Globalisté nám vnucují hmyz pod záminkou nutnosti ochrany klimatu. Tedy údajnou potřebu změny stravovacích návyků od masa, mléka a mléčných výrobků a vajec k hmyzu a masu laboratornímu zdůvodňují tím, že hmyz zanechává mnohem menší uhlíkovou stopu.

Pomineme-li samotné klimatické lži, které mají za cíl pouze podpořit nastolení globalistické agendy, pak je neméně lživé i tvrzení o tom, že hmyz zanechává menší uhlíkovou stopu než prasata či drůbež.

Nizozemský europoslanec – tentýž, díky kterému se nedávno podařilo odhalit lži Pfizeru – se nyní obul do těch, kdo všem Evropanům vnucují hmyz.

Poukázal jak na nedávno odtajněnou studii, která dokazuje, že ani EU nemá tušení, jaké by mohla mít dlouhodobá konzumace hmyzu zdravotní důsledky, tak na lživou záminku pod kterou nám hmyz vnucují…

Od minulého měsíce může být částečně odtučněný prášek získaný ze cvrčka domácího v Evropské unii  přidáván do potravinářských výrobků.

Odtajněné dokumenty Wob ukázaly, že výzkum bezpečnosti hmyzu je stále omezený. Například není známo, zda hmyz obsahuje nové alergeny. Kromě toho musí být nohy a křídla určitého hmyzu odstraněny kvůli možnosti poškození střev.

Kromě toho není jasné, zda konzumace hmyzu nese rizika související s látkou chitin ve vnější kostře.

Europoslanec Rob Roos (JA21) předloží příští týden Evropské komisi naléhavé písemné dotazy. Chce vědět, jak je možné, že hmyz může být přidán do našeho jídla již od ledna 2023, zatímco není vůbec jasné, zda je to bezpečné.

„Pro spotřebitele musí být jasné, co je v potravinách,“ zdůrazňuje Roos. „Takže použití hmyzu, u kterého není jasné, zda obsahuje alergeny, to bude muset být uvedeno na obalu v jazyce země, kde se prodává.“

Poslanec Evropského parlamentu se také ptá, jaký to má smysl. Ve studii tří druhů jedlého hmyzu bylo zjištěno, že emise CO2 hmyzu jsou srovnatelné s emisemi prasat. Podle Roose je kuře o 40 procent šetrnější ke klimatu než prasata, a tedy i hmyz.

„Dejte mi kuře. Frans Timmermans si může dát můj podíl hmyzu,“ píše.

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda