Z mnoha zdrojů se dozvídáme, že oni (ne my) plánují v blízké budoucnosti vyhlásit světovou vládu. Zdroje ze zpravodajské komunity a tajných společností tvrdí, že aby toho bylo dosaženo, prochází lidstvo iniciačním obřadem. Takže (podle nich) jsou pandemie a očkovací kampaň, ukrajinská speciální operace, UFO a toxické havárie jen divadlem, které má přinutit masy k podřízení se světové autoritě.

Zní to jako záminka, jak se vyhnout norimberským tribunálům pro válečné zločiny, protože není pochyb o tom, že v rámci tohoto „iniciačního obřadu“ bylo zavražděno velké množství lidí.

Existuje také spousta důkazů, že chazarská mafie (ChM), která se zmocnila většiny západních vlád, se skutečně snaží zabít 90 % světové populace. Byli již několikrát přistiženi při pokusu o rozpoutání jaderné války, šíření nemocí, způsobení masivníhohladomoru atd.

Snaží se také zavést centrální kontrolu znamení šelmy nad všemi penězi, potravinami atd. pomocí svých digitálních průkazů totožnosti a centrálně řízené digitální měny.

Na znamení toho, že tento proces je v plném proudu, mu onehdy kanadský bankéř na dotaz, proč banka zabránila kolegovi posílat peníze do zahraničí, odpověděl, že „neprošel jejich prověrkou“. Použil také výraz „dolar OSN“, kterým označil to, co známe jako „americký dolar“.

V místech, jako je Brazílie, nyní spojují očkování s vyplácením sociálních dávek atd., přestože bylo prokázáno, že vakcíny jsou toxické. Zde je důvod: Tato patentová přihláška společnosti Pfizer – schválená 31. srpna 2021 – slouží k dálkovému sledování kontaktů všech očkovaných lidí na celém světě. Budou nebo již jsou napojeni na „internet věcí“ pomocí spojení mikrovlnných frekvencí 2,4 GHz nebo vyšších z mobilních věží a satelitů přímo na oxid grafenu uložený v tukových tkáních všech osob, které podstoupily smrtící injekci. Přečtěte si to ještě jednou.

Musel si nechat odstranit tetování a nechat si narůst spoustu chlupů na rukou.

Není tedy pochyb o tom, že máme co do činění se satanským pokusem ovládnout planetu tím, že nás donutí poslouchat, nebo zemřít hlady, a to pomocí systému finanční kontroly podle znamení šelmy.

Nejenže se nás snaží zotročit, ale většinu z nás se stále snaží i zabít. Dostáváme informace o novém velkém úsilí o zahájení skutečné třetí světové války, která zahrnuje tankové bitvy větší, než jaké byly k vidění za druhé světové války.

Ruské zpravodajství uvádí, že „do přístavu v Gdyni na severu Polska připlula americká loď Arc Integrity, která veze až 700 kusů různé vojenské techniky, včetně tanků Abrams a bojových vozidel pěchoty Bradley, které bude používat legendární americká 1. pěší divize, nejstarší americká divize známá jako První velká červená (Big Red One). Je to dvacátý transport tohoto typu“. Jinými slovy, plnohodnotná americká tanková armáda se 140 000 kusy vojenské techniky již byla nasazena.

Na Mnichovské bezpečnostní konferenci, které se minulý týden zúčastnili politici a odborníci z téměř 100 zemí, pak jeden řečník za druhým hystericky útočil na Rusko. Například herečka v masce, která hrála americkou viceprezidentku Kamalu Harrisovou, řekla: „Spojené státy oficiálně konstatovaly, že Rusko spáchalo zločiny proti lidskosti.“ Dále německý ministr obrany Pistorius prohlásil, že „Ukrajina musí vyhrát válku“. Pak se ozve britský premiér Rishi Sunak: „Musíme Ukrajině pomoci ochránit její města před ruskými bombami a íránskými drony“. Připojil se také k USA a obvinil Rusko za „odporné válečné zločiny“.

Ptáky máme v Římě a Kyjevě a nyní se snesli na Mexiko. Co se nám snaží říct?

Z polské rozvědky a dalších zdrojů také dostáváme zprávy, že invaze pětiset tisícové ruské armády „se blíží z pěti směrů“.

Problémem této hysterie je, že neodpovídá dění na místě. Jak poznamenává polská rozvědka, „veřejně jsou všichni na straně ukrajinské vlády, ale v zákulisí se to už řeší“.

Skutečné údaje o válce na Ukrajině, které zjistil Mossad a zveřejnil Hürseda Haber, ukazují, že poměr sil je 8:1 ve prospěch Ruska. Na ruské straně je 18 480 mrtvých oproti 157 000 na straně ukrajinské.

Italské zdroje z lóže P3 dodávají, že na jejich příkaz byl nedávno zabit ukrajinský prezident Volodymyr Zelinskyj. Zdroje z Mosadu souhlasí: „Skutečný Zelenskyj je pryč. Ten, který se objevuje na fotografiích a videích, je dvojník nebo počítačově vytvořená osoba. P3 souhlasí.“

Vzhledem k tomu, že konflikt na Ukrajině v podstatě skončil, vypadá celá tato přehnaná protiruská hysterie jako kampaň zaměřená na překrucování informací. Zdroje MI6 tvrdí, že obří americká tanková armáda je ve skutečnosti v Rusku a připojuje se k ruské armádě pro masivní tažení proti komunistické Číně. Jinými slovy, plán George Bushe staršího na rozpoutání nové studené války a vyvolání dojmu, že Rusko je spojencem Číny – jen aby se na poslední chvíli obrátilo proti – se aktivuje.

„Nechceme nahradit hegemonii USA čínskou komunistickou hegemonií,“ vysvětluje zdroj z ruské FSB.

Podle agentury TASS se však zdá, že Rusko stále hraje na obě strany:

Moskva a Peking brzy povedou sérii rozhovorů na vysoké úrovni, řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov ve Státní dumě. Podle něj Američané nyní opět začínají hrát hry a snaží se vrátit k bipolárnímu uspořádání světa, tentokrát s Čínou. „Spojené státy a jejich spojenci maniakálně usilují o drancování světa a vybírání výpalného od lidstva.“

Ve skutečnosti jde o to, že Rusové spolu se západními a asijskými bílými klobouky chtějí multipolární svět a nechtějí nahradit hegemonii USA hegemonií komunistické Číny.

Podle zdroje z Pentagonu mělo použití zemětřesné zbraně proti Turecku varovat Čínu, že Západ takovými zbraněmi disponuje a že by je proti Číně použil, kdyby k tomu byl donucen.

Seznam zemí, které 24 hodin před zemětřesením stáhly své velvyslance z Turecka:

Zdroje CIA dodávají: „Nedokážete si ani představit plnou sílu ruských nejaderných zbraní. Jedno zařízení Pantsyr je schopno proměnit oblast o rozloze 100 fotbalových hřišť v mrtvou poušť – a zanechat nepřítele bez tanků, živé síly, letadel a bezpilotních letounů – JEDNOU RANOU! Ruské vakuové bombě se z hlediska síly na světě nic nevyrovná. Smete naprosto všechno – vše se propadne do země na ploše o poloměru 300 metrů! A Rusko jich má mnohem víc. Nemá prostě smysl ukazovat všechno najednou.“

Obrovský a dosud skrytý krok proti Číně přichází v době, kdy se americká korporace potácí na pokraji bankrotu a sociálního kolapsu.

Vláda USA nedodržela 31. ledna lhůtu pro mezinárodní platby a od 17. února je odříznuta. Přístav Los Angeles potvrzuje v únoru „výrazný pokles objemu“.

Zkrachovalý Bidenův režim mezitím vše protahuje prodejem strategických ropných a zbrojních rezerv a zároveň rozkrádá důchody a vše, co se mu dostane pod ruku. Tato „mimořádná opatření“ mohou podle rozpočtového výboru Kongresu udržet režim v chodu přibližně do července.

V USA také probíhá společenský kolaps. Přítel, který nedávno navštívil Seattle, říká, že centrum města bylo opuštěné, obchody zavřené a jediné, co bylo otevřené, byla výdejna marihuany. Takovou scénu lze vidět ve většině amerických měst.

V Los Angeles je kriminalita tak vysoká, že starosta varuje lidi, aby nenechávali lahve s vodou v autech, protože by je zloději vykradli.

Celé takzvané předsednictví Joea Bidena se opět zvrhlo v čistou frašku. Níže se podívejte, jak „Biden“ říká novinářům „dejte mi pokoj, člověče“ a poté odchází, aniž by odpověděl na jedinou otázku po svých výrocích o „leteckých objektech“ nad USA a svých rodinných obchodních vazbách na Čínu. Také si všimněte si falešného Bílého domu.

Proto mnozí členové vedení starého režimu vidí ve válce východisko. Jak mi kdysi řekl jeden z nejvyšších generálů Pentagonu, „raději zahájíme třetí světovou válku, než abychom se stali nezaměstnanými“.

Čína si je však těchto plánů dobře vědoma a připravuje vlastní překvapení. Zdroj z kanadské tajné zpravodajské služby tvrdí, že komunistický zrádce Justin Castro Trudeau tajně shromáždil v podzemních základnách po celé Kanadě obrovskou čínskou armádu, která se chystá k útoku na USA. Vojenské zdroje v Arizoně rovněž tvrdí, že do USA proniká obrovský příliv Číňanů vojenského věku. Tento titulek to zřejmě potvrzuje:

V době, kdy se jednání o světové vládě blíží ke svému závěru, mohou být tyto válečné řeči jen zastíracím manévrem na vysoké úrovni.

Navíc není pochyb o tom, že velká část toho, co vidíme, je jen show strachu. Například se mi nepodařilo přímým analogovým zpravodajstvím potvrdit, že vykolejení vlaku s toxickými mraky šířícími se všemi směry je skutečné. Víme, že došlo k vykolejení vlaku ve východní Palestině v Ohiu a že šlo o záměrnou akci pod falešnou vlajkou. Došlo k němu přímo v místě, kde se natáčel seriál Netflixu o takové katastrofě. Mezi 10 největších vlastníků železniční dopravní společnosti Norfolk Southern Corp patří Rockefellerovy dceřiné společnosti, jako např: Vanguard, JPMorgan a BlackRock

PODNĚT K ZAMYŠLENÍ – zákony, kterými se řídí územní rozvoj v rámci Agendy 2030, umožňují vládám zabavit znečištěnou půdu a přestěhovat její obyvatele do chytrých měst.

„Důležité je si uvědomit – pokud je půda + voda kolem vás zcela otrávená, nemáte možnost se z modelu „chytrého města“, který se chystá, vyvázat. Začínáte to chápat?

Pět vykolejených vlaků, únik z jednoho nákladního automobilu a nyní rozsáhlý průmyslový požár o rozloze 5 hektarů na Floridě, při kterém hoří obrovské množství plastů.
Sedm ekologických katastrof za méně než dva týdny. Důsledky budou mít dopad na potraviny, vodu a zdraví Američanů po celá desetiletí. Jsme pod útokem.

Zdá se, že dochází ke skutečným vykolejením vlaků, ale po nich následují přehnané zprávy o toxických výparech atd. Podobně tomu bylo ve Fukušimě, kde po skutečné detonaci a skutečné tsunami následovaly extrémně přehnané zprávy o tom, že „celý Tichý oceán“ je radioaktivní. Rockefellerové mají za sebou dlouhou historii podobných operací.

Také Rockefellery vlastněná Světová zdravotnická organizace (WHO) nabádá lidi, aby se zásobili léky proti ozáření. To znamená, že na pořadu dne je nějaká toxická jaderná havárie (skutečná nebo falešná). Ruská vláda opakovaně varuje právě před takovým plánem.

Dalším příkladem je nedávné sestřelení několika UFO, které nahlásily americké a kanadské úřady. Zdá se, že Rusové jsou v tom namočeni, když oficiální tisková agentura TASS varuje: „Americká vlna paniky a vytváření hluku, burcování stíhaček a odpalování raket znamená, že někdo zasáhne cíl, který by neměl být napaden, což zvýší pravděpodobnost tragických incidentů.“

„V nadcházejících týdnech, možná i měsících, se připravte na to, že proti vám bude realizován velký a pestrý program strachu,“ říká zdroj z polské rozvědky. „Nic z toho, čím vás budou strašit, se však nepromítne do činů ve fyzické rovině,“ dodává zdroj.

Potvrzení této pandemie strachu, která má nastartovat světovou vládu, přišlo z panelu na Světovém vládním summitu v roce 2023, kde se říká, že dojde k „jistému šoku“, který změní „mezinárodní řád“ v jednu světovou vládu.

Stejně jako chlapci, který křičel jako vlk, přestali lidé věřit neustálé hysterické záplavě pandemie strachu, která přichází z korporátních médií. Dokonce i u otázky určené k manipulaci s lidmi, jako například „Souhlasíte s tím, že celostátní zpravodajské kanály nemají v úmyslu uvádět v omyl“, 50 % respondentů odpovědělo, že nesouhlasí. Pouze 25 % souhlasilo, zjistila studie. Kdyby se zeptali „uvádějí zpravodajské organizace záměrně lidi v omyl?“, dostali by se téměř k 70 % souhlasných odpovědí.

Neúspěch kampaně proti UFO, která lidi (zatím) nevyděsila, je příkladem toho, že lidé už nevěří korporátním vládním prohlášením. Vláda byla nyní nucena ustoupit a říci, že právě sestřelila amatérské balóny za 14 dolarů.

Nedávný neúspěšný pokus o vyděšení z mimozemské invaze však odhalil zajímavou postavu deep state cabal. Ukázalo se, že za velkou část odhalení UFO a „mimozemšťanů“ může Laurence Spelman Rockefeller Jr. Zde je vyjádření zdroje ze CIA:

„Laurence Rockefeller senior, původní sponzor odhalení UFO/pozemšťanů, je zhruba od roku 2004 mimo hru. Jeho funkci převzal jeho syn. Jeho neoficiální syn – John Podesta – byl odvezen do Gitmo. Existuje jeho klon/dvojník, který se objevuje na veřejnosti. Tito dva pracují v rámci větší skupiny, která řídí projekt Blue Book Op. Jsou zapojeni do nedávných pozorování. Jsou to „obchodníci s penězi“. Bude ještě několik dalších pozorování, protože se připravují na velkou mimozemskou invazi.“

Podívejme se tedy na další pozorování nadpozemských bytostí.

1. Texas, USA 2/2021, mimozemské drony:

2. Četné drony nad Čínou, 2/2023:

3. UFO ve Španělsku, 2/2021:

4. Cizí sférický dron nad Jeruzalémem v Izraeli:

Projekce projektu Bluebeam na obloze nad Ukrajinou:

Mějte však na paměti, že nejde ani tak o „konec světa“, jako o konec Rockefellerova světového divadla. Až skončí, bude lidstvo osvobozeno.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/chysta-se-deep-state-vyhlasit-svetovou-vladu/