video:

Překlad videa:

Videem bych chtěl vysvětlit téma barev a symbolů. Video jsem zveřejnil v roce 2018 a netušil jsem, jak velký zájem vyvolá a kolik otázek k tomuto tématu obdržím. Dělám na toto téma i semináře, kde to celé vysvětluji, jak se používají barvy a symboly na obrázcích, ale vidím, že to nestačí. Spousta lidí si všimla, že tato symbolika existuje, ale často si špatně vyloží, co vlastně vidí. Ono to není snadné vysvětlit, já sám se tím zabývám roky, ne-li desítky let. Nejedná se o všechny symboly a barvy, existují také různé barevné kombinace, celé to je velmi rozsáhlé. Rozhodl jsem se soustředit na základní vzory, protože když porozumí člověk rytmu, může i sám dál vysledovat, co přijde.
.

Budeme se zde zabývat základními věcmi, podrobnosti vysvětluji na svých bezplatných seminářích.
Nejdůležitější, co jsem v celé věci zjistil, je takzvané černé pozadí a zde máme příklad (pozn.překl.-ve videu je obrázek B.Gatese na černém pozadí). Jde o to, pochopit, jako jsou obrázky dělané a co znamenají. Takže – černé pozadí znamená deepstate, takže chápete, proč používají černou, je to celé logické. Takže když máme obrázek s někým nebo něčím, neboť to nemusí být spojeno přímo s osobou, ale také s tématem, a vidíme černé pozadí a osoba je na tom pozadí zcela zřetelná – jedná se především o obličej – znamená to, že tato osoba požívá podpory deepstate a všichni, kteří tomu rozumějí a chápou, mají vidět, že osobu mají podporovat a naslouchat jí.

.

Existují tzv.insideři, kteří velmi přesně vědí, co ta řeč znamená a to je informace, šířená skrz deepstate. Zde je také důležité pochopit, že se zde jedná zejména o symboliku, kterou sleduje každý stát. To je důležité pochopit. Že se zde jedná o symboliku, že tato osoba nemá vliv na rozsah, že jde spíše o informace, že osoba je připravená, to je ten rozdíl. Když někdo zná tyto magické symboly, zná určitě kombinaci, schovaná ruka atd., to jsou věci, kterými osoba o sobě vypovídá, ne co ta osoba říká. K tomu to černé pozadí v různých provedeních, jak nyní vidíme na obrázcích (pozn.překl.-fotky různých politiků, fotka Grety, fotka vlajky EU, vše na černých pozadích). Znamená to, že všichni, koho vidíte kdekoliv na černých pozadích, jsou podporováni deepstate.
.

Nebo máme symbol pro bolest (minuta 6:41 videa, pozn.překl.), to je typická informace nebo typické pozadí pro ukázání na tuto osobu a postup proti podpoře deepstate, to znamená zde číslo 4, to znamená když vidíme takovýto obrázek s černým pozadím, znamená to „jsme proti této osobě, proti tomuto postupu“ . Také je tu perspektiva klíčové dírky a černé pozadí, které může být ze stran nebo osobu či postup obklopovat. Osoba nebo postup mohou být uprostřed (pozn.překl.-na videu je polský prezident v klíčové dírce a další politici, s černým pozadím z různých stran), mohou být ohraničeny černou barvou ze všech stran, což bude vypadat jako klíčová dírka, např. rozostřené a zatmavené postavy kolem. Existuje spousta fotek, kde je tmavá barva nebo tmavé rozostření okolo a uprostřed jsou zřetelně vyfocené určité osoby, těch příkladů je mnoho, jsou to výzvy nebo abych tak řekl nebo informace či jak to nazvat, které se dnes používají.
.

Klíčová dírka znamená vždy „proti“, proti postupu, proti osobě nebo klíčová dírka znamená respekt, ale vždy to znamená proti, není žádná jiná možnost.Také máme možnost klíčové dírky s červeným bodem. Klíčová dírka vždy znamená proti, to je snad jasné. Takže máme podporu černé ruky z pozadí a naproti tomu ještě červený bod. Jak to celé chápat. Máme zde kombinaci několika věcí. Černé pozadí a červený bod. Červený bod mnozí lidé chápou špatně, vidí červený bod a hned říkají, že to je něco proti té osobě. Ale tak to není.
.

Zde máme (na fotce je žena na černém pozadí s červeným bodem vedle hlavy, pozn.překl.) jasnou totální podporu, to se stává zřídka, opravdu, nebývá to často na černém pozadí, tato osoba s výrazně zřetelným obličejem, takže – obličej je odkrytý a k tomu ten červený bod, takže podpora deepstate a červený bod znamená tajnou společnost a svobodné zednáře. To znamená dvojitá totální podpora pro tu danou osobu. Zřetelný obličej znamená, že osoba je bezproblémová, navíc má dvojitou podporu. Takže ne to, co často nyní slýchám, že červený bod znamená „proti“, vždy je důležitá kombinace všech symbolů. Např. zde (pozn.překl.-muž na černém pozadí a 2 červené body) jeden nebo dva červené body a černé pozadí. Pokud můžeme zřetelně vidět obličej dané osoby, jako např. zde Heiko Maas, který jsem vám ukazoval už dřív, znamená to podporu pro danou chvíli, podporu pro černé pozadí.

.

Nebo je červená vidět jako reflektor, jak jsem zmiňoval, jako světlo. To znamená odstoupení. Máme černé pozadí a zřetelný obličej, dá se říct, trochu v pozadí, obličej je zřetelný, červené body totální podpora. Takové body když vidíme, musíme to takto chápat. Nebo zde Placido DOmingo, černé pozadí a rozmazání na levé straně, to nehraje roli, červený bod znamená totální podporu. Zde máme dvojici (Biden a ještě kdosi, pozn.překl.), černé pozadí a červené body, to bylo abych tak řekl ještě v době, kdy to pro ně byla totální podpora. Nyní jsou oba ze systému pryč , to je na této fotce ukázáno, kombinace červených bodů s černým pozadím znamená v této kombinaci, kde vidíme obličeje obou osob, podporu.
.

A nyní přejdeme k jiné kombinaci, bez černého pozadí. Zde foto červený bod bez černého pozadí. Znamená také podporu, obličej je zřetelný, čili osobu nebo postup podporují alespoň svobodní zednáři, podporují to, co tato osoba prezentuje. Takže žádná klíčová dírka, normální pozadí, občas černá ze strany, červený bod. Tyto osoby jsou podporovány. Totéž platí i zde, například A.Merkel, v současné době ano, má být zcela stažena, takže viz červený bod žádná perspektiva klíčové dírky, takže to, co dělá, je podporováno stejnou dobu jako ministr hospodářství, žádná perspektiva klíčové dírky, červené body v pozadí, je vidět že tento kousek tam nahoře zleva není perspektivou klíčové dírky a pak to není tím, že na něj nelze pohlížet jako na perspektivu klíčové dírky, takže to nestačí, což je podpora, což je takový obrázek nebo zde opět podpora, je vidět tvář osoby. Není tmavé pozadí, takže nepodporuje deepstate, ale svobodní zednáři.
.

Samozřejmě jsou také fotky s červeným bodem, který neznamená podporu a je proti dané osobě, ale musí to být zobrazeno jinak. Zde mám příklad pro červený bod, který je před danou osobou, průsvitně ji překrývá, pak je to PROTI této osobě, nebo když červená překrývá část nebo celý obličej dané osoby, vztahuje se to na celý obličej, jako např. zde Heiko Maas. Jak jsem již řekl, důležité je také to, co představoval v daném období oproti dnešku.
.

Nechci zde vysvětlovat proč, jak, kde, je to už jasné, jde mi o to, ukázat, jaké obrázky, jaké body je potřeba sledovat. Červený bod zamlžuje A.Merkel nebo Karren Bauer, takže proti tomu, co dělají.
Další kombinací je červený bod a klíčová dírka a já jsem říkal, že klíčová dírka je vždy „proti“. A zde máme klíčové dírky pro dva představitele Siemens a červený bod, který sice nezastírá jejich obličeje, ale máme klíčovou dírku a to je vždy určující, klíčová dírka vždy znamená „proti“. Červený bod v tomto případě znamená posílení celého „proti“. To znamená, nejen aktivní stát je proti tomu, ale také svobodní zednáři, protože to představuje červený bod, takže zde máme situaci, kdy jsou všichni proti. Další obrázek znamená totéž (minuta 19:13 videa), všichni jsou proti, ale myslím, tenkrát šlo o kandidaturu a neměla to být SPD. A zase červený bod a klíčové dírky, posílení aspektu proti. Proti této osobě, proti tomu, co nyní představuje.
.

Pokusil jsem se zkráceně, jak to jen šlo, vysvětlit, co znamenají barvy a symboly, protože to dost často vidíme v médiích. Kdo by to chtěl pochopit hlouběji, znovu opakuji, dělám semináře, kde se do toho můžete ponořit více. Existuje více pozadí, například žlutá a mnoho kombinací, ale na jedno video je toho příliš.

-Samozrejme dnes je tiež populárna žltá farba a žltými titulkami je takisto zdieľaný určitý odkaz.

Opis fotky nie je k dispozícii.
??? Tohle je pochopeni jednoho z anonu
domaci karantena = domaci vezeni
domaci karantena,dolozeny kontakt s coronavirem=zadrzeni a vyslech
negativni test = k priznani nedoslo, soudni proces
pozitivni test = priznani a spoluprace, neverejna poprava
??? Kju Gematrie
17 – Kju
22 – Globalni prediktor-ochrance planety
23 – Globalni prediktor – snazi se zavest NWO
13 – DS
11 – Signal !
33 – Zednari
18 – 3×6 ? 666

??? ???? PROC ZLUTA???? ??
ZLUTA je barva Q (Mezinárodní vlajková abeceda) ? a Q je 17 pismeno v abecede ?

Príklad titulku:

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Alarm wegen Intensiv-Kollaps so WURDE MEPN MIT DER ANGST POLITIK GEMACHT“
ZLUTE Q: ? Takto se politika dělala pomoci strachu
Poplach kvůli údajnému přeplnění jednotek intenzivní péče neměl mezí, když federální vláda a její poradci prosadili v zimě druhé uzavření a v dubnu „federální nouzovou brzdu“ (zákaz vycházení, zákaz kontaktů, uzavření škol)…

Príklad číselného dekódovania k vyššie uvedenej správe:

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „f Teilen Twittern 10.06.2021 22:11 Uhr 2 M Der Alarm wegen angeblich übervoller Intensivstationen war“

Rovnako pribudli nedávno nové farby/symboly ako táto kombinácia:

Alebo takáto nádherne biela pri Merkelovej z G7 summitu:

Zdroj