Sestavila Judy Byingtonová, MSW, LCSW, terapeutka a novinářka, autorka “Twenty Two Faces: inside the extraordinary life of Jenny Hill and her twenty two multiple personalities.”

“Dvě slova: NUREMBERG.” KÓD.

“Vnucují ti podání ruky, o kolik víc jsi ochotný vzít?”

“Chci vidět Američany na ulici v MILIONECH.” Máme SÍLU.

“Sledujte můj telegramový kanál @DonaldTrumpOfficiaI, abyste byli aktuální.” … Donald J. Trump

Dnes úterý 3. srpna 2021 je svátek satanských radovánek, který místní satanští Covensové oslavují sexuálním zneužíváním a obětováním dětí a mladistvých. Buďte si vědomi satanských aktivit ve vašem okolí a pomozte zachránit děti a mládež ovládané myslí, kteří budou nuceni účastnit se znásilnění, mučení a vražd sebe i ostatních dětí.

God Bless America & Patriotic Music – The Tabernacle Choir at Temple Square – Bing video

Vložená poznámka:

Úterý 3. srpna od Nicka: V 12:45 byly EST Trumpovi doručeny k podpisu dokumenty od Světového soudu. Trvalo mu asi dvě hodiny, než zkontroloval informace týkající se RV/GCR a než se podepsal.

Nikdo nezjistil, kdy přesně bude Tier 4B (my, internetová skupina) dostáváme oznámení o nastavení postupu výměny –  nebo kdy bude dokončeno resetování globální měny.

Níže naleznete nejnovější informace o protokolech výměny / uplatnění.

Obnovená republika, buďte připraveni:

Byli jste vyzváni, abyste si udělali zásoby alespoň na tři týdny jídla a vody. Byl nám přislíben nový internetový systém Starlink přibližně ve stejnou dobu, kdy Tier 4B obdrží oznámení a široká veřejnost může začít s výměnou za nové mezinárodní sazby – které budou doprovázet implementaci NESARA/GESARA.

NESARA/GESARA Gene Decode:

https://www.youtube.com/watch?v=os4DQhNzpI0

NESARA, GESARA WILL END BIDEN & PELOSI REGIME – YouTube

Dnes tedy probíhá hlavní satanský svátek zvaný Satanská pohoštění. Slaví jej místní, globální elitní a mezinárodní satanské Coveny orálním, análním a vaginálním sexuálním zneužíváním dívek ve věku 7-17 let, které vyvrcholí zabitím oběti,. Čím nevinnější, tím lépe-následuje pojídání jejich masa a pití jejich Adrenochromové krve, – podle Okultního kalendáře démonických svátků vše připravují vychovatelé a terapeuti z dětských ubytoven –  dodavatelé jejich satanských rituálně zneužívaných obětí. Buďte si vědomi těchto bestiálních aktivit ve vašem okolí a pomozte zachránit děti a dospívající ovládané myslí, kteří budou nuceni účastnit se znásilnění, mučení a vraždy sebe i ostatních dětí.

3. srpna 1914 satanské povstání – Německo napadlo Belgii a vyhlásilo Francii válku, počala 1. světovou válkou.

3. srpna 1967 bylo satanské povstání – posláno do Vietnamu 45 000 amerických vojáků.

3. srpna 1970 satanské bouře – Hurikán „Celia“ se stal nejdražší bouří v Perském zálivu v historii.

Dne 3. srpna 1977 Satanic Revels: Začala slyšení Senátu USA o experimentech CIA Satanic Mind Control na dětech s kódovým označením MKULTRA. Podle těch, kdo přežili toto satanské rituální zneužívání, uvádí, že slyšení u soudů nic nezastavilo a kontrola mysli dětí CIA pokračuje dodnes.

Dne 3. srpna 1979 Satanic Revels USA provedly jaderný test v Nevadě.

Dne 3. srpna 1981 Satanic Revels France provedla jaderný test v Pacifiku.

Dne 3. srpna 1983 Satanic Revels USA provedly jaderný test opět v Nevadě.

Jak to souvisí s dneškem?

Whiplash347: Vypadá to jako oficiální GO Green Light. Bůh vám žehnej. WWG1WGA

Poslední den olympijských her je 8. srpna Japonsko pod vodou 8/8 … Nový měsíc?

Třídenní událost nás přivede do 11. srpna, zatímco 10 dní temnoty by skončilo 22. srpna na úplňku.
– poprvé na MODRÉM Měsíci, který by spadl ve 33. týdnu roku.

Středa 11. srpna: Federální agentura pro řešení mimořádných událostí provede test svého bezdrátového národního systému pro mimořádné události.

Zpět k minulým událostem:

Únor/březen 2019: Britským Royalům byly odebrány pravomoci.

Polovina roku 2019: Anglický “akt z roku 1871” byl ukončen.

28. listopadu 2019: královna Alžběta odešla do nemocnice a byla zajištěna veškerá královská aktiva. To znamená celé společenství a zlato atd.

29. listopadu 2019: Operace London Bridge – teroristický útok na mostě. Operace plánovaná na královské odstranění tří zločineckých směrů. 1. Narvalský kel = princ z Walesu. Největší obchodník s drogami na světě 2. královna Alžběta 2 zásobuje vatikánskou mafii heroinem/opiem od svých pěšáků CIA. 3. Vatikánská mafie dodává světu heroin ze Zlatého půlměsíce a Meth ze Zlatého trojúhelníku.

5. prosince 2019: Královna propuštěna z nemocnice. Na fotografiích je evidentní její dvojník – CGI v zadní části vozu – vězeň.

C. Út. 3. srpna Aktuální zprávy:

Hamburger nebo nugetky? Cabal’s Human Meat – lidské maso ve výrobcích u McDonalds. Ne na dlouho. Zavírají nyní obchody po celém světě.

Whiplash347:

https://www.israellycool.com/2020/06/28/report-antisemitic-video-of-rabbi-speaking-about-putting-human-parts-into-mcdonalds-beef/

Rabín, upozorňuje na zásobování rozemletým lidským masem  pro rychlé občerstvení a McDonalds. Chazaři jsou ti , kdo stojí za Mcdonaldem. Nyní sledujte projekt TerraMar. Skupinu The Submarine Operation Epstein/Maxwell group. Kde shromažďují drahokamy na dně oceánu. Všechny ty děti mučené, znásilňované, zavražděné a sežrané… tito satanisté se poznají symboly v klenotech. Podívejte se na prsteny s červenými drahokamy, které nosí v klubu The Red Shoe Club. Přesně tak, obchod s dětmi. Cemex, Heinz, TerraMar, McDonald’s se používají k likvidaci mrtvých těl.

Podívejte se na charitativní organizace Waters: podmořská. Připojte je. TerraMar není jediný. Blue Prosperity- Waitt Oceans 5:- Rockefeller LDF

DiCaprio:  Proč byl Leonardo DiCaprio oceněn Clintonovou nadací? 2 miliony pro „Oceans 5“

https://t.co/nBMgJOvZfL

Proč miliardář Ted Waitt daroval 10 milionů dolarů Clintonově nadaci přibližně ve stejnou dobu, kdy pomáhal Ghilsaine Maxwell naučit se pilotovat ponorky a helikoptéry na palubě jejich soukromé jachty?

Modrá prosperita.

Ghislaine Maxwell založila neziskovou organizaci Terramar Project a byla ředitelkou. Steven Haft byl ve vedení v Terramaru, než se uzavřel těsně poté, co byl Epstein zatčen. Steven Haft byl velký hollywoodský producent seriálů. Proč James Biden dostal půjčku od Scotta Greena, kterému rodina Bidenů prodala pozemek na Water Island (jen kousek od ostrova Epstein), místo aby si půjčil přes banku?

https://t.co/GWMp3tfHMx

Oceány moc nešetří. Velmi mnoho financí z praní špinavých  peněz pocházející ze zajišťování dětí pro „síť“ A pokračuje to mnohem hlouběji. Podívejte se na toto video, kde Gislain zve OSN, aby podpořila TerraMar. Poslechněte si video na 3,28

https://youtu.be/kzL5ev0vjbw

1/3 sklizených ryb slouží ke krmení hospodářských zvířat, kdy kuře chutná jako ryba. Fish je kód pro Andrenochrome. Albert Fish byl dětský násilník a lidožrout. Podmořské charity obchodují s kartely řízenými elitou. Mezinárodní vodní cesty nespadají pod žádnou jurisdikci. Každý může pod vodou dělat cokoli.

Terra-Mar => Ghilsaine Maxwell

Terra-Mar => Clintonova nadace.

Ghislaine Maxwell => Ted Waitt.

Ted Waitt => Waittova nadace.

Waitt Found. => Clinton

Waitt Found => Gates Found.

Ted Waitt+ G.M. => Vodní ostrov.

Water Island => Biden Family.

„Maricopa County a Dominion opět porušily předvolání k Arizonskému senátu kvůli směrovačům, heslům a všem dalším materiálům nezbytným pro úplný soudní audit. Nedodržují zákony. Senátor Rogers je připraven aktivovat jednotku integrity voleb a „začít hackovat“ k zajištění nezbytných důkazů, aby získal hesla a směrovače. Tento týden můžeme očekávat opatření k zajištění výkonu soudních předvoleb. Zkorumpovaný stoupenec demokratů Jack Sellers  doručil dopis arizonskému senátu poté, co odmítl předvolání – státní senátoři volají po obvinění ze zrady.

Volební expert Seth Keshel zveřejnil národní údaje o podvodech: ve volbách v USA bylo nalezeno 8,1 milionu hlasů navíc,… bylo potvrzeno, že Trump vyhrál v  Pensylvánii, Michiganu, Wisconsinu, Nevadě, Arizoně, Georgii a Minnesotě.

Další policista z DC, který se 6. ledna zúčastnil protestů v Kapitolu, spáchal sebevraždu. V důsledku sebevraždy jsou tedy již tři kapitolští policisté mrtví.

AkiPsaki: „Joe Biden ponechává prostor pro volbu dalších omezení ohledně Covid.“

Foot Záběry z dronu ukazují stovky migrantů zadržených pohraniční hlídkou pod Texasským mostem. Biden jim poskytne bezplatné hotely, letenky a právníky.

NewsFOX News se rozchází se soudcem Napolitanem poté, co vyšlo najevo jeho sexuální obtěžování mužů v kanceláři.

ResponsibilityOrganizace „Děti ohně“, uznávaná v Turecku jako teroristická organizace, se přihlásila k odpovědnosti za žhářství lesů v zemi.

Repub: Plně očkovaná republikánská senátorka Lindsey Grahamová se nakazila Covid-19 a byla v karanténě.

NewspaperDeník Washington Examiner bude vyžadovat, aby všichni zaměstnanci byli očkováni proti COVID-19.

„Ukázalo se, že obrovský 300procentní nárůst úmrtí na COVID-19, zaznamenaný Univerzitou Johna Hopkinse, byl zkreslen starými daty.

UnitedSpojené arabské emiráty (SAE) povolily použití čínské vakcíny Sinopharm k očkování dětí od tří let.

?Twitter oznamuje „vylepšenou spolupráci“ s AP a Reuters s cílem identifikovat a šířit „spolehlivé informace“ na platformě.

Počet lidí zabitých v důsledku záplav v Číně vzrostl na 302 lidí.

„Starší redaktoři New York Times nařídili zaměstnancům, aby nezkoumali původ COVID-19, podle„ dvou dobře informovaných zdrojů “.

?V Polsku neznámé osoby zapálily očkovací středisko.

Media hlásí, že Bill a Melinda Gatesovi dokončili rozvodový proces.

https://t.me/worldawakeningdraft/258

Whiplash347: Pamatujte si, že koncem minulého roku jsem mluvil o ZLATÉM TROJÚHELNÍKU a o tom, že musí padnout. Zatkli Sam Gor Tsi Chi Lopa, což vedlo k Myanmarskému převratu. Projekt Terramar odtud také zmizel. Pak se jděte podívat na CROWN CASINO’s in Australia Child & Drug Trafficking linked related. Hlavní drogové busty v letošním roce. Nyní se naposledy zaměřte a podívejte se na OPERATION IRONSIDE

Je to celosvětové, co provádí FBI, AFP a další. Největší zatčení v historii. Vyhledejte články ve všech zemích. Sledujte  sérii SHOOTER od Marka Wahlberga a hlavního herce Ryana Phillipeho. Vše o ZLATÉM TRIANGLE a válce NSA proti CIA. Dokonale se vše spojuje. Série ukázala mnoho Q rad. 82. je ve vzduchu. Budeš to milovat.

Indonésie:

https://www.straitstimes.com/asia/se-asia/mcdonalds-bts-meal-frenzy-sparks-closures-in-indonesia-over-covid-19-

Další uzavření McDonalds. Zkontrolujte si uzavírání McDonalds po celém světě, obchodů Walmart a jejich propojení s lidským masem.

Sbohem, McDonalds.

https://www.straitstimes.com/asia/se-asia/mcdonalds-bts-meal-frenzy-sparks-closures-in-indonesia-over-covid-19-fears https://www.google.com.au /amp/s/www.cnbc.com/amp/2021/04/09/mcdonalds-will-close-hundreds-of-locations-in-walmart-stores.html

Čína: Červená obloha, další písečná bouře v Dunhuang, Gansu

Columbia: Když kolumbijská policie v květnu zabila 63 demonstrantů, pomáhal jim britský vojenský tým čítající až devět vojáků.

Indie: Povodně pokračují. Vlaky zrušené Bhopalskou divizí West Central Railway kvůli železničním kolejím ponořeným do deště a záplavové vody mezi stanicemi Shivpuri a Mahona v sekci Guna-Gwalior

Taiwan: Povodně

Turecko: Deadly WILDFIRES nutí turisty a obyvatele FLEE – nejméně 8 Mrtvých

Írán: Íránská média informují, že Rusko bude pomocí svých radarů monitorovat vzdušný prostor poblíž íránských hranic, aby poskytlo Teheránu operativní data o blížícím se útoku západních spojenců. Požár v petrochemickém komplexu Mahshahr. 45. den stávky ropných dělníků ve 112 zařízeních ve 35 městech.

Londýn: Stejně jako Washington DC a Vatikán není „město Londýn“ součástí Velkého Londýna, Velké Británie ani Evropy. City of London, známé jako City nebo Square Mile, má zvláštní postavení: má vlastní vládu, vlastního starostu a vlastní nezávislou policejní sílu.

Austrálie: Vojenské výluky v Austrálii. V lednu 2020 jsme přešli na úplné globální stanné právo. The Art Of War podle Sun Tzu. Sundání Deep State a všech těch, kteří na ně odkazují. Hodně lidí se již probudilo. Armáda během STORMU poskytne jídlo, vodu a další náležitosti. Jakmile budou hotovo, pomohou nám všem budovat a poskytnou potlačené technologie atd.

Podívejte se na australská kasina, která poskytovala ​​praní peněz obchodníkům s drogami a dětmi. Vše spojené se Zlatým trojúhelníkem. Australská labouristická strana v čele s Paulem Keatingem a Britská labouristická strana bude poskytovat zbraně podle australské tajné bezpečnostní dohody pro Clintonovu nadaci a většinové vlastníky (FreePort McMoran) největší zlaté doly na světě známé jako Grasbergův důl. To má vyvraždit Západní Papuany, aby mohli získat větší kontrolu.

Myanmar – TerraMar: To, co vidíte ve vojenském převratu v Myanmaru/Zlatý trojúhelník/Tsi Chi Lop/Sam Gor/. Všechny ty velké drogové busty z poslední doby by bylo možné zvládnout, kdyby neměly velkou organizovanou podporu ze zahraničí. CIA, Mossad, Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, ČKS, Barma, Thajsko a vláda Myanmaru, to vše má prsty v největší operaci obchodování s drogami a dětmi na světě, kterou je ZLATÝ TRIANGLE.

Zapojen je i projekt TerraMar. Myanmar je největší zemí obchodování s drogami a dětmi na světě. Zlatý trojúhelník se zavírá. Víte, že rubínově červené prsteny nosí elity. Viz Qassam Soleimani. Projekt TerraMar. Maxwellové atd… . Používají staré ponorky s novou technikou ke shromažďování klenotů ze dna oceánů v mezinárodních vodách. Používají ostatky dětí, použili celou hromadu procesů a skončily v rubínově červených prstenech, které nosí. To samé platí pro The RED SHOE CLUB. Používají cerveně boty z lidské kůže…

PŘERUŠENÍ: Vojenský vůdce Myanmaru Min Aung Hlaing říká, že armáda musela zasáhnout, aby skončila vláda, která udělala volební podvod. Podle ústavy armáda brzy opět zajistí SKUTEČNÝ demokratický volební proces. Proč si myslíte, že je to pro nás všechny důležité?

Popcornews
Thajsko:

https://www.google.com.au/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2021/02/07/asia/sam-gor-arrest-thailand-intl-hnk/index.html

V Thajsku zatkli drogového šéfa, který zpřísňuje tažnou síť na obrovském syndikátu. Druhý vysoký vůdce rozsáhlého drogového syndikátu byl zatčen, uvedl představitel Sboru na likvidaci omamných látek.

Brazílie:

https://youtu.be/r95k3wXLqaU

Poslanci brazilského parlamentu vnikli do nemocnice, která tvrdila, že je infikováno 5 000 lidí – aby zjistili, že je prázdná. Brazilské vojenské rakve = prázdné. Vatikánské vojenské rakve = plné

Tennessee: Proč letadla s neznámými dětmi přistávají v Tennessee uprostřed noci? | Vigilant Citizen. Všechny strany zapojené do této operace odmítají odpovídat na otázky. Někteří představitelé Tennessee říkají, že děti migrantů …

D. Mezinárodní obchodování se sexem s dětmi:

Manželka vnuka  Davida Rockefellera Marka Zuckerberga  Priscilla Chan je sestrou spoluzakladatele Cannibal Clubu Raven. Chan – iluminátský luciferský satanista… Draco reptiliánská chiméra – mimozemský inkarnovaný avatar Wicca čarodějnice Elspeth Blake. Poskytují dětské oběti a pokrmy z lidského masa…

Pro Illuminaty Draco,  reptiliánskou  inkarnovanou mimozemskou chiméru, pro politiky a hollywoodské celebrity, televizní hvězdy a mainstreamové a mediální celebrity,  pro hudební průmysl – idoly,  zpěváky a vedoucí korporací, miliardáře, bankéře a CIA, FBI, MI6… Vedoucí představitele NSA a královské rodiny a představitele Vatikánu atd. .

60 milionů dolarů na vytvoření společnosti Facebook pocházelo z miliard dolarů japonských daňových peněz a japonského národního programu starobního důchodu, které  Illuminát Luciferian a satanista korejského původu svobodný zednář a válečný zločinec, potomek falešných japonských politiků zaplatil svému skutečnému císaři Davidu Rockefellerovi prostřednictvím CSIS. Vzhledem k tomu, že peníze IlluminatiŮ pro CIA,  narkotika a peníze na obchodování s dětmi a finance na podvody jsou odříznuty, museli zednářští japonští národní vůdci z Illuminaty korejského původu zahájit národní systém identifikačních čísel japonských občanů, aby získali další miliardy dolarů z daní… pro úhrady svým iluminátským evropským rodinám černé šlechty, šéfy zpronevěřených peněžních fondů.

27. července 2021 Vojenská  poprava Toma Hankse… Michael Baxter: Herec Tom Hanks opustil Zemi, usmrcením vojenským soudem, který ho uznal vinným z pedofilie a ohrožení dětí. 12. června americká armáda zadržela Hanksa poté, co letadlo, které si objednal v Řecku, kde měl dvojí občanství, přistálo na letišti Malpensa v italském Miláně, kde měl Hanks naplánovanou účast na zahraničním filmovém festivalu.

Americké vojenské zdroje řekly RRN, že příslušníci 173. výsadkové bojové brigády a INTERPOLu čekali na Hanksův příjezd, když Learjet 75 dosáhl letištní plochy. Ozbrojenci nastoupili do letadla a našli Henkse sedícího vedle dlouholetého přítele Petera Scolariho, který v roce 1980 hrál po boku Hankse v televizním sitcomu Bosom Buddies, ve kterém duo zobrazovalo transvestity žijící v čistě ženské  koleji. Hanks později řekl, že to byla jeho oblíbená role, a že díky ženskému oblečení se cítil mužnější.

Armáda propustila Scolariho, ale spoutala a okamžitě zavedla Hanksa na palubu čekající C-130, která musela být dvakrát natankována, aby se dostala do Diega Garcie, kde Úřad vojenských komisí vybudoval věznici poblíž své základny bombardérů B2. Po přistání byl Hanks umístěn do zadržovací cely, kde čekal na svůj vojenský soud.

O deset dní později měl Hanks  den soudu a sbor generálního prokurátora amerického námořnictva předložil důkaz o spojení Hankse s okruhem obchodování s dětmi, který, jak tvrdila armáda, pracoval ve stínu 30 let. Dokazalo to mnoho elektronických zařízení – notebooků a mobilních telefonů -, které obsahovaly fotografie a videa Henkse, který provozoval pohlavní styk s dětmi mužského pohlaví, které byly prokazatelně nízkého věku.

Další videa ukázala, že se Hanks účastnil adrenalinových večírků, setkání, na kterých se scházela liberální elita a hollywoodští A-listerové, píchali do sebe bezbožnou chemickou sloučeninu vyrobenou z oxidovaného adrenalinu, který se získává z vyděšených a mučených dětí, a syntetických opiátů. Ti, kteří se účastní luciferského rituálu, věří, že sloučenina předchází nemocem, prodlužuje život a zvyšuje sexuální zdatnost. V jednom videu bylo vidět, jak si Hanks a zpěvačka Lady GaGa navzájem píchají, zatímco v pozadí se ozývají neviditelné dětské výkřiky, kvílivý zvuk smrti.

Případ odsouzení byl postaven na 50 videoklipech a 2 000 obrázcích, uvedly zdroje RRN. Komise tří důstojníků však shledala obsah tak znepokojivým, že již po shlédnutí čtyř úryvků dospěla k rozsudku o vině.

Hanks, když byl dotázán, zda má na svou obranu co říci, neprojevil lítost nad svými zločiny a řekl soudu, že styk mezi dospělými a dětmi je „přirozený“ a že hrdě podporuje NAMBLA, Severoamerickou asociaci lásky mužů a chlapců. organizace pro pedofilii a pederasty ve Spojených státech.

Tribunál prohlásil, že Hanks je odsouzen k trestu smrti, a požádal, aby byl jeho trest proveden urychleně. “Moje smrt nic nezastaví;” jsme všude, “řekl Hanks.

O tři dny později dostal Hanks jinou injekci než adrenochrom. Byl připoután k nosítkám a do žil mu byl vpíchnut pancuroniumbromid, chlorid draselný a midazolam. Pokud v jeho krvi zůstal nějaký adrenochrom, nebyl dostatečně silný, aby ho chránil před smrtící injekcí.

E. Hook COVID:

Odkaz: Obrana za pomluvu – 100 milionů dolarů proti CNN, Anderson Cooper

Kdo financuje Centrum pro kontrolu nemocí? Toto je seznam významných osobností sestavený z obrovského seznamu, který najdete na jejich webových stránkách. Všechny tyto společnosti hrály roli v pandemii. Považuji je za extrémně alarmující v tom, že se zdá, že z toho v průběhu posledního roku a půl měli velký prospěch. VŠECHNY tyto korporace by měly být vyšetřovány kvůli střetu zájmů. Disponuje CDC radou nepřidružených občanů, která by auditovala jejich financování? Kde je dohled? Je to interní výbor? To je samo o sobě střet zájmů.

Odkazy pro ty, kteří chtějí hledat více společností a laboratoří, které financují tuto pokřivenou agenturu: -3M –Adobe –AFLAC –AstraZeneca –ATT –AnthemBlueCrossBlueShield –Bayer -Bank of Commerce -Bill and Melinda Gates Foundation –Biogen –Cargill -Cambridge University Press – Century21 -Charles Schwabb Corp -Cisco Systems -Citi Bank -Coca Cola –Clorox -CNN/ Time Warner –Costco –CVS -Data Processing Management Inc –Dell -Delta Airlines -Diazyme Labs –Disney -ET podniky –EasternMountainSports –EventBrite –Exxonmobile –Facebook –Fidelity –Ford -General Electric -General Mills -General Motors –Google -Government of Canada -Hampton Inn -Hilton Hotels –HomeDepot –IMG -Infectious Disease Counsultants Inc –Jansen -John JVC –Kaiser -Kohl’s -Liberty Mutual –Magellan -MailChimp -McDonald’s –Merck –Microgenics –Microsoft –Motorola –NFL –Nanoentek -NY společnost infekčních nemocí –Nike -NorthAmerican Vaccine Inc –Novavax –Penstar -Ox Proctor & Gamble (PG) -Princeton -Quaker Oats -Quest Diagnostics –Roche –Safeway –Siemens –Spirit –Sprint –Staples –Starbucks –Statefarm –Target -T -Mobile -Toyota -Trojan Condoms –TBS –UPS –Verizon –Walmart –Walter WebMD -World Health Communications Inc.

http://www.cdcfoundation.org/partner-list/corporations

https://gab.com/Annaeva/posts/106250802779281805

F. Protokoly pro směnu nové měny / Výkup úrovně 4B:

Chase, Bank of America a Wells Fargo budou zasílat e -mailová oznámení s webem Safe Link a web Safe Link bude zveřejněn na různých webech Dinar.

Tento odkaz předejte ostatním k použití pro jejich výkup / výměnu, limit do výše 800 $ je možné použít pouze jednou.

Pro své vykoupení/ výměnu použijte dvě ID obrázku, dva doklady prokazující vaši adresu, vaše peníze na výměnu uspořádejte od nižších k vyšším bankovkám a shrnutí 1-5 stránek (včetně vašeho životopisu a odstavce o každém zaměstnání) vašeho zaměstnání, pokud je jen jedno. Pokud žádné nemáte, můžete přinést seznam o jaké máte zájem , co vás zajímá, nebo si prohlédnete seznam globálních pracovních nabídek, které vás mohou zajímat.

Přejděte na web Safe Link a odpovězte na otázky, které by ministerstvu obrany dokázaly, že jste to skutečně vy.

Jakmile se prokážete, že nejste podvodník, budete vpuštěni na svůj osobní bankovní účet s novým kvantovým finančním systémem.

Na vašem účtu bude zobrazovalo, jaké měny a dluhopisy se evidují při vaší výměně, výchozí sazba pro tyto měny a dluhopisy a zůstatek na vašem účtu.

Pokud by na vašem účtu chybí nějaké měny, nebo pokud získáte nebo obdržíte měnu, budete potřebovat schůzku v Centru výkupu, abyste to napravili.

Pokud jste souhlasili se zůstatkem na vašem účtu a chcete provést změnu doma bez schůzky v Centru, můžete výměnu provést s telefonickou podporou, kterou můžete případně požadovat.

Pokud byste chtěli provést výměnu doma, můžete požádat, aby vám byla debetní karta, která bude připojena k vašemu peněžnímu účtu QFS, zaslána prostřednictvím FedEx do 24 hodin.

Výměna doma by pravděpodobně znamenala, že přijmete výchozí nebo mezinárodní kurz (ale toto nebylo ověřeno). Nové sazby byly zablokovány a byly údajně extrémně vysoké.

Pokud jste nesouhlasíte se zůstatkem na vašem účtu a/nebo pokud jste měli Zim, bude vám přiděleno číslo, na které je možné zavolat na schůzku v Centru. Toto číslo můžete použít pouze jednou.

Pokud jste se rozhodli pro schůzku, kartu získáte při schůzce. Když obdržíte svou Kartu, budete mít přístup ke všem penězům na vašem osobním účtu v Quantum Bank.

Současně s obdržením vaší karty obdržíte smlouvu o mlčenlivosti.

Ti, kteří měli Zim a zaměstnání, budou muset mít schůzku v Redemption Center, kde se spojíte s Wealth Managerem. Tento manažer bude koordinoval vaše zaměstnání s pracovnímvýborem, který se zabývá projekty po celém světě.

Po domluvě vyplníte formulář. Vezmou vaši měnu, spočítají ji, poskytnou vám sazby, potvrzení, svěřenecký účet, bankovní účet a vaši kartu.

Většina Zimů bude vyplacena v dlouhodobém termínu. Pokud byste měli velké množství měny, bylo by to vyplaceno opět v dlouhodobé termínu.

Pokud byste chtěli garantovaný příjem pro vás a vaši rodinu po celý zbytek života, chtěli byste tuto dlouhodobou výplatu získat: Tato dlouhodobá výplata zahrnuje úroky zaplacené z peněz, které zůstaly v bance během dlouhodobého termínu. Vyberete  si délku dlouhodobé výplaty.

Čím lépe jste připraveni na projekty a čím delší je dlouhodobý termín výplaty, tím lepší úrokovou sazbu můžete na svém Zimu získat.

Vaše míra Zim bude určena vaším pracovním zaměřením a způsobem, jakým práci budete realizovat. Těm, kteří nemají zaměstnání, bude nabídnuta výchozí sazba.

80% vaší směny Zim jde do mezinárodních projektů a 20%  pro osobní použití včetně vašeho zaměstnání.

Všechna první setkání Redemption/ Exchange Center zahrnují první diskusi o projektu, pokud se rozhodnete,  vše bude trvat asi 20 minut. Na druhém setkání budete mít diskusi o projektu. Vyšší smluvní sazba Zimu může, ale nemusí být sjednána při druhém setkání s přiděleným správcem majetku.

Jakmile se úroveň 4 B dokončí přibližně za 10 dní, budete mít plný přístup ke všem svým penězům.

Tier 4 B a Tier 5 pro širokou veřejnost budou současně. Jediným rozdílem mezi těmito dvěma skupinami je to, že jdete do centra směny, zatímco úroveň 5 do okénka pokladny. Pokud se někdo objeví v bance s miliony dolarů VND atd., bude poslán do Redemption Center.

Platí se pak bankovní poplatek, ale lze vyjednat odpuštění. Pokud jde o sazby, bankovní poplatek není určen podle toho, jaký je váš měnový kurz, je to pro všechny měny, které směňujete. Slyšeli jsme, že to bylo 0,25%, ale můžete vyjednat odpuštěni.

Pokud jste byli v partnerství a koupili jste si měny společně, máte dvě možnosti: Jít společně, sdílet schůzku, podepisovat si navzájem smlouvy NDA. Nebo rozdělit svou měnu dohodou, a půjdete na schůzku samostatně. Poté se ujistěte, že máte kopii stvrzenky pro budoucí potřeby, pokud by byla vyžadována.

Nejedná se o zdanitelnou událost.

Do Centra směn můžete vzít členy rodiny. Můžete komunikovat společně. Pokud doprovázíte své přátele nebo rodinu, budete muset podepsat NDA. Než se do toho pustíte, můžete vše sdílet. Pak jdete dovnitř a podepíšete svou NDA a BUDETE ZTICHA.

Všechno jde do kvantového systému, ať už D1, 2 nebo 3. D1 je VLÁDA a některé části VOJSKA. Dluhy byly vůči Číně. USA slíbily zápůjčku peněz od D1, aby umožnily přístup k těmto penězům. Výsledkem bylo, že Čína požadovala, aby USA tento dluh splatily. To se nyní děje. Číňané mají převážně kontrolu nad D1 a D2, dluh se nyní splácí a díly tomu lze vyměnit Tier 4.

Darování měn bude možné. Nebude vyžadován žádný darovací doklad a nebude vybírána žádná daň. Darovací doklad bude vyžadován, pokud by bylo zjištěno, že účty byly nahlášeny. Vždy bude tedy nejlepší mít tento doklad.

Pokud sami nemáte humanitární projekt, můžete se rozhodnout podporovat projekty, které poskytla OSN. Pokud tak učiníte, získáte také vyšší sazbu.

Musí tu být nějaké oznámení o USN. In když není oznámen USN a NESARA, už se tak děje. ODPUŠTĚNÍ DLUHŮ je důkazem, že NESARA začíná.

Můžete se spojit s dalšími lidmi na vašem pracovním projektu, abyste sdíleli náklady. Nebudete na to sami.

Bude 3denní lhůta pro odstoupení od smlouvy, kde můžete požádat o různé sazby a podmínky.

V prvních 90 dnech obdržíte 20% z vašeho 20% uplatnění Zim.

1% bude na kartě při vaší schůzce u směny, 99% bude vloženo pod důvěryhodnou společnost.

Máme 90 dní na změnu na jinou společnost.

Karty UBI budou vydávány občanům všech zemí GESARA s částkami odpovídajícími potřebám lidí.

Dubi 1 uvolnil peníze, aby USA mohly vrátit zapůjčené prostředky, pro zahájení tier 4B a tier 5.

G. „Dvacet dvě tváře: uvnitř neobyčejného života Jenny Hill a jejích dvaceti dvou osobností“, Judy Byington, předmluva Dr. Colin A. Ross, MD RAW: Dr. Colin Ross – Robert David Steele

Jenny Hill na satanském obřadu oběti satans dítěte:

http://www.youtube.com/watch?v=F626Lsrdwg4

UPOZORNĚNÍ: Jenny poskytla popis toho, jak byla v útlém věku pěti let znásilněna, mučena, nucena vidět dětské oběti, čekala na božský zásah, téměř umřela –  dokazuje zlé zážitky tisíců dalších dětských obětí satanských ctitelů. Dokládá, že pachatelé uctívající Satana jsou organizováni CIA USA Inc, CIA královny Alžběty, bankovních rodinách Illuminatů a kultu obětování dětí devátého kruhu Vatikánu až po Clintonovi,  Hollywood, Pizzagate a místní teenagerské jídelny. Byly financováni stejnou Cabal, která řídila náš globální měnový systém – samotnou organizací, která byla v procesu svržení aktivace Globálního resetu měny. Není divu, že prezident Trump prohlásil: „Tito lidé jsou nemocní.“

H. Satanské svátky: Út. 3. srpna 2021 byl další velký satanský svátek s názvem Satanské radovánky.

Měsíce předem satanští ctitelé plánovali na svátky únosy dětí a mladistvých, zatímco pachatelé běžně kradli děti, aby je měli jako vlastní oběti. Novorozenci, děti a mladiství byli hladověni, mučeni a používáni při sexuálních orgiích při přípravě na obřady lidských obětí.

Nahlaste prosím podezřelé satanské aktivity místním orgánům činným v trestním řízení. Jelikož je známo, že satanisté pronikají do policejních oddělení, obraťte se na své orgány a obraťte se také na americký imigrační a celní úřad (ICE):

https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form a federální web pro obchodování s lidmi: https: //www.state.gov/humantrafficking/

Volejte na záchranu!

Neziskové organizace, která zachraňují děti, které byly týrány nebo účastníci obchodovány s lidmi

855-646-5484

http://www.calledtorescue.org/

Můžete anonymně nahlásit obchodované a zneužívané děti

Pokud si přejete připojit se k úsilí o záchranu dětí před mezinárodním obchodováním se sexem, obraťte se na Tima Ballarda z Operace podzemní železnice a/nebo neziskové organizace Saving Innocence.

https://ourrescue.org/ https://savinginnocence.org https://www.youtube.com/watch?v=FT4tmI8YxCU&feature=emb_rel_end

I. Reset globální měny a NESARA/GESARA byly o dětech

Není to o penězích. Jde o děti – tisíce podvyživených a traumatizovaných dětí, které byly na počest Satana znásilňovány a vražděny, aby jejich elitní pachatelé údajně mohli získat moc a vládnout světu. Prvním oficiálním aktem, který prezident Trump učinil ráno před přísahou do úřadu, byla návštěva ústředí CIA a vyhlášení války mezinárodnímu kultu obchodování s dětmi, který provozují tyto globální elity. Pojďme se postit a modlit se za tyto miliony malých, kteří byli právě teď zachráněni z podzemních tunelů Cabal po celém světě a mučeni a zabíjeni satanskými Coveny hned vedle. Modleme se také za vojenské jednotky na celém světě, které riskovaly vlastní životy, aby je zachránily. Starověká nauka o půstu a modlitbě zde byla vysvětlena na 10:30:32:

https://www.youtube.com/watch?v=4Mb9gU6DmKs

Judy Poznámka: Nyní, ani nikdy předtím jsem nedostala peníze za psaní mých aktualizací a článků. Odškodnění bylo v tom, že máme prodejny, které pomáhají zachránit děti tím, že odhalujeme pravdy o velmi utajovaném satanském rituálním zneužívání, pedofilii a obětování dětí, které v naší mezinárodní společnosti řádily.

Výše uvedené bylo shrnutím informací z internetu. Je na čtenáři, aby si udělal vlastní průzkum a rozhodl, zda je nebo vše pravdivé.

Web Safe Link pošlu, až zjistím, co to je, plus bude zveřejněn na několika webech Dinar. Rozumím tomu, že propojením na web Safe Link se vygeneruje Smlouva o mlčenlivosti, kterou podepíšete za účelem získání schůzek s odkupem/ výměnou.

Poté, co podepíšu, že nic Nezveřejněním … nebudu moci 90 dní zasílat e -maily, příspěvky ani s nikým hovořit o procesu výměny, takže se odmlčím a těch 90 dní si vezmu, abych svůj lidský projekt zorganizovala a rozjela…

Tohle není rozloučení. Očekávám, že v blízké budoucnosti budu pracovat s mnoha z vás. Nedokážu vám říct, jak ráda jsem vás poznávala. Navždy zůstanete v mém srdci.

Velké poděkování těm oddaným a statečným poskytovatelům Intel, kteří si přáli zůstat neznámí; pokořit Wildfire Lady, kteří jsou schopni odhalit pravdu; Martě, která nepřetržitě pracovala, aby rozeznala, co je ve falešných zprávách skutečné; Bradovi, který dělá skvělý výzkum; Bonni B, která odhaluje základní příčiny toho, co se skutečně děje, a Kenovi, který odhaluje téměř neomezený Intel o pedofilii, aby nám pomohl zachránit děti.

Poděkujme Q, že k resetu konečně došlo. Přeji vám hodně štěstí ve vašem lidském úsilí a těším se na vás na druhé straně, kde společně zlepšíme život pro všechny.

Trpělivost je ctnost. Mít ctnost je znakem dobré morální bytosti. Dobré morální bytosti mají moc přemoci zlo a změnit svět. A to se stane !!! . . . Judy

Zdroj:

https://operationdisclosureofficial.com/2021/08/03/special-restored-republic-via-a-gcr-report-as-of-august-3-2021/