Hodně lidí je teď nemocných, nebo se loni doslova zbláznilo. Toto je výsledkem Transformace Lidstva, nemůže za to chemtrails ani vláda.

Příznaky Transformace:

A. Rychlé záněty a výskyt nepochopitelných nemocí, kteří odejdou z těla tak rychle jako přišly = změny DNA a očista energetického aurického těla čchi

Výskyt těžkých nemocí jako je Rakovina, Cukrovka a podobně = životní lekce, která má upozornit jedince, že ve svém životě něco dělá špatně a měl by to změnit

B. Pocity zoufalství, strachu, hysterie, rychlé změny nálad, hádky s blízkými, alergii na lidi, hlavně v davu a pod. = očista citového těla a nezvládnuté lekce ve vztazích, může vyústit ve zdravotní problémy v oblasti ledvin, močového měchýře nebo pohlavních orgánů

C. Negativní myšlenky a neustálá potřeba sledovat politická či právnická témata, potřeba neustále sledovat masmediální prostředky ať už se jedná o běžná TV a rádio nebo FB a youtube, kde je taky spousta dezinformací = nezvládnuté lekce v oblasti myšlení a myšlenkového těla, kde očista může být doprovázena střevními potížemi a jinými zdravotními problémy v oblasti břicha, může vyústit i ve zdravotní problémy v oblasti konečníku

D. Úzkosti, hluboké deprese a pocity, že zde nemá cenu žít, případně nefungující duchovní cvičení a činnost = změna energií v oblasti náboženství, egregorů náboženství, nezpracované minulé životy.

E. Problémy se spánkem, buzení uprostřed noci, migrény, pocity na omdlení, náhlá ztráta rovnováhy = změna energií vrchních čaker a celkový reset organizmu, přechod organizmu do jiného časového pásma energií

V současné době zde přicházejí obrovské galony velmi silných energií, občas přicházejí i ze zcela neznámých vesmírů.

Ti z vás, kteří praktikujete staré duchovní techniky jakéhokoli typu, ať už se jedná o Brahmanismus, Reiki, Křesťanství nebo Kabalu, připravte se na to, že vám to už nefunguje. Zcela nové energie toto mažou a vy budete tápat plni pocitů zoufalství, protože jste pouze opakovali energie a praktiky někoho jiného, aniž byste použili svoji vlastní sílu srdce a kreativitu.

Ti z vás, kteří neustále řešíte hmotnou většinovou civilizaci, buďte si jistí, že vaše zoufalství bude narůstat. Všichni ve vlnách procházíme životními lekcemi, přitom program pro běžnou populaci jsou nyní 4 jezdce Apokalypsy. Měli jsme Nemoc, teď je Hladomor, můžeme děkovat za to, že ne opravdový, čeká nás Válka, Smrt a Pátý Jezdec. Někteří si můžou myslet, že válka už byla v rámci masmediální kampani na situaci v UKR, ale to nebyla pravda. Válka ještě přijde, Sláva však Slovanům a naší energetické práci, nikoli na tato slovanská území.

V dobách kdy začne být náběh na jezdce Smrti, lidé kteří teď slepě věří ezoterice, budou velmi zklamáni. Dojde k poprasku na této scéně.

To, co přijde potom, vám nesmím sdělovat. Nic z toho nebude hned.

Naopak v tomto roce se dočkáme bílých vlajek, nikoli míru ale řekněme vetší sociální svobody. V létě by snad mohlo také dojít ke stabilizaci financí a bude to vhodná doba pro dovolenou. Některé oblasti planety jsou však méně stabilní v oblasti přírodních jevů, takže je potřeba před dovolenou přemýšlet, kam lezu. Využijte však této příležitosti, než vypukne hysterie dalšího jezdce Apokalypsy, která by měla nastat začátkem roku 2024.

Na konci vám mám sdělit:.

LIDSTVO BUDE ZACHRÁNĚNO. UŽ O TOM BYLO ROZHODNUTO.

KAŽDÝ PŮJDE TAM, KAM PATŘÍ, NIKDO NEBUDE VYNECHÁN.

ZAČÍNÁ PRACOVAT RUKA SPRAVEDLNOSTI, JEJÍ ZÁSAH SE VŠAK VĚTŠINĚ LIDEM LÍBIT NEBUDE.

NEBOJTE SE, PRO SPRAVEDLIVÉHO ČLOVĚKA VŠE DOBŘE DOPADNE.

SUĎTE VŠAK POUZE SAMI SEBE, SOUDŮ OSTATNÍCH VYNECHTE. NENÍ TO VAŠE STAROST, PÁTRAT V SOUDU DRUHÝCH.

Konec sdělení.

Já vám na konci tohoto článku prozradím odpověď asi na to, co doopravdy chcete vědět: Kdy už bude líp?

No zaleží to na tom co si představujete pod pojmem BUDE LÍP. Pro některé lidi to bude už za 2-3 roky a pro některé lidi už líp nebude. Z obecného hlediska bude Celková Transformace Lidstva ukončena až někdy zhruba za 50 let. Přitom teď to podle mě ještě není ta nejtěžší fáze.

Když toto sdělím, pak se mě lidé ptají: A kde je ta naděje?

Odpověď je: MY JSME TA NADĚJE, MY JSME TA BUDOUCNOST, MY JSME TEN ZÍTŘEK.

Takže přestaňte fňukat nad tím, že se máte špatně, protože jsou i lidé, kteří jsou na tom daleko hůř. A chopte se každé příležitosti k tomu, abyste tento svět udělali lepším. Přestaňte přemýšlet o tom, co by měl NĚKDO udělat a začněte něco dělat vy sami.

V rámci budoucích desítek let se proseje zrno od plev. Ti, kteří budou i přes všechny těžkosti nadšení z nadcházejících změn a zachovají životní optimismus za všech okolností, to budou ti z vás, kteří se dožijí Nové Země. A někteří se Nové Země nedožijí.

Silva