…..gigantický plán na zničení kabaly vychází na povrch. Snad po odtajnění některých faktů lidé konečně uvěří. Takovými triky se někteří jedinci museli schovávat před zločinci, kteří vládli tomuto světu. Skoro až neuvěřitené…

Největší plán na světě

Princezna Diana věděla, že královská rodina ji chce zabít, proto stejně jako jiní zinscenovala svoji smrt ve spojení s jedinou osobou, které mohla důvěřovat, a společně připravili „Plán.“

Krásná a dobrosrdečná princezna a dva silní mladí muži si zvolili odpoutat se od temné elity. Byli součástí elitních kruhů, ale nikdy se jim nepodřídili. Tito tři lidé vytvořili Plán, který doslova otřásl naším Matrixem.

Seznamte se s krásnou, čistou a dobrou princeznou Dianou. Byla nucena uzavřít manželství, ve kterém sloužila pouze pro rozmnožování reptiliánské královské rodiny. V 19-ti letech byla nucena vdát se za muže jen proto, aby rodila jeho děti, a aby potom byla odhozena stranou. Rychle se dozvěděla o strašných zločinech královny a královské rodiny. Zjistila, že královská rodina provozuje mnoho tajných společností, pojídá a znásilňuje děti, obchoduje s nimi a rituálně je obětuje Satanovi. Jak se má zachovat princezna, která je v této situaci bezmocná? Její synové, nad kterými měla jen nepatrnou kontrolu, měli být vychováni k tomu, aby převzali moc. Princezně bylo řečeno, že je určena jen k rozmnožování. Její vztah s královnou byl hrozný, nenáviděla královnu a královna nenáviděla ji.

Dokonce řekla, že královna je „ZLO“! Toto ji vedlo do velkého nebezpečí a ona to věděla. Co tedy udělá krásná a dobrá princezna, když ví, že jejím osudem bude smrt? Princezna, která nechce nic víc než porazit zlo a pomstít to, co se jí a jejím synům stalo?

Komu důvěřovala, že jí pomůže uprchnout? JFK Juniorovi a Donaldu Trumpovi. Věděla, že jsou dobří lidé a oni věděli, že je dobrý člověk. Plán začal vznikat poté, co byl JFK zavražděn za to, že začal podnikat kroky ke svržení temné kabaly. Donald a JFK junior byli obrovskou součástí tohoto plánu, stejně jako dobrá a krásná princezna Diana. Kdo jiný by měl porazit královskou rodinu, než ten, kdo ji znal zevnitř a jehož život byl královskou rodinou zničen?

JFK junior a Donald věděli, že příslušníci královské rodiny musí být zničeni, protože byli loutkami Koruny a Koruna vlastnila Spojené státy. Věděli, že lidstvo nikdy nebude osvobozeno, pokud nebude zničena Koruna a bankovní systém. Diana byla dokonalou klíčovou osobou.

V létě roku 1995 proběhla tajná schůzka mezi Dianou a JFK juniorem, byla uzavřena dohoda, byla naplánována falešná smrt princezny a bylo stanoveno její místo v Plánu. Kamufláž detailů byla připravena.

Pak v prosinci 1995, o půl roku později, se Diana a Donald setkali na charitativní akci a dokonce „náhodou“ seděli u stejného stolu. Donald hrál svou roli dobře, nejprve jí lichotil, poté pokračoval dál méně lichotivým způsobem, ale to bylo důležité, protože to drželo na uzdě veškerá podezření. Po dokončení Dianina rozvodu byl Donaldovi od Diany zaslán „ručně psaný“ dopis. Tohle byl další krok!
Plán a kamufláž se začaly realizovat a Diana „zemřela“ téměř přesně rok po rozvodu. A „zemřela“ přesně 2 roky po setkání s JFK juniorem. JFK junior „zemřel“ téměř na den přesně 2 roky po Dianě. NENÍ TO NÁHODA.

Neexistoval žádný způsob, jak by Diana a JFK junior mohli realizovat svůj plán živí. Neměli jinou možnost, jejich životy byly v ohrožení.

Takže pouhé 3 týdny před Dianinou smrtí vstoupil do hry Dodi, jen 3 týdny trval jejich vztah. Byla to zástěrka, Dodi patřil k dobré straně Saúdské královské rodiny. Jeho dědeček byl lékařem krále Salmana. JFK junior a Donald věděli, že v Saúdské královské rodině existují dvě strany a věděli, že dobrá strana (Salman) se chtěla osvobodit od zlé strany (princ Al-Waleed).

Zlá strana Saúdské královské rodiny financovala většinu úplatků a z velké části se podílela na financování Koruny.

Donald a JFK junior prostřednictvím Dodiho ujednali, že pokud dobrá strana Saúdské královské rodiny udrží Dianu v bezpečí, osvobodí ji od zlé strany (Al-Waleed), která byla u moci. Odstraněním zlé strany dojde k odříznutí financování temné kabaly, Koruny a osvobození dobré strany (Salman) od zla. Díky tomuto slibu je Diana v bezpečí a pomáhá porazit královskou rodinu s využitím veškerých jejích tajných dat.

Dobrá strana Saúdské královské rodiny potřebovala Dianiny znalosti k tomu, aby odstranila zlou stranu, která byla napojena na Korunu a financovala královskou rodinu a korupci.

Vzpomeňte si, že na samém začátku zpráv od Q bylo velmi důležité porazit Saúdskou Arábii, protože tím mohlo být zlikvidováno financování veškeré korupce. Saúdská Arábie musela být na řadě jako první. Bez přerušení těchto vazeb by se nic dalšího nemohlo realizovat. Přerušení financování je velká rána královské rodině, vede k oslabení její moci.
Celý článek na

https://tadesco.org/radostna-zprava-princezna-diana-zije/