Základna námořní pěchoty Camp Blaz na Guamu dokončila stavbu věznice s 200 celami, v níž budou brzy umístěny „mediální osobnosti“, které oklamaly Američany, že Joseph R. Biden legitimně vyhrál prezidentské volby v roce 2020, zjistil server Real Raw News.

Úředník JAG působící na Guamu sdělil RRN, že stavba začala poté, co bílé klobouky v lednu obsadily zařízení o rozloze 16 km2 a vzali tam 2 700 vlasteneckých mariňáků a námořníků, kteří odsoudili Bidenův režim a přísahali, že budou bránit ústavu Spojených států. Věznici označil za „hrubou“ a „základní“ a řekl, že cementová fasáda a ocelové mříže připomínají spíše Rikerův ostrov než primární, ultramoderní supermax Blaz.

„Budeme tam držet prázdné vzdušné hlavy jako Mehdi Hasan, ne Marka DeFriesta,“ řekl náš zdroj.

Hasan je jedním z ultralevicových moderátorů MSNBC a třiašedesátiletý DeFriest je známý jako floridský Houdini, který v letech 1980 až 2017 sedmkrát utekl z vězení.

„A Anderson Cooper není žádný ‚Hannibal‘ Smith,“ dodal s odkazem na rázného vůdce fiktivního A-týmu.

Zdálo se, že mu nedělá problém jmenovat budoucí vězně, bytosti jako Rachel Madow, Jim Acosta, Kaitlan Collins, Chris Wallace, Savannah Guthrie a Arie Melber, stejně jako Joy Behar a Whoopi Goldberg z The View a moderátory talk show Jimmyho Kimmela a Oprah Winfrey. Uprostřed spirálovitého monologu se zmínil také o Arnonu Mishkinovi, řediteli rozhodovacího oddělení Fox News, který v noci na volby 2020 označil kritický bitevní stát Arizona za stát Joea Bidena.

Na otázku, zda JAG zapečetil obvinění výše uvedených osob, trochu couvl: „Nemohu oficiálně říci, zda jsou obvinění a na koho, ale očekáváme plný dům.“

A na otázku, kdy JAG plánuje začít s obsazováním věznice, odpověděl: „Nebudu upřesňovat data, ale nebuďte překvapeni, pokud letos přijdou Vánoce dříve.“

Podrobněji se k této otázce nechtěl vyjadřovat.

V odpovědi na dotaz, jak bude JAG financovat věznění na dobu neurčitou – roční náklady na uvěznění jednoho vězně činí přibližně 30 000 dolarů – uvedl, že mediální osobnosti Deep State si budou věznění financovat samy.

„Řekněme si to jasně: nebudou tam žádné pobyty na dobu neurčitou. Bude to dočasné ubytování, zatímco budou čekat na soudy. Očekáváme vysokou fluktuaci, otáčivé dveře. Jejich zabavený majetek použijeme na úhradu jejich výdajů – na dopravu, věznění, stravu atd. Dovedete si představit, co bychom mohli udělat s Oprahinými penězi? A věřte mi, že jim nebudeme dělat pohodlí,“ řekl náš zdroj.

Ubytování je podle něj sparťanské – žádná klimatizace, nepohodlné postele a příděly teplé vody.

„Budoucí obyvatelé podvedli Ameriku. Nezaslouží si pohodlí ani vymoženosti. Kdyby to bylo na mně, dal bych před každou celu televizi a na plný pecky OANN a Newsmax 24 hodin denně. Teď by to byl nelidský, krutý a neobvyklý trest, ale zasloužený,“ řekl.

Věznice pro MSM je jedním ze tří detenčních zařízení na základně.

https://tadesco.org/jag-otevira-novou-veznici-pro-medialni-dvky/