Poslední možnost jak se vyhnout povolání do války 18 – 60 letí muži v ČR

Nacházíme se v obrovském tlaku a šílené manipulaci, jaká na této planetě snad ještě nebyla. Výjimkou není ani Česká republika, ba právě naopak. Českého už tu není skoro nic! Zaprodaná vláda, politici, televize, média, všechno, co má nějaký vliv na obyvatelstvo. Většinu lukrativních podniků vlastní cizinci nebo byly zlikvidovány a rozkradeny. Základní zdroj života vodu nám prodávají cizáci. Skvěle fungující zemědělství zničili a prodávají nám cíleně sračky napíchané steroidy, jedy a bůhví čím ještě (grafen)!!!

Stále se většina lidí neprobrala a hraje jejich špinavou hru! Co se ještě musí stát, aby všichni pochopili? Kdy už sakra vytáhnete ty hlavy z prdele? Sorry, jemněji to nemohu napsat, tady a teď hovno už přestalo smrdět. Útlocitným se omlouvám!

Necháte si vyvraždit své muže, syny a bratry?

To by byl asi vrcholný majstrštyk těchto zaprodaných zločinců ve vládě. Podívejme se na jednotlivá dějství této tragikomedie:

A. Píchá celá republika a celý svět – největší masová pornohra všech dob

Násilné nucení vražedných vakcín a bohužel každý člověk nemyslící (homo debil) se nechal napíchat! Aby mohl do kina, do restaurace, chlubit se neopíchaným jak byl u moře. Nepochopil, že ti neopíchaní tam budou po krátké pauze jezdit dlouhá léta. Díky ochraně svého života. Sledujte čísla jak stoupá úmrtnost a vše jsou opíchaní! Čísla, data, fakta! Nepochopili…

B. Veřejná krádež za bílého dne

Další tragédie. Energii vyrábíme za haléře a přitvrdíme… ožebračíme vlastní národ. Poprvé si nahrabali na smrtících vakcínách a následně všem vysají peněženky přes energie. Vždyť ty nemyslící “hovada” za co nás vláda zřejmě považuje,  stejně dělají, co jim nařídíme…

C. KFC po česku

Vystrašíme ty blbečky a vybijeme jim všechny slepice! Nikdo si nevšimne, jak nakoupíme jinde levně a opět jim naservírujeme astronomické ceny za vejce a maso. Vysajeme zbytek peněz, co jim zůstal a hlavně budou závislí na tom, co jim budeme prodávat pouze my – (j) elita, kabala, pedosatani… je fuk jak tuto verbež pojmenujete!

D. Nemám už nervy na vaše červy

I ptáci v přírodě nejedí červy, které nám dávají do potravin. Nejprve je sypali rozemleté do mouky, jako barvivo do jiných potravin a hele… nikdo si nic nevšímá a těm “hovadům – gojinům” to dokonce chutná… tak je budeme dávat oficiálně do čokolády, dokonce jim je vyudíme, ať se jim ten jejich mozek (jestli ještě nějaký mají) a DNA pořádně zasere… vždyť doteď nemysleli, pak už jim bude úplně všechno jedno…

E. Vrcholné číslo. I Hitler by se styděl, jaký byl troškař…

Sice jsme všechno rozkradli, ještě zbylo torzo armády. Vždyť ji platíme my a tedy budou poslouchat nás! Co nějaký posraný národ otroků, ovce… my tady vládneme. Vyprovokujeme válečný konflikt, budeme si tam prát nakradené a ulité peníze. Lidí je jak sraček! Tak to trošku pročistíme. Když jich bude méně, hlavně méně chlapů, nebudou si tak vyskakovat. Postavíme novou armádu z nevojáků a všechny tam navezeme. Vždyť ti blbci ani netuší, že tabulkově je životnost pěšáka 3 minuty…

Pak vylidněné slovanské území necháme Angele Hitlerové ať si tam naveze “slimáky”, zadarmo to nebude!

Musí to dojít tak daleko? Myslíte si, že národ zmoudřel a pošle k čertu u voleb generála, který veřejně prohlašuje, že pokud bude prezidentem, tak první cesta povede na Ukrajinu…

Vzpomeňte si na zfanatizovaný německý národ Hitlerem. Je to dnes jinak?

Vzpomeňte si jak šlechta v minulosti zaprodala svůj národ Zikmundovi!!! Je to dnes jinak?

Pokud vyhraje militarista – loutka, máte v příloze alespoň návod, jak se pokusit vyhnout vlastnímu obětování v této velmi smutné tragikomedii ?.

Nutné podat do konce ledna !!!!!!!!!

Berte tento článek, jako esej. Sami se svým svědomím si přeberte, zda to vše je či není pravda a jak se zachováte.

Informace jsou napsány dle Základní listiny práv a svobod čl. 17, kdy máme právo na vyjádření svého názoru. Pakliže to někdo potlačuje, dopouští se porušováním této listiny trestného činu.

Pokud přepošlete svým známím, to je na vašem rozhodnutí…

WWG1WGA

Doplnění informací:

Dnes jsme osobně podali žádost na Krajské vojenské velitelství v Ostravě. Bylo nám řečeno, že žádost dle tohoto vzoru patrně neuznají, údajně ji takto mohou podat pouze aktivní branci v záloze.

Pokud by byla vyhlášena mobilizace, oslovený je povinen se dostavit k odvodu Po zaregistrování u odvodu má pak 15 dní na podání žádosti o zproštění vojenské služby.