Generál Eric M. Smith v pátek nařídil zadržení dvou důstojníků v bílých kloboucích poté, co se dozvěděli, že neprošli dvěma po sobě jdoucími detektory lži, jejichž cílem bylo zjistit, zda jsou konstituenti, nebo tajně loajální ke zločinnému Bidenovu režimu, sdělily zdroje z generálovy kanceláře agentuře Real Raw News.

Jak informovaly prosincové zprávy, generál Smith prohlásil, že do svého arzenálu nástrojů k odhalení zrádců přidá detektory lži. Tento slib uzákonil před dvěma týdny, když naverboval přední polygrafy NCIS, aby otestovali něco, co by mohlo představovat přes tisíc příslušníků ozbrojených sil. Podle našeho zdroje generál náhodně a nezaujatě rozhoduje o tom, kteří důstojníci půjdou na detektor lži jako první, protože nemá žádný jasný důkaz, že by některý z nich byl zrádce.

Náš zdroj nedokázal říct, kolik mužů bylo dosud testováno; nicméně kapitán a nadporučík, všichni umístěni na základně Lackland AFB minulý týden několikrát selhali. Byli o tom informováni několik hodin předem a proti testu nic nenamítali.

Žádný důstojník, řekl náš zdroj, není posuzován na základě jediného neúspěšného testu; pokud jeden neuspěje, dostane den na to, aby se „uklidnil“ – což je poměrně obvyklá praxe při vymáhání práva – než se nechá znovu testovat. Pokud jeden neuspěje na dvou po sobě jdoucích detektorech lži, je považován za „klamavého“ a jen ve výjimečných případech je proveden třetí test. Polygrafy měří tři biometrické údaje: krevní tlak, dýchání a vodivost kůže. Pokud jsou polygrafy podávány kompetentním, nezaujatým zkoušejícím, jsou považovány za přesné z 87-95% a odpovědi respondenta jsou přepočítány na skóre na pětipoziční stupnici a postoje jsou tím kvantifikovány: –6 (silně klamavé), –2 (klamavé), –1 (poněkud klamavé), 0 (neutrální), +1 (poněkud pravdivé), +2 (pravdivé) a +6 (silně pravdivé.)

Kapitán z Lackland AFB měl skóre -7 a -10, jinými slovy, klesl na dno.

Náš zdroj poskytl příkladové otázky:
Dodržel jste svou ústavní přísahu?
Uznáváte Josepha R. Bidena jako zákonně zvoleného prezidenta Spojených států?
Dopisoval jste si za posledních 18 měsíců s ministrem obrany Lloydem Austinem?
Diskutoval jste o operacích White Hatu s nepovolanými osobami?
Neuposlechl jste někdy rozkazy, které vám předal generál David H. Berger?
Zradil jste White Hats?
Hodláte zradit generála Erica M. Smithe?
Odpověděl jste pravdivě na všechny otázky ke zkouškám?
Náš zdroj uvedl, že kapitán odpověděl na tyto otázky u obou zkoušek „nepravdivě“.

Poručík dostal podobné otázky a velmi selhal.

Vzhledem k tomu, že detektory lži jsou u soudů nepřípustné, generál Smith se na ně nebude spoléhat výhradně při poměřování viny či neviny důstojníka. Nicméně nařídil, aby oba důstojníci byli „zadrženi“, dokud tento týden nedorazí jeho styčný důstojník do Lackland AFB aby je vyslechl.

Také se teď děje spousta „balónového“ šílenství. Všichni víme, že režim tvrdí, že jeden sestřelil u pobřeží Jižní Karolíny. Pokud ano, byl to druhý, nebo dokonce třetí balón. White Hats tvrdí, že v Montaně spadl balón, čehož byli svědky obyvatelé Billings.

https://realrawnews.com/2023/02/white-hat-officers-detained-after-failing-polygraphs/