prokáže, že napomáhala Gatesové ve výběru a zneužívání mladých chlapců a dívek, je domyslitelné, že si na trhu s dětským sexem vydělali astronomické částky.

„Naše zjištění jsou v rozporu s tím, co Melinda Frenchová řekla pod přísahou u Billova soudu. Nebyla jen nenápadnou účetní a nikdo ji nenutil. Frenchová dostávala tučné provize, žila život v nepředstavitelném přepychu. Byla aktivní účastnicí schůzek s Gatesem a Epsteinem. JAG dokáže, že jde o zločiny,“ řekl náš zdroj.

Od svého zatčení žije Gatesová v zajateckém táboře Camp Delta na Guantánamu, což je věznice s maximální ostrahou, kde zajatce z Deep State střeží „White Hat“ vojenská policie americké armády, zbrojmistři amerického námořnictva – kompliment pro příslušníky americké námořní pěchoty, kteří se zodpovídají přímo generálu Davidu H. Bergerovi.

Frenchová, řekl náš zdroj, je vzorná vězeňkyně. Tichá a samotářská zřídkakdy opouští celu a tráví čas čtením knih o ženském posílení a sebeobohacujícími se autobiografiemi jako Co se stalo Hillary Clintonové?

„Ani když jí bylo nabídnuto cvičení, nechodí ven. Čte a trucuje a celou dobu trvá na své nevině. Nikdo by ji neměl litovat. Měla šanci vyhnout se trestnímu stíhání, jen musela říct pravdu, ale to na ni bylo příliš. Teď ji možná čeká stejný osud jako Billa. To zjistíme 2. března,“ řekl náš zdroj.

Na okraj jsme se zeptali našeho zdroje, jak JAG zareaguje, pokud se zločinná Bidenova administrativa pokusí zatáhnout Spojené státy do zahraniční aféry.

„To, co se dnes děje na Ukrajině, je tragédie. Kdyby nebyly ukradeny prezidentské volby v USA, Putin by nikdy neudělal svůj tah. Nejsem kvalifikován k tomu, abych mohl říct, kdo co udělá, pokud administrativa vystupňuje krizi,“ řekl.

https://realrawnews.com/2022/02/jag-schedules-melinda-ann-frenchs-military-tribunal/