Je ironií, že strach z opakování katastrofy španělské chřipky z roku 1918 je oprávněný. Svět se ale bojí špatné příčiny. Stejně jako mnoho vln nemocí, i současná pandemie začala novou rádiovou technologií, tentokrát s 5G.

Elektromagnetické vlny způsobují srážení krve, a tak bezprostředně vedou k nedostatku kyslíku.

Rok 1918 s sebou přinesl dvě věci: nový virus a novou technologii. Byla to technologie (rádiové vlny), ne virus, která zabila 50 milionů lidí. Současná pandemie je základem stejné technologie (rádiové vlny).

Karanténa v roce 1918 nikoho nechránila. Masky, dezinfekční prostředky, sociální distancování a karantény v roce 2020 nikoho nechránily a nikoho neochrání před tím, co přijde.

Tato pandemie začala se sítí 5G, kdekoli byla použita.

  • Čínská síť 5G byla plně funkční 1. listopadu 2019. O dva týdny později začala epidemie COVID-19.
  • San Marino má od 17. prosince 2018 pokrytí 99% 5G , přičemž fungují jak 3,5 GHz, tak 26 GHz. Dnes má San Marino zdaleka nejvyšší počet případů COVID-19 a nejvyšší počet úmrtí COVID-19 na 1.000 obyvatel na celém světě.
  • Írán sice nemá 5G síť. Ale dne 13. února 2020, země, oznámila, že 4G byla uvedena do provozu „téměř ve všech městech a vesnicích v zemi.“ Epidemie koronaviru začala v Íránu o necelé dva týdny později.

Lékaři jsou udiveni COVIDem-19, protože sledují u stejných lidí dvě různé epidemie najednou: virus dýchacích cest, o kterém se dozvěděli při studiu medicíny a elektromagnetický útok, o kterém nic nevěděli a kterému nerozumí.

Lékaři „popisují pacienty s příšerně nízkými hodnotami kyslíku – tak nízkými, že by za normálních okolností byli v bezvědomí nebo blízko smrti – ty, kteří telefonují a prsty přejíždějí na displeji mobilního telefonu,“ informoval Washington Post 22. dubna . Lékaři nerozpoznají, že tito pacienti trpí nedostatkem kyslíku a jsou blízko smrti nejen kvůli viru, ale protože používají své mobilní telefony. Při pokusu na zvířatech z roku 1977 bylo zjištěno, že expozice nízkým milimetrovým vlnám vede k tomu, že jejich buňky neumí využívat kyslík, který vdechují: buňky exponovaných zvířat měly až o 64% méně kyslíku než buňky zvířat, která exponovaná nebyla.

A nejedná se jen o jejich telefony. Prostředí nemocnic mění nemocné lidi na mrtvé, protože jsou tak přeplněné zdroji elektromagnetického záření. Když jsem v roce 1981 psal svou první práci na toto téma: „Effects of Radiant Energy on Living Organisms: A Review of the Literature,“ byl jsem šokován, neboť jsem zjistil, že nemocnice jsou jedním z nejvíce elektromagneticky znečištěných prostředí v moderní společnosti.

Ve svém posledním zpravodaji („ Evidence Mounts “) jsem psal o smrti desítek tisíc sýkorek modřinek a dalších malých ptáků bezprostředně po přechodu z 2G na 4G-LTE v různých částech Německa.

Paul Doyon, který je v současné době v Thajsku, mě upozornil na epidemii koní, ke které došlo hned poté, co byla v Thajsku spuštěna 5G. Telekomunikační operátor AIS oficiálně zahájil v Thajsku 21. února 2020 službu 5G a 24. února došlo k prvnímu úmrtí koní .

Výše uvedený článek ve Washingtonu byl nazván „Tajemná komplikace srážení krve zabíjí pacienty s koronavirem.“ I přes ředění krve se u pacientů vytvářejí krevní sraženiny a jsou postiženi mrtvicí. Ve Spojených státech se až u 40% pacientů COVID-19 utvářejí krevní sraženiny. V Číně mělo 71% zemřelých pacientů na COVID-19 krevní sraženiny. Pitvy ukazují, že plíce jsou naplněny mikrosraženinami.

Mladí lidé ve věku 30 až 50 let trpí nebývale častými případy mrtvice.  V období do 21. dubna léčilo Spectrum Health více než dvojnásobný počet pacientů s cévní mozkovou příhodou v Grand Rapids v Michiganu než ve stejném období minulého roku. 22. dubna jeden newyorský lékař řekl CNN, že v posledních dvou týdnech došlo k sedminásobnému nárůstu počtu mladých lidí s cévní mozkovou příhodou . V izraelské nemocnici Mount Sinai Beth viděl lékař, který odebral sraženinu z mozku pacienta, „ jak se v mozku vytvářejí nové sraženiny v reálném čase “, když ji vytáhl.

A to všechno je připisováno jedinému viru. Ale všichni tito pacienti byli na těchto místech také bombardováni 5G.  New York City má od 26. září 5G. Síť5G je k dispozici v Grand Rapids od 20. prosince. A z vědecké literatury víme, že milimetrové vlny jsou příčinou krevních sraženin.

celý článek zde:

https://tadesco.org/elektromagneticke-zareni-zpusobuje-srazeni-krve-a-nedostatek-kysliku/