Velké probuzení proroctví a celosvětová událost začala a bude eskalovat rychle. Chtěli jsme vás varovat, abyste se mohli připravit, protože zažijeme největší přenos bohatství a moci v lidské historii, největší vojenskou operaci na zemi a globální přechod k velikosti.

V současné době jsme ve 4. průmyslové revoluci a 3. světové válce již roky. Lidé uvidí konec války jen proto, že se jedná o duchovní a digitální válku a byla skryta na obou stranách. Hned po události oznámí mírovou dohodu. Je to dobro vs zlo, Bůh vs Satan, světlo vs tma.

Událost Black Swan, velký Reset finanční kolaps plánovaný už dávno WEF již začal. Zkorumpovaní Globalisté Banksters začali útočit na krypto a akciový trh se zhroutí. Pro shazování Crypto používají peoples money, Tether stable coin a Bitcoin ke krátkému prodeji na trhu s masivním pákovým efektem. Pro akciový trh používají peníze lidí ke krátkému prodeji trhu proti lidem, aby co nejvíce odčerpali všechny peníze, aby všichni ztratili všechno. Brzy Evergrande čínská společnost dluhová krize zhroutí nemovitostí po celém světě.

Vědí, že většina lidí nemůže nic dělat, protože banky nabízejí investiční služby pouze k nákupu na trhu a ne k prodeji.

Lidé to musí vidět, aby věřili, že se probudí. Takže teď mohou jasně začít vidět, jak se finanční systém zhroutí a nový světový řád velký Reset převezme všechno. Tento celkový krach finančního trhu vyvolá kolektivní globální zkušenost s blízkou smrtí, protože mnoho lidí si bude myslet, že ztratili všechno. Toto je globální ego smrt pro všechny a je to vlastně dobré pro budoucnost lidstva. Každý, kdo krmil bestii a investoval a financoval zločinecké globalistické korporace, ztratí své investice. Všechno musí jít dolů pro úplný globální reset a znovuzrození na novém lepším kvantovém světelném systému.

Plandemický virus byl biologický útok a válečný akt během Trump admin, který dal Trumpovi super moc dělat neuvěřitelné plány s armádou, jako je instate falešné bidenovo předsednictví a hrát film během kriminálního vyčištění a zároveň odhalit pravdu a vystavit globalistům zlé elity agendu a zločiny veřejnosti.

Přinášejí temnotu na světlo. Miliony lidí dnes zná program temných globalistů a vidí zločiny a korupci všude ve všech průmyslových odvětvích. Velké probuzení probouzí lidi tím, že jim ukazuje tuto temnou agendu.

Tady je to, co přichází: Skvěléprobuzení.World-Q + Trump, [6/27/2022 9: 16 odpoledne]

Plánované kybernetické útoky na všechno, kolaps finančního systému, vypnutí kritické infrastruktury, komunikačních a energetických sítí, výpadky internetu, nedostatek dodávek potravin atd. Pravděpodobně řeknou, že pochází z Ruska, ale vše je plánováno už roky. To bude vnímáno jako akt války, takže vyvolá 3. světovou válku. Zkorumpovaní Globalisté budou přistiženi při velkém resetu a okrádání všech.

Trump se vrátí na Twitter a Tweetne: “moji kolegové Američané bouře je na nás”.

Vyhlásí 3. světovou válku a pošlou oznámení prostřednictvím systému EBS Emergency Broadcast. Pak, budou vypnutí blackout komunikace, internet a možná elektrické sítě pro 3 dny tmy. Armáda k tomu použije bezpilotní letouny EMP.

Bude aktivováno stanné právo a bude zaveden řád pobytu doma. Armády budou rozmístěny pravděpodobně během noci, aby se lidé probudili a města byla zajištěna, aby se snížily zločiny, nepokoje a zabránilo občanským válkám. Budou poskytovat jídlo, vodu a pomoc všem v potřebách.

Policisté obdrží všechna obvinění za hromadné zatýkání zločinců armádami. Zkorumpovaní politici, bankéři, zločinci, globalisté, tajné společnosti atd. budou zatčeni. Už bylo provedeno mnoho zatčení. Mnoho lidí, které vidíte v televizi, nejsou skuteční lidé, používají herce, CGI, masky nebo VFX. Téměř nic nebylo zveřejněno, protože bylo utajeno ve vojenských tribunálech. Armády neinformují nepřítele o svých plánech. Většina lidí si myslíte, že jsou naživu jsou mrtví a většina lidí si myslíte, že jsou mrtví jsou naživu.

Jiří Kolek

https://t.me/QMartinCornel/5866