Když už se tolik hovoří o tom, že covid byl IQ test. A nyní, po bitvě, kdy je každý generálem, by se téměř každý rád pochlubil tím, že má vysoké IQ, protože to přeci „všechno věděl“. Ale než přejdeme k tomu, kdo co věděl a co ještě neví, nejdříve si vyjasněme ten pojem IQ.

Lidské EGO touží po výlučnosti a co jiného ji poskytuje než pocit, že jsem mezi horními 0,1% populace. Tato validace zvenku způsobila i mou domýšlivost, kterou jsem trpěl po dlouhá léta. Proto jsem byl intelektuálně hodně soutěživý, až mne to samotného velmi obtěžovalo, protože jsem nikdy nenacházel duševní klid – vždy se moje EGO cítilo ohroženo novými výzvami zvenku a jejich správné (rozuměj „inteligentní“) splnění bylo podmínkou toho, abych neztratil svůj pocit výlučnosti; který, jak jsem se mylně domníval, byl podmínkou přijetí ostatními.

Naštěstí přišel COVID. A já jsem, velmi záhy, s hrůzou zjistil, že mí elitní spolužáci, či členové z Mensy (jak ČR, tak zejména International), tomu šílenství na diskuzích absolutně propadli a naprosto nekriticky přijali systémové bláboly a absurdní řešení. Bylo jim úplně jedno, že dva plus dva už se oficiálně nerovná čtyři, ale pět (nebo čímkoli se ty dvě liberálně demokratické dvojky dnes cítily být dohromady).

COVID se pro lidi, kteří patří mezi horní 2%, co do efektivního řešení teoretických hádanek, stal náboženským dogmatem, stejně jako pro mnoho dalších „obyčejných“ lidí.
Naopak, spousta lidí, nad kterými „intelektuální elita“ ohrnovala (a stále ohrnuje) nos, celou věc prohlédli celkem rychle a podnikli efektivní opatření k tomu, aby ochránili sebe a své blízké před tragickým selháním systému.

Vnímáte ten problém? IQ je pouhou validací zvenku, něčeho, co je sice užitečné, ale samo o sobě, jako oddělený parametr, to vůbec nic neznamená – naopak může velmi uškodit. Pro materialistu je to sice nezbytný důkaz vlastní důležitosti a neomylnosti, ale asi už teď sami vidíte, že nám v rovnici úspěšného úsudku něco zásadního chybí. Něco, co se materialistický systém snaží po staletí potlačit – a tím se zabýval článek Inteligence versus intuice (odkaz níže).

Takže se přestaňte plácat po ramenou, jací jste pašáci, že jste něco VY „dobře vyřešili“ a za to, že jste sebe a své děti nenechali čtyřikrát zachránit, poděkujte své BOŽSKÉ INTUICI. Slovo BŮH si klidně nahraďte slovem ZDROJ, pokud Vás slovo BŮH provokuje.

IQ koncept tak u COVIDU tragicky selhal. Proč, ptáte se? Protože emoce dokáží zabít jasnost myšlení. Proto Vás neustále drželi pod tlakem všemožných hrozeb a zoufale doufali, že jim budete věnovat pozornost. Beze strachu by nebylo COVIDu. Chtěl jsem k tomu přibalit i pár slov k Ukrajině, ale není potřeba nasrat tolik lidí.

A teď k tomu IQ testu posledních čtyřech let. Myslíte si, že jste obstáli??

Stále v něm selháváte, pokud říkáte:

  • že tady kdy byl nějaký patogen
  • že to sice byla jen chřipka, ale šlo to „chytit“
  • že očkování dříve fungovalo
  • že se nenakažlivá detoxikační chřipka, která je přirozenou očistou organismu, má něčím léčit
  • že už všechno víte… [zdroj]

Inteligence versus intuice.

(publikováno 22. září 2022)

Celý covidový cirkus se hroutí, radujete se? Tak přestaňte a zvyšte ostražitost! Protože tohle bylo celou dobu v plánu!

Jak uvedla samotná Rockefellerova nadace na straně 20 zprávy, pod názvem Scénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj z května roku 2010 k operaci Lock Step, jejíž součástí projekt Covid je:

„Je možné ukáznit a ovládat některé společnosti po určitou dobu, ale ne celý svět pořád“.

Proto, v některých místech, Covid stále žije, a v některých již prakticky skončil; a vy se divíte, jak je možné, že Italové či Španělé jsou takoví idioti, že ty tlamokryty stále nosí, zatímco Češi, Slováci, Maďaři, Bulhaři, či Rumuni, skoro zapomněli, jak je to skvělý pocit celý den se moci dusit a pak se divit, že mám Covid. Rým je zde zcela neúmyslný. Ani Karel Hynek Mácha by mu nerozuměl. Přestože jeho smrt měla s Covidem hodně společného – neboť byla způsobena otravou jedy z pití odpadní vody při hašení požáru v Litoměřicích.

Fact-checkerské elity by měly urychleně uvědomit své loutkovodiče a chlebodárce, že aby nikdo původní dokumenty bez jejich vše „na pravou míru“ uvádějících komentářů k operaci Lock Step skutečně nenašel, je příště zapotřebí udělat svou práci pořádně. To je pak veškerá fact-checkerská práce na hovno, když už, na desáté stránce vyhledávače, si může intelektuálně neposlušný svobodný živý člověk přečíst celou zprávu bez jejich oduševnělých komentářů. Takhle se manipulace dělat nedá, soudruzi!

To je jako, kdybyste byli hlavními podezřelými ze znásilnění a vraždy dítěte a sice byste skryli všechny viditelné stopy, ale protože byste byli úchylné pedofilní zrůdy, tak byste na sobě nadále nosili spodní prádlo s krví oběti, arogantně doufajíce, že vás kriminálka nepodrobí důkladné prohlídce. Nic by to totiž neměnilo na vaší vině, ani na tom, že skutečně dobrý kriminalista vás pošle na dvacítku do báně. A po té dvacítce se můžete těšit na hněv příbuzných, protože trest smrti si politici zrušili, aby se neobrátil proti nim…

V roce 2020 bylo zveřejněné video s údajným prezidentem Ghany, který ve svém projevu informoval o agendě Rockefellerovy nadace s názvem Lockstep 2010. Není vůbec důležité, jestli hlas patří skutečnému prezidentovi, důležitý je obsah, který se podezřele shoduje s budoucí realitou.

Scénář příběhu Lock Step.

(pozn překl.: lockstep = striktní dodržování a napodobování jednání toho druhého)

Co se tedy na straně 18, Scénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj Rockefeller Foundation z roku 2010, píše? Postačí nám začátek – a pamatujte, že toto napsaly ty zakomplexované zrůdy už v roce 2010! Podobnost čistě náhodná.

Svět přísnější vládní kontroly shora dolů a posíleného autoritářského vedení s omezenými inovacemi a rostoucím občanským odporem.

V roce 2012 konečně udeřila pandemie, na kterou svět čekal už léta. Na rozdíl od H1N1 z roku 2009, tento nový kmen chřipky – původem z divokých hus – byl extrémně virulentní a smrtící. I ty na pandemii nejvíce připravené národy byly rychle přemoženy, když se virus rozšířil po celém světě a nakazil téměř 20 procent světové populace a zabil 8 milionů lidí za pouhých sedm měsíců; většina z těchto lidí byla mladých zdravých dospělých osob. Pandemie měla rovněž smrtící dopad na ekonomiky: mezinárodní mobilita osob i zboží se zastavila a byla oslabena odvětví, jako je cestovní ruch a rozbita globální síť dodavatelských řetězců. Dokonce i místní obvykle rušné obchody a kancelářské budovy, byly měsíce prázdné, bez zaměstnanců a zákazníků.

 

ZDROJ: Nespokojeny

https://cz24.news/inteligence-versus-intuice-iq-koncept-u-covidu-tragicky-selhal-ptate-se-proc/