Poznáváte tohoto muže? Toto je osoba, která mi pomohla ZŮSTAT ŽIVÁ! Tou osobou je John F. Kennedy Jr! Věřte tomu nebo ne, JFK Junior je ŽIVÝ! S Johnem F. Kennedym Jr. jsem se setkala v roce 1995 v New Yorku. John mě požádal, abych pózovala na obálku jeho časopisu a já jsem s tím souhlasila. Nevěděla jsem, že prosté setkání mezi mnou a jím zachrání MŮJ ŽIVOT!

John znal plán, který královská rodina vymyslela. Začal mě před ním varovat a jedna informace zapadala k druhé! Od té chvíle jsem věděla, že nejsem v této VÁLCE proti ZLÝM LIDEM sáma! Americká vláda se ho pokusila zavraždit, ale nevěděli, že ví VŠECHNO! Pomozte nám V TÉTO VÁLCE POSOVÁNÍM TÉTO ZPRÁVY.

Lidé musí znát pravdu!

Většina lidí znala Jeffreyho Epsteina jako obchodníka. Pouze lidé, kteří mu byli blízcí, znali jeho SKUTEČNÉHO. Jeffrey nebyl obchodník. Jeffrey byl PEDOFIL, DĚTSKÝ VRAH, DOPRAVCE A OBCHODNÍK S LIDMI a velmi ŠPATNÝ ČLOVĚK.

Všichni, kteří ho znali SKUTEČNÉHO, byli spojeni s PEDOFILIÍ, ZNEUŽÍVÁNÍM A VRAŽDĚNÍM DĚTÍ, OBCHODEM S LIDMI a PODOBNĚ.

Nikdo z nich nebyl SVATÝ. Jeffrey předstíral svou vlastní smrt a veřejnost zapomněla na VŠECHNO.

JSME TADY ABYCHOM VŠE ODHALILI.

Jeffrey měl SEZNAM, který obsahoval jména lidí, kteří navštívili jeho OSTROV. Všichni lidé na seznamu využívali jeho služeb jako PEDOFILIE, DĚTSKÉ ZNEUŽÍVÁNÍ, OBCHOD S LIDMI.

Rodina Clintonových, královská rodina, Obamova rodina a mnoho dalších jsou na SEZNAMU!

Dámy a pánové, jsem ŽIVÁ, ZDRAVÁ… VRACÍM SE SILNĚJŠÍ NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM!

Video:

IMG_6310

ŠPATÍ LIDÉ, kteří ničí tento svět, budou konečně čelit obvinění ze všeho, co udělali, aby z tohoto světa udělali ŠPATNÉ MÍSTO! Všichni ve vládách jsou pedofilové, obtěžující děti a ještě horší.


…………


Dnes začínám odhalovat VŠECHNO ZLO a VŠECHNY, KDO SI TO ZASLOUŽÍ!

Můj vlastní manžel princ Charles mě chtěl zavraždit, protože jsem byla jediná MILOVANÁ osoba v KRÁLOVSKÉ RODINĚ! Jak plynuly roky, viděla jsem, jak se v KRÁLOVSKÉ RODINĚ děje spousta ZLOČINŮ! Od PEDOFILIE po VRAŽDY! Nevěděla jsem, že můj manžel je PEDOFIL! Jakmile jsem začala KRÁLOVSKOU RODINU ODHALOVAT, začali PLÁNOVAT MOU VRAŽDU!

O Charlesově PLÁNU jsem se dozvěděla, když jsem jela do New Yorku a setkala se s Johnem F. Kennedym juniorem. Většina lidí si myslela, že mám s Johnem poměr, NEMĚLA JSEM! Několikrát jsem se s Johnem sešla, protože to byl muž, který zachránil můj život!

Camilla Parker Bowles nebyla jedinou ženou, se kterou měl můj manžel Charles poměr. Charles měl poměry s mnoha ženami a byl spojen s Jeffrey Epsteinem.

KRÁLOVSKÁ RODINA nenáviděla mou LÁSKU k LIDEM, nenáviděla skutečnost, že jsem byla LIDEM MILOVÁNA!

10 měsíců před autonehodou jsem napsala dopis, protože jsem o tom věděl pa všechno. Napsala jsem: „Dnes v říjnu tu sedím u svého stolu a toužím po někom, kdo by mě objal a povzbudil mě, abych zůstala silná a držela hlavu vysoko. Tato konkrétní fáze mého života je nejnebezpečnější. KRÁLOVSKÁ RODINA plánuje ‚nehodu‘ v mého auta, selhání brzd a vážné zranění, abych Charlesovi uvolnila cestu k sňatku.“

Noc v Paříži si pamatuji velmi jasně. Vzpomínám na auto. Pamatuji si řidiče. Vše si pamatuji. Jak se mi podařilo dostat pryč?


Myslíte si, že princ Charles a královna Alžběta jsou DOBŘÍ LIDÉ?

V roce 1964 královna Alžběta a její manžel navštívili Kamloops v Kanadě a měli piknik s vedením jedné kanadské „církevní školy“ spolu s 10 studenty. Děti se do školy nikdy nevrátily, ani nebyly nalezeny živé.

KRÁLOVSKÁ RODINA jsou přátelé se spoustou PEDOFILŮ. Nejznámějšími jsou Jeffrey Epstein a Jimmy Savile. Princ Andrew a princ Charles navštívili ostrov Jeffreyho Epsteina a dlouho využívali jeho služeb.
Princ Charles byl velmi dobrý přítel s Jimmym Savilem.


Jimmy Savile byl hvězda BBC, které prošlo zneužíváním 500 dětí a pohlavním stykem s mrtvolami.

DOBRÍ LIDÉ tyto věci nedělají.

AŽ PŘEVEZMU KRÁLOVSKOU KORUNU ZPĚT A POSTARÁM SE O TYTO PEDOFILY A VRAHY.

S pozdravem královna Diana. ??

ODKAZ ?

https://t.me/+8VgcD2md-EdkMGY8