Několik dní nazpět jsem si všiml skenovacích letů v rozsáhlé oblasti kolem Bernu, kde se nachází také CERN a jiná zařízení. Protože se jednalo o mnoho skenovacích letadel, věděl jsem, že to bude mohutné. A také bylo. Skvělá vánoční nadílka pro DS a jeho podpindosníky. Posuďte sami.

***** **** ***** ****

Jednalo se o eliminaci podzemních chodeb a tunelů spojujících CERN s různými podzemními městy a zbytkem podzemního světa. Následně se tunely zaplavovaly. Zpráva od našeho informátora patřícího do určitých služeb. Zemětřesení jsou potvrzena seismickou stanicí ETH Zürich.

Podle švýcarské seizmologické služby ETH Zurich (SED) došlo v sobotu 25. prosince 2021 v 0:56 hodin v západní části Ajoie mezi Damvantem a Réclère k zemětřesení o síle 4,1 stupně. Ohnisko zemětřesení se nacházelo mezi Damvantem a Réclère v hloubce asi 6 km. Bylo to cítit ve velkém rozsahu v Juře, ale ojediněle i v západním středozemí až po Lausanne, Bern, Lucern a západní kanton Curych. Zatím nejsou známy žádné zprávy o škodách a obecně se vážné škody při zemětřesení této síly neočekávají.

V průběhu noci a na Štědrý den bylo měřicí sítí Švýcarské seizmologické služby při ETH v Curychu naměřeno několik následných otřesů, z nichž jeden – s magnitudou 3,6 v 15:49 – byl dostatečně silný, aby ho pocítili i místní obyvatelé. Dále nelze vyloučit ani citelné následné otřesy. Ačkoli jsou v Ajoie opakovaně měřena malá zemětřesení, seismická aktivita je poměrně nízká. Vánoční zemětřesení je nejsilnější za posledních 100 let.

Následující video vypovídá také o mnohém: https://www.youtube.com/watch?v=v4C-T7R8Lys

O zemětřesení se v novinách moc nepsalo. MSM raději obyvatelstvo neinformovala podrobně. Hloubka v epizentru 13 km je pro zdejší část také neobvyklá. Bylo to druhé silné zemětřesení za jeden týden. Přesto se objevily další videa, které potvrzují nejen zemětřesení, ale ukazují následné škody. Video najdete zde.

Jak jsme zde v regionu okolo Sionu zjistili, nebyl to posledni „raciputz“ od vojsk SHAEF. Země se pořád třese a to skvěle. Noční výbuchy jsou zde na běžném pořádku. Nejedná se o odstřelování lavin.

Jeden známý, který žije v oblasti u Sionu mě zaslal zajímavý postřeh z místa, kde žije. Nachází se západně od města Sion. Napsal vzkaz:

Z důvěryhodného zdroje vím, že náš premiér A. Berset má vilu která se nachází v oblasti Les Iles de Chamoson, okres Conthey District, kanton Valais. Dnes v noci jsme slyšeli 10 výbuchů (v okolí není žádná sjezdovka) a jako bývalý pochůzkář a horník vím, že laviny spouštíme ráno mezi 6. a 8. hodinou, ne večer ve 21 hodin!!!! V minulosti se často mezi horníky hovořilo o tajných tunelech v této oblasti. Prý jsou spojeny se záhadnými městy v podzemí. Víc nevím.  Pršelo tady už 3 dny a to nepřetržitě. Teploty přes den kolem 5 stupňů a situce dle předpovědi bude ještě několik dní setrvávat. V tuhle roční dobu zde většinou jenom sněží. Zajímavé.

O oblasti si udělejte vlastní názor. Mapu i s počasím si můžete prohlédnout zde.

***** **** ***** ****

Počasí, které je v dnešních dnech na jihu Švýcarska je velmi neobvyklé a pro většinu obyvatel záhadné. Pro nás, kteří sledují světové dění ze správné strany, je počasí potřebné pro určité kroky vojsk SHAEF a souvisí se zaplavováním kanálů.

Z důvěrných zdrojů víme, že situace zásobování potravinami v celé Evropě je kritická. Před několika měsíci jsem nastínil situaci. Kritičnost se stále prohloubila. Od ledna 2022 bude kritičtější. Chybí zhruba 70% zásob oproti minulému roku, které by měly být na skladě. Dále se tvrdí, že potraviny by neměly být pro každého! Měly by také být uzavřeny některé hranice jednotlivých států či okresů.

Prosím, zachovejte klid. Řešení je vymyšleno a bude uvedeno v platnost. Na začátek je nutné si udělat zásoby.

Video je v němčině. Nastiňuje situaci, jaká měla být nastolena, Nebude. Převzato vše od 01.01.2022 jinými složkami. najdete zde.

***** **** ***** ****

Tenerifa je sužována vlnami podobnými tsunami a valí se z rozbouřeného moře přes domy stojící na pobřeží. Obyvatelé byli evakuováni. Video najdte zde.

***** **** ***** ****

V Německu se situace otáčí. Policisté se přidávají k demonstrantům a ignorují nesmyslná nařízení hyenistického pozůstatku vlády DS.  Ve Würzburgu policisté řekli demonstrantům, aby dělali demonstrace každý den, že už nemají žádnou chuť jít proti lidem. Naopak zatkli ANTIFA zločince, kteří se měli postarat o demolování a rozbíjení výkladních skříní, aby měli policisté možnost napadnout obyčejné lidi. V Norimbergu jela policie s auty před demonstranty a připojila se k demonstrujícím.

vybral a vložil carsten

Převzato:

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-3q-12-2q21-nasi-krtci-v-podzemi-delaji-giga-poradek-zem-se-zase-trese-snad-se-hory-nerozpadnou/