Několik politiků Deep State a členů administrativy zločinného režimu se tak bojí zatčení americkou armádou, že nad ovečkami vykonávají kontrolu z povzdálí a v některých případech i ze zahraničí, řekl White Hats agentuře Real Raw News.

Například: Oddělení americké armády White Hat připravilo plány na zatčení zkorumpovaného generálního prokurátora režimu Merricka Garlanda ihned poté, co FBI zahájila nestoudný, nezákonný zátah na dům prezidenta Donalda J. Trumpa v Mar-a-Lago, který obývali několik hodin, zatímco se probírali ložnicí jeho nejmladšího syna a šatníkem jeho ženy. Garlanda se však najít nepodařilo, navzdory rozsáhlé tajné operaci, jejímž cílem bylo zjistit, kde se nachází. Nebyl ve Washingtonu, ani na adrese svého Chevy Chase v Marylandu. Armáda tajně sledovala jeho dva prázdninové domy, jeden v Delaware a jeden na Rhode Islandu, ale zjistila, že jsou prázdné. Světla v domech se večer dálkově rozsvěcela, aby to vypadalo, že jsou domy obsazené, a sousedé vybírali poštu z Garlandových poštovních schránek. Zhruba o týden později, když si námořní pěchota USA obhlížela přepychové hotely ve známých baštách Deep State, dostal White Hats z kybernetického velitelství americké armády zprávu, že Garland uprchl ze Spojených států do Kanady několik hodin před zátahem.

Garland po zátahu podivně mlčel. Jeho první veřejné prohlášení, dvouminutové shrnutí, přišlo o pět dní později. Krátký presser se odehrál ve zvukové fázi v Ottawě, doplněné o tiskový fond CGI. White Hats věří, že Garland je pod ochranou kanadského premiéra Justina Trudeaua, a pravděpodobně se šourá mezi rezidencemi pro případ, že by překročili hranice, aby ho chytili.

„Víme, že tam je, jen ne přesně kde,“ řekl RRN zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera. „Očividně nechceme mezinárodní incident a máme důvod se domnívat, že podniká drobné, velmi krátké cesty tam a zpět. Je to jen otázka času.“

Na dotaz, jaké důkazy White Hats mají o Garlandovi, dodal: „Hory. Je vinen z velezrady.“

A Garland není jediný úředník, který hledal útočiště na cizí půdě.

Tentýž zdroj uvedl, že armáda marně hledala Bidenova spojku a ministra zahraničí Antonyho Blinkena, který, navzdory zdání opaku, ovládá Deep State Department z bezpečného přístavu někde ve východní Evropě. Armáda ho v červnu málem zatkla, ale Blinken měl zdroje na to, aby unikl zajetí a uprchl ze země.

„Jsme si téměř jistí, že [Blinken] od června nevkročil do USA. Víme jako fakt, že zůstal v Srbsku a Chorvatsku a pravděpodobně je stále v blízkosti uvedeného teritoria.. Mohl by žít také na Ukrajině. Tito lidé jsou zlí, nekalí týpci, ale nejsou hloupí. Mají neomezené prostředky, tedy hotovost, aby uplatili nebo vydíráním získali cestu do bezpečí. Během Bushových let měla armáda balíček karet s vizitkami teroristů, které chtěli zabít nebo chytit. No, my máme svůj vlastní balíček a Blinken je naše Piková královna, což znamená, že je mezi třemi nejlepšími Bidenovými spojkami.“

Odmítl jmenovat Krále a Pikové eso, protože, jak řekl, si tito lidé možná neuvědomují, že je armáda aktivně pronásleduje.

„Pokud si myslíme, že máme výhodu, musíme ji brát jako absolutní jistotu,“ řekl na závěr.

https://realrawnews.com/2022/10/deep-staters-fleeing-u-s-for-fear-of-military-arrest/