Tato kamenná mapa světa byla nalezeno v roce 1984 při vykopávkách ve zlatém dole v Ekvádoru, v tunelu, spolu se 350ti dalšími artefakty které neodpovídají žádné zdokumentované předkolumbovské kultuře Jižní ameriky. Kámen měří přes metr a váží přes 100 kg. Je v něm přirozená bílá zlomová linie, všechny ostatní prvky jsou umělého původu. V křemenité linii je vtlačeno oko:

atl1Oko je přibližně v místě dnešní Palestiny, okolo je vidět arabský poloostrov, část Afriky, nahoře zřetelně Itálie, Řecko, Asie, napravo od oka je vidět Indie.

atl2Kámen ze všech stran. Na těchto obrázcích to není vidět, ale na místě zlomu přirozené linie (obr. vlevo dole) – v Jižní americe, je další podobný prvek jako “oko”. To místo na mapě navíc přesně označuje místo, kde byly artefakty nalezeny a je to také místo, kde se nachází nekvalitnější voda na planetě (z bioenergetické stránky). O této vodě a jejím zkoumání je zmínka v ruském dokumentu “Voda”, kde jí naměřili energetický potenciál 1.5 milionu Bovie jednotek, přičemž tehdy nejlepší známá voda (fatimský pramen) měla jen 640 tisíc jednotek.

Atlantida je vidět naprosto zřetelně mezi Amerikami a Evropou / Afrikou, tam, kde by měla být a kde byly mj. nalezeny města, rozvaliny apod. pod mořskou hladinou:

atl01Na místě současného Japonska se na této mapě táhne na jih další dnes neexistující kontinent / obří ostrov, pravděpodobně Mu. Pokrývá i místo, kde byly nalezeny podvodní kamenné struktury u ostrova Yonaguni u Japonks.

Další informace o této mapě a dalších artefaktech (anglicky): Klaus Dona – Hidden history of human race

K artefaktům z Jižní ameriky (a nejen), které Klaus Dona zdokumentovat a některé získal na možnost zkoumání, se váže jeden zajímavý fakt. Většinou různé prvky na nich září pod tzv. černým světlem, jako například na těchto fotkách:

atl4

atl51