Jak napovídá titulek, Aliance pro osvobození planety zahájila masivní a souběžnou celosvětovou ofenzívu proti satanistické chazarské mafii (ChM). Čína se postavila do čela tím, že doslova „následuje vědu“ a odhalila falešnou pandemii a podvodné PCR testy jako masivní projekt ChM na podplácení a ovládání mysli. Nyní Rusko spolu se svými spojenci Srbskem a Německem připravuje milionovou armádu, která se přesune do západní Evropy včetně Švýcarska. Ve stejné době, kdy se toto děje, se po pětistech letech obnovuje říše Inků, aby osvobodila Peru od ChM.

Dalším znamením, že došlo k rozhodujícímu zlomu, jsou zprávy španělských a italských médií, že falešný papež František rezignuje.

Podle zednářských zdrojů z lóže P2 se jezuité mstí za vraždu skutečného papeže Františka a začali čistit Vatikán od agentů ChM. „Zatímco falešné zprávy CNN informují o převratu ve Vatikánu s cílem sesadit papeže Františka, pohnuty takzvanými ‚nepodloženými zprávami‘, mně blízké interní zdroje potvrzují, že papež se nakonec chystá odstoupit,“ potvrzuje zdroj P2 Leo Zagami.

Je toho ještě hodně, ale začněme situací v Číně. Jak potvrzuje tento oficiální článek tiskové agentury Sin-chua, ministerstvo dopravy oznamuje všem úředníkům v Číně, že musí „přísně uplatňovat“ pravidlo, že testy PCR testy již nejsou pro cestující vyžadovány. (ODKAZ)

Zde je zpráva polského obyvatele Číny: „Před několika dny jsem se probudil v úplně jiné realitě. Už žádné testy, žádná kontrola kódu (systém sledování byl vypnut), žádné uzavírky a žádná izolace v případě covidu. Člověk ani neví, jestli má ten covid nebo nějakou chřipku, protože stejně žádné testování neprobíhá a existuje jen doporučení zůstat 3 dny doma. Odstraňují se ploty ze sídlišť. Vstupní brány do budov – ty drahé na snímání zdravotních kódů, které byly instalovány ještě před několika týdny – jsou nyní vyřazeny z provozu.“

Jak šel čas s „vakcínami“:

95% ochrana
70% ochrana
50% ochrana
Žádná ochrana, ale snižuje šíření.
Nesnižuje šíření, ale snižuje závažnost.
Nesnižuje závažnost, ale snižuje počet hospitalizací.
Nesnižuje počet hospitalizací, ale nezemřete.
Zemřete, ale půjdete do nebe.

Stalo se to, že Asijské tajné společnosti provedly skutečné vědecké testy a zjistily, že PCR testy a pandemie jsou naprostým podvodem na praní špinavých peněz a ovládání mysli ze strany ChM. Nyní probíhá masivní čistka agentů ChM v Číně, včetně více než 30 nemanželských dětí Davida Rockefellera.

Dalším místem, které bude osvobozeno, bude západní Evropa. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že podle jejich zpravodajských informací je nejméně 700tisícová armáda připravena vstoupit na Ukrajinu „v blízké budoucnosti“. Polské zpravodajské zdroje nezávisle potvrzují, že 18. prosince „se ozbrojené síly Běloruské republiky přesunuly k hranicím s Ukrajinou“.

Podle zdrojů ruské FSB je to důkazem zoufalství ukrajinského satanského režimu, který shromažďuje všechny pravoslavné kněze a mnichy, které může použít jako lidské štíty.

Navzdory tomu a navzdory snahám Rockefellerova podržtašky Henryho Kissingera získat čas pomocí přepracované verze neúspěšných minských dohod a výhrůžek použitím „robotů řízených umělou inteligencí“, Rusové neustupují. Jak uvádí ruská oficiální tisková agentura TASS: Za slovy francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o nutnosti poskytnout Moskvě bezpečnostní záruky se neskrývá nic.“ „Dialog mezi Ruskem a NATO nepřipadá za současného vývoje v úvahu.“ Jinými slovy, jde o válku se vším všudy.

Proto zednářské zdroje z P3 uvádí toto:

Zatímco Putin připravuje jaderné střely, Německu došla munice a může bojovat pouze dva dny. Vojenská připravenost Německa se zhroutila…. skutečná doba, po kterou je Německo schopno vydržet ve válce, jsou pouhé dva dny. Jinými slovy, pokud je válka vyhlášena např. v pondělí, Německo skončí ve středu a je nuceno kapitulovat. Spojeným státům mezitím také dochází vojenská munice a zbraně, a to z toho prostého důvodu, že většinu svých stávajících zbraní poslaly na Ukrajinu. Zatímco se toto všechno děje, západní média šílí kvůli Putinovu veřejnému nasazení raketových systémů JARS nesoucích jaderné hlavice, které mohou zasáhnout Spojené státy. Spojené státy se proti ruským jaderným raketám nemohou bránit, protože jsou o desítky let napřed před těmi našimi. (K jaderné válce na planetě Zemi již nemůže dojít. Jaderné zbraně byly deaktivovány „z vyšších míst“ – pozn. př.)

P3 také uvádí, že většina satelitů kontrolovaných NATO byla nyní zničena a zcela oslepena.

Podle Dmitrije Medveděva mohou být legitimními vojenskými cíli Ruska vojensko-politické vedení nepřátelské země a ozbrojené síly dalších zemí, které jsou spojenci nepřátelské země.

Ruské velvyslanectví v Londýně 30. listopadu 2022 na Twitteru citovalo mluvčího NATO Jamieho Shea z roku 1999: Jamie Shea z NATO, 1999: 70 % Jugoslávie je bez proudu. To ukazuje, že máme prst na tlačítku a že můžeme zapnout a vypnout elektřinu tam, kde potřebujeme a kde chceme. NATO v roce 2022: Rusko musí přestat útočit na energetickou infrastrukturu Ukrajiny, protože je to nehumánní.

Mezitím německé zpravodajské zdroje uvádějí, že poválečná okupační vláda je odstraněna a že Německo se spojí s Ruskem, aby osvobodilo západní Evropu a provedlo společnou vojenskou operaci do Švýcarska, a tam odstranilo tamní ChM ve spolupráci se švýcarskými vlastenci.

Také Srbsko zmobilizovalo své šestiset tisícové rezervy a je připraveno pomstít se za zničení Jugoslávie Rockefellery a Rothschildy. Důvodem, proč Bill Clinton Rockefeller bombardoval a zničil Jugoslávii, bylo vytvoření loutkového falešného státu s názvem Kosovo a tím ovládnutí více než 70 % těžby nerostných surovin v Jugoslávii, včetně zlata, chromu, niklu, hliníku, mědi, železných rud, olova a zinku a pátých největších prokázaných zásob hnědého uhlí na světě.

Srbský prezident A. Vušič řekl svému lidu: „My se nevzdáme. Srbsko zvítězí. Nikdy neopustíme své bratry. Všichni Srbové jsou připraveni položit životy za naši vlast. Poprvé od rozpadu Jugoslávie vidím srbský lid tak jednotný. Jsem hrdý a vděčný.“

Snaha o osvobození Evropy a zbytku světa vedla jihoamerickou říši Inků k tomu, aby poprvé po téměř pětistech letech osvobodila svůj lid od koloniálního jha. Široce medializované občanské nepokoje způsobené odstraněním prezidenta Pedra Castilla jsou ve skutečnosti inckou obrodou.

Ve čtvrtek na svém účtu na Twitteru zveřejnil ručně psanou poznámku, v níž uvedl, že americká velvyslankyně Lisa Kenna, bývalá dlouholetá agentka CIA, dala „rozkaz vyvést vojáky do ulic a zmasakrovat můj bezbranný lid; a mimochodem nechat volnou cestu pro těžbu, jako v případě Conga, Tía María a dalších“.

Boj pokračuje i v Brazílii, kde ChM inscenuje útoky pod falešnou vlajkou, aby obvinila Bolsonarovy příznivce. Brazilské ozbrojené síly však zůstávají na straně lidu.

Události v Číně, Rusku, Jugoslávii, Peru, Brazílii atd. mají společnou linii, která spočívá v odvádění nerostných zdrojů Země subjektům, které se nacházejí mimo planetu. Útoky na původní vlády po celém světě vytvořily režimy ovládané agenty ChM, kteří převádějí nerostné suroviny a lidské otroky do Švýcarska. Bývalý libyjský vůdce Kaddáfí tomu rozuměl, jak můžete vidět na videu níže:

Svobodní zednáři z P3 a další zdroje tvrdí, že tyto nerosty a otroci jsou pak odváženi mimo Zemi.

S jistotou víme například to, že veškeré zlato, které měla v držení čínská dynastie Mandžuů a japonský šógunát Tokugawa, bylo odvezeno do Švýcarska. Opakovaně jsme jménem právoplatných majitelů posílali Švýcarům dokumenty prokazující vlastnictví tohoto zlata, jenže jsme byli ignorováni.

Stopy vedou k Mirjaně Spoljaričové Eggerové, vedoucí Červeného kříže. Podle zdrojů CIA je „součástí Švýcarské federální zpravodajské služby. Byla léta připravována v různých vládních funkcích. Včetně funkce asistentky generálního tajemníka OSN. Je spojena se skupinou Octagon Group.“ Její účet na Twitteru je: Mirjana Spoljaric @ICRCPresident (s tímhle nakládejte opatrně).

Paní Eggerová, můžete vůbec dokázat, že asijské zlato, které vaši lidé ukradli, je stále na této planetě, a jste ochotna ho nechat použít pro humanitární účely? Pokud ne, přijdeme vás zatknout.

V každém případě jsme si jisti, že NATO ani ChM, které se ukrývají ve svém podzemním komplexu základen kolem Ženevského jezera, nebudou schopny zmanipulovat americké ozbrojené síly, aby je chránily.

Pentagon je příliš rozptýlen rozkladem společenského řádu, který probíhá v USA:

Starostové New Yorku, Los Angeles, Denveru a další vyhlásili stav nouze kvůli rostoucí kriminalitě a bezdomovectví.

Jeremy Cross, prezident společnosti International Recovery Systems v Pennsylvánii, říká, že nemůže najít dostatek lidí, kteří by zabavili všechna auta, která jeho společnost dostala za úkol zabavit.“

Hyperinflace se rozjíždí, ceny zeleniny vzrostly za posledních 12 měsíců o více než 80 % a jen v listopadu o 38 %. Cena vajec vzrostla o 244 %. Výsledkem je, že 83 % Američanů má potíže s dostupností potravin.

USA mají dostatek potravin, ale ChM dělá takové věci, jako je zabíjení kuřat, aby z ovčanů vyždímala více peněz.

Zde je důvod:

Měsíční federální deficit dosáhl v listopadu rekordní výše 249 miliard dolarů, což je o 57 miliard dolarů více než ve stejném měsíci loňského roku.

K tomu dochází, protože Čína, Japonsko a další země se zbavují amerických státních dluhopisů za rekordní ceny.

Vzhledem k tomu, že lidé, kteří ovládají reálnou ekonomiku, již nevydávají peníze, je matematickou jistotou, že se současný finanční systém zhroutí. Podle Institutu mezinárodních financí (IIF) dosáhne poměr globálního dluhu k HDP do konce roku 2022 352 %. Více než 90 centrálních bank zvýšilo úrokové sazby v průměru na 5,5 %, což znamená naprostou globální platební neschopnost, protože na splácení dluhu nejsou peníze.

ChM v zoufalé snaze udržet se u moci zvyšuje represe a kontrolu mysli.

Vláda USA a další vlády se dostaly do zajetí páté kolony nepřátel a vedou hybridní a nekonvenční válku proti vlastním občanům. „Vysoce hodnotné cíle“ jsou obvykle aktivisté, „disidenti“, informátoři, vlastenci, intelektuálové, lidé svědomí a integrity, konstitucionalisté, křesťané, veteráni nebo kdokoli jiný, koho FBI a Ministerstvo vnitra tajně označí za „extremistu“, „bílého supramacistu“ a nebo „potenciální teroristickou hrozbu“ a mimosoudně zařadí do „programu“. V rámci „programu“ jsou proti „cílům“ nasazovány techniky a technologie vojenské psychologické a elektronické války s cílem tajně je zničit, zabít, uvěznit, „spáchat sebevraždu“, diskreditovat, kapitulovat a nebo institucionalizovat.

Zde je příklad využití vašich daní:

FBI zaplatila vůdci satanistického pedofilního kultu smrti 82 000 dolarů za převzetí divize Atomwaffen, aby vymývala mozky, omamovala a chytala mladé členy do pasti.

Agenti FBI využili média, nelegální psychedelické drogy a techniky vymývání mozků, aby se zmocnili malé skupiny přátel ve věku od teenagerů až po dvacetileté a přeměnili je na strašáky v rámci něčeho, co lze popsat pouze jako psychologickou válku.

Také cenzura dosáhla takové úrovně, jakou jsem ještě neviděl.

Aby se tomu zabránilo, byla například zrušena webová stránka s inteldrop Gordona Duffa:

Je snaha potlačit pravdu o Ukrajině. Skype, Tutanota a Hotmail mi nedovolily otevřít e-mail od něj obsahující tento ODKAZ. Nakonec jsem si ho přečetl přes Gmail. Google cenzuruje Youtube atd. a je nepřítelem, ale v tomto případě to vypadá, že vyšel vstříc.

Důvodem, proč se ChM tak usilovně snažila tento příběh cenzurovat, je to, že ukazuje organizovanou snahu ovládnout a kontrolovat antivakcinační a antipandemický narativ a zahnat opozici do kouta, aby podpořila schválené „antiestablishmentové“ postavy (rádoby opozice, zaplacená opozice – pozn. př.), které stále přijímají rozkazy od ChM.

ChM také používá falešného Trumpa jako součást sofistikované psychologické akce proti skutečnému prezidentovi a vrchnímu veliteli ozbrojených sil USA Donaldu J. Trumpovi.

Zde je několik příkladů falešného Trumpa, který je využíván k poškození pověsti toho skutečného:

Bojujeme za homosexuální komunitu a bojujeme a bojujeme tvrdě,“ řekl Trump.“ – ZATÍMCO AMERIKA JE V PLAMENECH. (ODKAZ)

Političtí odpůrci Donalda J. Trumpa ho dlouhodobě kritizují jako něco na způsob karikatury. Ve čtvrtek ze sebe bývalý prezident jednu takovou udělal – ovšem s cílem vydělat. Ve svém prvním významném veřejném kroku od zahájení své prezidentské kampaně na rok 2024 minulý měsíc oznámil pan Trump internetový obchod, v němž bude prodávat digitální obchodní karty za 99 dolarů, na nichž je zobrazen jako superhrdina, astronaut, šerif ze Starého západu a řada dalších fantastických postav.

Řekněme si to naprosto jasně, skutečný Trump viditelný pro veřejnost byl po 31. lednu 2020 nahrazen falešným Trumpem řízeným opozicí. Ten skutečný, který byl vždy protivakcinační, se chystá vrátit. (Zde by se dalo s BF velmi polemizovat – pozn. př.)

Čtenáři – z nichž mnozí jsou Trumpovými příznivci – se mě často ptají, co mohou udělat oni osobně, aby pomohli. Jednou z věcí, kterou mohou udělat, je napsat dopis Nejvyššímu soudu, aby podpořil žalobu na obvinění celého falešného Bidenova režimu z velezrady:

Vezměte si dvě obálky, dvě známky a dva papíry.

Na každý list papíru napište „9 soudců Nejvyššího soudu“. Vyjádřete podporu věci Brunson vs. Alma S. Adams a další, č. j.: 22-380. Podepište se a uveďte datum. Můžete jich napsat více. Je to tak jednoduché.

Zatímco se snažíme přimět Nejvyšší soud k jednání, doufáme také, že lidé z Tajného vesmírného programu (TVP) konečně vylezou „ze skříně“ a pomohou osvobodit planetu.

TVP nám tento týden ukázal další důkaz, že máme co do činění s mimozemšťany s protáhlými hlavami, když poukázala na to, že nedávno byl otevřen sarkofág z Notre Dame, který odhalil rytíře s protáhlou lebkou.

Poslali nám také následující vizualizace:

1. Projekt Blue Beam (Modrý paprsek) nad Izraelem 12/2022:

2. Sférická plavidla pro plazmovou energii mimo Zemi:

3. Hangár Oblasti 51 s odhalenou lodí Blue Beam:

4. Neobvyklé úkazy na obloze pozorované po celém světě:

Osobně vkládám větší naději do Nejvyššího soudu než do létajících talířů, které přijdou na pomoc, ale kdo ví?

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/cina-osvobozena-milionova-krestanska-armada-miri-do-zapadni-evropy-zatimco-inkove-se-bouri/