Úderný tým Delta Force v pátek ve Švýcarsku zatkl 86letého zakladatele Světového ekonomického fóra (WEF) Klause Schwaba. Po smrtící přestřelce, která proběhla u opevněné brány i v jeho areálu o rozloze 7 770 metrů čtverečních skončil až v jeho ložnici, kde tento nelidský netvor ležel v posteli napojen na samodávkovací infuzní přístroj Adrenochromu, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

K opožděnému zatčení došlo poté, co White Hats oficiálně označil Schwaba za mezinárodního válečného zločince na základě nezveřejněných důkazů, které dokazují, že pomáhal organizovat Covid plandemii a Velký Reset – demontáž kapitalismu, rozpuštění soukromých vlastnických práv a zotročení či vymýcení veškerého odporu na celém světě.

Podle našeho zdroje měl White Hats vůči Schwabovi také zášť. Poté, co WEF strávil 32 hodin diskusemi o nemoci X – smrtelné, vznikající, uměle vyrobené nákaze, pro kterou byl COVID-19 praktickým cvičením – na lednové konferenci „přebudování důvěry“ (ironie) v Davosu získal White Hats věrohodné informace naznačující, že 6. února dorazí do přístavu San Francisco na palubě nákladní lodi plující pod iberskou vlajkou zásilka „komponenty“ nemoci X. Když plavidlo dorazilo, White Hats už čekali. Zaútočili na loď a v nákladovém prostoru našli chladiče sklovité, viskózní kapaliny uložené v kádinkách a baňkách. V kapalině byly zavěšeny třpytivé stříbrné skvrny, ne větší než kus lupů. Posádka lodi tvrdila, že o ničem neví, a tvrdila, že pouze převáží „mazivo do motoru“, podle lodního manifestu. Zásilku zabavil tým White Hat Chemical, Biological, Radiological, and Nuclear (CBRN), který ji spěšně dopravil do Fort Leonard Wood k chemické analýze. Ukázalo se, že tekutina je mýdlová voda a skvrny jsou mikrojemné kosmetické třpytky, které ženy používají ke zvýraznění svých očí. V jedné chladničce byl strojem psaný vzkaz: „Oblafnul jsem vás.….

Zdroj připustil, že podvedení generála Smithe rozzuřilo, protože to sice stálo čas a zdroje, ale byl to jen podružný důvod k pronásledování „jednoho z nejplodnějších zločinců v dějinách lidstva“.

„5. dubna generál a jeho spojenci z armádního velitelství speciálních operací plánovali Schwabovo zatčení. Zpravodajská služba, a doufali jsme, že je to solidnější než informace z lodi, tvrdila, že Schwab je v podstatě upoutaný na lůžko, ale chráněný mohutnou bezpečnostní silou. Nebylo možné se tam vplížit – generál měl plány jeho domovské pevnosti. Přestřelka byla téměř jistá a následně se dostat ke Schwabovi nešlo dřív, než ho jeho lidé naženou do jeho úkrytu,“ sdělil zdroj.

Nechtěl říct, jak nebo kdy Delta dorazil do Švýcarska nebo jestli se na operaci podílely švýcarské úřady. Mohutnost střelby určitě upozornila místní úřady a možná i federální policii.

„Věděli jsme, že to bude rychlost a střelba. A rozhodlo se, že to uděláme tento víkend,” řekl. „Nebudu naši techniku odhalovat, ale můžeme z dálky dočasně vyřadit skoro každý poplašný systém na planetě a jeho nebyl výjimkou.”

Operace začala v brzkých ranních hodinách, cca od 2 do 6 hodin ráno, kdy je fyziologická ospalost největší a výkonnostní schopnosti – například reakce na ozbrojený vpád – jsou nejnižší. Delta doufal, že najde nějaké strážné spící nebo ospale nepozorné.

Ostřelovači Delty s puškami vybavenými tlumiči střelili do hlavy tři muže u brány a pět strážných na obvodu. Osm výstřelů, osm potvrzených zabití. Mezitím další Delta přelezl kamennou zeď obklopující Schwabovu pevnost a pustil se do houfu ozbrojených hrdlořezů, sedm jich zabil a dalších pět těžce zranil. Jeden Delta byl střelen do ruky a nohy, ale bojoval dál. Další dostal zip na stuze samopalu a zemřel.

Falanga střelby pokračovala, zatímco Delta se probojovával k hlavním dveřím; dva vojáci nastražili nálože, šest dalších je krylo a vypálilo smrtící řízené dávky, které srazily další čtyři blížící se strážné. Dveře se rozštíply na nespočet úlomků dřeva a pokrouceného kovu – exploze rozpárala tři strážné uvnitř, kteří stáli za nimi. Delta je překročil a tlačil se vpřed, vyklízel dům místnost po místnosti a střílel na všechny protivníky. Čtyři strážní se otočili kolem točitého schodiště tváří napřed do palby kulek Delty.

Přesně umístěné výstřely Delty rozpáraly dvojici strážných, kteří hlídali hlavní ložnici, a další dva, kteří stáli u nohou Schwabovy postele, perforovaly.

Schwab měl ve vodnatých očích strach a od zápěstí se mu táhla infuze, která vypadala jako morfinová pumpa. Když mu voják vytrhl hadici ze zápěstí, Schwab zamumlal: „Ne, potřebuju to. Pomozte mi.“

„Kdyby to bylo na mně, hned bych vám pomohl zbavit se vašeho trápení,“ řekl mu operátor Delty podle hlášení z porady.

Delta zvedl Schwaba z postele a spěšně ho uvedl dolů a ven. Když Delta Force opouštěla pozemek, u brány na ně čekali čtyři strážní s puškami AR-15 a sklonili zbraně, když spatřili Schwaba ve spárech Delty.

„Nestřílejte, mohli bychom zasáhnout šéfa,“ řekl jeden z nich.

Delta je zpacifikoval. Nikdo nepřežil.

„Máme čtyři zraněné a jednoho mrtvého. Vyzvedli tělo svého padlého bratra. Zemřel jako hrdina. Teď neřeknu, kde máme Schwaba, ale uvedu, kam míří – GITMO. Bohužel skončením Schwaba nekončí WEF. Máme před sebou ještě spoustu práce. A potvrdili jsme, že bral Adrenochrom – to bylo v přístroji vedle jeho postele,“ doplnil náš zdroj.

Dodal, že prezident Trump byl o operaci informován a že hospitalizační trop je krycí historkou Deep State.

https://realrawnews.com/2024/04/delta-force-arrests-klaus-schwab/

Kdo je vlastně tento lidský šváb?

https://knihya.cz/a-je-to-venku-klaus-schwab-fasisticky-sef-wef-nepritel-lidstva-a-propagator-velkeho-resetu-je-z-matciny-strany-rothschild/


no coment…