Vyšetřovatelé amerického námořnictva JAG zadrželi další úřednici Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, tentokrát zajali Karen Hackerovou, ředitelku Centra pro prevenci chronických onemocnění a podporu zdraví (NCCDPHP), do jejíž funkce nastoupila v srpnu 2019.

Zdroj z JAG sdělil serveru Real Raw News, že Hackerová byla nedávno spoluautorkou „akademické práce“ o významu „kontroly populace uprostřed vznikajících a probíhajících pandemií“. Zdůraznila v něm nutnost povinného korespondenčního hlasování v prezidentských volbách v roce 2024, přičemž se odvolávala na odolnost SarsCov2, nárůst případů zápalu „bílých plic“ u dětí a nevysvětlitelný nárůst žloutenky, spalniček a plísňové meningitidy. Hackerová svůj manifest rozeslala napříč CDC a představitelům Bidenova režimu, uvedl náš zdroj.

„Ona nevyjadřuje svůj názor. Pracovala na nějakém programu. Dokonce navrhovala, aby voliči před vpuštěním do volební místnosti předložili doklad o očkování. Její dokument, nebo jak to nazvat, a já tomu říkám zlovolná sračka, dokonce pojednával o zdravotním omezení. Admirál Crandall si ten papír důkladně přečetl a našel důkazy, které odůvodňovaly obvinění ze spiknutí za účelem vlastizrady, zneužití úřadu a podvádění země,“ uvedl náš zdroj.

Jak dodal, vyšetřovatelé zahlédli Hackerovou, jak v pátek večer opouští svůj nóbl dům na bohatém předměstí Buckhead v Atlantě, a přistoupili k ní s vojenským zatykačem. Nedůvěřivě na ně zírala a ze rtů jí unikl nervózní tik. Střízlivě a upřeně se zadívala a řekla: „Tohle přece nemůže být legitimní.“

„Je to legitimní,“ odpověděl jeden z vyšetřovatelů, „a my bychom ocenili, kdybyste nekladla odpor. Opravdu nesnášíme, když vy lidé kladete odpor nebo utíkáte. Máte u sebe nějaké zbraně nebo nože?“

Hackerová přiznala, že má v kabelce pistoli. Vyšetřovatelé jí zabavili věci, nasadili jí pouta a odvezli ji do centra pro zpracování na jihu Floridy.

Jakmile tam Hackerová dorazila, byla podle našeho zdroje překvapivě hovorná: Tvrdila, že napsala jen fragmenty článku a že despotická ředitelka CDC Mandy K. Cohenová, která se dostala k moci po oběšení Rochelle Walenské, napsala 40 ze 64 stran. Analýza JAG potvrdila tvrzení Hackerové; v syntaxi dokumentu se mísili lidští autoři a ChatGPT. Přesto Hackerová podpořila, podepsala a rozšířila návrh, jehož jasným cílem bylo podvrátit volby v roce 2024.

„Tady je váš problém: máme vás, ne Cohenovou. Když nás k ní dovedeš a my víme, že není v Atlantě, možná se dohodneme,“ řekl Hackerové jeden z vyšetřovatelů.

Hackerová řekla, že jí Cohenová poslala e-mailem stránky s pokynem, aby do nich začlenila a podepsala svá zjištění.

„Netuším, kde je,“ řekla Hackerová vyšetřovateli.

„Chcete vědět, proč tam váš podpis je a Cohenové ne? Označila vás za postradatelnou, aby vás hodila přes palubu. Pokud nám s Cohenovou nepomůžete, nemáme se o čem dalším bavit,“ řekl vyšetřovatel.

Náš zdroj uvedl, že Hackerovou brzy čeká výlet na Guantánamo.

RRN požádal zdroj o komentář ke zdánlivě nerozluštitelné strategii JAG při zatýkání: proč vynakládá čas a prostředky na stíhání středního managementu, zatímco králové bezpráví stále pustoší a okrádají obyvatelstvo. Řekl, že příležitost diktuje JAG neortodoxní a nepředvídatelný přístup k zadržování lidí z Deep State, kteří se dopustili zrady Spojených států.

„Jak už jste jistě slyšeli, spousta těchto zloduchů, a jsou to opravdu zlí lidé, se skrývá po celé planetě, od Ukrajiny po Antarktidu. Většina z nich nesedí a nečeká, až je někdo sebere. Ano, zesilujeme globální operace, a kdybych si mohl vybrat, poslali bychom na sídlo CDC řízenou střelu. Ale nemůžeme to udělat jako Vladimír Putin na Ukrajině, alespoň ne teď,“ řekl.

https://tadesco.org/jag-chyta-dalsi-urednici-cdc/


Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Řídící důstojník Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Aaron Aranas byl zastřelen v pátek ráno, když si spolu se dvěma bodyguardy vyměnil střelbu s průzkumnou jednotkou americké námořní pěchoty, která byla vyslána, aby ho zatkla kvůli obvinění z velezrady, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Dodal, že Aranas zpronevěřil 14 miliard dolarů z ročního rozpočtu CDC ve výši 140 miliard dolarů. Bílé klobouky údajně mají důkaz – který by byl předložen vojenskému tribunálu a který zatím nebyl zpřístupněn -, že kleptokrat Aranas si pro sebe ukořistil 1 miliardu dolarů poté, co zbytek přelil reklamním agenturám, které poté, co si z koláče ukously kus, použily tyto prostředky na nákup reklamních slotů v sítích a streamovacích službách. Reklamy vybízely občany, aby si pořídili další posilovače COVID-19. (Kleptokracie je obecně vláda zlodějů – pozn. př.)

„Tři otázky: Nikde ve fiskálním rozpočtu CDC není tento výdaj na reklamu zmíněn, další lži o COVID-19 a Aranas, který ukradené peníze ukradl pro sebe. JAG vydal zatykač a mariňáci si šli pro toho parchanta,“ uvedl náš zdroj.

Mariňáci sledovali Aranase dva dny a věděli o jeho ochrance, než vyřadili bezdrátový alarm a vnikli do domu v jednu hodinu ráno, kdy měl Aranas spát a podle údajů z kamerového systému měl alespoň jeden strážný podřimovat na pohovce v přízemí. Když však vešli dovnitř, uviděli oba strážce sedět na pohovce a sledovat televizi a Aranase, jak se objevuje z kuchyně. Talíř dopadl na dřevěnou podlahu a roztříštil se a strážný, který sáhl po boční zbrani na konferenčním stolku, nařídil Aranasovi, aby se kryl.

„Ale ne!“ vyjekl Aranas.

Strážný, který sáhl po pistoli, měl teď v hlavě tři kulky. Aranas se ohnul v pase a vytáhl z kotníkového pouzdra pistoli ráže .380. Mariňák zamířil a vystřelil, přičemž zasáhl Aranase do trupu. Aranas chvíli zůstal na místě a pak padl mrtvý. Mezitím se druhý strážný, zjevně otupělý, zvedl z pohovky a nabíhal na mariňáky, kteří stále procházeli vchodem. I on byl zastřelen.

„Mariňáci si sebrali peněženky a doklady, popadli přístroje, telefony, počítače. Zabalili Aranasovo tělo do přehozů, dek a podobných věcí a naložili ho do jednoho ze svých vozidel. Ostatní chlapy a nepořádek nechali na Deep State, aby ho uklidil,“ uvedl náš zdroj.

„Nešlo to přesně podle plánu, ale nikdo z našich chlapů se nezranil,“ dodal.

To, že měl Aranas ochranku, nebylo žádným překvapením, protože úředníci CDC, ti, kteří neutekli ze země, měli nepřetržitou ochranu od doby, kdy JAG začal věšet lidi jako Walensky, Fauci a Collins. Lidé z hlubokého státu jsou zároveň hrabiví a šetrní.

„Tihle chamtiví parchanti okrádají Ameriku, aby se obohatili, ale najímají si levnou ochranku. Nemůžu teď říct, pro koho ti chlapi pracovali, ale byla to nízkorozpočtová soukromá bezpečnostní firma,“ řekl náš zdroj.

https://tadesco.org/namorni-pechota-pri-zatykani-zabila-urednika-cdc/