Kariéru Dr. Beter začínal v médiích před rozhlasovými a televizními stanicemi, které následně musely hosta na politický tlak vyloučit, aby nepřišli o vysílací licence.

Dr. Beter je považován za iniciátora „zlaté inspekce“ ze dne 23. září 1974 ministerstvem financí USA poté, co první zmiňoval „nesrovnalosti“ při skladování zlata.

Jednoduše řečeno: zlato ukradl Rockefeller a nahradilo jej plutonium a Dr. Beter si toho všiml a zatahal na velký zvon. Z kontroly samozřejmě nic nepřišlo.

Prohlášení jsou zajímavá zejména proto, že různé prognózy z jeho strany, jako například atentát na egyptského premiéra Sadata, „odstoupení“ sovětského premiéra Brežněva, útok Mossadu na 1200 námořní pěchoty USA v Libanonu po konzultaci s Pentagonem, odstoupení Prezidenta Nixona, jmenování Rockefellera za viceprezidenta Fordu atd… přišlo krátce po prognóze.

V obsahu 80ti zvukových záznamů odhaluje Dr Beter tři hlavní vládce tohoto světa

1. Rockefellerův kartel
2. Sionistická osa (Rothschild)
3. Noví představitelé Kremlu – vládci
Tyto frakce existují již více než století, jejich vzájemné vztahy podléhají neustálým změnám, jejich kořeny jsou mnohem starší a lze je vystopovat do staletí.

Oheň z nebe (= Oheň na obloze)

Mezi těmito příspěvky je i název Stonehouse, do jaké míry to platí, je otevřenou otázkou. Podstatné jsou úžasné paralely s komentáři Petra Betera.
Vzhledem k velmi hodnotnému obsahu jsou informace poskytnuté Dr. Beterem smysluplně doplněné. Pan Stonehouse se podle vlastních vyjádření pohyboval v oblasti satelitu rozvoje a tímto způsobem měl výborné kontakty na tajnou službu.

www.fortunecity.com/roswell/prediction/51/text-files/firesky/firesk1.txt

Ruská revoluce 2017

Ruskou revoluci provedli sionističtí bolševici – s přátelskou podporou klanu Rockefellerů, kteří na oplátku dostali ropná pole v Baku do těžby. Tajné spojenectví mezi oběma stranami trvalo až do konce 70. let, kdy byli dva ze čtyř bratrů Rockefellerových posláni do posmrtného života.

Podíl chazarských Židů ve vládních úřadech byl mezi 80 a 100 procenty, tisk byl 100 procent v rukou chazarů. 1000letá válka mezi Rusy a Chazary, kteří konvertovali na židovskou víru, dočasně skončila v jejich prospěch.

S revolucí a atentátem na cara zmizel zlatý poklad v Rothschildových trezorech.
Leon Trockij, jehož skutečné – židovské – jméno bylo Bronstein, byl ženatý s paní Schiffovou, dcerou chazarského bankéře Schiffa, který se přiženil k Rothschildům.

Jmenování Adolfa Hitlera

se na rozdíl od oficiální historiografie prezentuje jinak: Na cestě do Evropy se jednomu z bratrů Rockefellerů zalíbil rakouský voják – a chtěl ho dostat k moci, na jedné straně, aby oslabil silnou pozici Velké Británie v souvislosti se Saúdskými ropnými vrty, na druhé straně, aby pokračoval komunismus. Rockefeller založil IG Farben – a prostřednictvím ní financoval nacistické hnutí.
(Poznámka: železniční tratě do koncentračních táborů v Osvětimi nebyly bombardovány, aby se nezastavily kypící zisky amerických akcionářů IG Farben.)

Hitlerovo přezbrojení zajistily dvě největší zbrojovky ve Třetí říši: továrny Ford (Henry Ford) a Opel (od roku 1929 General Motors = Du Pont). Ropa Třetí říše pocházela z Venezuely – z ložisek, které využíval Rockefeller. V roce 1935 byl Nelson Rockefeller ředitelem Crede Petrol Company ve Venezuele, 90% této ropy bylo určeno na výstavbu Třetí říše. Hydrogenace uhlí probíhala v závodě Leuna, který postavil General Motors. Adolf Hitler byl jen někdy zlobivou loutkou ve světové (šachové) partii.

Tři tajné operace 1945 Sunrise, Overcast, Paperclip

V období před zinscenovaným konfliktem mezi východem a západem: Tyto tajné operace probíhající na západní i východní straně představují technický základ pro „studenou válku“.

Takže pan Stonehouse tvrdí, že ruské antigravitační platformy jsou dalším vývojem létajících disků ve 3. říši. Nucený odvod 100 německých vědců ze strany SU je mnohem méně znám než odpovídající americké paralely. Z jeho strany se potvrzuje i mimozemský původ technologie 3. říše. Gentleman z Erlangenu jménem Henry Kissinger, který je označován za komunistického špiona, je jmenován členem operace Paperclip. Následují další odkazy na kariéru pánů von Brauna, Dornbergera atp. Nic však nenasvědčuje tomu, že by pokrok ruské vesmírné technologie v 70. letech mohl souviset se zajetím von Braunova učitele Hermanna Obertha….

Po válce byl Von Braun spolu s dalšími 115 německými vědci převezen do Fort Bliss v Texasu – několik kilometrů od White Sands, amerického centra pro vývoj vesmírných technologií. Dornberger byl odsouzen jako válečný zločinec, ale později byl na žádost von Brauna přivezen do Spojených států. Jeho kariéra byla působivá: konzultant CIA, konzultant „Sedm sester“ a vedoucí vývoje v Bell Aircraft. Podporoval Bell Aircraft při vývoji „TAV“, nazývaného transatmosférické vozidlo, které bylo testováno v oblasti Area 51. Jeho specialitou byl „jaderný pohon“.

Operace Sunrise

…. byla podle plukovníka Bo Gritza dohoda mezi Allenem Dullesem a Wiliamem Caseym (OSS, předchůdce CIA), Sirem Wiliamem Stephensonem (Britská tajná služba) a von Gehlenem (Tajná služba 3. říše proti SU) o vytvoření společné tajné služby (CIA).

Operace Sunrise se vyvinula do operace Overcast, Paperclip, Bloodstone a Belarus – všechny projekty na integraci bývalých nacistických struktur do amerických institucí.

Název Overcast pochází z Camp Overcast ve Wright Fields, kde 350 německých vědců spolupracovalo na projektu s názvem „Přísně tajné“. Skutečnost, že „Hangar 18“, známý zasvěceným, se také nachází ve Wright Fields, umožňuje určité závěry….

Gehlen, von Braun a Dornberger měly trvalý vliv na americkou politiku. Díky svým kontaktům s bývalými německými vědci v Sovětském svazu mohl zejména von Gehlen poskytnout nejdůležitější tajemství o stavu ruské technologie ICBM – a zdokumentovat tak americký deficit.

4. března 1946 byla operace Overcast přejmenována na operaci Paperclip, takže již neexistovala žádná omezení týkající se času nebo počtu německých vědců.

Na závěr pohled na kariéru Otta von Bolschwinga, který v roce 1939 vstoupil do Gestapa a pracoval pro německá oddělení General Electric a Standard Oil. Sehrál důležitou roli při financování „nacistů“ prostřednictvím Schröderovy banky v New Yorku – a byl v kontaktu s Allanem Dullesem ….
Jeho postup v amerických firmách po válce se ukázal jako velmi bezproblémový.
Studená válka byla bitva německých vědců na americké straně proti německým vědcům na ruské straně.

1961 – Rockefellerovy plány na ovládnutí světa

Skutečný vojenský lunární program

V roce 1961 se čtyři bratři Rockefellerovi pustili do propracovaného programu ovládnutí světa, jehož jádrem bylo osídlení Měsíce. Na jedné straně by se mělo světové veřejnosti představit odzbrojení, na druhé straně by mělo na Měsíci vzniknout množství tajných amerických základen s částicovými zbraněmi.

Jádrem tohoto 16 let starého programu byl vývoj přísně tajných zbraní v podobě skutečného lunárního programu – zbrojní stanice s částicovým paprskem s čistě vojenským zaměřením.

Jelikož se Země otáčí pod Měsícem jednou za 24 hodin, mohli byste do jednoho dne zničit jakékoli požadované cíle na Zemi zbraněmi s částicovými paprsky. Tento projekt zůstal skrytý i před členy Kongresu, ale byl financován z amerického „černého rozpočtu“.

Projekt Apollo sloužil pouze k zavádění veřejnosti. „Přistání na Měsíci“ se odehrávala výlučně ve filmových studiích. Ústřední roli v tomto kontextu sehrála tajná expanze ostrova Diego Garcia v Indickém oceánu. K expanzi došlo v 70. letech 20. století. Původní obyvatelstvo se přestěhovalo na pevninu.
Oficiálně byl tento ostrov vyvinut na námořní základnu, ale ve skutečnosti se počítalo s využitím jako vesmírné centrum, protože tisíce kilometrů kolem tohoto vzdáleného ostrova nebyla žádná obydlená země.

Start raket a jiných létajících objektů by se dal z tohoto ostrova lépe utajit než z mysu Canaveral na Floridě. Od roku 1977 byl vyvinut sovětský systém Hvězdných válek, který se skládal ze zbraní s paprskem nabitých částic a paprskem neutronových částic. Podle pana Beterse byl sovětský systém léta před americkým. Po porážce v roce 1977 neměli Američané nic srovnatelného, ​​čímž by se mohli postavit proti Sovětům.

Kubánská raketová krize 1962

Ve škole jsme se učili, že v roce 1962 Rusko nainstalovalo rakety na Kubu. Nám a Kennedym byla skryta míra spoluúčasti bratrů Rockefellerů při schvalování tohoto plánu se Sověty.
Informace vyplynuly z leteckých snímků, které pořídilo průzkumné letadlo U-2.
Prezident Kennedy věděl o ruské vojenské slabosti na základě informací poskytnutých ruským přeběhlíkem plukovníkem Olegem Penkovským a varoval Chruščova, aby stáhl rakety. Jelikož ten nebyl v silné pozici s Kennedym, rakety byly staženy.

Pan Kennedy však nebyl informován o těchto skutečnostech:
1. Rusové vytvořili novou zbraňovou technologii, které Američané neměli čím oponovat: technologii skalárních zbraní.
2. Místo, kde byly odvezeny jaderné rakety: do Guyany
3. Že bude brzy odstraněn, protože neměl v úmyslu hrát hru s kubánskou raketovou krizí – a měl v úmyslu okrást soukromou Federální rezervní banku o privilegia, a kromě toho chtěl skončit zinscenovanou válku ve Vietnamu.
4. tajné spojenectví mezi Rockefellerovými a bolševiky v SSSR

V té době tajná aliance Rockefeller/Sovět fungovala dobře a společné plány na řízenou jadernou válku pokračovaly. Přestože na obou stranách panovaly obavy, že by jeden z partnerů mohl toho druhého zradit, k těmto pochybnostem bylo ještě daleko. Rozšíření sovětské moci na úkor Spojených států bylo součástí plánu. (Pozn.: Po zinscenované jaderné válce měla zřejmě Rockefellerova OSN převzít moc jako průkopník jednosvětové vlády.) Po skončení kubánské raketové krize odešel pan Rockefeller na čtyři týdny na dovolenou na Krym během Prezidenta Kennedyho v úřadu.

Celkově vzato, kubánská raketová krize byla jen jedním – neúspěšným – tahem v Rockefellerově hře o světovládu.

Na jiném místě se uvádí „Tragédie a naděje“, známé dílo s konspiračním pozadím: Během kubánské raketové krize 144 raket Polaris s jadernými hlavicemi, 103 raket Atlas, 159 raket Thor, Jupiter a Titan a 1 600 raket rozhodli o ruském stažení. Přijďte na Kubu.

USA: Sovětský svaz
1:0

Skalární zbraně

USS THRESHER a U-2


Jelikož pro Chruščova během kubánské raketové krize nešlo všechno podle plánu, rozhodl se použít nově vyvinuté skalární zbraně před úplným nasazením. 10. dubna 1963 byla pomocí skalární EM houfnice určena a zničena poloha USS Tresher (atomová ponorka). Následující den se slavil pulsním výbuchem, který spustil masivní detonaci jižně od místa, kde byl Tresher potopen. Tato skalární houfnice střílela v režimu Pulse Destroy. Podvodní exploze způsobila krátké vyvření mohutného vodního hřibu ve výšce asi 600 metrů. Vodní hřib spadl zpět do oceánu a dokončil Chruščovův podpis. Naštěstí incident viděla posádka kolemjdoucího osobního letadla.

Podvodní raketová krize 1971

Začala se potopením kanadského rybářského trawleru u kanadského pobřeží. Někteří potápěči prohledávali mořské dno a náhodou objevili raketu umístěnou v určité hloubce a připevněnou k mořskému dnu řetězy. V důsledku toho byl NORAD informován a bylo objeveno dalších šest raket. Takové události se od veřejnosti nedaly očekávat. Tyto rakety s více hlavicemi byly zjevně vyvinuty a instalovány po kubánské raketové krizi – s vědomím Rockefellerů. Postupem času tyto rakety stále více napadala slaná voda, objevovaly se první úniky a Rusové rakety likvidovali sami. USA se tyto procesy snažily zvládnout projekty jako Sosus a Caesar. S malým úspěchem – od roku 1972 byla instalována nová generace raket.

4. února 1974 se uskutečnila Rockefellerova operace CIA. Na pozadí se objevil fakt z minulosti, kdy noviny koncernu Hearst informovaly o prozrazení jaderného tajemství Sovětskému svazu Rockefellerovými loutky.

Rockefeller chtěl vydavatelskou skupinu rozbít, resp. přebrat, protože si myslel, že se musí revanšovat.
Patty Hearst byla zavražděna po 24 dnech a její tělo bylo zpopelněno. Nahradila ji agentka CIA, která pak páchala loupeže jako „Tanja“ ze SLA (Symbionese Liberation Army = CIA). V rozhovoru, když byla „Patty“ propuštěna, matka uvedla, že to není její dcera.

MK ULTRA – kontrola mysli

byla vždy testována na „dobrovolnících“. CIA vyvinula pokročilé techniky ovládání mysli a zřídila studia pro lidi, kteří chtěli „zhubnout“ nebo „přestat kouřit“. Míra úspěšnosti těchto mentálních „tělocvičen“ byla velmi vysoká kvůli vysokému stavu techniky v psychologických kondičních technikách. CIA takto vždy dokázala nakreslit „vrahy“ nebo jiné ochotné jednotlivce. Z hlediska CIA bylo toto pokusné morče velmi ekonomickým a úspěšným opatřením.

PB 20, 20. kazeta

3. světová válka v přípravě

Dr. Beter poukazuje na snahy o změnu životních podmínek v USA tak, že přichází v úvahu fúze se Sovětským svazem.
V této souvislosti poukazuje na úlohu zvláště zřízených nadací, které byly osvobozeny od zatěžující daně z příjmu a jiných daní. Tato nadační privilegia jsou zobrazena jako ultrakapitalistická.
Výsadu placení daní mají především lidé s nízkými příjmy.

Dále se Dr. Beter věnuje skutečnosti, že poslední velké války v USA (Korea, Vietnam, 1. světová válka, 2. světová válka) nebyly prohlášeny za války, ale provokace a válečné události podporovaly vypuknutí války. Tato doktorova současná fáze je lepší než předválečná a odkazuje na ruské plutoniové mraky.
K prvním útokům plutonia došlo v říjnu, listopadu a prosinci 1976, přičemž média vychvalovala oblaka z čínských jaderných experimentů jako rozptýlení pro masy. Tyto úniky plynného plutonia byly uskutečněny ruskými ponorkami při východním a západním pobřeží USA a byly provedeny s vědomím a autoritou Rockefellerů.
O instalaci ruských podvodných raket krátkého doletu u východního pobřeží USA se bude diskutovat později – stejně jako o úspěšné likvidaci americkým námořnictvom. O několik dní později už Sověti instalovali nové rakety s jadernými hlavicemi – hra na kočku a myš začala.

 

Pokračování článku ZDE:  https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/inscenacie-o-priebehu-iii-svetovej-vojny-z-r-1873-su-stale-platne