Podle zdrojů britské MI6, ruské FSB a Mossadu znamenalo velké setkání NATO v litevském Vilniusu minulý týden skutečný konec druhé světové války a konečnou porážku nacistů. To znamená, že chazarská mafie, známá také jako sabatisticko-frankističtí židé, byla poražena ve svém plánu vyvraždit 90 % lidstva.

Frakce ChM, která chce z této planety udělat obří zvířecí farmu, jíž bude vládnout „dobrý pastýř“, však zůstává neporažena. Jak se říká, ovce stráví život ve strachu před vlkem, ale je to pastýř, kdo je zabije. To znamená, že zatímco genocida byla odvolána, boj proti digitálnímu otroctví pokračuje.

Z hlediska pokrevní linie se tento boj odehrával mezi britskou frakcí v čele s královnou Alžbětou II. a německou nacistickou frakcí spřízněnou s Adolfem Hitlerem. Mezi Hitlerovy příbuzné patří bývalá německá kancléřka Angela Merkelová (dcera Hitlera – pozn. př.), Hillary Clinton Rockefellerová a Barack Obama.

Stejně jako v případě „oficiálního“ konce druhé světové války v roce 1945 musíme poděkovat Rusům. Jejich totální vítězství nad nacistickým režimem na Ukrajině ukončilo staletý plán ChM obnovit starobylé satanské Chazarské království a odtud ovládnout svět.

To vědí i lidé na Západě. Průzkum britského politika Davida Courtena na Twitteru ukázal, že 77,5 % voličů by dalo přednost tomu, aby zemi vedl Putin. Všimněte si, že „Biden“ nedokáže získat ani 5 %, ale v roce 2020 nějak získal 80 milionů hlasů??

Dále se podívejte na fotografie zveřejněné v tisku, na kterých se nacistický avatar Vladimir Zelenský veřejně straní Jense Stoltenberga, šéfa NATO, a dalších vedoucích představitelů NATO. Zelenský se tak stává chodící mrtvolou.

Jak můžete vidět z rozhovoru níže, Zelenský sám nyní zní jako poražený trenér na konci fotbalové sezóny, který – řečeno v minulém čase – říká: „Poskytli jste nám obrovskou podporu. Chci poděkovat všem Američanům, kteří to pochopili.“

Mluvčí amerického ministerstva zahraničí k této porážce uvedl:

„Jsme přesvědčeni, že válka byla pro Ukrajinu strategickým neúspěchem…“

Reportér: „Nemáte na mysli strategické selhání Ruska?“

Mluvčí: „Omlouvám se – promiňte – strategické selhání Ukrajiny! Děkuji za opravu!“

Dokonce i Vincenzo Mazzara z fašistické organizace zednářů P3 přiznává: „Naštěstí pro Rusko, Čínu a zbytek světa, včetně Evropy a pravděpodobně i Ukrajiny, tato snaha jednoznačně selhává.“

„Ať NATO udělá cokoli, neuspěje. Tento proces nelze zvrátit,“ říká náměstek ruského ministra zahraničí Alexandr Gruško.

Americká armáda souhlasí. Zelenský „je v mimořádně zoufalé situaci, hroutí se. Jeho síly jsou v troskách, statisíce lidí byly zabity pro nic….. V Bílém domě není žádné vedení… Jsme v rukou člověka, který není zcela psychicky stabilní. Stále více se stáváme zemí třetího světa…. Někdo by měl být vyhozen. Samozřejmě víme, že muž v čele musí odejít. Zbytek těch lidí je třeba pohnat k odpovědnosti,“ říká plukovník Douglas MacGregor, faktický šéf amerických vojenských Bílých klobouků.

A co je ještě důležitější – stejně jako norimberské procesy s válečnými zločinci po první porážce nacistů na konci druhé světové války – nové procesy s válečnými zločinci jsou nevyhnutelné.

Připomeňme, že ruská vláda v posledních 18-ti měsících předložila v OSN vyčerpávající důkazy o tom, že USA financovaly výrobu biologických zbraní v laboratořích na Ukrajině. Zejména ruská armáda obvinila „Joea Bidena“ (nebo spíše jeho Rockefellerovy a nacistické loutkovodiče) z organizování výroby biologických zbraní prostřednictvím jeho ukrajinské společnosti Metabiota, která se zabývá biologickými laboratořemi.

Jako podmínku míru Rusko požaduje – a nyní se chystá dosáhnout – vyšetřování zločinů proti lidskosti v důsledku porušení Smlouvy o biologických zbraních Radou bezpečnosti OSN. To se trestá smrtí.

Pokud jste si to nespojili, ruská vojenská akce proti Ukrajině ukončila vydávání nových variant COVIDu-19.

Zde můžete sledovat, jak ruský generál Igor Kirillov informoval veřejnost o americké síti pro biologickou válku a o projektu Metabiota Huntera Bidena.

Důkazy jsou předkládány i na Západě. Systematický přehled 325 pitev, který prokázal, že očkování vakcínou proti COVIDu-19 způsobilo nebo významně přispělo k 74 procentům úmrtí, byl během 24 hodin bezdůvodně odstraněn z pre-printového serveru SSRN časopisu The Lancet, čímž se přidal k rostoucímu počtu cenzurovaných studií o potenciální škodlivosti vakcín proti COVIDu-19.

Tyto neobratné pokusy o zakrývání selhávají, protože i časopisy jako Science nyní přiznávají důkazy o poškození covid vakcínami.

Mezitím se Robert F. Kennedy junior vyjádřil ke „slonovi v porcelánu“, když na Twitteru napsal:

„USA a další vlády vyvíjejí etnicky cílené biologické zbraně… studie viru COVID-19 z roku 2021 ukazuje, že zřejmě neúměrně zasahuje určité rasy…, štěpné místo furinu je nejvíce kompatibilní s černochy a bělochy a nejméně kompatibilní s etnickými Číňany, Finy a aškenázskými Židy. V tomto smyslu slouží jako jakýsi důkaz konceptu etnicky zaměřených biologických zbraní.“

To potvrzuje zpráva ChM Neocons Project for a New America Century (Neokonzervativní projekt pro nové americké století), která označuje etnicky specifické biologické zbraně za „užitečný politický nástroj“.

To je jeden z mnoha důvodů, proč bude ChM tvrdě sražena.

Chazarská mafie, která se už nemá kam schovat, se pokusila o státní převrat v Izraeli, aby z této země udělala novodobou Masadu, kde hodlá bojovat až do konce.

To vyvolalo rozkol s nesatanskými Židy. Dokonce i deník New York Times zveřejnil úvodník Thomase Friedmana, v němž se píše: „…když se zájmy a hodnoty americké a izraelské vlády natolik rozcházejí, je přehodnocení vztahů nevyhnutelné.“

Ještě důležitější je, že se izraelský „král“ Benjamin Netanjahu po pokusu o převzetí moci v Izraeli zhroutil. Podle zpráv z tisku se v nemocnici zotavuje z „úpalu“, ale zdroje z Mossadu tvrdí, že „příběh Bibiho není takový, jak ho líčí MSM. Měl mrtvici a v současné době je mimo dosah veřejnosti. Rozsah poškození zatím není znám. Ten, kdo se veřejnosti ukazuje, jsou snímky z počítače a dvojníci.“

Izraelští demonstranti v úterý zablokovali dálnice a sjeli se na letiště v Tel Avivu, čímž zesílili odpor proti balíčku změn v soudnictví, který podle odpůrců tvrdé pravicové vlády ohrožuje demokracii. Změna režimu v Izraeli se zdá být nevyhnutelná.

Podobné věci se dějí i v Evropě. V Německu si silně podporovaná krajně pravicová Alternativa pro Německo (AfD) klade řízené rozpuštění EU jako jeden ze svých hlavních cílů pro nadcházející evropské volby. Vyzývá také k rozpuštění měnové unie EU a obnovení německé marky. Takové kroky podporuje i Rakousko a Maďarsko. Jinými slovy, situace ve střední Evropě se vrací do stavu před první světovou válkou, kdy ji ovládali silní spojenci Německa a Rakouska-Uherska.

Ve Francii mezitím bývalý šéf francouzské kontrarozvědky DGSE Pierre Brochand varuje před hrozící občanskou válkou. „Pokud neuděláme nic nebo jen málo, budeme směřovat buď k postupné implozi sociální důvěry ve Francii…, ke konfrontacím, které z Francie udělají zemi, kde se nebude dát vůbec žít… V očích všech jsme nyní ‚nemocným mužem‘ kontinentu, Rady bezpečnosti, skupiny G7 a G20.“

Situace dospěla do bodu, kdy si 74 % Francouzů myslí, že je v jejich zemi příliš mnoho přistěhovalců, a 62 % si přeje, aby Francie nedodržovala smlouvy a zákony EU a zastavila přistěhovalectví.

Britští „vítězové“ mezitím navrhují, aby vojenští dodavatelé NATO byli spokojeni s plánem přeměnit Německo na klíčové logistické centrum pro 300tisícovou armádu. Slibují rozšíření díky zvýšené výrobě munice a těžkých zbraní. Německo, Velká Británie a Kanada budou podle jejich plánu chránit Litvu, Estonsko a Lotyšsko. Polská vláda má zase vlhké sny o obnoveném Polsko-litevském společenství.

Další velkou cenou bude „obnova Ukrajiny“. Poražený Zelenský podepsal smlouvy, které předávají společnosti BlackRock rozsáhlé oblasti Ukrajiny, jedny z nejúrodnějších zemědělských půd na světě. Nyní, když jeho frakce prohrála, bude spousta těchto smluv neplatná. Britové doufají, že místo toho vydělají peníze a použijí je na nákup přátel ve střední Evropě, tvrdí zdroje z MI6.

Na americkém ranči se mezitím vláda viditelně rozpadá. Jedním z příznaků je stále nevyzpytatelnější chování současných „vůdců“. Nejprve jsme viděli, jak falešně namaskovaný Biden zvedl obočí, když byl natočen, jak okusuje a očichává malou finskou holčičku.

Pak takzvaná viceprezidentka Kamala Harrisová říká: „Když budeme investovat do čisté energie a elektromobilů a SNÍŽÍME POPULACI, více našich dětí bude moci dýchat čistý vzduch a pít čistou vodu.“

Mají dobrý důvod být psychicky labilní.

Například ředitel FBI Wray potvrdil, že Joe Biden je vyšetřován kvůli ukrajinským úplatkům, a poté, co si uvědomil, co prozradil, se snažil couvnout.

Dále sledujte, jak se Wray vykrucuje, když poslanec Matt Gaetz zapíše do záznamu Kongresu zprávu Huntera Bidena z WhatsAppu, která je kouřovou zbraní, a pak ji Wrayovi odhalí pod přísahou během svědectví:

„Zdá se, že vás to vůbec nezajímá – až podezřele nezajímá. Chráníte Bidenovi?“

Když už mluvíme o ochraně Bidenů, ministerstvo spravedlnosti odstranilo „mezinárodní obchodování s nezletilými osobami za účelem sexuálního zneužívání“ z „oblasti zájmu“, právě když film „Sound of Freedom“, který je zaměřen proti obchodování s dětmi, dominuje v kinech.

Na CNN jsme také viděli autora jménem Mike Rothschild, který řekl, že film vznikl na základě „morální paniky“ a „konceptů Q-Anon“.

A CNN sdělila, abyste na film nekoukali, takže to je důvod, proč se na něj podívat znova.

Podle polských zpravodajských zdrojů se tito zločinci tak zoufale snaží získat přístup k dětem, které by mohli mučit a získávat z nich adrenalin (adrenochrom), že nyní jdou po dětech s autismem po očkování. Nizozemští lékaři prý našli „lék“ na autismus: „Je to … eutanazie.“

„Kolik satanistických rituálů ještě ChM vmete lidem do tváře, než je zatknou, odsoudí a popraví?“ ptá se zdroj z Mossadu.

Spravedlnost postupuje vpřed. Minulý týden například floridský generální prokurátor vyzval Marka Zuckerberga – Rockefellera, aby vypovídal před Radou pro obchodování s lidmi.

Další věcí, která se děje, je naprostý kolaps společenského řádu v USA.

Posledním příkladem je „Rada Washingtonu, D.C., která 11. července odhlasovala návrh zákona o veřejné bezpečnosti, který soudcům a policistům poskytuje větší pravomoci.

Podle údajů Městské policie to byla reakce na to, že počet vražd, sexuálního zneužívání, loupeží, násilných trestných činů, krádeží a žhářství vzrostl v uplynulém roce o 17, 35, 52, 33, 117 a 300 procent oproti již tak rekordním hodnotám.

Tato vlna kriminality se neomezuje pouze na oblasti, kde žijí převážně černoši, jako je Washington DC. Například v převážně bělošském státě Washington vzrostl počet vražd oproti roku 2019 o 96 %.

Situace se bude jen zhoršovat, protože nedávné zvýšení úrokových sazeb přivádí stále více Američanů do finančního zoufalství. Jen jeden příklad:

„Je to pravděpodobně nejhorší období pro pojistitele automobilů za posledních 30 let,“ řekl Neil Alldredge, výkonný ředitel oborové organizace National Association of Mutual Insurance Companies.

Tento trend se projevuje napříč celou zemí a odvětvími hospodářství. To je důvod, proč Američané s nedostatkem peněz v panice hledají „zastavárnu v mém okolí“. Trend vyhledávání se na začátku července vyšplhal na rekordní úroveň.

Hospodářský kolaps nebo ne, ChM stále neplánuje v klidu odejít. Prosazují, aby zůstaly pod kontrolou pomocí digitální cenzury, digitálních měn centrálních bank a totality odůvodněné „změnou klimatu“.

Digitální diktatura začala útokem na Twitter. Krátké okénko svobody tisku, které tam bylo k vidění, bylo uzavřeno, přičemž lidem, jako je židovský bojovník za osvobození Henry Makow a katolický bojovník za svobodu arcibiskup Carlo Vigano, byly zrušeny účty.

Jeden ze zasvěcených pracovníků sdělil serveru Rumour Mill News Room, že byly zavedeny nové algoritmy. Mažou se příspěvky, mažou se účty a sleduje se, kolik příspěvků na jeden účet připadá atd. Tyto účty jsou nyní potlačovány. Twitter už dlouho nevydrží.

V EU mezitím 25. srpna vstoupí v platnost zákon o digitálních službách. Obvykle se tvrdí, že jde o zajištění „bezpečnosti“ na větších platformách, ale jde jen o to, aby Brusel mohl ještě více dohlížet na takzvané „nenávistné projevy“ a „dezinformace“.

Tento zásah proti digitální pravdě se časově shoduje s celosvětovou snahou o zavedení „programovatelných“ digitálních měn centrálních bank (CBDC).

Podle polských zpravodajských informací Světové ekonomické fórum vzkazuje vládám, aby se připravily na miliardy „vězňů sociálního kreditu“, protože po celém světě jsou přijímány špehovací zákony. WEF v tichosti získal přístup k miliardám mobilních telefonů v rámci komplotu, jehož cílem je vytvořit „černé listiny“ uživatelů, kteří zastávají „politicky nekorektní“ názory a používají „nesprávná slova“. Podle osoby obeznámené s WEF budou tyto černé listiny takzvaných „politováníhodných“ použity k přidělování „sociálního kreditního skóre“ lidem před oficiálním zavedením systému sociálního kreditu a CBDC v příštích několika letech.

CBDC jsou bezhotovostním systémem bez ochrany soukromí při transakcích a s možností libovolně omezit kupní sílu jednotlivců a skupin. Je to scénář snů totalitářů.

Sama Banka pro mezinárodní vyrovnání uvádí, že v novém typu infrastruktury finančního trhu (FMI) se peníze nebo aktiva stávají „spustitelnými objekty“, které jsou udržovány na programovatelných platformách.

To se nyní děje po celém světě. V Nigérii se za tímto účelem ničí bankovky.

Projekt digitální měny ruské centrální banky, digitálního rublu, bude krytý zlatem, ale přesto bude mít možnost toto „zlato“ vypnout.

Francie a Indie se také dohodly na používání indického platebního mechanismu UPI (Unified Payments Interface). Indičtí turisté budou moci v Eiffelově věži platit v rupiích prostřednictvím UPI,“ uvedl indický premiér Naréndra Módí. Pravděpodobně v případě, že se turisté budou „chovat špatně“, bude tato možnost zastavena. Vydržte! Nikdy nedovolte, aby vám odebrali hotovost.

Ve zbytku Západu se k protlačení této agendy prosazuje zkáza a zmatek v souvislosti se „změnou klimatu“. To je důvod, proč v Kanadě založili všechny požáry.

Nyní se hovoří o „rekordní vlně veder“. Podívejte se na barevné překrytí zkázy na grafu počasí níže. Ano, léto ve Španělsku je horké. Loni, když v Madridu dosáhlo 45 stupňů, bylo barevné překrytí sotva červené. Nyní je to spalující fialová při pouhých 36. Ovce se nechají snadno oklamat.

Nyní, když byla poražena genocidní nacistická frakce ChM, přechází frakce globálního oteplování do totální ofenzívy a snaží se získat biliony dolarů.

Zde můžete sledovat, jak John Kerry mluví s „Bidenem“, falešně vypadajícím „králem Charlesem“ a místností plnou „bilionových“ investorů o „urychlující se změně klimatu“.

Právě v době konání této akce se německé policii opět nepodařilo zabránit klimatickým aktivistům, aby zastavili leteckou dopravu tím, že se přilepí na ranveje. Na letišti mají všechny dveře kódy, všechny vstupy jsou přísně kontrolovány a všude je ochranka, armáda, psi atd. Jak se tedy může nějaká žena přilepit na ranvej? Kdo ji pustil dovnitř?!

V každém případě je to všechno založeno na lžích. Hladina CO2 je nyní nižší než po více jak 95 procent historie Země. „Ale to se nikdy nedozvíte, pokud budete poslouchat všechny ty, kteří profitují ze lži, že Země se brzy stane příliš horkou pro život a že CO2 bude vyšší než za celou historii Země,“ řekl Patrick Moore, spoluzakladatel Greenpeace. „Téměř všichni komerční pěstitelé ve sklenících na celém světě nakupují CO2, aby ho vstřikovali do svých skleníků a zvýšili tak výnosy.“

Pandemie změny klimatu a hoax jsou způsoby, jak mohou dosáhnout větší kontroly a zničení současného ekonomického systému prostřednictvím blokád, pokut, uhlíkových daní a dalších regulací, zatímco tisknou peníze, jako by nebylo zítřka, aby vytvořili ničivou inflaci. To vše vede k vyšším cenám a menší ekonomické síle lidí. Musí se ujistit, že nás dostanou do slepé, zoufalé pozice, a donutit nás přijmout jejich mizerný univerzální základní příjem.

Snaží se nás odstavit, změnit naše stravovací návyky, zabránit nám cestovat, zabíjet krávy a přejít na neefektivní formy energie, a to vše ve jménu 0,04 % oxidu uhličitého v atmosféře, který je shodou okolností hlavním stavebním kamenem života na této planetě.

Skuteční odborníci říkají: „Jsme asi 1 °C nad nejchladnějším obdobím za posledních 10 tisíc let.“

Dr. John F. Clauser, jeden z nositelů Nobelovy ceny za fyziku za rok 2022, kritizoval vyprávění o klimatické nouzi a označil ho za „nebezpečné zkažení vědy, které ohrožuje světovou ekonomiku a blahobyt miliard lidí“.

Na závěr ještě jedna nesvětská poznámka: podle polské rozvědky byly zjištěny „nadpozemské maskované lodě spotřebovávající energii“, které odebírají lidskou energii z míst shromáždění, jako jsou stadiony, kostely, nemocnice, koncerty atd., a lidé za to ještě platí.

Nevím, jestli je to pravda, ale určitě se soukromé centrální banky chovají podobně jako tyto „lodě na spotřebu energie“, když z nás vysávají životní energii pomocí peněz vytvořených z ničeho. Pojďme je sestřelit.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/druha-svetova-valka-konci-definitivni-porazkou-nacisticke-frakce/