Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

Mnohé nasvědčuje tomu, že nás čeká nějaká masivní událost nebo soubor událostí, které budou pravděpodobně zahrnovat jak masové zatýkání Bílými klobouky, tak i reakci chazarské mafie, která předčí události z 11. září 2001.

Jedním z náznaků, že se něco chystá, byl celostránkový inzerát v New York Times: „Oceán bouří, 11.01.2024 novoluní.“ (Bude doplněno později.)

Stránky Q napojené na vysoce postavené vojenské zpravodajství také tvrdí, že v tento den nejprve „skončí svět“ a „dojde k odhalení“. (Odkaz na Q)

Ve stejnou dobu se má konat také jakési přísně tajné zasedání Kongresu o UFO.

Plukovník Douglas MacGregor s tím souhlasí a tvrdí, že podle jeho vlastních rozsáhlých kontaktů „se blíží finanční Armageddon… Směřujeme k bankrotu. Obávám se, že se to všechno spojí v dokonalou bouři, která by mohla tímto národem otřást v základech.“

Konec něčeho, co se nazývá Reverzní dohody o zpětném odkupu, také ukazuje, že se blíží nějaká finanční černá labuť. RRA jsou zařízení, které Fed začal používat v roce 2020, aby vytvořil zdání, že velké americké banky jsou stále solventní.

Banky jsou odsouzeny k záhubě, protože v současné době nesplácí půjčky neuvěřitelných 50 milionů osob, zatímco 67 % amerických zaměstnanců tvrdí, že životní náklady předstihují růst mezd.

Tyto náznaky nějaké významné události přicházejí v době, kdy se falešný Bidenův režim v USA viditelně hroutí. „Prezident“ Joe Biden neměl od 22. prosince žádné veřejné setkání, pouze video pomocí počítačové grafiky.

Také falešný ministr obrany Lloyd Austin je od 1. ledna hospitalizován kvůli „komplikacím po nedávném plánovaném lékařském zákroku“. Austin má být k dispozici v okamžiku, kdy je třeba reagovat na jakoukoli krizi v oblasti národní bezpečnosti. Jeho zástupkyně Kathleen Hicksová, která má v případě krize převzít jeho povinnosti, byla v době Austinovy hospitalizace „na dovolené v Portoriku“. V době psaní tohoto reportu Pentagon „neposkytl žádné další podrobnosti o Austinově zdravotním stavu, včetně toho, zda ztratil vědomí, nebo kdy očekává jeho propuštění“.

„Dostávám zvěsti, že Austin už s námi není. Za oponou se děje něco jiného. Všechno je to jen kouřová clona,“ tvrdí zdroj ze CIA.

Republikáni ve Sněmovně reprezentantů zahájili kroky k obžalobě ministra vnitřní bezpečnosti Alejandra Mayorkase kvůli jeho postupu při řešení hraniční krize. Po odchodu vojenské podpory je Mayorkas na mizině.

Dalším znamením, že se něco děje, je to, že kanadský ministr zločinu Justin Castro-Trudeau byl podle kanadských zpravodajských služeb přistižen při pokusu o útěk do své vlasti na Kubě ve stejné době, kdy byl Austin „hospitalizován“. Vydávaná krycí historka zní: „Trudeauovo letadlo se během cesty na Jamajku porouchalo“.

Castro-Trudeau se pokusil uprchnout, protože byla odhalena jeho kampaň proti masovému vraždění vakcínami. Například když vláda Alberty nakonec předložila u soudu důkazy, kterými ospravedlňovala svá opatření COVID-19, byly založeny na spekulacích a klimatickém modelování. Dodnes nebyly předloženy žádné věcné důkazy. To znamená, že byla aktivována vojenská policie, aby vyšetřila to, co se nyní ukázalo jako zločin.

Chazarská mafie (ChM) se nechystá odejít jen tak v klidu a z různých zdrojů se dozvídáme, že plánuje nějakou strašlivou masovou teroristickou akci. Vysoce postavený zdroj z tajného vesmírného programu tvrdí, že se chystají zasáhnout Kalifornii mohutným zemětřesením a následnou ničivou vlnou tsunami. Zdroj tvrdí, že „polovina Kalifornie bude zničena, včetně Silicon Valley“. Tato katastrofa bude použita jako záminka k zastavení voleb v USA v roce 2024 a zahájení stanného práva. Gnostické iluminátské zdroje tvrdí, že je to nutné, protože věří, že se v Silicon Valley nachází zlá umělá inteligence, kterou je třeba zničit.

Doufejme, že tomuto útoku zabrání Bílé klobouky, ale obyvatele Kalifornie vyzýváme, aby přijali nezbytná opatření.

Pokud jde o útoky zemětřesením, japonská vojenská rozvědka a MI6 nám potvrdily, že novoroční zemětřesení, které minulý týden zasáhlo prefekturu Išikawa, bylo způsobeno zbraní s řízenou energií. Podle japonských vojenských zdrojů útok nařídil kontraadmirál Carl A. Lahti, velitel amerického námořnictva v Japonsku.

Podílel se také na únosu letadla japonské pobřežní stráže na dálku do dráhy civilního dopravního letadla.

Lahti bude souzen za masové vraždění nevinných civilistů a pravděpodobně bude odsouzen k trestu smrti.

Prefektura Išikawa byla napadena, protože je domovem klanu Maeda, který usiluje o nezávislost Japonska.

Útok zastrašil otrockou vládu premiéra zločinu Fumia Kišida, která znovu vyjádřila podporu Rockefellerovu „světovému řádu založenému na pravidlech“. Otrocká vláda rovněž slíbila, že bude nadále posílat peníze na Ukrajinu a přijímat příkazy prostřednictvím otrockého politika ChM a bývalého ministra Taro Aso.

Celkem 54 zemí poskytuje Ukrajině pomoc. Bylo ji poskytnuto přes 206 miliard dolarů.

Počet bojujících žoldnéřů na ukrajinské straně:

Zahraniční země dodaly Ukrajinským ozbrojeným silám:

  • 1600 raket
  • 200 raket země-vzduch
  • více než 5220 kusů pancéřové výzbroje
  • více než 23 000 bezpilotních prostředků

Útok na Japonsko souvisel s výměnou stráží na vysoké královské úrovni. Je příznačné, že japonský císař kvůli zemětřesení zrušil plánované novoroční veřejné vystoupení.

V tentýž den na Nový rok překvapivě oznámila svou rezignaci dánská královna Margrethe II. „Přenechám trůn svému synovi, korunnímu princi Frederikovi,“ oznámila veřejnosti.

Král Karel III. také čelí výzvám, aby abdikoval a předal trůn princi Williamovi. Mnozí Angličané by však raději měli opět krále Harolda a vyvrátili normanskou pokrevní linii Viléma Dobyvatele.

Japonské pravicové zdroje blízké císaři vysvětlují, že to vše souvisí s nějakým masivním finančním a politickým resetem. Dánská královská rodina je po japonské druhou nejstarší královskou rodinou na světě. Pokrevní linie, které ovládají západní finanční systém, využívají tohoto seniorství k rozhodování o tom, kdo nakonec ovládne nabídku peněz, tvrdí více zdrojů.

S tím vším souvisí i skutečnost, že královna Alžběta II. poslala na Tokijskou univerzitu fotografii vraždy císaře Meidži ještě předtím, než byla zavražděna. Z toho vyplývá, že od té doby si v Japonsku na císaře hrají podvodníci.

Pokud je to, co nám tyto zdroje říkají, pravda, pak by k nějakému významnému veřejnému oznámení jubilea a finančního resetu mohlo dojít ještě tento měsíc.

Bez ohledu na to, co královská rodina udělá nebo neudělá, začalo vážné vyšetřování ChM s masivním únikem dokumentů týkajících se Jeffreyho Epsteina a jeho pedofilního ostrova.

Důležité je, že vzhledem k tomu, že tyto informace byly zveřejněny soudem, otevírají cestu k soudnímu řízení proti mučitelům dětí, kteří ostrov navštívili.

Patří mezi ně Bill a Hillary Clintonovi-Rockefellerovi, Barack Obama Hitler, princ Andrew a mnoho dalších. To je znamení, že všichni pravděpodobně zamíří na špalek. Poslechněte si desetivteřinové video s tím, co o Clintonu říká Donald Trump: Hezký chlap, ale problém nastane ohledně toho „slavného“ ostrova…

Jako svědek je uvedena také Hillary Clintonová. Stejně tak bývalý izraelský premiér Ehud Barak, který je obviněn ze znásilnění jedné z Epsteinových obětí. Nyní začíná dávat smysl, proč sionistická ADL tak hlasitě křičí.

Dalším odhalením je, že „Epstein nutil tehdy nezletilou neznámou č. 3 k sexuálnímu styku s bývalým profesorem práv na Harvardu Alanem Dershowitzem, Epsteinovým blízkým přítelem a známým obhájcem v trestních věcech.“

Je to tentýž Dershowitz, který se chystá bránit Izrael před Mezinárodním trestním soudem před obviněním z genocidy.

Z dokumentů také vyplývá, že princ Andrew měl na Epsteinově ostrově orgie s „mnoha“ nezletilými dívkami.

Z výpovědi dále vyplývá, že fyzik Stephen Hawking „rád sledoval svlečené trpaslíky, jak řeší složité rovnice na příliš vysoké tabuli“.

Mimochodem, již dříve jsme informovali, že původní Hawking dávno zemřel a že jeho roli po desetiletí hrál dvojník, který nebyl ochrnutý.

Naše zdroje nám také sdělily, že Steve Bannon vedl s Jeffreym Epsteinem před jeho zatčením rozhovor a dosud nezveřejnil 15 hodin záznamu.

I když je to všechno velmi vzrušující, většinu z toho jsme už slyšeli a stále čekáme na skutečné zatčení v souvislosti s ostrovem pedofilů. Jak říká právník Ghislaine Maxwellové: „Když se podíváte na tento zločin, na celkovou kriminalitu, jde o muže, kteří dlouhodobě zneužívají ženy, a ve vězení je jen jedna osoba – žena“.

Potřebujeme také vidět skutečné právní kroky související s masovým mučením a vražděním dětí, a ne jen mluvit o sexu s patnáctiletými dívkami.

Například polské zpravodajské zdroje potvrzují, že po převratu v Kyjevě v roce 2014 se Ukrajina stala rejdištěm pedofilů všeho druhu. Joe a Hunter Bidenovi byli ústředními postavami sítě obchodníků s dětmi. J. Biden vlastnil sídlo s rozsáhlou sítí podzemních tunelů a továren na adrenochrom a odběr orgánů.

„Skutečným důvodem, proč Cabala organizovala „lovy“, bylo vyvolat v dětech strach a zvýšit tak hladinu adrenochromu. Měli také zařízení, které jim umožňovalo sát krev v lese, a zaživa ji mohli vysávat přímo z těla. Těchto lovů se účastnili všichni britští a dánští panovníci,“ uvádějí zdroje.

Ruské zdroje zase tvrdí, že na Ukrajině objevily více než 40 laboratoří na výrobu biologických zbraní, které vlastní USA a CIA. Našli také zohavené a mrtvé děti ležící v řetězech v podzemních tunelech pod Černobylem (systém, který vlastnil Biden).

Rusko požádalo o svolání zasedání Rady bezpečnosti OSN o dodávkách západních zbraní na Ukrajinu na 22. ledna.

To je znamení, že se nyní cítí dostatečně silná na to, aby západní Evropě dala ultimátum. USA nebudou bojovat na její obranu.

Zeptejte se sami sebe: Co kdyby Rusko financovalo nacistické milice v Kanadě, vyvolalo občanskou válku, zavedlo loutkový režim a na hranicích USA vytvořilo zástupný režim? Pak by Kanada bombardovala civilisty, unášela a mučila desetitisíce dětí, vyráběla patogenní látky, hromadila zbraně a budovala armádu. Přesně to udělaly USA Ukrajině.

K tomu dochází i v USA. Informátor z USA uvádí všechny podrobnosti o síti obchodníků s dětmi v USA, která využívá Wal-Mart jako koncentrační tábor. Hovoří o nevládních organizacích, které provozují sítě obchodníků s dětmi po celých Spojených státech, a o tom, jak zřizují dětské koncentrační tábory.

Trump již dříve řekl, že „musíme něco udělat se všemi těmi pohřešovanými dětmi, které unesli zvrhlíci. Příliš mnoho případů – rychlý soud, trest smrti.“

Není divu, že falešný Biden vyšiluje. Říká: „S bývalými pomocníky se Trump plánuje odvolat na insurrectionist act – zákon o povstání, který by mu umožnil nasadit – což za běžných okolností nesmí – americké vojenské síly v ulicích Ameriky.“ A to je vše.

Oficiální soudní dokumenty mimochodem dokazují, že Donald Trump byl očištěn od jakéhokoli provinění a tvrdí, že nenavštívil ostrov ani domy Jeffreyho Epsteina.

O Epsteinovi ještě uslyšíme…

Strach z odplaty může být důvodem, proč tolik elit hledá podzemní bunkry, kde by se ukryly. Možná také plánují nějaký ošklivý útok infrazvukem. Odborník na střih videa objevil nebezpečnou zvukovou stopu vloženou do Obamova filmu „Leave The World Behind“. Obsahovala čtyři zvukové soubory místo jednoho a čtvrtý z nich se zdál být nízkofrekvenční zbraní.

Zajímalo by nás, zda tato firma nabízející luxusní bunkry pro elitu za 100 milionů dolarů byla jedním ze sponzorů filmu.

ChM se také stále zoufale snaží vyprovokovat totální jadernou válku; jak ukazuje jejich nedávný teroristický útok v Íránu.

Íránci jsou však příliš dobře informováni na to, aby se nechali nachytat. Íránské zpravodajské zdroje nám říkají:

Teroristický útok v Íránu byl satanistickým rituálem na oslavu čtyřstých narozenin Sabbetaje Seviho. Reza Pahlaví se narodil ve stejný den jako Sabbetai Sevi, což je devátý den měsíce Ab podle hebrejského kalendáře.

Satanský rituál na oslavu čtyřstého satanského výročí narození Sabbatiana Zeviho začal vraždou Ghasema Soleymaniho a má trvat nejméně šest let.

Íránský ministr zahraničí prohlásil, že po dvou teroristických útocích, při nichž zahynuly a byly zraněny stovky lidí, začala země místo zahájení třetí světové války přijímat „právní opatření“ prostřednictvím OSN.

Vlády na Blízkém východě vědí, že dny Izraele jsou sečteny, a čekají, až se zhroutí.

Seděl jsem s mnoha lidmi, kteří právě absolvovali rozsáhlé návštěvy všech hlavních měst a hovořili s mnoha elitami, a všichni říkají totéž: Za prvé, Sykes-Picot skončila. To je první věc, kterou všichni vypustí z úst. Sykes-Picot byla dohoda z roku 1918, která nakonec rozdělila Blízký východ na státy, které vidíte dnes. Balfourova dohoda (vyzývající k založení Izraele) byla součástí této větší skládačky. Mluví se také o postamerickém a postizraelském Blízkém východě. Jordánsko je na pokraji zhroucení, říká plukovník Douglas MacGregor.

V samotném Izraeli si setrvání Benjamina Netanjahua ve funkci přeje pouze 15 % Izraelců. Zde se můžete podívat, jak americký senátor Graham říká Netanjahuovi, že chce „prosadit, aby se nejhorší noční můra Íránu stala skutečností“. Satanista Netanjahu uklouzne a odpoví: „Dosáhneme našich válečných her rychle“. Jejich hra končí.

Izraelská vláda není jediná, která padne. V Evropě již probíhá revoluce v plném rozsahu.

V Polsku se vláda německého zmocněnce pro EU Donalda Tuska rychle mění v noční můru.

O to se podle polských zpravodajských služeb snaží jeho vláda:

Obklopil televizní stanice policií, aby prosadil svá propagandistická poselství. Podepsal smlouvy, kterými zrušil polské právo veta při schvalování rozpočtu EU. Tento rozpočet požaduje, aby Polsko odevzdalo 150 miliard euro, aby mohlo od EU získat 30 miliard euro.

Ukázalo se také, že Němci půjčili Tuskově straně PO miliony na zaplacení komparzu za účast na jejich Milionovém pochodu srdcí. Nyní souhlasí s masovým přesídlením Arabů a muslimských přistěhovalců ve vojenském věku, kteří v jiných evropských zemích způsobují vlny kriminality. V současné době se v Polsku můžete volně pohybovat po ulici ve dne i v noci, pořádek udržuje policie a městská stráž. Vpuštění velkých mas zahraničních zločinců povede k nepokojům, po nichž bude následovat vojenský zásah a hromadné zatýkání. Všichni jsou šokováni tím, že Tusk provádí státní převrat a porušil všechna ústavní práva.

Tusk bude po návratu pořádku poslán do vězení. Poláci se o tom neměli dozvědět.

Poláci se brání, polští zemědělci obnovili blokádu hranic s Ukrajinou.

V Německu mezitím masové protesty zemědělců zřejmě svrhly vládu Olafa Scholze, která se jim velmi nelíbí. Vláda byla nucena ustoupit od několika tyranských a nesmyslných daňových a nulových politik, které mají dopad na produkci potravin v neprospěch místních zemědělců. Takto vypadá vítězství, které neuvidíte v žádném mainstreamovém médiu.

Němci se také bouří proti tomu, že berlínská vláda nabízí dětem obrázkovou knihu podporující prostituci, která je má naučit, že sexuální obchod je bezpečný a příjemný. Kniha „Rosie potřebuje peníze“ je napsána z pohledu malé holčičky a je určena dětem ve věku 6-12 let.

V Asii se mezitím zdá, že i Čínu čeká revoluce. Propad cen nemovitostí vede k masovým nepokojům.

V rámci projektu Freedom House China Dissent Monitor bylo v období od června 2022 do října 2023 zaznamenáno 1 777 demonstrací spojených s realitním sektorem. Dvě třetiny těchto demonstrantů tvořili kupci a majitelé domů, kteří protestovali proti „zpoždění projektů, porušování smluv, údajným podvodům a nekvalitnímu provedení“, uvádí zpráva. Většinu zbývajících protestujících tvořili stavební dělníci, kteří požadovali nevyplacené mzdy.

„ČKS čelí rozsáhlým problémům, kdy vlna nezaměstnanosti a propouštění postihuje různá odvětví a sektory. Neustále se objevují protesty a incidenty na obranu práv, všude v zemi propuká neklid. … Mohu předvídat, že ČKS nemá způsob, jak je zvládnout,“ říká Lai Jianping, bývalý čínský právník a komentátor současného dění žijící v Kanadě.

„Staré čínské přísloví říká: „Když se lidé nebojí zemřít, je zbytečné jim smrtí vyhrožovat.““

Vypadá to, že začalo nějaké mezinárodní masové probuzení. Obrázek níže ilustruje kritickou masu lidí, kteří pochopili, že vláda je jejich nepřítel.

Co kdyby vláda financovala teroristy, aby na vás mohla uvalit více zákonů a „ochránit“ vás před teroristy, které sama vytvořila.

Probouzející se lidé nyní jednají. Budou padat hlavy.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/ceka-nas-nejaka-obrovska-udalost-typu-cerne-labute-mozna-uz-tento-tyden/