Pamatujete si? Na začátku tvrdili, že očkovaný znamená bezinfekční, tedy nemůže nemoc dostat ani přenášet.

Záhy se ukázalo nejen to, že jde o sprostou lež, ale také to, že není pravda ani další tvrzení, že jsou genové injekce bezpečné a očkovaný nemůže vážně onemocnět, dostat se do nemocnice a zemřít na Covid.

To vše byly lži. Přesto se i nadále výrobci těchto genocidních patoků neštítí tvrdit, že by mělo být očkování těmito látkami povinné.

Big Pharma je také dobře zastoupena na Světovém ekonomickém fóru. Například reportér Avi Yemini z Rebel News narazil na WEF na Marca Dunoyera, šéfa AstraZeneca.

Byl jedním z těch  kdo tvrdili, že covidové vakcíny jsou téměř 100% účinné. Lidé, kteří se odvážili zpochybnit toto prohlášení, byli odmítnuti jako konspirační teoretici a dezinformátoři, odborníci byli dehonestováni a mnohde i propouštěni.

Yemini se zeptal šéfa farmaceutické firmy AstraZeneca, zda stále podporuje očkovací povinnost. „Ano, byl to velmi dobrý nápad,“ odpověděl Dunoyer.

„Covid vakcíny nezastaví přenos,“ pokračoval Yemini. „Jaký je tedy důvod, že očkovací povinnost někde i přesto byla?“

„Ne, přenos je jen jedním z důvodů. Ochrana lidí je pravděpodobně hlavním cílem očkovacích programů,“ řekl farmaceutický šéf.

Yemini kontroval: „Ale původně měly zastavit šíření. Tak proč jsou povinné?“

„Je třeba chránit co nejvíce lidí na světě,“ tvrdil Dunoyer. „Myslím, že to byl skvělý nápad,“ zopakoval, než byl rychle odveden.

Nyní jste to slyšeli od samotného drogového dealera: Když se ho reportér zeptal na šíření, tak potvrdil, že vakcína nikdy nezastavila šíření. Yemini se chtěl zeptat šéfa AstraZeneky na nárůst počtu ‚náhlých úmrtí‘, ale už nedostal šanci.

Je však přesto optimistický. „Budu tu celý týden.“

ZDROJ