Výměna obyvatel v Evropě již není „konspirační teorií“ ale reálný zločin, o kterém vlády vědí. Bílí Evropané jsou nahrazováni ve svých zemích stále se zrychlujícím tempem a bude to znamenat konec naší evropské civilizace, jak ji známe. Výsledkem je méně bílých lidí, méně vás. Představte si to v nějaké asijské nebo africké zemi. Představte si, jak se jejich představitelé radují z toho, že jejich lidé už brzy nebudou ve své zemi většinou.

Naprosto nemyslitelné, nepředstavitelné. Co je tedy proboha s našimi vůdci špatně? Základní myšlenka toho, co říkají, je vždy stejná. Náš establishment tvrdí, že běloši jsou zlí a že naše historie je nějak zásadně odlišná od historie ostatních.


Právnička z Nizozemí Eva Vlaardingerbroek promluvila letos v dubnu na CPAC v Budapešti, a vyslovila nahlas zakázanou pravdu.

Ahoj, Maďarsko, ahoj, Budapešti. Ahoj, milí Evropané a američtí přátelé. Moc vám děkuji, že jste mě pozvali. Dovolte mi, abych na chvíli přeskočila formality a vrhla se rovnou na téma, které není tak veselé, ale je velmi, velmi nutné ho probrat. Dovolte mi, abych vás provedla uplynulými sedmi dny v Evropě.

Tento týden ve Stockholmu byly za bílého dne na ulici pobodány tři starší sedmdesátileté ženy. V Londýně v rozmezí pouhých 42 hodin byli pobodáni čtyři lidé. V Paříži vyšly do ulic stovky afrických migrantů, aby dělaly výtržnosti, a v Bringolo, rovněž ve Francii, byl do základů vypálen další kostel. A to je, dámy a pánové, jen několik incidentů během pouhých pár dní na našem krásném kontinentu. Ale všichni víme, že tyto „incidenty” už nejsou incidenty. Jestli je něco jisté, tak to, že víme a naše vlády také vědí, že existuje souvislost mezi masovou migrací a kriminalitou. V nizozemském městě Dordrecht se stalo něco zajímavého.

Onehdy oznámili, a to je malé město v Nizozemsku, v mé rodné zemi, že v tomto malém městě bude umístěno nové azylové centrum. A co udělalo město? Řekli: Nabídneme občanům, kteří žijí v blízkosti centra, 1000 eur, aby přijali dodatečná bezpečnostní opatření. Naše nová realita v Evropě spočívá v častém znásilňování, bodání nožem, zabíjení, vraždách, střílení, dokonce i v uřezávání hlav. Dovolte mi však, abych vám objasnila jednu věc: dříve se to nedělo. Jedná se o nově importovaný problém.

Samuel P. Huntington to předpověděl už před více než 25 lety, když napsal, cituji:

„V novém světě masové migrace nebudou nejrozšířenější, nejdůležitější a nejnebezpečnější konflikty mezi společenskými třídami. Nebudou mezi bohatými a chudými. Budou mezi národy patřícími k různým kulturním celkům. Kmenové války a etnické konflikty budou probíhat uvnitř civilizací.”

No, panečku, měl pravdu, a nejhorší na tom je, že nám to jako společnosti zřejmě začalo být lhostejné.

Když další bílý chlapec nebo bílá dívka zemře rukou přistěhovalce, možná zavrtíme hlavou, možná si povzdechneme, možná se na minutu nebo dvě i rozzlobíme, a pak si žijeme dál. Na rodinu myslíme a modlíme se za ni, ale nikdy se nic nezmění.

+++

Národní tým Francie

+++
Dámy a pánové, co to o nás vypovídá? To je reakce společnosti, která se již vzdala, společnosti, která se již smířila s porážkou. Ale je to pravda? Vzdali jsme se? Skutečně přijímáme novou realitu, kterou pro nás naši globalističtí vůdci chystají? Jedno vím jistě, a to, že pokud se nic nezmění, pokud nezačneme vážně bojovat za náš kontinent, za naše náboženství, za naše lidi, za naše země, pak se tato doba, v níž žijeme, zapíše do dějin jako doba, kdy se západní národy už nemusely nechat napadat nepřátelskými armádami, aby byly dobyty.

Tato doba se pak zapíše do dějin jako období, v němž byl útočník aktivně pozván zkorumpovanou elitou. A nejenže tato zkorumpovaná elita pozvala nepřítele, ale nechala za to zaplatit i původní obyvatelstvo. Vidí to každý, kdo má oči. Původní bílé, křesťanské evropské obyvatelstvo je nahrazováno stále se zrychlujícím tempem. Dovolte mi, abych vám to doložila několika statistikami z mé rodné země.
Vezměme si hlavní město Amsterdam.

Amsterdam v současnosti tvoří 56 % migrantů. Haag 58 % migrantů, Rotterdam téměř 60 % migrantů. A samozřejmě většina těchto migrantů pochází z nekřesťanských, nezápadních, afrických a blízkovýchodních zemí. Závěr: ve většině našich měst už je nizozemská populace přečíslena. Podívejme se směrem do Londýna, 54 % migrantů. Opět, závěr: původní obyvatelstvo je v menšině. Brusel, jsem v šoku, 70 % migrantů. Závěr: rodilé obyvatelstvo je velice přečísleno. A ostatní Evropané budou samozřejmě brzy následovat, pokud se tak již nestalo.

Takže tady udělám zakázaný závěr. Teorie o velké výměně už není teorií. Je to realita. A na výměně je zajímavé to, že establishment její existenci buď popře, nebo když ji připustí, řekne, že je dobře, že původní evropské obyvatelstvo už brzy nebude na vlastním kontinentu většinou. Holandská národní ostuda a přezdívaný „klimatický papež” Frans Timmermans už v roce 2015 prohlásil, že rozmanitost je osudem lidstva a že Evropa bude rozmanitá.

A samozřejmě už asi všichni víme, co se slovy rozmanitost myslí. Znamená to méně bílých lidí, méně vás. Představte si to v nějaké asijské nebo africké zemi. Představte si, jak se jejich představitelé radují z toho, že jejich lidé už brzy nebudou ve své zemi většinou. Naprosto nemyslitelné, nepředstavitelné. Co je tedy proboha s našimi vůdci špatně? Základní myšlenka toho, co říkají, je vždy stejná. Náš establishment tvrdí, že běloši jsou zlí a že naše historie je nějak zásadně odlišná od historie ostatních.

Vědomě či nevědomě nasávají lži a protibělošská dogmata neomarxistické kritické rasové teorie. Proto se totalitáři v Bruselu snaží donutit vás, maďarský lid, suverénní národ, abyste přijali imigranty, přestože obyvatelstvo řeklo ne a vláda také. Ale nenechte se mýlit, většina Nizozemců si to také nepřála. Stejně jako Brusel nutí Maďarsko přijímat masy imigrantů, dělá nyní totéž i v těch nejmenších městech v Nizozemsku.

Žádná část nesmí zůstat nizozemská v tradičním slova smyslu. Žádná část Evropy nesmí zůstat evropská, a není těžké pochopit proč. Pokud na některých místech stará Evropa ještě existuje a lidé budou moci porovnávat novou Evropu se starou, překvapení… budou dávat přednost té staré. Proto eurokraté tolik nenávidí Maďarsko. A jejich poselství je jasné. Náš způsob života, naše křesťanské náboženství, naše národy, to vše musí bez výjimky pryč.

Jejich vize budoucnosti je neoliberální Evropa k nepoznání, kde se každé město stane něčím jako Brusel, ošklivé, špinavé, nebezpečné, s nulovou sociální soudržností, kde se neustále staví budovy a zdá se, že se nikdy nedokončí, a i když se dokončí, konečný výsledek je jaksi ošklivější než to, s čím začali. A co nám zůstane? Trvalý stav izolace, zmatku a dezorientace. Dámy a pánové, vítejte v novém světovém řádu. Jaký je tedy protilék? Silná křesťanská Evropa suverénních národních států. Proto musíme otevřeně odmítnout lež, že nacionalismus způsobuje válku.

Není to nacionalismus nebo národní suverenita, co způsobuje válku. Je to expanzionismus. A kde ho dnes v Evropě najdeme? Na jediném místě, v Bruselu. Není legrační, jak ti samí lidé, kteří podkopávají naši národní suverenitu a rádi to dělají, ti eurokraté, že nám teď tito lidé říkají, že musíme utratit miliardy eur za národní suverenitu Ukrajiny?

Je to vtip, upřímně řečeno, a je to pěkně zvrácený, drahý a nebezpečný vtip. Při nedávném rozhovoru se mě tazatel zeptal: Myslíte si, že někdy zacházíte příliš daleko? Myslíte si, že jste někdy příliš radikální? Chvíli jsem o tom přemýšlela a řekla: Ne. Nemyslím si, že zacházím příliš daleko. Popravdě řečeno, dámy a pánové, myslím, že my v Evropě nezacházíme dost daleko. Myslím, že když se opravdu zamyslíme nad organizovaným strukturálním útokem na naši civilizaci, že neděláme dost.

Děláme dost pro to, abychom zastavili útok na naše rodiny, na náš kontinent, na naše země a naše náboženství? Když slyšíme o další vraždě, o dalším ubodání malého nevinného dítěte, děláme dost? Když víme, že naše národní suverenita byla za necelé století předána Bruselu, děláme dost? Když slyšíme, že křesťanské děti v Německu nyní konvertují k islámu, aby zapadly, děláme dost? Myslím, že ne.

Totalitní institut Evropské unie musí padnout. Řeknu to jasně, nevěřím v reformy. Když jsou základy vaší instituce prohnilé, a to je případ Bruselu, můžete na nich přestavět dům, jak chcete, ale stejně se rozpadne. Takže jedinou odpovědí je, že babylonská věž musí být zničena. Dámy a pánové, jsme dcery a synové největších národů na Zemi. A musíme si položit otázku, co se to s námi stalo? Odkud pocházíme? A co je důležitější, kam směřujeme? Naše elity nám vyhlásily válku a nyní je na čase, abychom si oblékli plnou Boží zbroj, bojovali a zvítězili. Moc vám děkuji.

Všimli jste si, jak v médiích narůstají zprávy o znásilnění a napadení migranty?

Není to bohužel nic nového, ale média a politici o nich minimálně posledních deset let záměrně mlčí a vše bylo vždy cenzurováno.

Je to nějaké otočení větru? Vrtěti psem, které má zakrýt, nebo způsobit něco jiného?

Není přeci možné, aby ti, kteří tuto pohromu přímo i nepřímo způsobili, by se najednou divili, že to přesně takto dopadlo…

 

ZDROJ: Nespokojený