Jednotka Delta Force v sobotu zatkla Chelsea Clintonovou a manžela Marca Mezvinského na cestě autem z Clintonova honosného manhattanského sídla do venkovského domu v Rockportu, MA, kam oba často unikali před shonem městského života. Podle vojenských zdrojů speciální oddělení stíhalo Clintonovou už týdny. Čekalo se na příležitost, jak ji zatknout, kdy bude mít nejmenší ochranu.

Tato šance přišla v sobotu krátce po 11:00 ráno, asi 20 mil severovýchodně od Hartfordu, Connecticut, na silnici 84. Delta Force ve dvou civilních vozidlech zastavili Clintonův pronajatý Mercedes GLE a viděli tři děti na zadních sedadlech. Přestože Clinton a Mezvinsky mají 3 vlastní děti – Charlotte, Jaspera a Aidana – ty ve vozidle nemluvily anglicky a měly tmavou pleť; zkrátka to nebyly děti Clintonové a Mezvinského, uvedl zdroj ze sboru generálního prokurátora amerického námořnictva pro Real Raw News.

Datoval RRN, že JAG a Úřad vojenských tribunálů získaly důkazy o tom, že Chelsea šla ve šlépějích své zesnulé matky – unášela haitské děti a prodávala je zájemcům z kruhu obchodníků s dětmi, který existuje již desítky let. Náš zdroj uvedl, že děti nalezené v jejím vozidle byly ve věku 8 až 12 let a mluvily haitskou kreolštinou.

Začátkem tohoto měsíce otřáslo ostrovní zemi Haiti zemětřesení o síle 7,2 stupně, které srovnalo řadu budov se zemí a zabilo nejméně 2500 lidí, z nichž mnozí byli dospělí. Jejich děti zůstaly po živelné katastrofě osiřelé.

Armáda tvrdí, že se Chelsea a její manžel schovávali pod rouškou humanitární mise sponzorované Clintonovou nadací a unášeli haitské děti pod záminkou, že je přemístí do stabilních amerických rodin.

“Máme důkazy, že Clintonová unesla nejméně 50 dětí z Haiti. Neexistuje však žádný důkaz, že by děti byly zařazeny do pěstounské péče nebo předány k adopci. Její matka to provedla stejně tak po zemětřesení v roce 2010 a rozhodně to vypadá, že jablko nepadá daleko od stromu. Zdá se, že Chelsea zopakovala kroky své matky – a stejné chyby, “řekl zdroj JAG RRN.

Uvedl, že bojovná Chelsea Clintonová napadala příslušníky Delta Force, zatímco její zženštilý manžel se krčil ve strachu a pozdě litoval toho,  že plnil pokyny své ženy. Delta Force je uvalila do vazby a byli přesunuti do zadržovacího zařízení na neznámém místě.

Náš zdroj dále uvedl, že nezná současné dění kolem nezletilých z vozu.

“Cestovala bez dodržování pokynů své tajné služby. Nevíme co ji k tomu nyní vedlo. Jisté je, že v minulosti se určenými bezpečnostními pravidly řídila, “ uvádí zdroj.

RRN bude poskytovat aktualizace, jakmile budou k dispozici.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/delta-force-arrests-chelsea-clinton/