SVĚT: Už několik měsíců se mluví o tom, že USA opět použije ukrajinské ruce a jejich pomocí provede na území Ukrajiny buď chemický útok nebo dokonce použije špinavou bombu. Špinavá bomba je označení pro klasickou výbušninu, která je ale obalena radioaktivním materiálem (třeba odpadem z jaderné elektrárny), který se silnou explozí rozmetá do širokého dalekého okolí a zamoří až desítky kilometrů území. Obrovská katastrofa má pak být jako vždy svalena na Rusko a má sloužit jako záminka pro to, aby se do války proti Rusku už zcela otevřeně zapojilo NATO.

Zapojení NATO do války by samozřejmě neznamenalo to, že by na Ukrajinu jezdili umírat běžní američtí nebo britští vojáci, to ani náhodou. Do masomlýnku na frontě mají být posíláni mladí kluci méně hodnotného původu – to znamená hlavně západní Slované. Po zdecimování Ukrajinců (což už bylo takřka dokončeno) totiž mají pro zájmy nadnárodních miliardářů umírat hlavně Poláci, Češi, Slováci, Slovinci, Estonci, Lotyši a další nečisté a nízké etnicity. To je plán. A zatím se dirigentům tohoto konfliktu daří plnit vytyčené cíle docela dobře.

Takhle fungují naše “nezávislá” média – už se ani neobtěžují trochu znenápadnit to, jak všichni otrocky opisují ze stejného zdroje.

Však si shrňte poslední tři roky. Kolabující USA dokázalo pomocí loutkových vlád v EU vyvolat covidovou tyranii a následnou krizi dodavatelského řetězce a utužení technokratické kontroly populace. Za tím teď následuje vyvolání umělé energetické krize, příprava potravinové krize (ta se naplno rozjede až v roce 2023), rozpumpování etnické nenávisti takřka až na úroveň před druhou světovou válkou, zavedení masivní cenzury a válečné propagandy a zajištění toho, aby si EU kupovala extrémně předražené suroviny od USA (přičemž ty suroviny jsou často ruské, jen jsou pomocí razítek protažené ideologickou dekontaminační sprchou). Krachujícímu USA už totiž nestačí těch 71 miliard Eur, které jim zajistila zločinecká loutka Uršula Lejnová za odkup toxických mRNA šmakulád (nesprávně označovaných jako „vakcíny“). Potřebují do EU prodávat i svůj vojenský šrot (jako třeba stíhačky F-35), přeprodávat cizí suroviny a prostě drancovat cokoli jen jde až do poslední chvíle. Drancování Afriky, Asie a Jižní Ameriky už jim nestačí, na svůj drahý provoz potřebují další zdroje a tak přišel čas podojit i nás, jejich „bílé negry“ z Evropy.

Takhle šířili demokracii hodní Angličané v Indii – indičtí civilisté se pod hlavní pistole museli doslova plazit ulicemi po zemi. Dnes používá deep state místo pistolí spíše kreditní karty.

Co se ale elitářům z Amerického hlubokého státu ne a ne podařit je ovládnutí a následné vydrancování Ruska. Rusko se pod vedením arci-padoucha Putina na současnou operaci připravilo a tak se nedaří splnit tuhle část plánu. A to ani podle dekádami ověřeného postupu „barevných“ revolucí – vyvolat v zemi nepokoje, nasypat pár miliard dolarů mezi připravenou pátou kolonu, svrhnout vládu a pak tam přinést „demokracii“. Jen dodám, že roznášení „demokracie“ v podání Američanů znamená, že zemi obsadí ekonomicky, politicky i vojensky a následně ji totálně vyrabují. Kdyby ještě byla naživu Krvavá Madla, tak by mohla vyprávět, jak hezké kapesné si tímhle způsobem vydělala třeba v Srbsku. (Mluvím tu samozřejmě o přístupu amerických elitářů, ne o běžných Američanech.)

Jenže Rusko je nějaké divné a pořád se nechce položit a předat americkým elitám své nespravedlivě velké nerostné bohatství. Ti oprsklí „ruSSáci“ naopak drze utužují spolupráci s Čínou, Indií a čím dál tím více i s většinou Jižní Ameriky, Afriky a Blízkého Východu. Sice se pomocí operací jako byla Buča, odpálení divadla či nemocnice v Mariupolu a dalších psy-ops daří v tupých Evropanech dál udržovat krvelačnou nenávist k Rusku, ale snaha ovládnout největší stát světa dál připomíná metání hrášku na tank Armata T-14.

Takže asi přišel čas na další krok v téhle odporné válce, kde pro radost hrstky miliardářů umírají ukrajinští i ruští civilisté a kde mají brzy umírat i civilisté polští, slovenští, čeští nebo rumunští. Přišel čas na operaci se špinavou bombou.

Podle mnoha zdrojů to vypadá, že v Institutu jaderného výzkumu v Kyjevě (NASU) se začala připravovat špinavá bomba. Odpálena má být zřejmě v Mykolajivě. Po jejím odpálení začnou všechna dezinformační hlavní média hystericky obviňovat Rusko z válečného zločinu. Okamžitě budou připraveny série fotek dětských obětí téhle „ruské agrese“, přijde spousta emotivních Hlubokých Lidských Příběhů a možná nám odprezentují i nějaké ty absolutně autentické záběry výbuchu, které zase udělají ve hře Arma 3. Následovat bude nasunutí debilizovaných mladých mužů z debilizovaných zemí na východě Evropy na frontu.

Pak může pokračovat ofenziva proti ruské armádě stejným způsobem, jako se to teď dělá s ukrajinskými muži – dopředu na bojiště se pošlou násilně naverbovaní nováčci, kteří sotva ví, jak se drží samopal. Ti se stanou levnou potravou pro ruské rakety. Pokud by chtěl někdo z těchto bažantů z nesmyslného boje za cizí zájmy utéct, střelí ho do zad někdo z hrstky fanatických ukrajinských nácků nebo zahraničních žoldáků, kteří čekají hezky v bezpečí v týle. Když Rusové vystřílí denní příděl raket, posunou se náckové o kus dopředu a zaberou nějaké strašně významné místo, jako třeba louku za městem nebo nějakou malou vesničku a naše média budou zase hystericky oslavovat obrovské vítězství a totální zvrat ve válce.

Těžko říct, kudy má probíhat budoucí nasouvání lidského masa do masomlýnku po tomhle útoku pod falešnou vlajkou s odpálením špinavé bomby. Zdá se, že hlavním kandidátem je Rumunsko. Včera tam rezignoval ministr obrany Vasil Dincu, protože tenhle ohavný a krvelačný zločinec řekl, že by se mělo Rumunsko snažit o vyjednání míru. A to moderní a progresivní človíček nemůže chtít – fujtajxl, mír a spolupráce, taková sprosťárna! Prezident Rumunska Klaus Iohannis prostě prahne po válce (válka je láska!) a tak musel Dincu „dobrovolně“ odejít a zřejmě přenechat svoje místo nějaké jejich verzi Černochové nebo Pekarové. Hlavním talentem současných ministrů obrany je teď totiž zřejmě krvelačnost, naprostá neznalost vojenství a války, IQ pod 70 a vagína.

Tohle je opravdu jen spekulace, ale v Rumunsku se má zřejmě shromáždit velká vojenská síla evropské části NATO a ta se pak má přesunout do ukrajinské Oděsy. Z té má být spuštěna další nesmyslná ofenzíva, která vytvoří ty překrásné potoky krve, ve kterých se pak bude naše ministryně války Afroameričanová slastně koupat, za hýkavého smíchu ostatních psychopatů z pětidemolice.

My, jako normální lidé, kteří si přejí mír, svobodu a spolupráci mezi zeměmi, můžeme jen doufat, že si tuhle operaci americké „elity“ rozmyslí a zastaví ukrajinské ruce, které pro ně připravují špinavou bombu. Její odpálení by totiž roztáhlo konflikt na celou Evropu a pozor – následně až do USA. Bylo by to peklo, které by nakonec USA prohrálo (ona by to asi prohrála celá planeta). Můžeme jen doufat, že jsou ve Washingtonu i jedinci, kteří ještě nejsou natolik zfetovaní nebo opilí krví, že dokážou dohlédnout dále než jen pár měsíců dopředu, během kterých by NATO chvilku jakoby vyhrávalo a zabíralo rozmlácené vesnice na jihovýchodě Ukrajiny/Ruska.

Budeme doufat, že to až do tohoto bodu nedojde.

Připomínám, že v pátek 28. října se bude konat další protest proti naší vlastizrádné vládě, která se nás podle zadání ze zahraničí snaží naprosto „vychudit“, připravit nás o zbytky našeho majetku a navíc nás i totálně zotročit a zatáhnout do války. Dokáže se několik miliónů Čechů, Moravanů a Slezanů ubránit těm pár tisícům psychopatický loutek?

Uvidíme…

AUTOR: Nikola Bornová

ZDROJ: Bornova.PUB

Zdroj: https://cz24.news/nikola-bornova-chysta-se-neco-velkeho/