„Hlubinné“ ministerstvo zahraničí hromadí v chladírenském bunkru někde ve střední Pensylvánii nenakaženou nebo neočkovanou krev, údajně aby ji použilo pro sebe v případě národního ohrožení, řekl zdroj z amerického armádního kybernetického velitelství (ARCYBER) pro Real Raw News.

ARCYBER zachytil e-maily, v nichž doktor Richard Otto, hlavní lékař Úřadu lékařských služeb, napsal Antoniu Blinkenovi, že „studna“ je zabezpečená a obsahuje 50 000 pint „nenakažené“ krve od neočkovaných dárců. V e-mailu stálo, že existující krev bude muset být zničena a nahrazena každých 35 dní – což naznačuje, že se z neznámých důvodů uchovává vcelku a chlazená místo zmrazené.

Další zachycená korespondence narážela na polohu “studny”. Doktor Cary Fowler, zvláštní vyslanec pro globální potravinovou bezpečnost, se 15. února v e-mailu Otta zeptal, zda je 50 000 pint „dost pro nás všechny“ a zda prozkoumal místa mimo „to, co máme v Pensylvánii“.

Pokud „my všichni“ znamená celé přebujelé ministerstvo zahraničí, které zaměstnává 72 000 předplacených bažinných netvorů, 50 000 pint by stěží stačilo na hromadnou nehodu, kdy desítky tisíc náhle potřebují transfúzi.

Zájem Deep State o získání neočkované krve vzbudil zvědavost armády, protože režim neoblomně trval na tom, že očkovaná i neočkovaná krev jsou stejně bezpečné. FDA uvedla: „Úřad pro kontrolu potravin a léčiv při několika příležitostech potvrdil, že neexistují žádné důkazy, které by podpořily obavy týkající se bezpečnosti krve darované očkovanými jedinci.“

„Veřejnosti lžou,“ uvedl zdroj. „Máme dobrou představu, proč hromadí jen krev neočkovaných dárců – protože Deep State, alespoň většina z něj, je neočkovaná. Nikdy se nenechali bodnout. Víme jako fakt, že Anthony Fauci, Deborah Birxová a Francis Collins byli neočkovaní, což potvrdily testy, když byli zatčeni. Celý aparát Deep State chce zůstat bez škodlivin vakcín, a to se prokázalo v e-mailech, které jsme viděli.“

Zmínil se o e-mailu, který Otto poslal řediteli HHS Xavieru Becerrovi koncem ledna. „Jak jste nařídil, přísně prověřujeme dárce, abychom zajistili, že všechna odebraná krev je bez kontaminantů. Naneštěstí jsme na vakcíny tlačili tak tvrdě, že je čím dál obtížnější najít neočkované dárce. Možná budeme muset začít sami darovat, abychom si udrželi odpovídající zásobu,“ stálo v části.

Není jasné, jak a kde Deep State izoluje neočkované dárce a které agentury (tj. Červený kříž) jeho jménem krev sbírají, a je děsivé pomyšlení, že by Deep State mohl neočkované vlastence k darování krve oklamat.

White Hats, řekl zdroj, dychtí dozvědět se přesnou polohu „Studny“, ale zatím jen vědí, že je někde ve střední Pensylvánii.

„Bez jasnějších informací by to bylo jako hledat jehlu v kupce sena,“ řekl zdroj. „Na vedení soukromé krevní banky není nic trestného; udržujeme přebytek krve neočkovaných dárců, stejně jako většina zařízení White Hat. Ale HHS, State, CDC a FDA jsou dvojsmyslné, říkají jednu věc a dělají jinou, a jejich motivy jsou nekalé.“

https://realrawnews.com/2023/03/deep-state-hoarding-unvaccinated-blood/