Ve čtvrtek 2. září Real Raw News obdržela dva e -maily od mluvčího Gates Foundation Marka Suzmana, ve kterých požadoval, abychom ihned “přestali a ukončili“ publikování „pomlouvačného a nenávistného“ obsahu o miliardáři, filantropovi a zakladateli Microsoftu Billu Gatesovi.

Z pochopitelných důvodů RRN neuvádí fyzickou poštovní adresu, takže e -mail byl jediným praktickým způsobem, jak nás Nadace může kontaktovat. Před zveřejněním e – mailu v plném rozsahu čekáme, až si promluvíme s naším právníkem.

Je důležité poznamenat, že Suzman není právník ani legálně nezastupuje Gatesovu nadaci. Je držitelem doktorátu z mezinárodních vztahů – ať už to znamená cokoli, který získal na univerzitě v Oxfordu, kde působil jako Rhodes Scholar.

E -maily obvinily Real Raw News ze zveřejnění nepodložených tvrzení o Billu Gatesovi a pohrozily nám trestním oznámením pokud nezastavíme šíření zpráv, pokutami a vězením – pokud nepřestaneme zveřejňovat informace o Gatesovi a neodstraníme veškerý obsah obsahující Gatesovo jméno.

RRN si stojí za svými zprávami a zdroji, kteří riskují své životy a živobytí, aby nám poskytly citlivé informace. Pokud bychom si nebyli jisti svými zprávami a schopností legálně se bránit, určitě bychom neriskovali naše osobní ohrožení a dobrou pověst.

RRN se trochu ponořila do historie Suzmana a zjistila, že mu Gatesova nadace vyplácí roční plat ve výši 9 000 000 $, což je spousta peněz pro frontmana s téměř žádnými pracovními povinnostmi a malou odpovědností.

RRN bude aktualizovat informace poté, co si promluvíme s naším právním zástupcem

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/gates-foundation-threatens-real-raw-news/