Soudce generálního prokurátora amerického námořnictva a Úřad vojenských komisí minulý týden usvědčil Oprah Winfreyovou ze spoluúčasti na masové vraždě a nakonec nařídil, aby byla pověšena  za napomáhání zločincům z Deep State a přispívání ke škodolibým ztrátám na životech během loňského letního Mauijského pekla.

Jak již bylo uvedeno dříve, vyšetřovatelé JAGu zatkli Winfreyovou 3. prosince 2023, když byla v Los Angeles na návštěvě u přítelkyně a kolegyně televizní osobnosti Gayle Kingové, televizní novinářky pro CBS News. Zmeškala schůzku s Kingem, protože vyšetřovatelé zachytili její limuzínu poblíž muzea poblíž mezistátní silnice 405 a dalšího cestujícího ve vozidle, Winfreyina osobního šoféra a komorníka, tragicky zastřelili, když sahal do náprsní kapsy pro papíry o „prezidentské imunitě“, které si vyšetřovatelé spletli se střelnou zbraní.

Krátce nato dopravila JAG Winfreyovou na Guantánamo Bay, kde ji drželi v předběžné vazbě až do zahájení jejího vojenského tribunálu minulé úterý 6. února.

Winfreyová, která se v úterý dopoledne vpotácela do jižní soudní síně GITMO, byla chorobným odrazem štíhlejší dvojnice, která se v mediálních vystoupeních v současné době maskovala jako Oprah, což viceadmirál Darse E. Crandall komentoval, když bojovná a udýchaná Winfreyová protestovala proti „nezákonnému tribunálu“ a prohlásila, že její podlézaví fanoušci a přátelé si všimnou její společenské nepřítomnosti a prohledají planetu, aby ji našli.

„Možná vás to překvapí, zadržovaná Winfreyová, ale nikdo neví, že jste pryč. Víte, skoro hned vás nahradili hubenou – no, ne hubenou, ale hubenější Oprah Winfreyovou a dokonce vašeho náhradníka poučili, jak vysvětlit váhový rozdíl – zázračná dieta. Vaši fanoušci jsou pitomí, zadržovaná Winfreyová, a vysoce náchylní k sugescím. Nakonec jste i vy byla jen o málo víc než užitečný ale postradatelný přínos,“ řekl admirál, když dvojice poslanců navedla Winfreyovou na přemrštěné místo u stolu obhajoby.

„Mám mocné přátele,“ řekla Winfreyová.

„Koho? Baracka a Michaela? Vypadá to, že ani oni vás nedokázali vysvobodit,“ řekl admirál.

„Ode mě se žádné pomoci nedočkáte,“ křičela Winfreyová. „Nebudu se podílet na sebeobviňování.“

„To už jste udělala,“ odpověděl admirál Crandall. „My vaši pomoc nepotřebujeme ani nechceme. Vaše arogance, slepá oddanost a bezohledná chamtivost postavily náš případ na nohy. Potřebujeme jen, abyste seděla a mlčela, dokud neskončíme, a pokud nedokážete mlčet, my vás umlčíme.“

Admirál Crandall pak řekl třídůstojnické porotě JAG, že má důkazy, které dokazují, že Winfreyová předem věděla o nezastavitelném požáru, který loni v srpnu proměnil Lahainu v hromady popela, což byla katastrofa, která údajně začala, když silný vysokotlaký systém severně od Havaje zesílil východní pasáty, které převrhly sloupy elektrického vedení a elektrická vedení, jež nebyla předtím odpojena. Následkem toho převzala Hawaii Electric odpovědnost za nejsmrtelnější „požár“ v dějinách USA.

„Všichni jsme slyšeli oficiální verzi a její vyvrácení nehraje dnes u soudu zadržené Winfreyové žádnou roli, protože upřímně řečeno, nemůžeme dokázat, že zná příčinu – exotickou technologii. Možná to neví, protože to vědět nepotřebuje. Ale určitě věděla, že se na obzoru rýsuje katastrofa, a měla z toho obrovský prospěch, k čertu s nemravnou lhostejností,“ řekl admirál porotě.

Na velkou obrazovku promítal textové zprávy, které Winfreyová vymazala z jejího telefonu, ale které získalo kyberprostorové velitelství jednotek námořní pěchoty. První, datovaná 15. července 2023, dva týdny před požáry, byla od havajského guvernéra Joshe Greena.

„Oprah, událost brzy navždy změní krajinu Maui. Domníváme se, že váš majetek je v bezpečné zóně, ale bylo by prozíravé ho chránit proti tomu, co přijde,“ napsal Green.

Winfreyová, do té chvíle zjevně bezradná, odpověděla: „Opravdu? V tom počasí jsem nic neviděla. Mám pojištění proti povodním a [majetek] je postaven tak, aby kryl tajfuny,“ odpověděla.

„Ne, vy to nechápete. Oprah, jsme dlouholetí přátelé. Bylo mi řečeno, že se mohu spolehnout na vaši spolupráci. Dáváme vědět jen několika lidem, jen očím. Pamatujete na nápady Smart City? To je rozkaz. Maui se musí změnit, aby se to stalo. Pro všechny případy si zabezpečte svůj majetek proti ohni, přemístěte nenahraditelné cennosti a od druhého týdne příštího měsíce buďte někde jinde. Můžeme se spolehnout na vaši podporu? ROI bude ziskové,“ napsal Green.

„Ještě lépe, neodpovídejte. Smažte to. Přijdu se podívat osobně,“ dodal Green v návaznosti.

„Je mi jedno, jestli ti lidé shoří nebo budou vyplaveni do moře. Spousta jsou stejně jen špinaví lidé,“ odpověděla Winfrey, než otřela řetěz zpráv.

Neúprosná zvědavost ji však přiměla požádat o vysvětlení shemale Michaela Robinsona, známého také jako Michelle Obamová. Admirál se vyhnul spekulacím, proč si Winfrey myslí, že Obamovi jsou zasvěceni do hrozící katastrofy, ale trefně poznamenal k odpovědi Michelle/Michaela na Winfreyho dotaz.

„Ó, vytváříme novou budoucnost. To, co se přestaví na Maui, se stane plánkem budoucích měst po celé zemi. Bude třeba uklidit nějaký zbytkový nepořádek, ale bude to skoro jako terraformace. A vy, já a hrstka dalších budeme mít vlastní jmění v budoucnosti, kde se lidé nebudou muset starat o to, co dělat, protože se budou řídit tím, co mají dělat,“ napsala paní Obamová.

„Mám tři miliardy dolarů, tak co z toho budu mít?“ Winfreyová odepsala.

„Potenciálně 30 miliard dolarů,“ přišla odpověď.

„30 miliard? Počítejte se mnou. Za tolik, jestli tam shoří můj dům, idgafe,“ napsala Winfreyová.

„Ne, miláčku, budou si potřebovat na chvíli půjčit tvůj dům. Další podrobnosti domluvím za den nebo tak,“ napsala paní Obamová.

Prvního srpna Winfreyová odjela z Maui na pevninu a tým Federální agentury pro řešení krizových situací převlečený za dodavatele začal její rezidenci o rozloze 4 300 metrů čtverečních zpevňovat nehořlavým silikonem a pokrývat její téměř tisíc akrů půdy tím, co viceadmirál Crandall nazval „neviditelným protipožárním sprejem“. Přehrál si záznam z bezpečnostních kamer, na němž bylo šestnáct mužů v kombinézách, někteří s respirátory, jak stříkají dům pro hosty prizmatickou kapalinou vycházející z vysokotlakých hadic připevněných na padesátilitrových sudech připevněných na korbách flotily pickupů. Admirál zastavil video a přiblížil si to, co vypadalo jako předák posádky.

„Toho muže známe,“ oslovil admirál panel. „To je zástupce ředitele Oblasti FEMA 5 Michael Chesney, současné místo pobytu neznámé. Koníčky pana Chesneyho nemůžu dosvědčit, ale jsem si docela jistý, že si jen nepřidělával melouchy daleko od své jurisdikce jako dodavatel.“

„Kde jste to video vzal?“ Oprah náhle ožila. „Vy jste nelegálně špehovali můj pozemek?“

„Jak jsme k němu přišli, to není vaše věc, zadržovaná Winfreyová. To, že ho vůbec máme, by měla být vaše věc,“ řekl admirál Crandall.

„Ale před odchodem jsem vypnul všechny kamery,“ řekl Winfrey.

„To je ale divná věc, že? Ujišťuji vás, že to, co tady vidíte, není z vašeho bezpečnostního systému ani ze záznamu zvonku u dveří,“ řekl admirál.

Pokračoval ve videu. Jasně ukazovalo, že FEMA je pověřena ochranou Winfreyho majetku. Každý den před požárem aplikovala FEMA nový plášť ohnivzdorné směsi. A 8. srpna, když Lahaina hořela a plameny osvětlovaly a olizovaly oblohu, seděly davy ozbrojených agentů FEMA pohodlně v klimatizovaném obývacím pokoji Winfreyové mezi útoky na omráčené obyvatelstvo, které se snažilo uprchnout před nevyhnutelnou ohnivou bouří.

„Půjčila svůj dům FEMA jako operační základnu,“ řekl admirál porotě. „Je stejně vinná jako agenti, kteří postříleli civilisty. Není to jiné, než kdyby sama zmáčkla spoušť, protože mohla jednat tak, aby zachránila životy. Místo toho zadržená Winfreyová, vyznavačka Hlubinného státu, napomáhala vražedným akcím FEMA a způsobila nepředstavitelné zoufalství. Proč? Některým lidem nestačí ani čtyři miliardy dolarů. Peníze jsou pro tyhle lidi mocnou motivací.“

„Donutili mě k tomu!“ vykřikla Oprah. „Nejsem pro ně nic jiného než maso. Bála jsem se.“

Admirál Winfreyové řekl, že promarnila příležitost rozvést se s Deep State, s FEMA, s Obamovými, a proto bude sdílet stejně kalibrný osud jako ostatní Deep Staters, kteří si cení bohatství a moci nad ústavním právem. Své udání uzavřel žádostí, aby porota shledala Winfreyovou vinnou ze spoluúčasti na masové vraždě a spiknutí za účelem masové vraždy a vrátila trest smrti oběšením.

Následovalo čtyřhodinové jednání, po kterém porota vrátila verdikt „vinen ve všech bodech“ a doporučila, aby byl Oprahin krk vsazen do oprátky. Admirál Crandall naplánoval datum popravy na 14. února.

Real Raw News čeká na aktuální informace o rozsudku.

https://realrawnews.com/2024/02/jag-convicts-oprah-winfrey-sentences-to-death/)