Každý člověk má svou cenu. Michael Cohen, Trumpův bývalý právník, určitě ví své. Cohen, agent Deep State, absolvoval v krátké době sedm schůzek s Manhattan DA Cyrusem Vanceem, který je sám členem zločinecké kabaly a doufá, že uvězní Donalda J. Trumpa na základě fraškovitých důkazů a křivého svědectví.

Důvěrný zdroj na Trumpově straně řekl RRN: „Trump má oči a uši v kanceláři Vance,“ a že krtek v kanceláři Manhattan DA prozradil Trumpovi, že Vance a Cohen se spikli, aby ho srazili.

Tato setkání se soustředila na Trumpovu daňovou evidenci, kterou Vance získal koncem února poté, co Nejvyšší soud USA odmítl Trumpovu snahu uchovat záznamy v tajnosti. Vance si udržel poradenskou firmu FTI, aby pomohla analyzovat Trumpovy finanční záznamy; tým 30 osob strávil 8 640 hodin mikroskopickým zkoumáním každé minutové transakce od roku 2011. Doufali, že najdou důkazy o daňových podvodech, pojistných podvodech a dalších podvodných schématech, včetně poskytování nepravdivých informací finančním institucím nebo bankám o hodnotách určitých budov a aktiv.

Náš zdroj však uvedl, že Vance a FTI odešli s prázdnýma rukama. Nenašli žádné důkazy o kriminalitě, což je skutečnost, kterou v tuto chvíli před veřejností skrývají.

“Trumpův krtek uvedl, že vyšetřování dopadlo čistě.” Trump nechtěl uchovat své záznamy v soukromí, z důvodu podvodů, ale proto, že se jedná o záznamy jeho soukromé firmy. IRS je měl pod kontrolou a nebyl důvod je ukazovat nějakému zkorumpovanému DA. Když Vance nemohl najít žádnou špínu, uskutečnil několik telefonátů s významnými demokratickými zákonodárci, včetně Nancy Pelosi, “uvedl náš zdroj.

Pokud jsou všechny informace přesné, Pelosi zuřila nad Vanceho neschopností najít dokonce i drobeček usvědčujících důkazů proti Trumpovi. “Potřebujeme toho muže ve vězení a potřebujeme to hned.” Potřebujeme jej odstranit. Najděte něco. Rozumíš mi? Najděte něco! “řekla Pelosi údajně Vanceovi.

Narážka vypadala jasná – žádala Vance, aby si vymyslel důkazy.

Zrada Michaela Cohena.

Cohen se stal uznávaným nepřítelem Donalda Trumpa poté, co falešně svědčil proti Trumpovi Sněmovnímu výboru pro dohled a reformu a napsal údajnou výmluvnou knihu Neloajál: Pravdivý příběh bývalého osobního zástupce prezidenta Donalda J. Trumpa, ve které přirovnal Trumpa k mafiánskému donu a popsal se jako Enforcer / Fixer, který měl zjevení, které vedlo k vykoupení.

Vance oslovil Cohena, uvedl náš zdroj, protože byl během té doby jedním z mála osob bez rodiny s důvěrnými znalostmi Trumpových obchodních operací. Ještě důležitější je, že Cohen chce mstu proti Trumpovi. Vance údajně udělal Cohenovi velkorysou nabídku, 5 000 000 dolarů bez daně výměnou za odhalení nebo vymýšlení důkazů, které by Trumpa uvěznily na zbytek jeho života, za předpokladu, že tyto důkazy neimplikují kancelář DA.

“Z toho, co víme, Cohen řekl, že rád pomůže.” A nyní se – Vance a Cohen – setkávali nonstop, prostřednictvím videokonference nebo osobně, aby našli nejlepší způsob, jak Trumpa nechat zlikvidovat. Přežil útoky Deep State, jejich pokusy o atentát – všechno. Je to, jako by jen recyklovali způsoby, jak se ho zbavit – ale on je teflonový Don. Setkání mezi Vanceem a Cohenem – měla být tajná. Trump zveřejnil informace o schůzkách do tisku, “uvedl náš zdroj.

Zoufalství Deep State, dodal náš zdroj, vychází z neochvějné víry, že Trump, pokud bude ponechán svým vlastním záměrům, brzy odhalí a svrhne Bidenovo nelegitimní prezidentství.

“Trump hraje dobrou pokerovou hru a čeká, až odhalí barvu.” Pak to jednoznačně vyvrátí a nechá je uvěznit, “uvedl náš zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/03/deep-state-desperate-as-trump-nears-returning-to-power/