Série zatýkání, poprav a rezignací po celém světě signalizuje, že probíhá rozsáhlá ofenziva proti chazarské mafii, jak potvrzuje více zdrojů. Mezi odvolanými je podle těchto zdrojů i šéf německé centrální banky, dalajláma, Klaus Schwab a mnoho dalších. Kromě toho byly vyměněny tajné vlády Anglie, Německa, Irska a Japonska.

Zde jsou informace získané z více zdrojů, včetně některých z vrcholných představitelů západní politické struktury G7: „Armády po celém světě dostaly zelenou k přesunu. Budou působit v každé zemi. Jsou to dobří lidé, kteří likvidují poslední zlé padouchy. Začalo to tento víkend a bude se to rozjíždět následující 2 až 3 týdny. Může dojít k občasným výpadkům elektřiny, vody, internetu a telefonů – buďte připraveni.“

Simon Parkes, který má vlastní zdroje, tvrdí, že hotely v EU jsou obsazeny vojáky. Říká také, že novozélandští občané byli vyzváni, aby zůstali doma a očekávali, že uslyší „výbuchy, střelbu a křik dětí“. ODKAZ na video

Než se pustíme do důkazů o změně vlád v jiných zemích, podívejme se na důkazy, že satanský „Bidenův“ režim bude brzy svržen. Vzpomínáte si na příspěvek Qanonu o „Rudém říjnu“? ODKAZ na Twitter

Zdroje ze CIA nám říkají, že široce medializované zastřelení Halyny Hutchinsové filmovým režisérem Alexem Baldwinem „rekvizitní zbraní“ je signálem. Spojme si některé body:

Alec Baldwin hrál ve filmu Hon na Rudý říjen, kde pomáhal vypátrat ruskou jadernou ponorku, která původně kotvila v Murmansku na sovětské základně za polárním kruhem. Hutchinsová vyrostla v Murmansku na sovětské základně za polárním kruhem „obklopena jadernými ponorkami“.

Byla to ukrajinská špionka, jejíž manžel je právník obhajující Clintonovy.

Místo, kde byla zastřelena, se nachází asi 30 minut od Epsteinova ranče Zorro v Novém Mexiku o rozloze 33 tisíc metrů čtverečních – téhož ranče, který měl počítačové místnosti „velikosti domu“ pro špehování hostů včetně prince Andrewa, když tam údajně pobýval týden.

Dave Halls, asistent režie, který Baldwinovi předal zbraň, byl prvním asistentem režie druhé jednotky filmu Vrána: Vrána, pokračování filmu, v němž byl v roce 1993 při nehodě se střelnou zbraní na place zabit syn Bruce Leeho, Brandon Lee. Jen náhoda? ODKAZ

Podle zdroje z Pentagonu byl Grant Woods, generální prokurátor státu Arizona, který byl odvolán z funkce federály a který byl prostředníkem zrádce Johna McCaina, dnes nalezen mrtvý z neznámé příčiny. „Byl to opravdu zlý člověk,“ poznamenává.

Pro ty z vás, kteří dávají přednost konkrétnějším důkazům, odkážeme na nedávný průzkum veřejného mínění agentury Pew, podle něhož 85 % Američanů „věří, že jejich politický systém potřebuje zásadní změny nebo musí být zcela reformován“. Podobná čísla byla zaznamenána v zemích, jako je Belgie, Francie, Řecko, Itálie, Japonsko, Španělsko a Jižní Korea. Můžete si být jisti, že vojenská a zpravodajská komunita tomu věnuje pozornost.

Takto vidí situaci britská rozvědka MI6: „Rodiny Federálního rezervního systému jsou v naprostém bankrotu, ale bankrot nebyl vyhlášen. Všechny vlády musí odejít kvůli skrytému ovládnutí státu satanistickými pátými kolonami. Není možné, aby na světě zůstaly stávající vlády“.

V takovém případě je velkou otázkou, co se stane s Komunistickou stranou Číny. „ČKS by byla spouštěcím mechanismem, který by způsobil pád globálního finančního systému. Zadlužení Číny nyní činí 270 % HDP. Skrytý dluh místní čínské státní správy činí více než 4 biliony dolarů. Žijí z „mimobankovních půjček“. Může to být až dvojnásobek této částky. Nikdo mimo vnitřní okruh ČKS o tom nemá tušení,“ tvrdí zdroje CIA v Asii.

I když by to mohlo být zbožné přání, oficiální tisková agentura ČKS Xinhua jasně uvádí, že představitel ČKS Si Tin-pching pracuje pro rodiny federálních rezerv, které vlastní OSN:

„Na světě existuje pouze jeden mezinárodní systém. Existuje pouze jeden mezinárodní řád a existuje pouze jeden soubor pravidel… Organizace spojených národů.“ Xi zdůraznil: „Všichni jsme se rozhodli, že budeme spolupracovat s OSN.

Zrovna když se dnešní report připravoval k vydání, dozvěděli jsme se, že majitelé federálních rezerv se v zoufalé snaze přežít pokoušejí zpeněžit historické německé dluhopisy z Výmarské republiky. Slíbili také novou luxusní sadu dolarových bankovek, ačkoli v tuto chvíli není jasné, zda je podpoří země světa, nebo jen zkrachovalá americká korporace.

Ať se děje, co se děje, Asijská tajná společnost ze své strany slibuje, že Rothschildové a další, kteří dávají Si Tin-pchingovi příkazy, ztratí moc a kontrolu nad světovými financemi.

„Až se usadí prach, Čína se opět stane nezávislou zemí a mírově se sjednotí s Tchaj-wanem,“ slibují zdroje.

Zdroje CIA na oplátku dodávají, že Doug Emhoff, manžel viceprezidentky americké korporace THE UNITED STATES Inc. Kamaly Harrisové, je členem sekty Chabad – „zabij 90 % lidstva, zbytek zotroč“. Je také agentem ČKS s rozsáhlými finančními investicemi v Číně, uvádějí.

Zdroje z asijských tajných společností tvrdí, že dalajláma „možná zemřel“, což s tím může souviset. Přestože si dalajláma pěstoval image živoucího světce, byl přítelem nacistů, kteří představovali jeden z nejstrašnějších otrokářských režimů v dějinách. Podle svědků z Nepálu také nařídil vraždu mého pětiměsíčního nenarozeného dítěte. Pravděpodobně také nařídil vraždu Matuzaki Tomomi, matky tohoto dítěte (zmizela beze stopy).

Jak ukazuje tato zpráva, boj o jeho nástupce již probíhá:

Gjangbung Rinpočhe, představený kláštera Tawang v Arunáčalpradéši, prohlásil: „Čína nemá vůbec žádnou pravomoc zapojovat se do výběru příštího dalajlamy.

Pokud je ve vesmíru nějaká spravedlnost, dalajláma utrpí „smrt duše“ a nebude reinkarnován.

Ať se však stane cokoli, pád režimu ČKS / OSN / Rothschildem ovládané korporace The United States probíhá v reálném čase. Kromě všeobecně hlášeného ekonomického kolapsu jsme nyní svědky ztráty kontroly nad hranicí s Mexikem. Zde je několik předběžných informací o tamní situaci:

Kartely vstoupily do okresů Maverick a Kinney, již se zapojily do přestřelek se soukromými občany a dnes v noci obsadily malé město na území USA, což je považováno za přípravu na invazi. Všechny orgány činné v trestním řízení a pohraniční hlídka USA oblast opustily.

Očekávání je takové: Více než 380 000 ilegálů udeří na jižní texaskou hranici za méně než 72 hodin, 150 000 jich udeří na severní texaský přechod (Del Rio), což si vyžádá vyslání pohraniční hlídky a Národní gardy. Dalších 150. 000 udeří na jižní přechod do Texasu (Laredo), aby prolomilo zátaras, což způsobí vyslání další pohraniční hlídky a Národní gardy. Těžké boje se očekávají od pondělí (25.10.2021) a jejich intenzita bude narůstat po celý týden.

Na otázku ohledně této skutečnosti zdroje z Pentagonu odpověděly: „Je to potvrzeno. Obviňují z toho kartely. Násilí se výrazně stupňuje. Nejenže do země přicházejí nelegální cizinci, ale i obchod s drogami je na vzestupu. Spousta čínského fentanylu. Spousta metamfetaminu vyráběného v Mexiku, velmi vysoké čistoty. V oblasti Phoenixu je velmi vysoký počet předávkování drogami. Každý den se na autobusových zastávkách nacházejí mrtví.“

Níže uvedené titulky se satanistickým kódovým slovem 666 jasně ukazují, kdo za tím stojí:

„Agenti pohraniční stráže zadrželi ve fiskálním roce 2021 na jihozápadní hranici celkem 1 666 167 nelegálních přistěhovalců. Federální úředníci „zcela ztratili kontrolu“ nad jihozápadní hranicí pod vedením prezidenta Joea Bidena“.

To není jediná hranice, která se prolamuje. Podobná situace se odehrává i na hranicích EU.

EU se každopádně hroutí, protože její vůdkyně Angela Hitlerová byla odstavena od moci. Posledním pádem domina je prezident Spolkové banky Jens Weidmann, který „požádal spolkového prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera, aby ho k 31. prosinci 2021 odvolal z funkce“. Weidmann ve svém rezignačním dopise naznačil návrat německé marky, když napsal: „Reorganizace bankovního dohledu v Evropě vedla nejen ke zcela novým strukturám dohledu v ECB, ale také k posílení role Bundesbanky.“

Odchod Polska z EU se nyní jeví více pravděpodobnější. Polský premiér Mateusz Morawiecki říká: „Pokud bychom přistoupili na centrální princip, znamenalo by to, že EU přestává být sdružením suverénních států a EU se tím mění v centrálně řízený evropský stát, kde evropské instituce mohou nutit tzv. provincie, aby dělaly to, co chce centrální moc. To není to, s čím jsme souhlasili ve smlouvách.“

EU hrozí, že přeruší dodávky peněz (euro) do Polska, a proto je stále pravděpodobnější, že se vrátí i polský zlotý.

Další známkou toho, že tajná vláda EU se hroutí, jsou policejní razie ve 46 obytných a obchodních budovách současně dne 20. října v rámci vyšetřování italské mafie „Ndrangheta“. Jedná se o skupinu, která podle zednářských zdrojů z P3 tvrdí, že vládla světu posledních 26 000 let.

Možná je to jen mýtus, ale probíhající falešná pandemie a očkovací kampaň je velmi reálným důkazem zlé, tajné vlády. „Byla nám zaslána videa, na kterých jsou krásným dětem uřezávány hlavy a rodina majitelů Fedu pořádá sexuální orgie s krví zabitých dětí. Jsou neuvěřitelně satanistická. Jsou jako vzteklý pes, musíte je zastřelit,“ říká zdroj z MI6.

Falešná pandemie je „velezradou mezinárodního medicínsko-průmyslového komplexu odporující Desateru norimberského kodexu. Jako odvetu pověsíme členy parlamentu a v případě potřeby všechny generály, které máme. Dejte toto prohlášení na vědomí celému světu,“ tvrdí MI6.

Tento pisatel také podniká osobní kroky, jak je patrné z tohoto dopisu, který jsem zaslal Klubu zahraničních korespondentů v Japonsku:

Žaloba na Klub zahraničních korespondentů Japonska

 

Tímto oznamuji FCCJ, že je budu žalovat o 10 milionů jenů za pomluvu, ztrátu dobrého jména a za to, že mi brání v účasti na tiskových konferencích. Představenstvo FCCJ tak učinilo tím, že se mě snažilo donutit nosit masku, aniž by vědecky zdůvodnilo, proč je to nutné.

 

Pokud chcete zabránit žalobě – kterou klub prohraje – musíte se mi veřejně omluvit za to, že jste se mě snažili donutit nosit masky, a ukončit politiku masek a další opatření související s „pandemií“.

 

Protože máte být tiskovým klubem, doporučuji, aby některý z vašich členů zavolal (jako jsem to udělal já) na japonské ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí a zeptal se jich, zda mají vědecký důkaz o existenci viru COVID 19 (Certificate Of Vaccine ID 2019), který je zdůvodněním politiky nošení masek. Zjistíte, že ne.

 

Pro vaši informaci, důvodem, proč „COVID“ v Japonsku záhadně zmizel, je také to, že jsem na policejním oddělení v Marunouchi podal trestní oznámení na hedgeový fond KKR. Policii jsem poskytl důkazy, že všechny výsledky testů „COVID pozitivní“ byly podvodně vytvořeny jimi. Kromě toho jim byly předloženy důkazy, že všichni pacienti a úmrtí na COVID se vyskytli v nemocnicích, které vlastní. Byly jim také poskytnuty důkazy o tom, že jistý Robert Rothschild podal v roce 2016 (tři roky před začátkem údajné pandemie) patent na metodu detekce COVID19. Následná činnost orgánů činných v trestním řízení je a jejich samolibé vládní poskoky donutila přestat vyrábět falešnou pandemii, aby Japoncům vnutili vakcíny.

 

Na japonskou vládu také podáme trestní oznámení, protože provádění léčby (očkování) na základě lží je podle Norimberského kodexu válečným zločinem.

 

Tento dopis také zveřejním na svých webových stránkách (které mají více než 30 milionů zobrazení měsíčně), abychom se ujistili, že se tuto kauzu nepokusíte zamést pod koberec.

 

Váš,

Benjamin Fulford, redaktor a vydavatel

 

MI6 a japonští pravičáci blízcí císaři po forenzním zkoumání potvrdili, že výše uvedené je pravda.

Můžete také potvrdit, že zakladatelé KKR Kravis a Roberts nedávno odstoupili.

Tento týden jsme konečně získali kontakt z tajného vesmírného programu prostřednictvím Willise Byrda, synovce admirála Byrda. Říkají, že ostrov La Palma je pod útokem HAARPu, ale byl neutralizován, takže není třeba se obávat tsunami.

Také říkají: „Systém Starlink využije vojenský program Odin k likvidaci družic Mossadu, které provozují MSM. To je to, co dříve v rámci testu zlikvidovalo Facebook“.

Jako obvykle u takových informací platí, že vidět znamená věřit. Přesto můžeme potvrdit, že dobří lidé jsou v útočném tažení a osvobození lidstva je blízko.

Přeložil tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Přeložil:

https://tadesco.org/celosvetove-zatykani-a-popravy-v-souvislosti-se-zrychlujicim-se-zatahem-na-chazarskou-mafii/