Stále častěji se objevují náznaky, že my všichni na Západě sledujeme obrovskou falešnou show a že tato show brzy skončí. Vyplynulo to z rozhovoru, který minulý týden vedl vysoce postavený agent ruské FSB a člen Společnosti Bílého draka. „Domnívám se, že ve skutečnosti žádné prezidenty nemáme a že to všechno je jen jakási zinscenovaná reality show vytvořená před našima očima,“ poznamenal člen FSB. Existuje spousta důkazů, které to potvrzují.

Věděli jste například, že podle oficiální ruské tiskové agentury TASS Ukrajina nevyhlásila Rusku válku? A také že ruský plyn, který přes tuto zemi stále proudí, je stále hlavním zdrojem příjmů ukrajinské vlády?

Věděli jste také, že obchodní společnosti rodiny Rothschildů ve Švýcarsku stále prodávaly ruské zboží do celého světa?

Navíc navzdory „embargu“ vývoz ruské ropy do USA pokračuje a dokonce se zvyšuje. Například v týdnu od 12. do 18. března USA nakoupily 70 000 barelů ruské ropy denně, což je o 80 % více než v předchozím týdnu.

Pak jsou tu samozřejmě všechny ty očividně falešné záběry z ukrajinské „války“, které zaplavují západní televizní obrazovky. V posledním případě CNN hlásí, že požár v kanadském Edmontonu je na Ukrajině.

Video přehrávač

00:00

01:02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na snímku níže (pořízeném předtím, než jej CNN rozmazala) je jasně vidět, že na místě jsou hasiči z Edmontonu!

Studia Rity Katzové (známé z falešného Bin Ládina) také pracují přesčas a natáčejí Rothschildova zaměstnance a takzvaného ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, který pracuje ve svém sídle za 34 milionů dolarů na Floridě. Podle ruské FSB vypadá, že je zfetovaný kokainem, a na záběrech níže to tak rozhodně vypadá.

.

?

Video Player

00:04

00:25

 

 

 

 

 

?

Nebudeme se falešnou pandemií příliš zabývat, pouze konstatujeme, že úmrtnost na celém světě je stejná jako v letech před pandemií. Poznamenáváme také, že pandemie neexistuje v Africe a dalších regionech, jejichž vlády odmítly přistoupit na celou falešnou akci.

Vysoce postavené zdroje z východních i západních tajných společností tvrdí, že probíhající falešná show je jen součástí procesu, jehož cílem je probudit hluboce vymyté mozky lidí na Západě. Je připravována jako jakýsi iniciační obřad pro Západ. V antropologii se takovým obřadům říká „mezní události“ a označují se jimi věci jako svatby nebo obřady dospívání, které znamenají zásadní životní přechod. V tomto případě se obřad koná za účelem zahájení nového věku lásky, pokroku a harmonie s přírodou, uvádějí zdroje. Bude to brzy objasněno, slibují zdroje.

Než k tomu však dojde, je třeba dokončit skutečný mezinárodní vojenský, agenturní a policejní zásah proti prastarému satanskému kultu, který se zmocnil nejvyšších pater moci ve většině západních zemí.

Tato kampaň se blíží ke konci, protože většina vrcholných představitelů tohoto kultu, včetně Hillary Rockefellerové (Clintonové), Jens Psakiové (alias Marka Zuckerberga Rockefellera) a Klause Rothschilda (Schwaba), byla zatčena. Tato zatčení se objevují v podobě oznámení, že se nakazili Covidem 19 (přestože jsou plně očkováni) a „sami se izolují“.

Chazarská mafie se samozřejmě bude snažit předstírat, že se tak neděje, a bude veřejnosti předkládat falešné verze svých vůdců, například níže jsou tři různé verze Killary.


Tohle o Psakiové řekl zdroj z Mossadu:

Znovu se jí ujali, aby opravili závadu v jejím naprogramování. Oba máme pocit, že původní je „mimo provoz“. Po posledním kole testování byla před pěti měsíci pozitivní a zmizela asi na 10 dní. Podívejte se na její oči. Jsou prázdné. Jako bez duše. To známka avatarského konstruktu umělé inteligence.

Členové této sekty, známí také jako sabbatsko-frankističtí židé nebo chazarská mafie, kteří se již léta skutečně snaží o falešný Armageddon. Představení, kterému jsme vystaveni na našich obrazovkách, je jejich rekonstrukcí takzvaných čtyř jezdců apokalypsy: Hladomor (Covid 19), Válka (Ukrajina), Smrt (masové očkování) a Dobytí(Nový světový řád).

VIDEO

Jak však ukazuje tato mapa „sankcí“ vůči Rusku, jejich kontrolní síť se nyní omezuje na západní loutkové vlády v čele s falešným Joe Bidenem.

Jinými slovy, celá planeta se vzbouřila proti jejich neschopné a vražedné vládě.

Klíčem k jejich konečné porážce je svržení jejich kontroly nad západním finančním systémem. Proto Vladimír Putin prohlásil, že Rusko bude požadovat, aby země, které označilo za „nepřátelské“ (což zahrnuje USA, Velkou Británii a země Evropské unie), musely za ruský plyn platit v rublech (krytých zlatem).

Protože chazarská mafie ovládá především falešné nebo ničím nepodložené peníze, je klíčem k jejich porážce převzetí kontroly nad skutečnými penězi. To se nyní děje, protože se utahuje smyčka komoditní zkázy. Západní obchodníci s komoditami a clearingová centra čelí krizi likvidity historických rozměrů, protože svět požaduje, aby platili skutečnými (aktivy krytými) penězi.

Pokud stále věříte, že Západ dokáže vymyslet sankce, které maximalizují bolest pro Rusko a zároveň minimalizují rizika pro finanční a cenovou stabilitu na Západě, „můžete rovnou věřit na jednorožce,“ píše se ve zprávě Credit Suisse.

V současné době Írán, Saúdská Arábie, Rusko, Nigérie a další státy odmítají prodávat ropu Západu výměnou za fiat měnu. Například v Nigérii dostávaly západní společnosti v období od října 2021 do února 2022 pouhých 5 % objemu ropy přečerpané ropovodem Trans Niger, protože Nigerijci se rozhodli ponechat si ropu pro sebe.

Druhou frontou, na níž je chazarská mafie poražena, je boj o světové veřejné mínění. Cituji ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova:

Činy Západu potvrzují, že se na ně nedá spolehnout… Chceme spravedlivý svět bez válek, agresivních projektů a pokusů postavit jednu zemi proti druhé… Chceme diskutovat o tom, jak žít na této planetě v budoucnosti. Nahromadilo se příliš mnoho problémů a stávající instituce je nedokázaly vyřešit. „Liberální demokracie“, jak se ukazuje, vůbec není „liberální“ a už vůbec není „demokracií“… všechny hodnoty, které Rusku hlásali ti na Západě, jako je svoboda projevu, tržní hospodářství, nedotknutelnost soukromého vlastnictví a presumpce neviny, nestojí ani za zlámanou grešli.

Číňané a další souhlasí. „Spojené státy a NATO nemohou posuzovat morální zásady žádné země, dokud se neomluví a neodčiní škody a utrpení, které způsobily národům Jugoslávie, Iráku, Sýrie a Afghánistánu,“ říká mluvčí čínského ministerstva zahraničí Hua Chunying.

S tím souhlasí také Indie. Když se britská otrokářská vláda pokusila vyslat do Indie vysoce postavenou delegaci, aby ji přesvědčila k „izolaci Ruska“, bylo jim řečeno, že nejsou vítáni.

Turci, historičtí rivalové Rusů, také nejsou na palubě. Jejich oficiální zprávy uvádějí:

Západ se dopustil jakési „genocidy muslimů“, od Afghánistánu po Libyi, od Iráku po Somálsko, a nyní nás, lidi, jejichž města zbarvili krví, vyzývají, abychom bránili Západ před Ruskem. Své divošské činy předvedli tajnými mučírnami, které zřídili ve 35 zemích světa. Provozovali obchod s otroky prostřednictvím letadel CIA. Používali metody masakrování a mučení, jako by šlo o náboženské obřady, obřady přechodu. Jedno je jisté: Tento region nikdy nehne ani prstem na obranu Západu, na obranu Evropy.

Pokud jde o Turecko, jeho vůdce Erdogan se minulý týden poprvé po mnoha dnech objevil na veřejnosti na summitu NATO. Toto řekl zdroj z Mossadu:

Erdogan na jednání v Bruselu skutečně jel. Na kotníku má náramek GPS. Spolupracuje s Aliancí (Bílé klobouky). V zákulisí se toho děje hodně. V zájmu všech se dělá spousta ústupků. V MSM (masmédiích) se nic neříká. Erdogan například spolupracuje s izraelským premiérem Bennettem, Putinem, Íránem a Saudy, kteří společně vytvářejí jakousi koalici za mír a prosperitu lidstva. To se v MSM neobjeví. Všichni musí západnímu Deep state cabal / Chazarské mafii ukázat pokerovou tvář. Erdogan a Putin si jsou velmi dobře vědomi, že NATO a USA ovládané ChM udělají cokoli, aby Turecko a Rusko rozpoutaly černomořskou válku.

Ruská tisková agentura TASS rovněž uvádí, že Erdogan hovořil s Putinem a byl požádán o zprostředkování mezi Západem a Ruskem ohledně Ukrajiny.

Erdogan však zmizel z oficiálních tureckých zpravodajských stránek, což naznačuje, že mu stále není umožněn návrat do Turecka.

Další věcí je neustálý příliv hrůzných odhalení o zločinech chazarské mafie.

Například odhalení zločinů Huntera Bidena se valí ven.

Hunter Biden bude obviněn, shoduje se více zdrojů. Tohle se nečte snadno, ale lidé to musí vědět. „Sedmi, osmi, desetileté dítě je nuceno k sexu pětkrát až dvacetkrát denně. Je to divoké. Je to démonické.“ – Jaco Booyens

Zde je příklad démonického myšlení západních vůdců, jak ho vyjádřila bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová, která minulý týden opustila tuto Zemi.

STAHL: „Slyšeli jsme, že zemřelo půl milionu dětí. To je víc dětí, než kolik jich zemřelo v Hirošimě. Myslíte, že ta cena za to stojí?“

Odpověď ALBRIGHTOVÉ: „Myslím, že je to velmi těžká volba, ale ta cena za to stojí.“

„My“ zahrnuje Billa, Hillary Clintonovou, Davida Rockefellera, Henryho Kissingera, George Sorose a další hlasatele „nového světového řádu“.

Dozvídáme se také více o některých společnostech, které tyto zrůdy používaly jako své zástěrky. Tato informace pochází z kanadského zdroje:

Black & Veach, Cemex: budování biolaboratoří pro DTRA od roku 2003

– Zakladatel poděkoval Epsteinovi v jeho knize „Virální bouře“ z roku 2012: Úsvit nového věku pandemií“.

Sdílí kancelář se společností Metabiota, Inc: geen

– Financováno společností Rosemont Seneca Huntera Bidena, NIH a Billem Gatesem.

Cemex : spojován s obchodováním s dětmi a Clintonovou nadací.

– Vlastník společnosti Cemex Carlos Slim, druhý největší akcionář New York Times, a proto je tamní propaganda virulentní, je rovněž ve vlastnictví Rothschildů / rodiny Bronfmanů, která je napojena na skupinu NXIVM zabývající se obchodem se sexem a lidmi.

Stále více se také objevují informace o tom, že se nás tito lidé snaží všechny zabít biologickými zbraněmi. Ruská vláda o tom poskytla vládám celého světa podrobné důkazy. „Analýza dokumentace ukazuje, že do zahraničí byly vyvezeny nejen vzorky tkání a lidského krevního séra, ale také nebezpečné patogeny a jejich nosiče,“ poznamenávají. Ty byly samozřejmě vyrobeny za účelem konstrukce „specifických biologických zbraní pro jednotlivá etnika“.

Stále se objevují zprávy, že letadlo pro přepravu biologických zbraní, které je napojeno na CIA, právě přistálo z Varšavy na letišti Krakov-Balice (Polsko), zatímco jiné přistálo z letiště Zadar (Chorvatsko) bez registračních značek.

„Všichni si musí uvědomit, že se termín blíží. Blíží se šach mat. Konečné zhrouceníhlubokého státu se blíží. Nasaďte si tvrdé přilby a božské brnění, protože než odejdou, pokusí se s sebou vzít co nejvíce lidí,“ varuje zdroj z Mossadu.

Mluvčí zahraničních věcí Číny: Nejlepší způsob, jak mohou USA prokázat svou nevinu v otázce biolaboratoří na Ukrajině a dalších místech po celém světě, je otevřít se mezinárodní kontrole.

Už napáchali mnoho škod. Tak to dopadá, když Big Pharma ovládne vládu, média a vzdělávací systém. Přiložené fotografie ukazují, jak se očkovalo a očkuje v Americe a v Japonsku. A úmrtnost dětí do dvou let. Velmi poučné!

CDC doporučené vakcíny pro americké děti.

CDC není nezávislá agentura. Je to vakcinační společnost. Vlastní přes 20 patentů. Prodává vakcíny za 4,6 mld. dolarů ročně.

Japonsko má nejnižší úmrtnost kojenců. Žádné dítě není očkováno do dvou let.

Kritické množství obyvatel Západu se nyní probouzí a uvědomuje si zločiny páchané na jejich lidech. Když Justin Castro (Trudeau) minulý týden vystoupil před Evropským parlamentem, většina poslanců odešla, ale několik jich zůstalo, aby ho pranýřovali.

VIDEO

„Opravdu bych navrhoval, aby se až se usadí prach, konaly vojenské tribunály a postavily před soud všechny ty lidi z médií, všechny ty správce škol, všechny ty lékaře… politiky a skutečné vůdce. Pokud budou shledáni vinnými, měli by být popraveni,“ vyjadřuje názory mnohých doktor Vladimír Zelenko.

Chazarská mafie samozřejmě vypouští bouři nesmyslů, aby se pokusila odvrátit spravedlnost. Takto například vypadají uprchlíci z Ukrajiny podle Rothschildy vlastněných Financial Times. Obrázek je ze Sýrie.

Zde je také další důkaz, že Branden (Biden) pracuje z rekvizit takzvaného Bílého domu. Podívejte se na něj, jak se chystá nastoupit do vrtulníku a odletět do Evropy. Trávník je zelený a upravený. Stromy mají všechny listy. Na dvou přiložených fotografiích je přední a zadní část Bílého domu. Každopádně stromy teď nemají mnoho listí a tráva není zelená. Fotografie se zelenou trávou a stromy plnými listí může být atlantická maketa Bílého domu nebo počítačová grafika? Tmavá fotografie se zdí vpředu je ta skutečná, která je nyní ve Washingtonu.

Všechno se rozpadá. Právě v době, kdy se tato zpráva připravovala, přinesla televize Fox News následující zprávu:

Součástí operace Sting je sběr hlasovacích lístků! Bidenova zločinecká rodina a dalšízatčena a zadržena! Podvody budou čelit vojenským tribunálům a nadcházející dny budou „žít na bárce u GITMO“!

VIDEO

Tento týden se konečně dozvíte, co víme o úmrtí soudce Nejvyššího soudu Clarence Thomase. Náš zdroj tvrdí, že „existuje příkaz k mlčení. Sledujte, co se v příštím týdnu objeví v MSM. Připravuje se spinové story.“ Jeden takový spin příběh říká, že byl otráven a zachráněn bílými klobouky. Zdá se, že ho potřebují udržet „při životě“, aby si zajistili konzervativní většinu u Nejvyššího soudu pro nadcházející soudy.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/falesny-biden-falesna-ukrajinska-valka-falesna-pandemie-skonci-to-vsechno-zapad-nedokaze-vymyslet-sankce-ktere-rusku-ublizi/