..z pozice pozorovatele, do které jsem hibernoval, jak to kdysi o mně napsal carsten, jsem zase nyní pisálek. Mám pro Vás dvě důležité zprávy. První si přečtete nyní a druhou asi zítra nad ránem, nebo pokud to stihnu, tak ještě dnes v pozdních večerních hodinách. Bude pro Vás všechny stěžejní. Zatím není nic ztraceno. Začneme ale od začátku….

Cítíte to obrovské napětí, které se rozlévá po celé planetě Zemi????? A někteří lidé jsou Vám schopni naznačit či říci, že se nic neděje.

Bylo by dobré začít tou první, která Vás připraví na další dny. Kdo je připraven, je na tom lépe, než ti, kteří budou překvapeni. Pouze pro silné nervy. Tak tedy pozorně čtěte a připravte se:

Chystá se VELKÝ biblický scénář, kde se bude předstírat, že jde o 3. světovou válku, ale ve skutečnosti se aktivují vojenské síly a pak se bombardují všechny tyto satanské luciferiánské památky. Uzavřou fondy GESARA a my, lidé, je obnovíme. UDÁLOST JE BIBLICKÁ. Jaké jsou některé z Velmi VELKÝCH (VV) satanských iluminátských památek ve světě? Q nám je ukázal: Vatikán, Buckinghamský palác, White House x 2 (USA, Německo), 3GD v Číně. Možná Cern na švýcarsko-francouzské hranici. Big Pharma ve Wuhanu = Izrael Izrael / Chazaři ovládají ČKS. Média atd. Padne 34 satanských budov a přehrad. Boží tyče / DEW WORLDWIDE Letadla a vlaky budou uzemněny a zastaveny. Světla a elektřina vypnuta. Přechod na Teslovu volnou energii. Bitcoinové servery a datová centra zasažena a nadobro vypnuta. 99,5 % kryptografie pryč = Čínské mince. Vstup ISO20022 Mince kryté drahými kovy.

Událost vyvolávající strach z 3. světové války. Sirény atomové bomby. Událost s vodou (nyní v progresu po celém světě). Krach na burze. Globální stanné právo CASTLE ROCK. Scénář Julian Assange. Kvantové systémy.

Projekt Odin zapnut. Nesara / Gesara / RV. Převracení voleb prostřednictvím vojenských soudů – FISA Vojenské tribunály / přiznání / 10 denní film – 3 × 8 hod. zasedání. V deseti zemích bude probíhat nouzové vysílání, aby byl pokryt celý svět. Odhalení. Inaugurace. IZRAELSKÝ MOSSAD ovládá SVĚTOVÁ MÉDIA z USA.

V příloze je Q1871, který to nastiňuje. Projekt Odin, jak se zmiňuje Ron Code Monkeyz, je MOCNÝ PROTI DEPLATFORMAČNÍ NÁSTROJ. Projekt Odin je součástí Quantum Starlink. Naše nové Kvantové systémy mají být chráněny a to Tajnými vesmírnými programy mimo dosah Cabaly.

Q2337 říká, že budou odstraněny mediální prostředky Mossadu. Myslete na lidi jako Alex Jones, Anderson Cooper atd. a také na satelity Mossadu. Izraelské zpravodajské služby – stáhněte se. (neustále jsem opakoval neúčastnit se hry, ale stát v pozici pozorovatele. Poslechli jste mě?)

[TERM_3720x380-293476669283001] Mediální aktiva budou odstraněna. Tato část 2527 vám říká, že něco mocného se chystá vyřadit mediální satelity Mossadu. Tím dojde k výpadku médií po celém světě. Přepněte nás na Kvantové systémy. Jedná se o PROJEKT ODIN. Vše dohromady dává důvod k aktivaci vojenského systému nouzového vysílání. Pokud si vyhledáte raketu TURKSAT, která odstartovala z USA v lednu, zjistíte, že byla určena speciálně pro VOJENSKÉ KOMUNIKACE s lidovými televizemi a rádii v AFRICE, na Blízkém východě, v Evropě a ve Střední Asii. Tato akce má mnoho aspektů. Celosvětový výpadek proudu pro přechod na energii TESLA. Vyřazení mediálních satelitů, QFS, Božích prutů na přehradách a 34 budovách a mnoho dalšího. Akce bude eliminovat 34 budov. Jsou velmi významné. Tedy White House, královské hrady, Buckinghamský palác, Vatikán, Gettyho muzeum, sídlo Playboye a jim rovnocenné.

To jistě způsobí kolaps akciového trhu, stejně jako přesná kybernetika spojená s exekutivními příkazy 13818 & 13848. Všechno je to jen divadlo. (a vy máte být jenom pozorovateli. Minulý rok na jaře jsem Vám tuto větu neustále zdůrazňoval). Výměna bankovek Rothschildovi centrální banky za duhové státní dluhopisy, které jsou nyní kryté drahými kovy (nikoli ropou a válkami). Jsme ještě v pohodlí? Nebo se bojíme? Obojího trochu je normální.

Trump plní své sliby. Mějte víru v konstruktivní sílu vesmíru. Ona vás v bouři utěší. Kdo viděl, že v lednu až 10 zemí najednou bylo vypnuto? Byl to test vesmírných sil? Těsně předtím se to stalo na 30 minut i Izraeli. Když dokážou vypnout 10 zemí najednou, tak není nic jednoduššího, než všechny najednou. Mohou to udělat se vším všudy. Vítejte v Tesle. VÝPADEK JE NUTNÝ.

Podívejte se na všechna ta globální vojenská „cvičení“, která se nyní zavádějí. Všechno se to děje přímo před Vámi. Je to největší GLOBÁLNÍ VOJENSKÁ OPERACE v historii planety Země. A vy všichni můžete být ŠŤASTNI, že se jí můžete zúčastnit.

Odděluje se zrno od plev, myslící od nemyslících. Za tímto účelem test inteligence = COVID a jeho následky. Přechod na Gesara. Teď už jen musí sehrát falešný scénář 3. světové války, aby se rozezněly sirény v každém národním vojenském velitelském centru. To má na celé planetě ospravedlnit mnoho věcí, které se již odehrávají. Skutečnost, že bylo zavedeno vojenské právo, Gesara. Tajné vojenské tribunály, přiznání atd. Popravy a mnoho dalšího. A jak to obvykle dělají všechny armády, budou pomáhat budovat nové věci. Novou lidskou společnost. Máme se tedy na co těšit.

Večer nebo ráno Vám ještě napíši to nejdůležitější. Máme to potvrzené skutečnými vědci a odborníky, kteří se na všem konstruktivním podíleli. Máte se tedy na co těšit. Dnes nad ránem jsem dostal potvrzující mejlík. Vyčkejte v roli pozorovatele…..

***** **** ***** ****

AKTUALIZACE 17:27

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
BOOOOOOM
??????
ŽIVĚ v turecké televizi
????????
ILUMINÁTI, ROTHSCHİLD, ROCKEFELLER,
VLÁDNOU SVĚTU A CHTĚJÍ SRAZIT ZEMI NA KOLENA.
MÉDIA, ABY SRAZILA ZEMI NA KOLENA.

HOVOŘÍ O 13 RODINÁCH A 33 ZEDNÁŘSKÝCH STUPNÍCH.

Falešný virus, klimatická lež a Bidenova administrativa řízená ilumináty se říká otevřeně.

VŠECHNO, CO ŘÍKÁME ZDE V ALTERNATIVNÍCH MÉDIÍCH, JE ŘEČENO PŘÍMO V TUTO CHVÍLI ŽIVĚ NA KANÁLU turecké televizní stanice ATV.

Zdroj: https://t.me/technicus_news/19847

***** **** ***** ****

Totální podvod s údajnou klimatickou katastrofou odhalen v německé televizi.

Konečně tomu mohou začít spící ovečky věřit. Po odvysílání ihned všude smazán. Na Telegramu nikoliv: https://t.me/technicus_news/19875

Záznam je v němčině.

Napsal a vložil tm. Část ze zahraničních zdrojů, ale upraveno dle našich zdrojů.

Pokračování:

https://tadesco.org/rada-kterou-byste-meli-okamzite-promenit-ve-skutecnost/

Zdroj:

https://tadesco.org/mam-pro-vas-dve-dulezite-zpravy-pohled-okenkem-pozorovatele-tim-jste-meli-byt-vsichni-vse-je-radioaktivnejsi-nez-si-myslite/