PAVEL KOPECKÝ přináší děsivé zprávy o schváleném migračním paktu, ale také o odporu, který se proti němu v Evropě zvedá – u nás ale kupodivu tolik ne, ač není pochyb, že diktát z Bruselu nám vnutí i muslimské džihádisty, abychom nepřišli o obohacení, drtící západní Evropu

Politici v několika evropských zemích bijí na poplach. Upozorňují na nedozírné následky migračního paktu EU, který byl nedávno schválen nejprve europarlamentem, a poté i většinou vlád EU. Například polští politici varují, že hlavním cílem paktu je výměna obyvatel v těch zemích, kde k ní zatím nedošlo. Proto se EU chce v přerozdělování nyní zaměřit zejména na Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Pobaltí.

Invaze Ukrajinců nás muslimů nezbaví

Odmítnutí přidělených ilegálů,  je prý možné, ale za každého odmítnutého jedince musí být uhrazena pokuta 22 000 eur( něco více než půl milionu korun). To v případě, že má být přerozdělováno zpočátku 120 000 a později až 200 000 ilegálů ročně, je pro vyrabované rozpočty většiny evropských zemí zničující.

Do těchto kvót jsou zahrnuti výhradně mimoevropští – tedy z 95% muslimští – dobyvatelé. Ukrajinci se neberou v potaz. Rakušan jednoduše zcela účelově lže, když tvrdí, že pokud jsme přijali Ukrajince, budeme muslimů ušetřeni.

To je prachsprostá lež. Podívejte se například na co do počtu obyvatel stejně velké Švédsko nebo Belgii. Obě tyto země se srovnatelným počtem obyvatel sice přijaly méně Ukrajinců než my, ale od přijetí mnohem více muslimských nájezdníků je to neuchránilo.

Prolhaná média kryjí prolhané politiky

A dokonce jich přijaly mnohem víc, než kolik jsme my přijali Ukrajinců. Rakušan udává, že jsme přijali 250 000 Ukrajinců (ve skutečnosti je jich u nás dvakrát tolik), ale už neřekne, že podobný počet muslimů přijalo například stejně velké Švédsko za pouhé dva nebo tři roky. A samozřejmě přijalo i desítky tisíc Ukrajinců k tomu.

Mainstreamová média i vládní politici tak účelově lžou, když tvrdí, že díky našemu přijímání Ukrajinců již nemusíme přijímat muslimy. Musíme.

Co třeba Německo? I když je větší, tak přijalo něco přes milion Ukrajinců, ale za posledních 8 let také více než 2,5 milionu muslimů. Další statisíce žadatelů o azyl má aktuálně zájem se v Německu usadit. Jenže země již nemá „obohacovače“ kam dávat, tak začíná vyhánět vlastní občany z obecních bytů i domovů důchodců.

A pokud se podíváme na sousední Rakousko, které má asi o milion obyvatel méně než my, tak to přijalo od roku 2015 statisíce muslimských vyžírek, rozhodně mnohem víc, než kolik jsme my přijali Ukrajinců. A země samozřejmě přesto registruje i desítky tisíc Ukrajinců, kteří tam přitáhli v posledních dvou letech.

Referendum? U nás vyloučeno

V Polsku, které na rozdíl od nás hlasovalo proti návrhu, nyní zahájil parlament videokampaň proti systému kvót. Chystá se přijmout usnesení, které dává vládě právo uplatnit právo veta a odmítnout návrh na příštím summitu EU. Existují také požadavky na referendum, které by se konalo souběžně s parlamentními volbami letos na podzim.

Také v Rakousku tlačí největší (a jediná) opoziční strana FPÖ na referendum, neboť schválený dokument považuje i nepodvolená část Rakušanů za velmi nebezpečný. V případě Rakouska by tkvěl hlavní problém v tom, že nový migrační pakt povoluje sloučení širších rodin, takže ze stovek tisíc stávajících džihádistů by náhle měli v zemi nějaký ten milion.

„Pokud zákon projde Evropským parlamentem, FPÖ požaduje o tomto azylovém balíčku referendum, protože tato dohoda nejenže nemění Evropu v pevnost, ale právě naopak. Proto musí politici udělat vše, co je v našich silách, abychom vytvořili alespoň‚ pevnost Rakousko‘ a ochránili zemi před novou migrací národů,“ řekl lídr FPÖ Herbert Kickl.

Kritizoval rakouskou vládu, že s návrhem souhlasila, a řekl, že „bodla Rakušany do zad“. FPÖ dlouhodobě kritizuje křesťanské demokraty ÖVP za to, že jsou slabí v otázce imigrace, o konzervativních ideálech už vůbec nemluvě.

Ostrá kritika přichází také od německé strany Alternativa pro Německo (AfD), která označuje přijatý návrh EU jako extrémně nebezpečný.

Fialova vláda zradila V4

„Pod tlakem německé vlády mohou nezletilé osoby bez doprovodu snadno překročit vnější hranici bez zastavení, a to i prostřednictvím zrychleného řízení. Totéž platí například pro celé rodiny přijíždějící ze Sýrie. Také se nezabývá problémem, že 80 procent těch, kteří přišli do Německa, mohlo dříve přijít do EU bez registrace,“ řekl Gottfried Curio, mluvčí pro vnitřní záležitosti parlamentního klubu AfD.

A zcela popravdě prohlásil, že vlády České republiky a Itálie jsou zrádci, neboť obě tyto vlády tvrdí, že jsou konzervativní, ale nakonec vždy hlasují v souladu s Bruselem.

https://cz24.news/desivy-migracni-pakt-rakusanova-zrada-nema-v-historii-cr-obdoby-ucelove-lzi-fialovy-vlady-a-medii-za-kazdeho-odmitnuteho-migranta-pul-milionu-vypalne-bruselu/

AUTOR: Pavel Kopecký

ZDROJ