Zatímco národ sledoval nepřetržité zpravodajství o vrahovi z Idaha a rozpolcené sněmovně, která se hádala o příštího mluvčího, oddělení White Hat armády Spojených států vykonalo zatčení obskurního Deep Statera odpovědného za sabotáž národního potravinového řetězce, a tedy za cílené vytváření inflace. Tím zločincem je Brian Deese, ředitel Národní ekonomické rady režimu a bývalý sluha vládce Deep State Baracka Husseina Obamy.

Kancelář generála námořní pěchoty Erica M. Smithe sdělila agentuře Real Raw News, že námořní pěchota Spojených států zadržela Deese v jeho domě v Massachusetts ve čtvrtek brzy ráno – vyvrcholení tříměsíčního vyšetřování obvinění, že se podílel nebo dohlížel na vládní plán zbankrotovat chovatele drůbeže a umělé navyšování cen základních surovin pro domácnost, jako jsou vejce a kuřecí maso. Námořní pěchota podle našeho zdroje obešla Deesovu domácí ochranku a ve tři ráno vstoupila do domu v naději, že ho přistihne, jak spí. Jejich přítomnost však vyděsila domácí kočku, která převrhla lampičku u postele, a rozruch probudil ospalého Deese, který náhle zjistil, že je obklíčen půltuctem ozbrojených příslušníků námořní pěchoty. Deese zpanikařil a křičel: „Proboha, ne, já ne,“ … byl omámen, aby ho příslušníci námořní pěchoty mohli v tichosti vyvést z areálu.

Deese je druhým příslušníkem Deep State, který byl obviněn z kritického narušení potravinového řetězce v zemi. V dubnu 2022 americká armáda zatkla a později oběsila ministra zemědělství Toma Vilsacka poté, co nade vší pochybnost prokázala, že zorganizoval zničení několika skladů s potravinami.

V prohlášení o pravděpodobné příčině, které přezkoumává zpravodajský server Real Raw News, sbor soudce generálního prokurátora amerického námořnictva tvrdí, že Deese a Vilsack se spikli, aby ochromili dodávky potravin, protože „Joe si myslí, že Američané to mají příliš snadné a neplatí dost za jídlo“, řečeno Deeseovými slovy. Jejich důkazy údajně zahrnují elektronickou korespondenci – e-maily a textové zprávy – a také telefonické rozhovory, které začaly v polovině roku 2021. Nejpřesvědčivějším důkazem, výbušným, je telefonát, který se uskutečnil 5. ledna 2022. Na něm Deese navrhl, aby agenti ministerstva zemědělství navštívili drůbežárny pod záminkou „rutinních inspekcí“ a náhodně testovali drůbež na ptačí chřipku. Když Vilsack odpověděl: „Není to špatný nápad, ale případy ptačí chřipky pravděpodobně nenajdeme,“ Deese direktivně odpověděl: „Samozřejmě, že najdeme!!! Chtějí to po ná!!!”

Mezi březnem a listopadem 2022 navštívili agenti Úřadu pro bezpečnost potravin a inspekci, dceřiné společnosti Ministerstva zemědělství, 16 komerčních drůbežáren v Iowské Nebrasce a podle očekávání byla kuřata na těchto farmách pozitivní na ptačí chřipku. Majitelům bylo řečeno, že jejich ptáci budou muset být zničeni, aby se omezilo šíření nákazy, a bylo jim slíbeno, že federální vláda jim to finančně vynahradí.

Na jedné nebraské farmě na snášení vajec zničila FSIS 140 tisíc slepic. Jejich způsob, jak toho dosáhnout, je poněkud groteskní: udušení. Buď naplní stodoly hasicí pěnou, čímž zvířatům odříznou přívod vzduchu, nebo do nich napumpují oxid uhelnatý.

V době tohoto psaní zabili federálové 50 milionů ptáků ve 46 státech; cena drůbeže se v roce 2022 zvýšila mezi 17-25% a cena vajec vyskočila o 49%.

Na podporu tvrzení JAG mluvily Real Raw News s chovatelem drůbeže v Iowě, jehož celé hejno Ministerstvo zemědělství zničilo v říjnu 2022. Hovořil pod podmínkou anonymity ze strachu z federální odvety.

„Nikdy to neznělo dobře, ale co máte dělat, když se objeví 50 FSIC. Řekli mi, že vzorky odebrané mým slepicím mají ptačí nemoc. Nikdy předtím jsem ty chlapy neviděl a říkal jsem si, ‚kdy a jak jste je otestovali.‘ Zavraždili mi všechnu drůbež; řekli mi, že dostanu šek na pokrytí ztrát. Ještě jsem neviděl ani desetník, a když jim zavolám, už mi nikdy nezavolají zpátky. Teď jsem v bankrotu a já a moje rodina si skoro ani nemůžeme dovolit jíst. Lidi v mém podniku, jsme si blízcí, povídáme si, a, člověče, tohle svinstvo se stalo všude, a všichni jsme na mizině,“ dodal.

Na závěr zdroje JAG sdělily RRN, že Vilsack nikdy nejmenoval Deese jako spoluspiklence, ale ten druhý přesto bude čelit vojenskému tribunálu za to, že zradil svou přísahu a dopustil se velezrady proti Spojeným státům americkým.

https://realrawnews.com/2023/01/deep-stater-arrested-for-sabotaging-nations-food-supply/