Je možné, že nám vědci tají existenci další lidské civilizace přímo uvnitř naší Země? Možná to zní jako námět pro skvělý sci-fi film. Nebo jako ta nejhorší konspirační teorie. Jak ale vysvětlete svědectví významného amerického polárního badatele a letce, který se s těmito lidmi měl setkat?

Podle deníku Knowledge Time byla na severním pólu objevena gigantická díra. Mnoho lidí věří, že tato díra je spojena s vnitřkem naší planety. Podobná díra byla objevena nedávno na Venuši, a proto se začalo debatovat o tom, že jsou obě planety duté.

Dutost naší planety je mezi konspirátory velmi oblíbenou teorií. Jak se ale mluví na každém šprochu je pravdy trochu. Objevují se totiž názory iv řadách uznávaných odborníků, že uvnitř naší planety je malé Slunce a také pokročilá civilizace.

Této teorii zarputile věřil také významný americký polární badatel a letec Richard Byrd, který tvrdil, že se s tímto tajemným národem setkal. Údajně jsou to velmi přívětivé osobnosti, které jsou připraveny pomáhat lidstvu. Pro více informací o celé teorii se podívejte na video.

 

https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/existuje-vnutri-zeme-dalsie-slnko-a-ludska-civilizacia