V květnu 2021 Real Raw News oznámily, že Deep State Dr. Deborah Birxová, žena proslavená spíše polychromatickými šátky než lékařskou odborností, byla zatčena na základě obvinění z velezrady a masového zanedbání lékařské péče ve svém vícegeneračním domě v Pensylvánii. Poté jsme oznámili, že JAG si v červnu vyhradila čas pro vojenský tribunál. Poté jsme neobdrželi žádné další informace o nevyzpytatelné Dr. Birxové a předpokládali jsme, že buď uzavřela dohodu, nebo byla převezena na jiné místo než do zálivu Guantanamo, neboť oddíl „White Hat“ americké armády udržuje několik tribunálních území na základnách po celé zeměkouli.

Real Raw News nyní mohou se zpožděním oznámit, že sbor generálního prokurátora amerického námořnictva a Úřad vojenských komisí skutečně soudily a usvědčily Birxovou 30. června 2021. Řízení se konalo na námořní základně Guam, která leží přibližně 3.300 mil západně od Havaje a 1.500 mil východně od Filipín a jižně od Japonska. Guam je území Spojených států a jeho obyvatelé jsou občany USA. Ostrov je asi 36 mil dlouhý, 6-12 mil široký a v mnoha ohledech je Guam čistě americkou komunitou.

7. dubna 2018 schválil prezident Donald J. Trump rekonstrukci prázdných kasáren na právní kanceláře a dvojici soudních síní, odkud by JAG mohla hnát k odpovědnosti zločince z Deep State, alias „bažiny“, za jejich zločiny proti Spojeným státům. Místo aby však Trump zatížil americké daňové poplatníky, pomohl projekt financovat ve výši několika milionů dolarů a americký armádní sbor ženistů dokončil stavbu za tři měsíce, podle vojenských i Mar-a-Lagových zdrojů v předstihu.

„Potvrzuji, že Trump se podílel na rekonstrukci zařízení na Guamu a zaplatil za ni. Nemám ponětí, kdo tam byl souzen a kdy,“ řekl zdroj z Mar-a-Lago.

Zdroj z JAGu však poskytl poněkud přehlednější detaily.

„Námořní stanice Guam trestní tábor byl postaven jako záložní pro případ, že by Deep State získal GITMO nebo že by GITMO bylo přetížené. Nebylo tomu tak ani v jednom případě, ale JAG poslala vězně z Deep State do zahraničí k soudu. Důvody neznám; ta rozhodnutí dělají důstojníci nad mou platovou třídu. Vím, že ačkoliv byl projekt dokončen v září 2019, žádné tribunály se tam nekonaly, dokud prezident Trump někdy v lednu 2021 neaktivoval zákon o povstání. Slyšel jsem, že šest takových tribunálů se konalo předtím, než byla Birxová souzena, odsouzena a popravena na místě Guamu,“ řekl zdroj z JAGu.

Když byl dotázán, proč JAG tak pozdě zveřejnil informace o Birxově odsouzení, řekl, že viceadmirál Darse E. Crandall a šéfové dalších složek ozbrojených sil „White Hat“ koordinují šíření utajovaných nebo odtajněných údajů.

„Neříkám nic, dokud nedostanu zelenou, a pak jen to, co jsem oprávněn říct. Z důvodů OPSEC je tu také spoustu škatulat, takže já osobně se o nějakém incidentu možná dozvím až později. A v případě Birxe jsem se o jejím osudu dozvěděl teprve minulý týden,“ řekl náš zdroj z JAGu.

Birxová, dodal, padla do rukou popravčí čety 6. července 2021.

„V GITMO je preferovaný způsob popravy oběšení; na Guamu je to salva z pěti pušek,“

https://realrawnews.com/2022/04/dr-deborah-birx-was-executed-last-june/