EU nebo chcete-li nacistická Čtvrtá říše ví, že tohle je šachmat, a snaží se vyjednat kapitulaci před Ruskem, jak potvrzuje více zdrojů. To znamená, že falešný Bidenův režim v USA bude muset také kapitulovat, nebo zemřít, slibují zdroje. “Ukrajina je hlavou hada. Jakmile padne, žádné globalistické impérium už neexistuje. Je s ní konec,” vysvětluje důstojník australských speciálních sil.

Důvodem této porážky je to, že Pentagon a země skupiny Pět očí (Austrálie, Kanada, Anglie, Nový Zéland a USA) odmítají bojovat proti Rusku jménem nacistické EU.
To přimělo francouzskou armádu, aby provedla inventuru schopnosti NATO bojovat proti Rusku bez Anglosasů. Dospěli k závěru, že by NATO mohlo vydržet pouze pět dní proti plnému ruskému útoku.
Je také jasné, že tento ruský krok byl plánován již dlouho. Proto ruský prezident Vladimir Pu/tin v roce 2021 uvedl, že významné evropské politické osobnosti “hovořily o potřebě vytvořit jednotný prostor od Lisabonu po Ural. Domnívám se, a to jsem zmínil, proč právě Ural? Do Vladivostoku.”

 

“Ruský politik Vladimir Žirinovskij věděl, že válka začne 22. února 2022. Přesné datum znal už před několika lety!” poznamenává zdroj z FSB. Ještě zajímavější je, že ruský erb zobrazuje rytíře v bílém klobouku, který šlape na plaza (reptiliána). Je to jen náhoda, nebo to znamená, že současné události byly naplánovány už před staletími?

 

Ať už je to jakkoli, je jasné, že pro chazarskou mafii na Ukrajině hra skončila.
Podle ruského ministerstva obrany kyjevský režim téměř zcela ztratil schopnost řídit správu regionů a jednotlivých oblastí země.
FSB i CIA tvrdí, že chazarský, mafiánský ukrajinský loutkový prezident Volodymyr Zelenskyj už dávno uprchl do Polska. Byl mu také slíben bohatý důchod na Floridě. Viz přiložené fotografie jeho majetku v Kostarice v Dresner Bank (1,3 miliardy dolarů) a jeho domu v Miami na Floridě za 34 milionů dolarů.

 

Co se týče nacistických pěšáků, kteří na U/krajině využívají civilisty jako lidské štíty, Pu/tin neočekává, že by se s “bandou narkomanů a neonacistů, kteří se skrývají v Kyjevě, dohodl”.

Rusové tvrdí, že s nacistickými jednotkami na U/krajině bude zacházeno jako se zločinci a většina z nich bude rovnou zabita. V podstatě je konec hry.

Vojenské aktivity probíhají i mimo U/krajinu. Francouzské zpravodajské zdroje například uvádějí, že Moldavsko, které se nachází mezi U/krajinou a Rumunskem, “přestalo existovat”.

Podle švédských zpravodajských zdrojů se Finsko i Švédsko minulý týden vzdaly Rusku a slíbily, že zůstanou neutrální a nebudou součástí NATO.

Faktické odevzdání zbytku Evropy Rusku je patrné z mnoha veřejných komentářů. Například britský premiér Boris Johnson ve svém článku v New York Times poznamenal, že “toto není konflikt NATO a nestane se jím… Rusko má drtivou sílu… To, co se stane v Evropě, bude mít dalekosáhlé důsledky pro celý svět”.

Řeči o sankcích proti Rusku jsou také pouhým chvástáním. Proto německý ministr hospodářství Robert Habeck prohlásil, že jeho země se bez ruské ropy neobejde, a varoval, že “nedostatek dodávek by mohl ohrozit sociální soudržnost v Německu”.

Abychom pochopili, co si Rusové myslí, je dobré si připomenout, co Vladimir Pu/tin řekl gangsterům v Davosu roce 2021. Varoval, že ignorování “systémových socioekonomických problémů” je “nebezpečnou iluzí”. Poznamenal, že “moderní technologičtí giganti de facto konkurují státům” a že je třeba zastavit “pokusy globálního byznysu nahradit legální demokratické instituce a v podstatě uzurpovat nebo omezit přirozené právo lidí rozhodovat o sobě”. V prohlášení, které se rovnalo vyhlášení války korporátním fašistům ChM (chazarské mafie), uzavřel: “Svět nemůže pokračovat ve vytváření ekonomiky, která bude prospěšná pouze milionu lidí, nyní musíme přejít od konstatování faktů k činům,”.

Ruská FSB nyní jedná přímo se Společností Bílého draka (SBD) o tom, jak nahradit poválečný brettonwoodský systém něčím, co by skutečně fungovalo pro lidi na planetě. Když FSB řekla zástupci SBD.

“81 % všech válek v letech 1945 až 2001 rozpoutaly USA. USA mohou dělat všelijaká svinstva a nazývat je “historií” a neplatí za to žádnou cenu.” SBD odpověděla: “Vláda korporace THE USA Inc. brzy přestane existovat a dobře jí tak.”

 

Tento názor sdílejí vedoucí představitelé po celém světě. Chcete-li vidět postoj Indie, podívejte se například na tento vtipný dvouminutový televizní klip. ODKAZ na Twitter
Protože Pentagon odmítá bojovat proti Rusku jménem nacistů, kteří provedli teroristické útoky 11. září v New Yorku a ve Fukušimě, pokusila se ChM obrátit na Turecko, aby ji ochránilo. Takto se vyjádřila turecká oficiální média:
Bez ohledu na to, co se stane, je třeba se vyhnout válce mezi Tureckem a Ruskem… Pokud Západ srazí Rusko na kolena, druhým krokem bude přímý přechod k Turecku.
Zbytek muslimského světa se rovněž vyhýbá zemím ovládaným chazarskou mafií. Například pákistánský premiér Imran Chán “uzavřel dohodu o dovozu zemního plynu z Ruska – navzdory rozhořčení z invaze na U/krajinu”.
Podle zdrojů CIA se Saúdská Arábie rovněž rozešla s ChM a přestala jí zdarma dodávat ropu výměnou za fiat dolary. Proto ceny benzínu v USA prudce rostou. Stejně je tomu i v Latinské Americe. Například brazilský prezident Bolsonaro odmítá sankce proti Rusku, podle něj Ukrajinci “svěřili osud národa komikovi”. (V ČR také známe prezidenta-komika. Havel byl podpindosník chazarské mafie a jejich loutka, pozn. př.)
Celosvětové znechucení nekončícím zlem ChM znamená, že Aliance je blízko k jejich odstranění a konečnému vítězství. “Pu/tin má v této šachové partii poslední tah. Může znárodnit celé Rusko. Stejně jako má Si (čínský prezident) tento plán jako poslední tah. K jaderné válce nedojde. K porážce satanské cabaly může být nutná globální ekonomická krize. Pokud budou znárodněny obě země, zhroutí se globální systém. Na globální restart by dohlížela Aliance”, tak popisuje situaci zdroj ze CIA.
Korporátní propagandistická média se snaží tvářit statečně a předstírají, že se jejich ropné, automobilové, technologické a další společnosti “stahují z Ruska”, jako by si s sebou mohly vzít ropné vrty, továrny atd. Ve skutečnosti jsou konfiskovány! Korporátní propagandisté se také snažili vyvolat dojem, že by mohli Rusko finančně zničit tím, že ho vyřadí z mezinárodního systému bankovních převodů SWIFT. Jak však poznamenává MI6, “systém SWIFT je v podstatě systémem praní špinavých peněz pro NATO. Je to starší systém. Země BRICS se o systém SWIFT nemusí starat.” Totéž platí pro Visa a Mastercard, které oznámily stažení z Ruska. Pravdou je, že Rusové již připravili přechod na čínskou síť pro přijímání plateb Unionpay, která působí ve 180 zemích.

 

“Je načase, aby si západní země uvědomily, že jejich naprostá dominance ve světové ekonomice je dávno pryč,” říká ruská vláda.

FSB rovněž uvádí, že Covid z Ruska zmizel, jakmile byly na Ukrajině uzavřeny laboratoře pro biologickou válku. Dalším přínosem jejich vojenské akce v této zemi je, že většina světových spamů a e-mailových podvodů byla nyní zastavena. Konec aktivit ChM v oblasti praní špinavých peněz na Ukrajině se jim rovněž stal osudným, poznamenávají.

Ztráta vojenské i ekonomické kontroly donutila ChM pokusit se vyjednat kapitulaci. Izraelský premiér Naftali Bennett, který byl nedávno zatčen (“měl pozitivní test na Covid a sám se izoloval”), souhlasil s tím, že bude pracovat pro Alianci a vyjedná předání moci. Proto se jménem loutkových vlád ChM ve Spojených státech, Francii a Německu setkává s ruským prezidentem Vladimirem Putinem,” tvrdí zdroje z Mosadu.

Nicméně ChM je nyní zoufalá a nebezpečná, a opakovaně se pokouší zinscenovat jaderný teroristický útok. Například se objevují zprávy o “nákladní lodi plné aut Porsche, Volkswagenů a Bentley, která hoří uprostřed Atlantiku”.

 

 

CIA se k požáru vyjádřila takto: Určitě to byla nájemná vražda. Aliance použila energetickou zbraň (DEW) z vesmíru. Energetický paprsek zasáhl strojovnu a všechno roztavil. Požár nebylo možné uhasit. Aliance věděla, že na palubě nákladní lodi je jaderné zařízení, které míří na Rhode Island, aby bylo použito při akci pod falešnou vlajkou v USA.
Ruská tisková agentura TASS rovněž uvedla, že “nacionalistický prapor Azov plánuje vyhodit do povětří reaktor v Národním výzkumném centru Charkovského fyzikálně-technického institutu a obvinit z toho ruské ozbrojené síly”.
ChM také stále doufá, že se jim podaří z problémů vyvléknout atentátem. Proto senátor za Karolínu Lindsey Graham prohlásil, že Putin by měl být zavražděn, aby se ukončila ruská invaze na Ukrajinu.
CIA k tomu uvedla toto: “Lindsey Graham bude velmi brzy podruhé pozitivně testován na Covid. Sám se doma izoluje. (Víme, že bude zatčen a podroben výslechu Aliancí). Pokud se znovu objeví, bude mít na sobě botu s GPS. S největší pravděpodobností zmizí. Bude vytvořena krycí historka. Překročil hranici.”
Washington DC je nyní také blokován kamiony ve snaze skoncovat se zločinným falešným Bidenovým režimem. Je jen otázkou času, kdy bude celá tato show zastavena. Podívejte se na některé z níže uvedených fotografií a videí, abyste viděli, jak moc se takzvané vedení skupiny G7 vymklo kontrole. Všimněte si falešné Kamaly Harrisové, falešného Bidena, převlečených vůdců Kanady, Ukrajiny, Francie atd. a získáte představu o tom, jak se věci zvrhly.

VIDEO – Macronova “žena” je chlap 

VIDEO – Maska, převlek člověka

Všimněte si také, že tito takzvaní vůdci dosud nezaplatili za falešnou pandemii a válečné zločiny s vakcínami. Pokud jste si toho nevšimli, zatímco vás rozptylovala ruská speciální operace, vláda Spojeného království vydala zprávu, která potvrzuje, že plně očkovaní nyní představují 9 z 10 úmrtí na Covid-19 v Anglii.
Podobné zprávy o poškození vakcínou se objevují z celého světa. Proto americký Senát právě odhlasoval ukončení výjimečného stavu kvůli takzvanému Covidu. Jsou jen posledním z rostoucího hnutí, které chce celou podvodnou epidemii ukončit. V Kanadě mezitím provinční vlády, armáda atd. otevřeně neposlouchají snahu Justina Castra změnit Kanadu v totalitní stát vakcín. Zdroje MI6 tvrdí, že prověřily celou historii Justina Castra, která sahá až do základní školy, a dospěly k závěru, že je to mandžuský kandidát a zrádce. Neočekávejte, že tu bude ještě dlouho. Totéž můžete říci o Emanuelu Macronovi a mnoha dalších.

Lidstvo je osvobozováno a nic to nezastaví

Na závěr tohoto týdne bychom se rádi podělili o video s nadpozemským UFO. Zdroj z NASA zapojený do projektu Bluebeam říká: “Nikdy jsem nic takového neviděl. Tohle není BlueBeam. Moje analýza: jedná se o portál, který se otevřel a ukazuje jiný svět technologií”.

VIDEO – anomálie, UFO ?

Zde je další záhadný jev, který byl nedávno natočen v Rusku.  VIDEO
Dalším znamením, že dnešní doba není normální, je obrovské množství UFO v reportáži BBC o situaci na Ukrajině.  VIDEO
Ať už se jedná o projekt Bluebeam, nebo o něco jiného, tyto pozemské i nadpozemské události jsou jasným znamením, že planeta Země prochází změnami biblických rozměrů. Nastává nový věk.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato:

https://tadesco.blogspot.com/2022/03/evropska-unie-vyjednava-o-kapitulaci.html