Zřízenec námořní nemocnice GITMO byl zatčen za pokus o vraždu zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, který zůstává intubován v lékařsky navozeném kómatu a před jeho pokojem hlídají ozbrojení strážci, řekl zdroj GITMO Real Raw News.

22. dubna byl nemocniční zaměstnanec, který pracoval v nemocnici dva roky a měl povolení vstoupit do Schwabova pokoje sám, přistižen, jak se snaží vyměnit Schwabův vak s infuzní tekutinou za vak plný kyseliny fluorovodíkové, vysoce žíravé kapaliny a kontaktního jedu, který rychle proniká tkání. Zatímco kyselina napadá sklo i plasty, termoplastické vlastnosti polypropylenu a polyethylenu odolávají korozivním účinkům kyseliny. Náš zdroj uvedl, že vak podezřelého byl vyroben tak, aby bezpečně pojal žíravé kyseliny.

Zaměstnanec, popisovaný jako 27letý muž a bývalý poddůstojník první třídy, byl jen pár vteřin od naplnění Schwabových žil kyselinou, když do místnosti vtrhla vojenská policie a srazila ho na podlahu, uvedl náš zdroj.

„Podezřelý byl kvůli zranění před dvěma lety lékařsky propuštěn, ale stále chtěl sloužit své zemi v jakékoli funkci. Jeho postižení – přišel o oko – ho omezilo, že není způsobilý sloužit na palubě lodí, ale mohl umývat pacienty, měnit podložní mísy, objíždět lidi, atd… Zažádal o místo zdravotníka a dostal tu práci,“ řekl zdroj.

Nejmenovaný zřízenec byl okamžitě nasazen do pout a obviněn z pokusu o vraždu poté, co JAG potvrdil, že infuzní vak byl plný kyseliny fluorovodíkové. Vedení GITMO, řekl zdroj, jednoznačně prohlásilo, že padouchům se dostane rychlé spravedlnosti – zvláště po brutální vraždě bývalého zástupce ředitele FEMA Erica Hookse loni v září.

„Hooksovi vrazi se dostali na okraj, ale admirál Crandall & Company dal tvrdě najevo, že už nebude žádná shovívavost, žádné snížení trestů pro lidi provozující mimosoudní vraždu nebo v tomto případě pokus o vraždu. Podezřelý byl po zatčení vyslechnut,“ uvedl zdroj.

Přestože podezřelý odmítl říci, jak získal kyselinu fluorovodíkovou, připustil, že chtěl, aby Schwab zemřel strašlivou, bolestivou smrtí, a když se ho zeptali, čím si Schwab vysloužil takový hněv, řekl, že „zlý parchant“ si zaslouží tu nejhroznější smrt, kterou si lze představit za zločiny proti lidskosti.

Z jeho následného přiznání přeběhl vyšetřovateli mráz po zádech.

“Udělal jsem to pro Red Hats,” řekl zřízenec.

“Co víš o Red Hats?” zeptal se vyšetřovatel.

“Vím, že se skrýváme na očích, že jsme infiltrovali každý kout vašeho světa a že uděláme to, co vy ne,” řekl podezřelý.

„Uvědomuješ si, že Schwab je zelenina v kómatu a možná nebude žít dost dlouho na to, aby čelil soudu, že? Obětoval jste svou svobodu pro nic za nic,“ řekl vyšetřovatel.

„Schwab si nezaslouží soud. Je to ztráta času. Lidé jako on by měli být poraženi, přinuceni trpět tak, jak způsobili utrpení lidstvu,“ řekl podezřelý.

“Takže, jak dlouho jsi Red Hat?” zeptal se vyšetřovatel.

Podezřelý se slabě usmál. „Ode dne, kdy jsem se narodil. Jen mi chvíli trvalo, než jsem si to uvědomil. Měl jsem probuzení.

Podle našeho zdroje zůstane sanitář ve vyšetřovací vazbě, dokud admirál Crandall nerozhodne o jeho osudu. Není jasné, zda se vedení GITMO pokusí identifikovat a izolovat další Red Haty na základně.

https://realrawnews.com/2024/04/red-hats-infiltrate-gitmo/