Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 17.8.2Q2Q

Probíhající kampaň „Covid-19“ je úplnou satanskou vzpourou proti Tvůrci. Je tomu tak proto, že když vláda aktivně bojuje za potlačení pravdy, pak pracuje proti Tvůrci pravdy, tj. Tvůrci vesmíru. Satanem ovládaná korporátní média a jejich otrokářské vlády právě teď lžou o pandemii a aktivně vraždí ty, kteří se ji snaží odhalit (v ČR tomu není jinak, zpěvák alias ministr zdravotnictví a poskok farmakomafie Vojtěch nám začal vyprávět další část pohádky o neexistujícím Covidu, pozn. př.). Historie ukazuje, že když se vlády bojí pravdy a zvyšují represe, jejich dny jsou sečteny. To jsou závěry, ke kterým jsem dospěl po návštěvě rodiny a přátel v Kanadě. Tito lidé stále žijí uvnitř bubliny falešných zpráv korporátních sračk*metů a opravdu věří, že Covid-19 je skutečným nebezpečím navzdory všem důkazům potvrzujících opak.

Moje sestra, která je specialistkou na epidemie a šéfkou medicíny ve velké univerzitní nemocnici v Kanadě, je od počátku v první linii této takzvané epidemie. Její závěr je, že došlo k obrovské nadměrné reakci na něco, co nesplňuje definici skutečné pandemie. Podle ní je celková úmrtnost na onemocnění dýchacích cest (pneumonie, tuberkulóza, chřipka, „covid19“ atd.) nižší než v průměrných letech. Pozastavení takových věcí, jako je screening rakoviny a léčba jiných nemocí, však znamená, že je „příliš brzy na to, aby bylo možné zjistit, zda celková úmrtnost klesá.“ Ať tak či onak, je jasné, že to, s čím se potýkáme, není lékařský problém, ale politický.

Zajímavé je, že dokud jsem neodjel do Kanady a nemluvil s ní osobně, ukázalo se, že všechny mé e-maily, ve kterých jsem se jí na to ptal, byly zablokovány třetí stranou. Jinými slovy, vládní agentury cenzurují soukromé e-maily, aby potlačily lékařskou pravdu (není se čemu divit, když Fulford používá e-mailovou službu od Microsoftu, pozn. př.).

Můj druhý postřeh je ten, jak snadné bylo převzít stabilní demokracii, jako je ta kanadská, a proměnit ji ve fašistický anebo komunistický stát udavačů. Například si pamatuji, jak západní propaganda během studené války tvrdila, že Rusové se musí prokazovat občanským průkazem i pro cestování po vlasti, a že to je známkou komunistického útlaku. A hádejte co dnes. Potřebujete průkaz s fotkou, abyste mohli cestovat po Kanadě. Když jsem přijel, pohraniční policie mi též sdělila, že musím dva týdny do karantény nebo budu čelit obvinění z trestného činu. To nebyl pro mě žádný problém, protože jsem zůstal ve své chatě u jezera. Zajímavé je, že lidé jako moje švagrová a paní v místním obchodě byli připraveni mě udat, pokud by mě viděli na veřejnosti. Proměnili se v bonzáky, protože upřímně věřili, že zachraňují životy před „pandemií.“ To navzdory skutečnosti, že jednáme s něčím, co je asi tak smrtelné jako běžné nachlazení.

Další postřeh přišel od kamaráda, který pracuje ve filmovém průmyslu v Los Angeles. Řekl mi, že jeho kamarád byl hospitalizován kvůli „Covid-19“ a že pobyt v nemocnici přežil pouze proto, že odmítl chodit na ventilátor. Říká, že všichni, komu nasadiliventilátor, zemřeli. Máme tedy svědectví založené na informacích zaslaných různými čtenáři, že některé nemocnice aktivně vraždí lidi, aby si cabala udržela fluidum strachu a kontrolu, kterou potřebují, aby zůstali u moci.

Rovněž přístup lidí, kteří jsou součástí „náboženství Covid-19,“ ukazuje, jak většina lidí ztratila schopnost racionálně a samostatně myslet. I když uvěříme, že tento mírný, chřipce podobný virus je smrtící, neexistuje žádný lékařský důvod nosit masku při samotném běhání, cyklistice nebo řízení auta! A přesto, lidé podstupují tuto formu sebe mrzačení.

Podívejme se tedy na to, kdo ve skutečnosti má moc vést takovou kampaň. Forenzní důkaz stopa vede k zednářům z lóže P3 a dosud existující Říši římské.

Totalitní kampaň Covid-19, kterou nyní sledujeme, lze vysledovat až po hierarchiiorganizace vojenského typu ovládané Římany. Nejdůležitější z nich jsou lékařské asociace. Západní medicína se vyvinula z vojenské medicíny. Proto je chirurg „generál.“ Na vrcholu této pyramidy jsou organizace jako WHO a OSN s nevoleným „generálním tajemníkem (doslova lze přeložit i jako sekretář – generál, pozn. př.).“ Pokud lékaři odmítnou vyhovět rozkazům, ztratí lékařskou licenci a tím i schopnost vydělávat si na živobytí. Takže většina lékařů jede dál v zaběhnutých kolejích.

 

Celý článek zde:

https://tadesco.org/kampan-covid-19-je-znamkou-plne-satanske-vzpoury-proti-stvoriteli-je-to-ekonomicka-sabotaz-na-zaklade-lzi/