A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě dostal k datům z ukradeného počítače Nancy Pelosi v Kongresu a ta doslova šílí jako nepříčetná, podle generála jsou v počítači důkazy proti ní ze spáchání velezrady! Proslýchá se, že komunikovala z počítače s důstojníkem čínské zpravodajské služby! Mezi Antifou byli zamícháni členové speciálních jednotek! Nancy kontaktovala šéfa sboru náčelníků a tlačila na něj, aby jí pomohl odvolat prezidenta, protože Trump tato data z jejího počítače určitě použije ještě před koncem svého mandátu 20. ledna

Donald Trump přechází do protiútoku a je už jasné, proč čelní představitelé Demokratické strany tak zoufale usilují o impeachment Donalda Trumpa, přestože do konce jeho funkčního mandátu zbývá už jen 11 dní. Nikdo to vůbec nechápal, jaký má smysl odvolávat prezidenta, když stejně za pár dní končí. Dnes už to víme a je to naprostá bomba. Včera v pátek večer proběhl ve Washingtonu D.C. galavečer amerických veteránů a reportérce hnutí We The People se podařilo udělat rozhovor s vysloužilým generálem US Air Force, Thomasem McInerneyem.

Tento starý pán si pustil jazyk na špacír a řekl reportérce, co mu řekl senátor Chuck Schumer, šéf klubu Demokratické strany v Senátu. Nikdo v Kongresu až do včera nechápal, co se to sakra děje, co je to za nesmysl usilovat o odvolání a impeachment Donalda Trump, když ten už stejně končí 20. ledna, tedy za pár dní. Nikdo nechápal, proč v čele tohoto honu a šílenství stojí Nancy Pelosi. Teď už to víme, díky generálovi.

Chuck Schumer mu totiž řekl, že když ve středu došlo k prolomení obrany Kongresu a do budovy vtrhla skupina demonstrantů, tak jedna z těchto skupin lidí složená z Antify běžela a mířila přesně ke kanceláři Nancy Pelosi. Generál reportérce sdělil, že mu Chuck Schumer řekl, že mezi těmi členy Antify byli zamícháni členové zvláštních jednotek. Ano, dámy a pánové. Přesně těch zvláštních jednotek a sil, kterým velel generál Christopher C. Miller, kterého Donald Trump náhle a překvapivě v listopadu 3 dny po volbách jmenoval ministrem obrany poté, co vyhodil z křesla Marka Espera [1]. Psali jsme o tom v článku zde.

Nancy Pelosi se dopustila velezrady, důkazy jsou v laptopu, který z její kanceláře v Kongresu ukradli členové speciální jednotky maskovaní za členy Antify

Gen. Christopher C. Miller po dosazení do funkce si převedl speciální síly s sebou pod své přímé velení. A podívejte se, tady máte výsledek. Generál McInerney včera odpálil informaci, že v kanceláři Nancy Pelosi spolu se členy Antify a demonstranty byli i členové speciálních sil v maskování za členy Antify. Proto najednou dává smysl video, které uniklo ve středu z prostoru před Kongresem, kde policista naprosto nepochopitelně zval demonstranty, aby šli dál, aby proudili a hrnuli se do Kongresu. A v Kongresu, kde normálně jsou po zuby ozbrojené jednotky, zejména v době, kdy o pár stovek metrů dál probíhá půlmilionová Trumpova demonstrace, nebyl vůbec nikdo.

V kanceláři Nancy Pelosi tito členové speciálních sil zabavili laptop a ten teď podle generála, co mu řekl senátor Chuck Schumer, má k dispozici Donald Trump a jeho lidé. A to není všechno. Podle generála mají Trumpovi lidé člověka, který se rozhodl “zpívat”, protože odmítl Nancy Pelosi pomoci s nějakým úkolem, který by znamenal velezradu. Rozhodl se mluvit a je dost pravděpodobné, že nasměroval tyto členy speciálních sil přímo na jackpot, přímo na její laptop v její kanceláři. Prostě tam s tím davem a pod rouškou davu šli najisto.

Jakmile laptop z kanceláře Nancy Pelosi zmizel, Big Tech začal vypínat komunikační kanály prezidenta a dalších 300 lidí z jeho okolí, příprava na minimalizaci škod, až Trump data z laptopu vypustí na veřejnost

Tím se vysvětluje, proč v Kongresu nebyla žádná masivní ochranka, proč policista na videu zval demonstranty a rukou jim ukazoval, aby šli dál a proudili do Kongresu. A už je také jasné, proč okamžitě Big Tech suspendoval Trumpovi všechny účty na sociálních sítích, a proč stejná čistka potkala přes 300 dalších členů Trumpovy kampaně, hnutí We The People a další osoby. Je to bezpečnostní opatření, až se data z počítače Nancy Pelosi dostanou ven, aby se informace k nikomu nedostala, aby se omezilo šíření těch dat. A pokud Trump pošle armádu se zatýkacím příkazem na Nancy Pelosi, Deep State se bude bránit. A opevňování již začalo, ve městě se objevují zátarasy, na místě operuje Národní garda a situace je nepřehledná.

Nancy Pelosi, šéfka Sněmovny reprezentantů za Demokratickou stranu

Teď už je jasné, proč Nancy Pelosi tak moc usiluje o impeachment Trumpa, protože ho potřebuje zbavit kontroly nad armádou, protože takovéto důkazy z jejího počítače by ji přivedly za velezradu k popravčí četě, v lepším případě k doživotí. A právě proto, aby Nancy mohla impeachment (pro zločin), anebo odvolání podle 25. dodatku americké Ústavy (pro neschopnost výkonu funkce) prosadit, potřebuje nějaký důkaz, a proto se obrátila na šéfa sboru náčelníků Marka Milleyho, aby odebral Trumpovi bezpečnostní kódy od raket s jadernými zbraněmi, že by se Donald Trump mohl začít mstít, že je nervově labilní, ale generál jí pouze ujistil, že odpalovací kódy mají několikanásobné jištění, že nic nehrozí, takže Nancy u generála nepochodila, ale její běhaní a povyk má svůj důvod.

Šéfka dolní komory amerického kongresu si psala s důstojníkem čínské zpravodajské služby o amerických volbách, začíná se šířit na síti Parler

Na sítí Parler začínají unikat zprávy, že ten povyk Nancy Pelosi je kvůli datům o komunikaci s jistou osobou čínské národnosti, která má mít pozici atašé Čínské lidové republiky v USA, ale ve skutečnosti tato osoba má operativní krytí čínské tajné služby a tato osoba těsně před americkými volbami odcestovala do Číny. Nancy Pelosi měla podle zdrojů na Parleru s touto osobu komunikovat a řešit americké volby.

Bližší detaily podle zdrojů na Parleru prý odtajní na tiskové konferenci Donald Trump osobně v průběhu příštího týdne. Pokud se tyto informace potvrdí, všechno to najednou do sebe zacvakne jako skládačka. Bude okamžitě jasné, proč se Deep State ve Washingtonu opevňuje, proč Big Tech na povel smazal účty Trumpa a více jak 300 lidí okolo konzervativních hnutí v USA, a proč Nancy Pelosi jako šílená běhá po Kongresu a sbírá hlasy pro impeachment Trumpa, přestože do konce jeho mandátu zbývá 11 dní a zdánlivě to postrádá smysl a význam.

Gen. Thomas McInerney

Tyhle informace se na českém mainstreamu nedozvíte, ten vám přinese [2] pouze laxní informaci o tom, že Nancy Pelosi volala šéfovi sboru náčelníků a varovala ho, že Donald Trump je prý šílený. Ne, kvůli tomu mu Nancy nevolala. Volala mu kvůli tomu, že její půlky teď svírá takový strach, že by jimi mohla štípat desítku drát. A její jedinou šancí na záchranu je impeachment Trumpa, protože jedině on může Nancy zatknout, protože Deep State ji bude chránit.

Svědectví generála McInerneyho je klíčové a zásadní v tom, že vrhá světlo na ten chybějící dílek skládačky, který byl záhadou, proč se tak strašně Deep State a Nancy Pelosi snaží o impeachment Trumpa, když z logiky věci a myšlení je to naprostý nesmysl a totální zbytečnost námahy, když stejně za 11 dní končí ve funkci. Vysloužilý generál nemá co ztratit, jeho informace je naprosto k nezaplacení, je to konečně ta informace, která potvrzuje, že Donald Trump kontroluje celou situaci.

Převzato:

A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě dostal k datům z ukradeného počítače Nancy Pelosi v Kongresu a ta doslova šílí jako nepříčetná, podle generála jsou v počítači důkazy proti ní ze spáchání velezrady! Proslýchá se, že komunikovala z počítače s důstojníkem čínské zpravodajské služby! Mezi Antifou byli zamícháni členové speciálních jednotek! Nancy kontaktovala šéfa sboru náčelníků a tlačila na něj, aby jí pomohl odvolat prezidenta, protože Trump tato data z jejího počítače určitě použije ještě před koncem svého mandátu 20. ledna!