Dva příslušníci námořní pěchoty Spojených států byli zabiti při pondělním výbuchu, když se snažili zadržet zločince z Deep Stater, který je považován za cíl s „nízkým rizikem“, „vysokou hodnotou“, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Koncem minulého týdne předalo kybernetické velitelství americké armády kanceláři generála Smithe rozhovor mezi Ashishem Jhou, koordinátorem operační skupiny Covid-19 režimu, a Lisou Barclayovou, jeho zástupkyní. Jha Barclayové řekl, že 6. března pojede sólo z D.C. do Savanahu v Georgii na krátkou „pracovní dovolenou“ a že se s ní spojí jen v případě nouze.

Po přezkoumání zprávy generál Smith zařídil, aby Jhu sledovala a případně zatkla průzkumná jednotka námořní pěchoty, protože Jha je v hledáčku White Hatu od poloviny roku 2020, kdy se zasazoval o národní karanténu, když sloužil jako děkan Brownovy univerzity veřejného zdraví. V té době měl častý kontakt s doktory Faucim a Birxem a radil jim „neoficiálně“, uvedl náš zdroj. 5. dubna 2022 ho Biden jmenoval kormidelníkem Coronavirus Task Force.

Když Jha opustil příjezdovou cestu svého přepychového domu na bohatém předměstí Kaloramy – bydlí ve stejné ulici jako Obamovi – 14 námořních pěšáků ve třech civilních terénních vozech se ho chystalo sledovat po 574 mil dlouhé, devítihodinové cestě do Georgie. Jha zvolil předpokládanou trasu a mířil na jih po Interstate 95 ve svém stříbrném sedanu Mercedes AMG. Musel být puntičkář na pravidla silničního provozu, protože nikdy nepřekročil povolenou rychlost 70 mil za hodinu.

Jelikož Jha vyjel až v pět hodin odpoledne, námořní pěchota doufala, že se jejich kořist unaví a stráví noc v motelu – nebo se alespoň zastaví u benzínové pumpy, na toaletu – místo toho, aby jela celou noc. Věděli, že Jhův mercedes může s plnou nádrží ujet jen 530 mil, což znamenalo, že bude muset udělat alespoň jednu zastávku, než dorazí do Savannah, pokud nebude mít v kufru náhradní kanystr – což je nepravděpodobné. I mariňáci budou muset zastavit, aby natankovali, ale mají na své straně čísla; pokud to bude nutné, jedno vozidlo jedoucí na plyn  může Jhu sledovat, zatímco ostatní tankují.

Mariňáci sledovali Jhu na přetížené mezistátní silnici a drželi jeho mercedes na dohled, když se proplétali provozem ve Virginii a Severní Karolíně, kde Jha vyjel z mezistátní silnice na zastávku u benzínky Exxon ve Fayetteville. Ale to místo se hemžilo lidmi – motoristy, chodci, povaleči a bezdomovci hledajícími almužnu – kteří bránili mariňákům v tom, aby Jhu chytili, aniž by vzbudili nežádoucí pozornost. Dokonce ani nepožádal prodavače o klíč od toalety..

Mariňáci pokračovali v honu a sledovali Jhu, když překročil hranice s Jižní Karolínou a v půl dvanácté večer zastavil na parkovišti motelu Days Inn v Dillonu. Protože parkoviště bylo za zamračené, bezměsíčné noci prázdné, mariňáci se rozhodli Jhu zatknout dřív, než si stačil zamluvit pokoj. Dvě terénní auta námořní pěchoty odřízla přední a zadní příjezdové cesty, zatímco třetí zablokovalo Jhův mercedes. Jha byl od svého vozidla pět stop daleko, když se k němu přiblížili dva mariňáci se zatykačem a oznámili mu, že je zatčen na základě obvinění z masové vraždy.

Jha zařval smíchy a řekl: „Asi nevíte, kdo jsem“ Vybuchl v momentě v ohnivou kouli, která rozmetala jeho i těla mariňáků na kusy po celém parkovišti. Ostatní mariňáci jen s hrůzou přihlíželi; Jha, pokorný, drobný Ind, který se za pochybných okolností přistěhoval do USA, sejmul dva neohrožené mariňáky. Po parkovišti byly poházeny úlomky paží, nohou a kostí, osvětlené pod jedinou žárovkou, která směřovala úzký kužel světla na rozsekaná těla.

Mariňáci oblast vyčistili poté, co se zmocnili mobilních telefonů dvou kolemjdoucích, kteří opodál kouřili a celý incident si nahrávali. Bylo jim řečeno, že mluvit o tom, čeho byli svědky, je tabuizované téma, záležitost národní bezpečnosti, a že je i jejich rodiny vystaví „vážnému nebezpečí“ nikoli od mariňáků, ale od spojenců muže, který výbuch spustil.

Mariňáci přivezli do Fort Braggu, kde soudní lékaři vydedukovali, že Jha není Jha, ale klon, do kterého někdo nastražil subdermální detonátor napojený na výbušniny HMX.

„Dostali jsme se do pasti,“ řekl náš zdroj. „Únik komunikace byla očividně past, která nás měla vylákat, a vyšlo to. Dva stateční mariňáci zemřeli. Ve válce se bitvy vyhrávají a prohrávají; tuhle jsme prohráli.“

https://realrawnews.com/2023/03/two-marines-die-in-failed-deep-state-arrest/