Virus je “jed”. Něco, co vás může otrávit a někdy zabít.
Antivirus je něco, co vás před tim ochrání.

Viry se nejvíc vyskytujou ve vládě, médiích, a na podobnejch místech.
Tyto stránky vám pomůžou se proti tomu svinstvu bránit.

Existujou taky imaginární viry.
Ty skutečný viry, který vám škodí, tu škodu často svádí na ty imaginární.
Proto je třeba se v nich vyznat.

Tady si můžete vyjasnit rozdíl mezi skutečným a imaginárním virem:

Zde je několik nejnebezpečnějších virů, na který můžete narazit v Český Republice:

Jak se bránit proti virům

Obrana proti virům je v principu jednoduchá, ale vyžaduje – alespoň ze začátku – hodně času a úsilí. Potřebujete vědět, co jsou zač, a o co jim jde.

Obecně vzato, většina lidí viry podceňuje. Často je to způsobený předpokladem, že “oni” jsou jako my. Jenže Klaus Schwab neni jako my. Henry Kissinger neni jako my. Petr Fiala neni jako my. To je třeba si uvědomit, jinak si budeme říkat “to by přece neudělali” – protože my bysme to neudělali – a pokaždý se divit, že to udělali.

Virus nemá svědomí. Virus nemá pocit viny. Virus nemá empatii. Virus je parazit. Takže dělá, co je dobrý pro něj a obvykle vůbec ne pro vás. A fakt je mu jedno, že kvůli tomu budete trpět.

Antivirus se zakládá na vědomostech o virech a jejich aplikaci. Proto je třeba viry dlouhodobě pozorovat a seznámit se s jejich agendou. Viry jsou zákeřný, ale naštěstí většinou ne až tak inteligentní, a tudíž se jejich chování dá předvídat. Viry jdou po moci. A aby se k ní dostaly, udělaji prakticky cokoliv. Nebrání jim v tom žádný morální zásady, neboť žádný nemaji, nebrání jim v tom zákony, protože ty se daji obejít, a nebrání jim v tom ani většina lidí, kteří se nechaji virem znovu a znovu oblafnout, protože nechápou, jak virus operuje.

Pro lepší chápání virů je dobrý si nastudovat něco o psychopatii, neboť to s tím úzce souvisí.

Jediný, čeho se virus bojí, je antivirus. Antivirus je člověk, kterej je s viry obeznámenej, neplete si ty opravdový s těma imaginárníma, ví, o co jim jde a jak operujou, a nenaletí jim na jejich triky. Virus žije v neustálym strachu z odhalení. Proto se viry na nejvyšších místech ve společnosti vždycky pokoušeji zavést cenzuru. A proto je třeba šířit pravdu a odhalovat triky virů. Proto je tu Antivirus.

Mezi triky virů patří lhaní, vyhrožování, vydírání, podplácení, svádění viny na někoho jinýho, sliby, který nikdy neplní, nebo kamufláž. Kamufláž spočívá v tom, že předstíraji, že jsou lidi jako vy, a tím vás obalamutí. Bohužel většina lidí jim to všechno žere i s navijákem, a to i přesto, že je virus klame a podvádí znovu a znovu a znovu. Většina lidí se totiž nechá lehko zhypnotizovat. Viry si této vlastnosti dávno všimly a naučily se hypnózu efektivně používat.

Antivirus se liší od ostatních lidí tím, že se nenechá zhypnotizovat.

Viry už dávno infikovaly a zamořily nejvyšší pozice ve společnosti, což je logický, protože tam je ta moc. A jak máte jednou moc, můžete měnit pravidla tak, aby vám moc zůstala a nastavit systém tak, aby se po vás k moci dostávaly další viry a ne normální lidi. (To, že George Bush je pokrevně příbuznej s víc než 30 předchozíma americkejma prezidentama a s britskou královskou rodinou, rozhodně neni náhoda.) Toho si každej antivirus rychle všimne, zatímco obyčejný lidi ani po staletích virovejch podvodů nemaji tušení, co se děje.

Kromě pozic moci ovládly viry média, jejíchž prostřednictvím vás udržujou v hypnóze. Což je taky logický. Prakticky by to museli bejt úplný idioti, aby už dávno ty média neskoupili. Čím větší a vlivnější médium, tím větší pravděpodobnost infekce. Normální člověk tohle nechápe, a proto zůstává v hypnóze většinou celej život.

Současná společnost je značně zavirovaná a značně zhypnotizovaná. Je na každym, jestli se nechá donekonečna vodit za nos, nebo začne dávat pozor a aktivně to kolem sebe odvirovávat.

Co ty “imaginární viry” jako koronavirus? Jak to s nima je?

Tohle je obsáhlá kapitola, kterou je třeba si trochu víc nastudovat. Jako úvod do tématu bych doporučil tenhle rozhovor Mika Adamse s Andym Kaufmanem a Tomem Cowanem nebo tenhle dokument. Případně třeba tenhle rozhovor.

Dodatečně přídávám další zdroje:
Virová mánie, s Kamalou Taris a Davidem Šubíkem – audio, 2h, z 3.5.2022
Kamala Taris a David Šubík, Svobodný vysílač – video, 2h, z 12.3.2022
Vratké pilíře pandemické příšery – super přednáška Kamaly Taris, 2.5h
Virologický fact check aneb rychlá fakta, která pochopí i opice – obsáhlej článek + videa

Obecně toho zatím v češtině až tak moc neni, ale zlepšuje se to. Kdo umí anglicky, může si vyhledat materiály vědců jako Antoine Béchamp, Gaston Naessens, nebo v současnosti Stefan Lanka z Německa. Nejvíc informací o tom v posledních letech prezentujou právě doktoři Andy Kaufman a Tom Cowan. Jejich video rozhovorů je k nalezení spousta na všech video platformách. (Samozřejmě FuckYouTube to maže tak rychle, jak jim to jde). Dále je tu třeba Samantha Bailey, doktorka z Novýho Zélandu, Amandha Vollmer, nebo Ekaterina “Kate” Sugak z Ruska, která má rozhovory v angličtině, ruštině, a překlady do dalších jazyků (česky ne). Též doporučuju videa na Spacebusters.

Stručně se situace dá shrnout následovně:
– Dokázat, že virus způsobuje nemoc, by se mělo Kochovejma (nebo Riversovejma) postulátama
Timhle postupem nikdy nikdo způsobení nemoci virem nedokázal
– To, čemu dnes virologové říkaji “izolace viru”, nemá se skutečnou izolací nic společnýho
– Nespočet pokusů nakazit někoho virem skončilo naprostým selháním

Už v době takzvaný “Španělský chřipky” před 100 lety se po mnoha experimentech ukázalo, že navzdory veškerý snaze nakazit lidi nikdo neonemocněl.

Pokud jde o izolaci virů, tj. oddělení kompletního “viru” od všeho ostatního, tak to žádnej virolog nedělá. Termín “izolace” používaji pro to, že z člověka vytáhnou nějakou tekutinu (obsahující údajně virus, ale zároveň spoustu dalších neidentifikovanejch věcí), přidaji to do nějaký kultury, přidaji k tomu antibiotika a případně další věci, a tomu říkaji “izolát”.

Ano, místo aby od těch údajnejch virů oddělili vše ostatní, aby se dalo zjistit, jestli později pozorovanej efekt je díky viru nebo něčemu jinýmu, tak k tomu ještě přidaji něco, co obvykle obsahuje nějaký toxiny, a tomu říkaji “izolace”. Pak když z tý břečky někdo onemocní, berou to jako důkaz, že “virus způsobil tu nemoc”. A to ještě místo aby tu břečku dostali do subjektu nějakou přirozenou cestou, tak ji často vpíchnou do krve. (Dostáváte běžně chřipku tak, že vás kousne upír?) Debilitu tohoto počínání snad nemusim podtrhovat.

Tady najdete podrobný vysvětlení problému s izolací virů: https://resetheus.org/sovi/

Resetheus má na téma virů obecně k dispozici spoustu článků a videí.

Co se teda děje? Proč jsou lidi nemocní? Jak funguje nákaza?

Na tyhle otázky se lidem těžko hledaji odpovědi, jelikož masivní indoktrinace ve škole a z médií jim tak vymyla mozky, že nejsou schopni o tom ani smysluplně uvažovat. Celý jejich “vědomosti” se zakládaji na spoustě mylnejch předpokladů. Například otázka “Jak se teda lidi od sebe nakazí, když to neni virus?” už v sobě obsahuje předpoklad, že se lidi “nakazili” jeden od druhýho. Pokud minulej tejden onemocněl váš partner a dneska vy, jakej máte důkaz, že jste se od partnera “nakazili”?

Nad tim je třeba se pořádně zamyslet. Jak víme, korelace není kauzalita. Zkuste si položit taky jiný otázky: Proč se “nenakazili” lidi, kteří byli s tím nemocným v kontaktu víc než já? Jak vim, že mám tu samou nemoc jako ten druhej? Jak kdo vůbec identifikoval, co přesně mi je?

Všichni víme, že PCR test nedokáže říct, jestli je někdo nemocnej. Leč to je ta jediná věc, kterou identifikujeme, kdo má “COVID”, nehledě na to, že většina těch “pozitivních” je očividně zdravá. PCR test jen pospojuje nějaký genetický sekvence, který neznamenaji prakticky vůbec nic. Jak teda víme, že “já mám COVID” a “ty máš COVID” a jeden se nakazil od druhýho?

Když nám to nedokáže říct ten PCR test, tak co? Symptomy? Když “COVID” má asi 150 symptomů, všechny společný s desítkama dalších nemocí? Když se “nakazíte” od partnera, máte přesně ty samý symptomy? Pokud ne, tak jak víte, že je to stejná “nemoc”? Nevíte. Pouze to předpokládáte, protože vás společnost naučila přesně tohle předpokládat.

Vůbec první Kochův postulát říká, že aby se prokázala kauzalita mezi virem a nemocí, tak každej s tím virem musí bejt nemocnej, a nikdo zdravej v sobě nesmí mít ten virus. Neboli nemůže v žádnym případě existovat taková blbost jako “asymptomatickej přenašeč”. V době, kdy ještě věci trochu dávaly smysl, předtím, než jsme začali měnit definice slov, byly symptomy podmínkou a hlavním projevem nemoci. Nemoc bez symptomů je naprostá kravina! Ty symptomy jsou přesně to, co vám říká, že jste nemocní.

Takže tady se vládní/mediální propaganda přímo usvědčuje ze lži. Na jednu stranu vám tvrdí, že virus způsobuje nemoc, ale na druhou stranu prej můžete mít virus, ale žádný symptomy, neboli bejt zdraví. No, obojí zároveň nejde!Buď ten virus způsobuje nemoc a jste nemocní pokaždý, když ho ve vás najdou, nebo ho ve vás najdou a přitom jste zdraví, a pak virus tu nemoc nezpůsobuje.

Po pravdě řečeno, jednou z věcí, kterejch jsem si všim v průběhu roku 2020, bylo, že to “nakažení” vůbec nefunguje. Jakmile se totiž zbavíte toho předsudku, že se lidi “nakazí” jeden od druhýho, a začnete sledovat tu korelaci mezi “blízkým kontaktem” a “šířením nemoci”, zjistíte, že ta korelace je vlastně zatraceně malá. Vidíte to třeba na pracovišti. Onemocní jeden a pak během pár tejdnů pár dalších (obvykle ani ne všichni najednou). Většina lidí ale neonemocní. Rodinní příslušníci těch nemocnejch jsou třeba v polovině případů taky zdraví. Takže je to prostě dost náhodný.

Celej fenomén “nákazy” je značně pochybnej a podle mnohejch vůbec neexistuje. Ještě se k tomu vrátíme.

Co teda způsobuje nemoci přisuzovaný virům?

toxicita, která zatěžuje tělo, poškozuje tkáně, snižuje funkčnost orgánů, atd.
nedostatek nutrientů, což snižuje schopnost těla zbavovat se toxinů
– všelijaký elektromagnetický záření, který poškozuje tkáně, buňky, DNA, atd.
stres
– sledování masmédií a poslouchání politiků (to je samozřejmě dezinformace a konspirační teorie!)

Lidský tělo má neuvěřitelnou schopnost poradit si s všelijakým poškozením. Lidská společnost má ale neuvěřitelnou schopnost poškozovat těla lidí rychlejc, než se stíhaji opravovat. Znečištění ovzduší a vody, pesticidy v zemědělství, chovný zvířata krmený všelijakym svinstvem, geneticky modifikovaný potraviny, milióny toxickejch přísad v potravinách, mikrovlny a jiný záření všude kolem nás, všudypřítomný zdroje stresu – to vše neustále zatěžuje náš organismus. O vakcínách ani nemluvě.

Tělo se regulerně zbavuje toxinů, ale pod výše zmíněným útokem to v dnešní době prostě nestíhá dostatečně rychle a efektivně. Takže toxiny se hromadí. A když se jich nahromadí víc, tak má tělo mechanismy, jak se zbavit většího množství najednou, za cenu dočasnýho nepohodlí. Toxiny se zabalí do hlenů a vysmrkaji, vykašlou, vypotí a podobně. Je to taková čistící operace – detoxikace organismu. Doktoři pro ni maji různý názvy, jako například “chřipka”, “nachlazení”, nebo “COVID-19”.

Vzhledem ke zmíněnejm zdrojům zátěže organismu se toto děje poměrně často. Pro různý lidi je to každej rok, nebo jednou za pár let, nebo i několikrát ročně. Není teda nic zvláštního, že tímhle procesem často prochází víc lidí, kteří se spolu stýkaji. K vysvětlení neni třeba žádný “nákazy”.

Nicméně něco ten proces musí “spouštět”. Je zajímavý, že něco, co je údajně způsobeno virem, se jmenuje “nachlazení”. Evidentně lidi tuší, že to víc souvisí s chladem než s jakýmsi “virem”. Napovídá nám to něco o možnym spouštěcím mechanismu, v tomto případě chladu. Zima je pro organismus vždy těžším obdobím, takže by nemělo bejt nijak zvláštní, že při podzimním poklesu teploty se tělo rozhodne detoxikovat, aby mělo víc síly na zimu.

Spouštěcích mechanismů může bejt víc. Víme o nich málo, protože je skoro nikdo nezkoumá, protože se všichni chytli do Pasteurovy pasti virologickýho myšlení. Je tu tedy též možnost, že mezi spouštěcími mechanismy existuje něco, co se nějakým způsobem přenáší z jednoho člověka na druhýho podobným způsobem, jako se ženám v jedný domácnosti často synchronizuje menstruace. Těžko bude někdo tvrdit, že se jedna žena nakazila od druhý virem menstruace. Leč tu samou blbost tvrdíme u chřipky, bez jakýhokoliv vědeckýho důkazu. A skálopevný přesvědčení o pravdivosti přihlouplejch teorií samozřejmě brání dalšímu výzkumu.

Je těžký si představit, že by spouštěcím mechanismem mohl bejt i stres? Určitě ne. Proč se potom divit, že když masmédia začnou na všechny křičet, že je tu pandemie hrozný nový nemoci, která je strašně nebezpečná, tak vyděšení lidi začnou produkovat všelijaký hormony a jiný látky, který spustí detoxikaci se symptomama nápadně podobnejma těm přisuzovanejm propagovaný “nemoci”?

Každej si může zkusit představit, jak by asi “pandemie” bejvala probíhala, kdyby média držely hubu a nikoho neděsily. Veškerá “opatření” uvržený na populaci v důsledku toho přihlouplýho povyku stejně nemělý žádnej účinek (teda kromě ještě většího zvýšení hladiny stresu), takže by to pravděpodobně ani nemělo žádný negativa. Dle mýho názoru jsme mohli bejt klidnější a o to zdravější. Spojitost mezi stresem a nemocí uznává i průměrně přiblblej doktor a neni to teda žádná “konspirační teorie”.

Nevim jak vy, ale kdyby média nebyly trapný a lidi nenosili tlamokryty, já bych si nikdy nevšim, že byla nějaká “pandemie”. Neznám nikoho, kdo umřel na “COVID”, a těch nemocnejch kolem mě bylo stejně jako každej rok. Jasně, spoustě lidí někdo umřel. Aby taky ne, za dva roky! Ale “COVID” s tím měl společnýho jen to, že se psal na úmrtní list skoro každýmu.

“Tak já už teda fakt nevim…”

Chápu, že při intenzitě virový propagandy a časný indoktrinaci se člověk těžko potýká s novejma faktama a těžko se učí myslet úplně jinak. Taky mi chvíli trvalo se v tom zorientovat.

Základním faktem je, že nikdo nikdy vědecky nedokázal, že jakejkoliv virus způsobuje nějakou nemoc. Pak je tu fakt, že lidi “s virem” jsou zdraví, a naopak u nemocnejch se často virus nenajde. To by mělo přinejmenším lidem ukázat, že tu něco nehraje, a dohnat je k hledání pravdy. A pak už to jede. Nacházíme jeden nesmysl za druhym a celá konstrukce virologie se rozpadá pod tíhou vlastních lží.

Dá se o tom říct mnohem víc, ale teď to nebudu moc protahovat. O tom budou další články.
Nabídnu nakonec pár tipů a podnětů k zamyšlení a dalšímu studiu.

• Koho zajímá, co jinýho než viry způsobuje nemoci, ať si přečte knihu Neviditelná duha.
Materiálu v češtině neni moc, takže velmi doporučuju se chopit tohodle.
• Izolace a tudíž pořádná identifikace virů se nikde na světě nekoná.
• Bez izolace viru není možný prokázat, že způsobuje nějakou nemoc!
• 99% obrázků virů je vygenerovanejch počítačem. Možná 1% je z elektronovýho mikroskopu.
• Pod elektronovym mikroskopem není možný nijak identifikovat, že nějaký kolečko je “virus”.
• Epidemie může bejt způsobená čímkoliv, čemu je daná populace vystavená – znečištění, otrávení vody, toxiny v potravinách, nově postavený vysílače, stres, atd.
• Pokusy záměrně někoho “nakazit virem” nemaji očekávaný výsledky.
• Jsou-li “virový nemoci” opravdu detoxikací, není divu, že to u každýho probíhá trochu jinak.

Antivirologie

Antivirologie je můj termín pro soubor faktů, vědomostí, a tezí, který zpochybňujou smysluplnost virologie a některejch jejích tvrzení, jako že viry způsobujou nemoci.

Jestli viry vůbec existujou, je otázka definice viru. Pokud se definuje jako patogen, neboli něco, co způsobuje nemoc, tak o tom chybí důkazy. Já preferuju ho definovat morfologicky, tj. pokud chtěj vědci nějakýmu segmentu DNA nebo RNA obalenýmu lipidovou membránou s nějakym proteinem říkat virus, tak proč ne. Takový věci zjevně existujou a nijak to nepopírám. Zásadní otázkou ale je, jestli tyhle věci způsobujou nemoc, což nikdo nedokázal. Jakej má potom ale existence virů význam? Co vlastně jsou?

Další důležitá otázka je, odkud ty viry pochází. Nic z toho, co vědci dělaj, nedokazuje, že pochází odněkud zvenku a ne z našich vlastních buněk. Kromě toho třeba exozomy, vyráběný v našich buňkách, jsou často nerozeznatelný od virů. Takže někdy je nejasnej nejen původ toho viru, ale i jeho identifikace.

Jelikož virologové se neobtěžujou izolováním virů, je jejich detekce extrémně pofidérní, a jejich spojitost s nemocí pouze domnělá. Na druhou stranu máme k dispozici velký množství experimentů, který ukázaly, že pokusy nakazit někoho “virem” nemaj prakticky žádnou úspěšnost.

Na bázi čeho se teda vyhlašujou pandemie, nařizujou všelijaký omezení, a píchaj do lidí vakcíny?
Tím vším se zabejvaj články níže.

Základy AntivirologieTady jsem popsal základní fakta o pochybnosti virologie a role virů v nemocech.

Další články, od nejnovějších:
Jak soudruzi v Číně opravdu získali genom “SARS-CoV-2”22.07.2022 Jak reálnej je “genom SARS-CoV-2”? Dá se tahle věc vůbec brát vážně?Proč nemá žádná instituce důkaz o izolaci SARS-CoV-2 ani jiných virů?19.07.2022 Všichni tvrdí, že SARS-CoV-2 byl izolován. Nikdo nedokáže ukázat jedinou studii.Nákaza virovou nemocí se experimentálně nikdy nepodařila13.07.2022 Je možný někoho nakazit chřipkou? Zkoušel to někdo? Jak to dopadlo?Jak vyrobit smrtící pandemii OCD03.07.2022 Jak lehko se dá vyrobit pandemie? Lehko.Antivirologický fakta a virologický omyly – co by měl každej vědět o virech, virologii a nemocech28.06.2022 Detailní rozbor virologie. Shrnutí faktů, který většině lidí stále unikaj, ale měli by je znát.Koronapanda a celá virologie jsou založený na výmyslech,
bez prokázaný existence viru
24.06.2022 Splňujou viry Kochovy postuláty? Byl SARS-CoV-2 izolovanej? Je virologie podvod?Je virus spalniček jen výplodem fantazie virologů?24.06.2022 Překlad článku od Paula Fassy. Existuje virus spalniček? Funguje mikrobiální teorie?Jak se “chytá” nemoc, aneb jak (ne)funguje “nákaza”20.06.2022 Přenáší se “nemoci” z člověka na člověka? Jak to opravdu funguje?Je chřipka “nemoc”? Existuje COVID-19?16.06.2022 Co jsou nemoci jako chřipka? Co je způsobuje? Jsou to vůbec nemoci? Co je C19?

https://antivirus.22web.org/antivirologie.htm